כותרות TheMarker >
  ';
  0

  תחזית אסטרולגית שבועית 30 לדצמבר-5 לינואר 2013

  0 תגובות   יום ראשון, 30/12/12, 13:42

  מוטי שפי
  אסטרולוגיה
  הודית
  www.indianastro.co.il
  https://www.facebook.com/vedastrology

  שלום לכולם
  אני נמצא כבר למעלה משבוע בהודו וכרגיל מרגיש כאן ממש בבית. יש בהודו משהו מאד מיוחד באוויר שקשור אולי לעובדה שבמשך אלפי שנים אנשים רבים התמקדו כאן לחלוטין בהתפתחות רוחנית ובפיתוח מצבי תודעה גבוהים.
  בשבוע האחרון מישהי שקראה את התחזית השבועית השאירה הערה בפייסבוק שהתחזית לא ממש ברורה לה בהקשר של המזלות השונים. תגובה זאת טבעית כמובן לנוכח העובדה שבמקומות רבים ניתן למצוא ניתוח אסטרולוגי שבועי שמבוסס על מיקום השמש במזלות השונים. השיטה ההודית אינה מקנה חשיבות כה רבה למיקום השמש ומיקום הירח והאופק או המזל העולה חשובים יותר לניתוח המפה. מסיבה זאת אין טעם רב לתת תחזית כללית ל12 המזלות. מאה אנשים שהשמש שלהם במזל טלה יכולים לחוות במשך השבוע ובכלל דברים שונים לגמרי בהתאם למפה האסטרולוגית האישית שלהם.
  בתחזיות השבועיות כאן אני מתמקד בעיקר במיקום הירח ובנקשטרות (קבוצות כוכבים קבועות) שבהם הוא נמצא בימים השונים.
  כמובן שהתיאורים הללו גם כללים מאד אולם הם יכולים לתת לנו מושג כללי על האיכויות האנרגטיות השונות ועל פעילות שיכולה להתאים לימים השונים.
  ברגע שנכיר (גם בצורה כללית מאד) את מפת הלידה שלנו ע'פ השיטה ההודית יהיה לנו הרבה יותר קל ליישם את האינפורמציה הזאת בצורה יותר ספציפית בחיינו.
  קיימים לא מעט מקומות באינטרנט שבהם תוכלו להוציא תדפיס של מפת הלידה שלכם ובאתר שלי תוכלו לקבל בכתובת הבאה:

  הנחיות כלליות כיצד להבין את המבנה של המפה (המפה  הגרפית באתר מוסברת בהתאם לשיטה הצפון הודית).
  אז זהו בינתיים ומאחל לכולכם שנה נהדרת מלאה אור ואהבה.
  מוטי

  תחזית אסטרולוגית שבועית 30 לדצמבר- 5 לינואר

  מאדים ושבתאי שני פלנטות שנחשבות למרעות נעלים כרגע ברקיע ומסוגלים לכן להביע יותר את האיכויות החיוביות שלהם.
  שבתאי  במזל מאזניים מקדם יכולת ריכוז, חוכמה, גישה שיטתית, יציבות, עבודה קשה, מעשיות, נאמנות, יכולת להציג דברים בצורה הגיונית, הצלחה בקשרים עם ח'ול ואנרגיה רוחנית חזקה.
  מאדים במזל גדי מקדם מיומנות בפעילות, אנרגיה חזקה, כשר עמידה, אומץ, לוחמנות, עבודה קשה, התנגדות למחלות, יכולת טכנית, התמקדות בתוצאות, קסם אישי, יכולת טובה להרוויח כסף, לקיחה מחושבת של סיכונים ונדיבות.

  הירח- נמצא בחצי החודש שבו הוא מתרוקן ונחלש. שימו לב למערכת הרגשית ולרמת האנרגיה שלכם. במידה ואתם חווים עליות וירידות ועייפות נסו לפנות מספיק זמן למנוחה, לתרגל מדיטציה ויוגה, להקפיד יותר על תזונה נכונה ולבלות זמן עם אנשים אהובים.

  יום ראשון- הירח נמצא במזל סרטן שבו הוא שולט מקבל שם היבט ממאדים, מראש דרקון ומשבתאי. הירח מרגיש טוב בסרטן אולם ההיבטים שהוא מקבל מראש דרקון ושבתאי יוצרים נטייה להצמדות, הרגשה של קורבן, התבטלות או כניעה מוגזמת בפני אנשים אהובים, התייחסות רבה מידי לדעתם של אנשים אחרים, שליטה עצמית נמוכה, עליות וירידות ריגשיות, תחושה של חוסר אהבה, חרדות, רגישות בבטן ובמערכת העיכול.

  הירח נמצא היום בנקשטרה פושיה  קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בלימודים, התנהלות נכונה, עושר, עניין בפוליטיקה, קבלת האהבה מהסביבה, בעיות עם המשפחה שבה נולדנו וקשר חזק לאימא.
  באסטרולוגיה ההודית לא מומלץ להתחתן בימים שבהם הירח נמצא בפושיה. נקשטרה זאת אינה תומכת גם בכל פעילות סוערת שנושאת אופי שלילי.

  יום שני- הירח ממשיך לשהות במזל סרטן בנקשטרה אשלשה' קבוצת כוכבים קבועה זאת מיוצגת על ידי נחש מפותל. נחשים מייצגים רעל, כאב, נשיכה כואבת וארס, אולם קשורים גם לחכמה, ראיה פנימית, יכולת ריכוז, אנרגיה (בעיקר מינית) ועצמה ראשונית. אשלשה מייצגת גם התפתלויות, עינויים, הולכת שולל, רמאות, קשר מיני סודי, כאב צורב ותכונות אחרות שקשורות לנחשים. בצד החיובי אשלשה קשורה לחכמה וראיה פנימית עמוקה המחזקת הבנה כוללת של מצבים שונים. אולם הבנה זאת מעוררת לעתים קרובות התנתקות כואבת מאנשים קרובים ובעיות רציניות אחרות בחיים.
  הירח באשלשה מקדם חושניות, פיתוי, הצלחה בפוליטיקה, עניין במיסטיקה, יכולת אסטרולוגית, כשר אינטואיטיבי, יכולת בדיבור וכתיבה, אדם פואטי ומלומד, יכולת טובה בתחום המחקר והארגון, בעיות בנישואים מוקדמים, חוסר כנות ונטייה לא להיות אסירי תודה ולפעילות שאינה מוסרית.

  כשהירח נמצא באשלשה לא מומלץ להתחיל בפעילות עסקית או כל פעילות חשובה אחרת. כמו כן לא מומלץ להלוות או ללוות כסף. נצלו את היום לרגיעה ולהורדת רמת המתח והפעילות.
  באסטרולוגיה ההודית כשאנו בודקים את ההשפעות שצפויות בשנה החדשה חשוב להתייחס לכוכב ששולט ביום שבו השנה מתחילה. הפעם מדובר על מאדים ששולט ביום שלישי. כפי שראינו מאדים נעלה כרגע במזל גדי ויוכל להביע את האיכויות החיוביות שלו בצורה מלאה. כשאנו מוסיפים לכך את האנרגיה האינטנסיבית שקשורה לנקשטרה אשלשה ולשאר הצרופים האסטרולוגים ברקיע ברור שלא יהיה משעמם בשנה החדשה.
  כדי לתת תחזית מפורטת על השנה החדשה יש לבדוק כמובן את המפה של ישראל וניראה לי שלא אצליח לעשות זאת בזמן. בכל אופן יהיה חשוב לכולם בשנה החדשה לנצל את האנרגיה החזקה של מאדים בצורה יצירתית ולא להיסחף לפעילות אינטנסיבית מידי שעלולה לעורר היתר גזיות וחוסר סבלנות

  יום שלישי- ההשפעה השלילית שהירח ספג ביומיים אחרונים מסתיימת עם המעבר שלו היום למזל אריה. במיקום זה הירח יכול לקדם חיוניות, נדיבות, רגשות חיבה, רצון לזכות בהכרה מהסביבה, עזרה לאחרים, לקיחת אחריות, הכרה מהסביבה, אחריות, עניין בפוליטיקה, יכולת דיבור, רצון להימצא בטבע, ניתן לסמוך עליו וצורך לעבוד לבד.

  הירח נמצא היום בנקשטרה מאגה קבוצת כוכבים קבועה זאת מיוצגת על ידי אפריון או חדר מלכותי. חדר זה מייצג מקום שקשור לדיפלומטיה, טאקט טקסים ואנשים אצילים. מאגה יכולה להיות קשורה גם לחוסר שקט שנובע מאמביציה אישית גבוהה מידי.
  מגה מייצגת מתנות שאדם מקבל מבלי לצפות לתמורה. הירח במגה מקדם כבוד והערכה מאנשים מלומדים, הערכת מסורת קדומות, יכולת ליהנות מהחיים, נמרצות, נדיבות, חוזק גופני ומזג חם.
  מאגה אינה תומכת בנושאים הבאים: פעילות יום יומית רגילה, תכנונים לעתיד, התעסקות בטכנולוגיות חדשות והלוואת כסף.

  יום רביעי- הירח ממשיך לשהות במזל אריה  ונמצא שם בנקשטרה  פורווה פאולגוני. קבוצת כוכבים קבועה זאת מסומלת על ידי מיטה או ערסל. חוק הטבע שמיצג אותו הוא "באגה" שאחראי לעושר, הגנה ושמירה על אושר בנישואים.
  הערסל מסמל מנוחה, רגיעה והנאה, "ובאגה" מקדם לכן אהבה, חיבה בין המינים, מיניות ותענוגות.
  פורווה פאולגוני מקדמת חופש מדאגות והסתמכות על המזל. גישה זאת תומכת בבריאות טובה אולם מחזקת נטייה לפזיזות וחוסר תכנון מוקדם של דברים. הערסל מרמז גם על חוסר יכולת לפעול ולהיות בתנועה או להישאר עם מוטיבציה לזמן ארוך והתכונות האלו עלולות ליצור צמא לגירויים חיצוניים.
  הירח בפורווה פאולגוני מצביע על אינטליגנציה יצירתית, אהבה לדרמה, כושר מנהיגות, עצמאות בעבודה, אדם שאוהב נסיעות וסקס, דיבור מתוק, נדיבות, יופי, עניין במיסטיקה, יכולת ללמד והפרעות מנטאליות.

  יום חמישי- הירח עובר למזל בתולה ומקבל שם היבט מצדק ומזנב דרקון. במיקום זה הירח מחזק איכויות נשיות, עידון, כנות, יכולת הבחנה, גישה מעשית, ענווה, כשר אנליטי, זיכרון חד, יעילות בעבודה, צניעות, נדיבות, גישה אינטלקטואלית , שנינות, אינטואיציה חזקה, אנרגיה רוחנית, ויכולת ריפוי.

  הירח נמצא היום בנקשטרה אוטרה פאולגוני. חוק הטבע שקשור אליה נקרא "אריימאן" ומסמל ניתנת חסות, נדיבות והענקת טובות.
  קבוצת כוכבים קבועה זאת מצביעה על רצון לעזור לאחרים ולסלק סבל באמצעות אדיבות ונדיבות. היא גם מציינת אנשים שאליהם אנו פונים בבקשת עזרה וחברים קרובים ואינטימיים ביותר.
  הירח בנקשטרה זאת גורמת לאנשים אחרים לאהוב אותנו ובנוסף לכך היא מקדמת הצלחה, יציבות, כבוד, נוחיות, מוצרי מותרות, יציבות, כבוד, אינטליגנציה, כושר המצאה, שמחה, חברותיות, נימוס ועצמאות.
  אוטרה פאולגוני אינה תומכת בנושאים הבאים: פעילות שדורשת את הנמכת האגו, התחלה של דברים חדשים, פעילות אינטלקטואלית, ריפוי וטיפול במחלות. האסטרולוגיה ההודית טוענת שקשה להתגבר על מחלות שמתחילות כשהירח שוהה בנקשטרה זאת.

  יום שישי- הירח ממשיך לשהות במזל בתולה ונמצא שם בנקשטרה אסטה.  קבוצת כוכבים קבועה זאת טובה לנושאים הבאים: אמנות, פעילות שמעוררת מצב רוח טוב וחיוכים, תחביבים שונים כמו כדרות,יצירת תכשיטים, גינון, עבודות בית, לימודים מדעיים ואסטרולוגיה, לימוד שפות, פעילות שדורשת מיומנות בידיים, משחקים, פעילות עסקית שדורשת טאקט וערמומיות, מכירות וקניות, טיפולים הוליסטיים נגד מחלות, נסיעות ושינוי במקום מגורים.
  פעילות שאינה מתאימה לנקשטרה זאת כוללת: תכנונים לטווח ארוך, יחסי מין, פעילות שדורשת בשלות ויכולת ביצועית ופעילויות שאמורות להיעשות בלילה.

  יום שבת-
  הירח עובר למזל מאזניים. הוא נמצא שם בצמידות לשבתאי ומקבל היבט ממאדים. צרוף זה יוצר חוסר החלטיות, רגישות מוגזמת לביקורת, חוסר כיוון או מוטיבציה, מצבי רוח משתנים, רגישות בגב ובראש, עליות וירידות באנרגיה המינית והפרעות בשינה. נסו לנצל את השבת למנוחה ובמידה ואתם חווים לחץ על המערכת הרגשית נסו לשמוע מוזיקה נעימה, למדוט, לתרגל יוגה ובכלל לקחת את הדברים כמה שיותר בקלות.

  הירח נמצא היום בנקשטרה צ'יטרה. קבוצת כוכבים קבועה זאת טובה לפעילות הבאה: שיפור הבריאות והתפקוד הפיזיולוגי, לבישת בגדים חדשים, ביצוע תיקונים בבית, פעילות אמנותית, פעילות שקשורה לדברים מכנים, הופעות, ענידת אבני חן בפעם הראשונה, קישוט הבית או מקומות אחרים, מדיטציה.
  צ'יטרה אינה תומכת בנושאים הבאים: עימותים עם אנשים אחרים, נישואים ופעילות שדורשת התייחסות למהות הפנימית של נושאים שונים.

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון

   פרופיל

   מוטי שפי
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין