כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  FTTH Israel

  FTTH Israel - סיב אופטי לכל בית ועסק בישראל

  הסיבים האופטיים משנים את חיינו: הם יאפשרו לנו להתחבר לטלויזיה היי דפינישין , ערוצי קול,מידע ותקשורת דיגיטלית ברוחב פס של מאות מגה-ביט. נוכל ללמוד ולעבוד מהבית - לגור במצפה רמון ולהרגיש בתל-אביב.

  ארכיון

  המפץ הגדול, נתניהו נשאר בלי מפלגה ובלי מדינה

  3 תגובות   יום שני, 7/1/13, 12:29

  המפץ הגדול יכול להיות סימן לבראשית, אצלנו הוא כנראה מסמל כיוונים אחרים . כשמערכות ציבוריות הופכות לחזיריות , ראו דו"ח יובל דיסקין ודו"ח הרפז, כשבכנסת אנשים עוברים מפלגות ואידיאות במהירות האור ובכיוון האור, אין לדעת מה ילד יום . 

   

  הליכוד ביתנו מתבררת כמפלגה לעד חודש אחרי הבחירות ואחר כך אלוהים גדול. בליכוד יש לפחות שבעה  חברי כנסת שעשויים לחבור עם ישראל ביתנו בחודש ויום אחרי הבחירות . אם אנחנו מאמינים לסקרים ונפתלי בנט ישיג 18 חברי כנסת הרי שאם מצרפים אליהם  את 12 חברי ישראל ביתנו ואת שבעת הפיגלינים מהליכוד מגיעים ל מפלגה קיצונית ימנית  עם 37 חברי כנסת , הלו היא המפלגה הגדולה בכנסת .

   

  ל 37 חברי הכנסת מהבנטים , הליברמנים והפיגלינים יצטרפו ש"ס עם 12 מנדטים, עוצמה לישראל עם 6 מנדטים, החרדים מבית ליצמן עם 6 מנדטים וכבר הגענו ל 61 חברי כנסת , ימניים קיצוניים  וחרדים  כשנתניהו ואנשי הליכוד המקוריים רק יכולים להסתכל עליהם מרחוק.

   

  מי יעבוד, מי ישרת בצבא , מי יכשיר דור של מדענים , הכול לא חשוב .

   

  ולכן מי שמצביע לבנט מצביע על קואליציה ללא נתניהו וללא אנשי הליכוד המקוריים

  ומי שמצביע לליכוד ביתנו מצביע בעד ליברמן והפיגלינים שחודש אחרי הבחירות עלולים לחבור לקואליציה חרדית וקיצונית שמי  ישורנו .

  ''

  המפץ הגדול, נתניהו נשאר בלי מפלגה ובלי מדינה, יתום או שבוי?

   

  מיזוג בעסקים זה צעד מאוד מסוכן . מיזוג חפוז זה צעד הרה אסון. זה מה שעשה נתניהו בליכוד ביתנו , אלא שהמיזוג הזה מכניס גם את המדינה לתזזית שאין לדעת את סופה. גם אם לא תהיה תזוזה פוליטית , הרי ש 60 חברי הכנסת החרדים והקיצוניים יקבעו לנתניהו את סדר היום .

   

  המפץ הגדול, זה תוהו ובוהו  של אחרי הבחירות,  כשנתניהו נשאר יתום או שבוי . בלי מפלגה ובלי מדינה .

  דרג את התוכן: