כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  FTTH Israel

  FTTH Israel - סיב אופטי לכל בית ועסק בישראל

  הסיבים האופטיים משנים את חיינו: הם יאפשרו לנו להתחבר לטלויזיה היי דפינישין , ערוצי קול,מידע ותקשורת דיגיטלית ברוחב פס של מאות מגה-ביט. נוכל ללמוד ולעבוד מהבית - לגור במצפה רמון ולהרגיש בתל-אביב.

  ארכיון

  בנימין נתניהו : חזק במודעות ובשירים חלש בכלכלה

  5 תגובות   יום שני, 14/1/13, 18:56

  ביבי חזק במודעות ובשירים אבל חלש בכלכלה . כשמישהו מתחיל להאמין שהוא חזק אז כנראה סופו הפוליטי קרב . לפני שנים חברה גלובלית גדולה ערכה כנס ברומא ולסיום הכנס התחפש המנכ"ל לקיסר ,כראוי לרומאי והובל לבמה באפיריון. ראיתי כמה נהנה המנכ"ל ממעמדו החדש ולו הזמני והבנתי שסופה של החברה קרב.  אשליית הכח משחיתה ומרקיבה .

   

  הגרעון הענק של שטיניץ וביבי למרות  עודפי גבייה ב 2011 . הפרסומים על הגרעון הענק של למעלה מ 20  מיליארדי שקלים מראים על כשלון ענק של נתניהו שר העל הכלכלי,שטיניץ  ונערי האוצר שומרי הקופה שנרדמו בשמירה . האוצר מנסה להסתיר ששנת 2011 נסתיימה בעודפי גביית מיסים מעל המתוכנן  וגם ובשנת 2012 היתה עלייה בגביה לעומת 2011 וירידה מזערית של 1.6 מיליארדי שקלים לעומת התכנון .

   

  מכאן נובע שב 2012  יצר האוצר גרעון של 20 מיליארדי שקלים למרות שהוא התחיל את 2012 עם עודפי גביה של 12 מיליארדי שקלים . מזה אנו למדים שהוצאות היתר של האוצר ב 2012 היו 32 מיליארדי שקלים  ורק בזכות העודפים ב 2011 זה נגמר  ב 20 מיליארדי שקלים בלבד.

  ''

  ביבי חזק במודעות ובשירים ,חלש בכלכלה

   

  עם כאלו אשפי הוצאות על מי כבר אפשר לסמוך. אמש כשהוא מרגיש כאילו הוא יושב יושב  בכסא של אילון ומנסה לתת ליונית לוי הרגשה של השגריר הטורקי, היה  נראה כאילו שהיא מבינה אותו לפחות לפי תנועות ראשה  ,הוא גם מכריז שאין לו נטיות להעלאות מיסים והרי העלאת המיסים הישירים בשלהי כהונתו הצילה את המשק הישראלי מאבדון מוחלט. גם שלי יחימוביץ נמנעת להנחית על ראשו של נתניהו כשהמרים הוא אולמרט ומתנסחת בסוציאל דמוקרטיזים במקום לשפוך חמתה על אלו שהוליכו את הציבור בכחש.

  ''

  יונית לוי, לפי תנועות הראש היא הבינה את נתניהו ,בשאלות קצת פחות.

   

  באוגוסט בשנה שעבר ניתחתי את נתוני התקציב וכתבתי כאן:

  פשעי מלחמה: ברק שטיניץ ונתניהו הוסיפו השנה 12 מיליארד שקל לתקציב הבטחון על חשבוננו.

  אם הכתבים לעניני כלכלה היו מנתחים נתונים ולא נסמכים רק על הדוחות של שטיניץ ואם כתבי הביטחון היו משתחררים מהספונסרים שלהם , מי בלשכה זו ומי באחרת , הרי הנתונים היו נחשפים זה מכבר ולא היה צריך לחכות לגילויו של אולמרט. 

   

  "ברק שטיניץ ונתניהו הוסיפו בשנת 2012 כ 12 מיליארד שקל לתקציב הבטחון על חשבון החלשים , הילדים , הזקנים ולרעת כלכלת ישראל. אז  איפה חברי הכנסת ואיפה המחאה? האם פשעי מלחמה או פשעי תקציב ? 

   

  לפני כמה חדשים  במסגרת הדיונים על תקציב הבטחון  נחשף  לאן הלכו עודפי הגבייה של שנת התקציב 2011..  בעוד שהתקציב המקורי של משרד הבטחון עמד על כ 50 מיליארד שקל (ללא תקציב המותנה בהכנסות ) הרי שהתקציב בפועל הגיע ל 62 מיליאר שקל שמומנו כנראה מעודפי גביה בשנת 2011 ומהגזרות הכלכליות האחרונות וכעת דורש משרד הבטחון להמשיך במתווה הגבוהה.

   

  כולנו מדברים על הדמוקרטיה של השכנים, אבל נשיא מצריים מורסי הצליח לחסל את השפעת הוועדה הצבאית העליונה ופיטר את שר הבטחון שלו . אצלנו משרד הבטחון עדייו לא פורק ומדיוני תקציב הבטחון שנערכים , אצלנו  בבית הקריה בת"א מתברר, כי אם חשבנו שיש לנו צבא הגנה לישראל , הרי שכנראה יותר נכון להגיד שלמשרד הבטחון יש צבא עבדים לישראל. 

   

  באפריל 2012 חשפתי כאן כי  דו"ח בנק ישראל מראה שמדינת ישראל גבתה מהציבור בשנת 2011  כ 12 מיליארד שקל יותר מהמתוכנן בספר התקציב, וראש הממשלה ביבי נתניהו  עשה הצגת תכלית והממשלה החליטה על התיעלות וצמצום כח האדם במשרדי הממשלה ,כאילו הגביה נעצרה.

   

   

  הכאוס התקציבי הוא בראש וראשונה כשלונו הגדול של הניסוי האווילי של שטיניץ וביבי להנהיג במדינת ישראל תקציב דו שנתי. אם היו מנתחים את המגמות ב 2012  בדצמבר 2011 אז לא היו מעלים את תחזית ההוצאות של 2012 לעומת 2011 ב כ 15 מיליארד שקלים, והכנסת והעיתונות היו מונעים את גובה החריגה בגרעון  וגם עודפי הגביה ב  2011 של למעלה מ 12 מיליארד שקלים היו מתגלים .

   

  סיבה נוספת  למצבנו הכלכלי העכשוי זה  החור האיראני.,כפי שזה נחשף כעת בפירוט יתר עלידי דיסקין ואולמרט .  איראן לא הצליחה להשמיד אותנו בנשק גרעיני אבל הכניסה את מנהיגינו לפאניקה שעלתה לנו יותר מ 11 מיליארדי שקלים, בחור ענק בתקציב שישולם על ידי הדורות הבאים ובעיקר על ידי העניים והחלשים בקדנציה הבאה של הממשלה , אם בראשותה ימשיך לעמוד בנימין נתניהו .

  ''

  הבחירות נועדו לבלבל אותנו ולהשכיח את הכשלונות של ביבי ושטיניץ בניהול כושל של תקציב דו שנתי וביצירת בור תקציבי בנושא האיראני .

   

  כשלון ניהולי ופאניקה של ביבי ושטיניץ הביאה אותנו עד הלום וראוי שנזכור את זה ביום הבחירות . נכון שהתחזית הגלובלית לא מעודדת אבל זה לא הופך את הנתונים החיוביים לשליליים, אלא רק עוזר לביבי להקדיר את השמיים ואת התקשורת ולהפחיד את העם.

   

  אז מה עושה ביבי על מנת לחמוק מביקורת ומקטסטרופה . הוא הופך בזבוז תקציבים וכשלון ניהולי למערכת של בניית עוצמה . כי כשמבזבזים מיליארדים זה עוצמה וכשמקצצים בקצבאות זו התייעלות .

   

   

  שטיניץ וביבי אפילו היו רוצים להמשיך עם תקציב דו שנתי שנכשל והכשיל את המשק ולהכביד את ידם על החלשים בתירוץ שכבר אי אפשר לשנות את מבנה המיסוי הישיר. שטיניץ וביבי גם לא נותנים לאזרחי ישראל תקווה כשהם מובילים אותנו ליחסים טובים יותר עם שכנינו ולצמיחה מתוכננת וכאשר מנהיגי אירופה וארה"ב מחכים לנו עם גרזנים מורמים.

   

  אז ביום הבחירות תצביעו גם למי שנותן לכם תקווה  ושהבחירות לא יבלבלו אותכם .

  דרג את התוכן: