כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  FTTH Israel

  FTTH Israel - סיב אופטי לכל בית ועסק בישראל

  הסיבים האופטיים משנים את חיינו: הם יאפשרו לנו להתחבר לטלויזיה היי דפינישין , ערוצי קול,מידע ותקשורת דיגיטלית ברוחב פס של מאות מגה-ביט. נוכל ללמוד ולעבוד מהבית - לגור במצפה רמון ולהרגיש בתל-אביב.

  ארכיון

  ברית המאוכזבים של לפיד ובנט

  0 תגובות   יום שבת, 9/3/13, 12:48

  המפץ הגדול של הבחירות האחרונות הוא שנתניהו, "האיש החזק" ממערכת הבחירות,  נשאר שבוי במפלגתו בין הפיגלינים לליברמנים ובידי שותפיו  לפיד ובנט. 

   

  מיזוג בעסקים זה צעד מאוד מסוכן . מיזוג חפוז זה צעד הרה אסון. זה מה שעשה נתניהו בליכוד ביתנו במיזוג ההיסטרי עם ליברמן. תוצאות המיזוג השפיעו בגדול על תבוסת הליכוד ביתנו ואילו הברית בין לפיד לבנט עלולה לסמן  את המפץ הגדול הבא שיופעל בכוחם של המאוכזבים. 

   

  נראה לי שאנחנו לא קוראים נכון את העליה של לפיד ובנט בבחירות האחרונות. לפיד ירש את קדימה וגם 4-5 מנדטים מחילונים מהמגזר הרוסי שחששו מעונשם של דתיי הליכוד. בנט ירש את המפד"ל , וגם 4-5 מנדטים מהדתיים , בעיקר מזרחיים, שלא יכלו להצביע בשביל מפלגה שיש בה יוצאי רוסיה . 

   

  השבוע שוחחתי עם כמה ממאוכזבי הליכוד ביתנו שהצביעו עבור בנט. הם הצביעו בנט כי לא היו מוכנים לגור בכפיפה אחת עם יוצאי רוסיה , שלדבריהם חלקם אוכלי בשר לבן, עוקרים מזוזות בבתיהם וחוגגים 

  את חגי הגויים. הם יוצאים מעורם לאור הברית לפיד -בנט ונשבעים לא עוד. 

   

  מנגד תושבי רמת השרון ותל אביב, שרוצים לנסוע ולבלות בשבתות , וקוראים לשויון בנטל גם עם המתנחלים, לא יסכימו לקיצוצים במעמד הביניים, ללא הפסקת ההשקעות והזכויות המפליגות בהתנחלויות ובאזורי השומרון ובנימין. 

   

  מיד לאחר ביקור אובמה יווצר הסדק הראשון עם בנט ואנשיו, כי הרי אין הסדר מדיני או משא ומתן ללא דיון בהתנחלויות ואין קיצוצים בתקציב ללא שויון בנטל בין השרון לשומרון. 

   

  יש משהו מקומם כאשר מפלגות מתמודדות בבחירות על מצע ועקרונות ויום לאחר הבחירות נוצרת ברית בין חלוצי ההתנחלויות לחלוצי הליברליזים החברתי והכלכלי. אלא שהברית שאמורה לפתור שויון בנטל עוסקת רק בשירות הצבאי של החרדים ומתעלמת מהשויון בנטל בתחומים אחרים כמו תקציבי ההתנחלויות למשל שרב בהם הסמוי והגלוי , וח"כ גפני כבר נתן לנו רמזים בנושא. 

  ''

  אז מה יעשו מאוכזבי בנט ולפיד ?

   

   היכונו לברית המאוכזבים , היא תגיע . 

   


  דרג את התוכן: