כותרות TheMarker >
  ';

  FTTH Israel

  FTTH Israel - סיב אופטי לכל בית ועסק בישראל

  הסיבים האופטיים משנים את חיינו: הם יאפשרו לנו להתחבר לטלויזיה היי דפינישין , ערוצי קול,מידע ותקשורת דיגיטלית ברוחב פס של מאות מגה-ביט. נוכל ללמוד ולעבוד מהבית - לגור במצפה רמון ולהרגיש בתל-אביב.

  ארכיון

  שר האוצר יאיר לפיד המקצץ הנחמד

  1 תגובות   יום שני, 1/4/13, 17:01

  בפלילים יש אנס מנשק, אנס מחייך ,  אנס סדרתי , ועוד... . כל אלו לא עושים אותם פחות אנסים ולא מביאים להקלה מעונש. יותר מזה הקורבנות לא מרגישות רגשות חמלה וסליחה ,אלא נהפוך הוא. 

   

  שר האוצר יאיר לפיד בחר להיות המקצץ הנחמד. הוא מספר לנו מסיפורי יציאת מצריים, משווה את מנהיגותו למשה רבנו ומדבר אלינו בגובה הפיסבוק. אז למשפחתה של גברת כהו מחדרה יש הכנסה של 20 אלף בחודש, יש לה כנראה דף בפיסבוק   והיא ממעמד הביניים ואסור לפגוע בה , אבל למשפחת הגברת כהן מנתיבות יש שכר מינימום לה ולבעלה והכנסתם המשותפת לא עולה על 9000 שקל בחודש למרות שהם עובדים מאוד קשה . משפחת כהן מנתיבות לא נוסעת כל שנתיים לחו"ל , כמו שמר לפיד טוען שגב כהן מחדרה עושה , וגם יש לה שלשה ילדים לפרנס וכנראה אין לה פיסבוק בבית וכנראה גם אין לה מחשב בבית.  , אז בה כנראה לפי שר האוצר לפיד אפשר לפגוע. 

  ''

  שר האוצר יאיר לפיד המקצץ הנחמד.

   

  אז שר האוצר לפיד צריך לדעת שהקורבנות מושפעים מהיקף הפגיעה בהם ואפשר כנראה לא לנסוע כל שנתיים לחו"ל אבל אי אפשר לו לתת אוכל לילדים ואפשר לגור בבית ולא לקנות בית לילדים אבל אי אפשר לגור ברחוב . נכון שגם החרדים דאגו לבוחריהם וגם ש"ס אבל אף שר לא כתב את זה בדף הפיסבוק , אנדרטה לדורות ועילה אולי לתביעות משפטיות בעתיד. 

   

  תארו לכם ששר הביטחון יצא למלחמות עבור בוחרי הליכוד, שר השיכון יבנה לבית היהודי , שרת הבריאות תטפל בחולים של יש עתיד . אז למה יאיר לפיד לא מבין שהוא שר האוצר של מדינת ישראל ואולי זה מה שהוא רוצה לשדר לנו כפוליטיקה חדשה  . 

   

  יאיר לפיד שולח את בכירי האוצר לעשות תכנית למען מעמד הביניים : או במילים שלו " במהלך הפגישה פנה לפיד לבכירי המשרד: "אנחנו יושבים פה יום אחרי יום ומדברים על איזון התקציב, אבל התפקיד שלנו הוא לא לאזן גיליונות אקסל, אלא לעזור לגברת כהן"(זו מחדרה ולא מנתיבות ) .

   

  אז אני קורא לנערי האוצר לעשות את מלאכתם נאמנה , לפי השקפותיהם המקצועיות והחברתיות ולהסביר לשר האוצר שהם עושים את תפקידם בשם עם ישראל ולמען מדינת ישראל ולא למען ההשקפותיו  החברתית  של שר האוצר יאיר לפיד או עדת קוראיו בפיסבוק. 

   

  דרג את התוכן: