כותרות TheMarker >
  ';

  שרעפים

  מענין אותך לקבל דו"ח כה על עצמך? אם כן - פנו אליי:)

  4 תגובות   יום שני, 8/7/13, 14:17

     
  Tema Logo

              

  משוב אישי על-פי פירמידת המוטיבציות

  שם: ענת

  הממצאים ומשמעותם

  מודל מערכת MAPPyramid מתמקד בערכי עבודה אשר מהווים מנוף לצמיחה ולהתפתחות בעולם התעסוקתי. הערכים המדורגים ב MAPPyramid מבטאים את גורמי המוטיבציה והצרכים שונים המשמעותיים לאדם בעבודתו. מערכת MAPPyramid  ממפה את ערכי העבודה של האדם ומכוונת אותו לסביבת העבודה וסוגי העיסוקים המתאימים לו.

  להלן דירוג המוטיבציות שלך בעבודה, על-פי סדר חשיבותם עבורך, כפי שהשתקפו במערכת MAPPyramid.

  פרופיל זה התקבל מניתוח סטטיסטי אשר שיקלל את תוצאות פירמידת המוטיבציות שמילאת.

  הצגת ממצאים
  משוב מועמד על-פי פירמידת המוטיבציות.

  שם: ענת
  תפקיד: YYY
  ארגון: JJJJ

  לקוח נכבד, לפניך חוות דעת שנועדה לפרוס לפניך תמונה מלאה ככל הניתן לגבי מידת התאמתו של הנבדק/ת לארגונך בהתבסס על מודל מערכת MAPPyramid.

  הממצאים ומשמעותם

  מודל מערכת MAPPyramid מתמקד בערכי עבודה אשר מהווים מנוף לצמיחה ולהתפתחות בעולם התעסוקתי. הערכים המדורגים ב MAPPyramid מבטאים את גורמי המוטיבציה והצרכים השונים המשמעותיים לאדם בעבודתו. מערכת MAPPyramid  ממפה את ערכי העבודה של האדם ובהתאם, בוחנת את התאמתו לארגון אליו מיועד. מידת ההתאמה של הנבדק/ת לארגונכם נקבעת בהתאם לניתוח ממצאי הפירמידה של המועמד/ת והשוואתם לפרופיל שהתקבל בארגונכם.

  בנוסף, מוצגים בדו"ח זה מאפיינים ספציפיים אודות המועמד/ת. הללו, יסייעו לארגונכם לקבל הבנה טובה שלו- ממה מונע? מה חשוב לו בעבודה? למה הוא זקוק? כך, תוכלו לבחון בצורה מודעת את הפערים שהתגלו, ולהתכונן לקליטתו בהתאם.

  להלן דירוג המוטיבציות של המועמד בעבודה, על-פי סדר חשיבותם עבורו, כפי שהשתקפו במערכת MAPPyramid.
  פרופיל זה התקבל מניתוח סטטיסטי אשר שיקלל את תוצאות פירמידת המוטיבציות שמילא.

  ''

  כפי שניתן להתרשם מהגרף, גורמי המוטיבציה המשמעותיים עבורך כוללים :  העמקה ויסודיות, הישגיות, חברותיות/צוותיות. לצד זאת, גורמי מוטיבציה שקיבלו את  הדירוג הנמוך ביותר הנם  מסגרתיות, יציבות והתמודדות בוגרת, אסרטיביות .

  להלן הסבר מפורט על תוצאותיך האישיותלהלן הסבר מפורט של תוצאות המועמד

  ניתוח של גורמי המוטיבציה שלך, כפי שהשתקפו במערכת MAPPyramid, העלה נקודות בעלות חשיבות לבחירותיך המקצועיות, להתפתחותך האישית ולתחושת הערך והמימוש העצמי שלך בעבודה ובקריירה.  

  '' בראש ובראשונה טבועה בך האמונה שאתה חייב לבצע דברים בדרך הנכונה, ובהתאם לסטנדרטים גבוהים. אתה מצוי בפרטים, חותר לשלמות. נהנה מהיכולת 'להפעיל את הראש', ומאתגרים הדורשים העמקה, חשיבה, ופתרון בעיות בצורה יסודית ושיטתית.כמו כן, הנך מונע מתוך  אמביציה, צורך להוכיח את עצמך, להתקדם ולא לדרוך במקום. אתה מוכוון להשגת תוצאות ולהצלחה, תר אחר הזדמנויות לקידום, מסמן מטרות וחותר להגשים יעדים. ולעיתים עשוי לתפוס את המציאות כסיטואציה של תחרות בה יש מנצחים ויש מפסידים.בולטת אצלך  האמונה שעליך לטפח את קשריך עם אחרים. אתה נהנה להימצא בחברה, משקיע במערכות יחסים בעבודה ומחוצה לה, ושואף לפוזיציה שתאפשר לך אינטראקציה שוטפת עם הזולת.
  ניכר כי אתה חש כי יכולתך לגלות יצירתיות ומקוריות מהוות אחד הנכסים המשמעותיים שלך.מבחינת נטיותך וגישתך  נראה כי  אתה אכפתי ביחסך לסובבים אותך, נכון לסייע ולתמוך באחרים. גישתך לרוב הוגנת, עם מחויבות לאמת ולאחר.  בנוסף, ניכר שאתה פתוח ללמידה ונהנה מחשיפה לתחומים חדשים.
  אתה מייחס חשיבות נמוכה בלבד לעמידה על שלך בכל מחיר. שכן, אינך טיפוס תקיף וכוחני מטבעך, ובמקרים רבים שואף להימנע מעימותים מיותרים.  בנוסף אינך מונע מצורך בטיפוח תדמית מתונה ומאופקת. בתוכך אתה מתוח, ולא תמיד מצליח לשמור על שליטה עצמית. עליך לשים לב שאינך נוטה להתעלם מקשיים אמיתיים או להמעיט מגודלן של בעיות.  כמו כן בולט שפחות נוח לך לעבוד במצבים בהם המשימות והציפיות מוגדרות באופן נוקשה.  כרגע אינך פנוי לעבודה תובענית הדורשת לעבוד 'מסביב לשעון'. 

  כיוונים והמלצות לתחום הקריירה ולעולם העבודהסביבת העבודה המתאימה למועמד

  ''מהפרופיל שהתקבל אודותיך, אתה מצטייר כאדם המחזיק בערכים ומוטיבציות בעלי ערך רב לעולם העבודה, ולכן הנך בעל פוטנציאל להצליח ולהתקדם במגוון של תחומים. יחד עם זאת, בעזרת ניתוח של המוטיבציות שלך ביכולתך ללמוד על עצמך ולגלות באיזו סביבה תוכל לפרוח ולבוא לידי ביטוי, ולעומת זאת באיזו סביבה סביר כי תחוש תסכול והחמצה. כידוע, אנשים נבדלים זה מזה בפרספקטיבה שלהם ביחס לחיים ולקריירה, וכן שונים משמעותית בערכים שלהם ובמידת החשיבות שהם מייחסים לנושאים שונים בחייהם. על כן, בעזרת ניתוח המוטיבציות שלך ניתן להצביע על כיוונים והמלצות לתחום הקריירה, וזאת ללא קשר לנטיותיך המקצועיות או לכישוריך בפועל.

  ציוניך בחלק זה התקבלו באמצעות פרוצדורת ניתוח גורמים של מדדים שונים המבטאים צרכים בעולם העבודה.
  ציוני המועמד בחלק זה התקבלו באמצעות פרוצדות ניתוח גורמים של מדדים שונים המבטאים צרכים בעולם העבודה.

  סביבת עבודה

  פרוט

  ציונך במדד  זה

  צורך בהבניה

  אנשים הגבוהים במדד זה מתודולוגיים, ממושמעים, קונפורמיים, נמשכים למסגרת ולעבודה המספקת רצף ויציבות, ומטיבים לפעול בסביבה מובנת ושיטתית. מצליחים לפעול היטב תחת אילוצים, הליכים ותבניות, ולהתמיד בעבודה הדורשת דיוק והקפדה על פרטים.

  צורך ביצירתיות ובדינאמיות

  אנשים הגבוהים במדד זה מתאימים לסביבה בה ניתן לבטא רעיונות חדשים ולגלות יצירתיות. נמשכים למסגרת ללא הגדרות ונהלים נוקשים, המאפשרת מקוריות, שונות, לקיחת סיכונים וערעור על הדרך המקובלת בה נעשים דברים. הם חושבים 'מחוץ לקופסא' ולעיתים פורצי דרך, אך מחפשים גיוון ועניין, נוטים להיות פחות קונפורמיים ולא תמיד פרקטיים. כמו כן פחות מסתדרים בתפקיד המערב עבודה רוטינית.

  צורך בעצמאות

  אנשים הגבוהים במדד זה מתאימים לסביבת עבודה ולתפקיד אשר יספקו להם אוטונומיה רבה, מרחב עשייה ויכולת לתפקד ללא תלות גבוהה באחרים. יחושו סיפוק ומימוש של יכולותיהם ככל שהמסגרת בה פועלים תאפשר להם לנהל את זמנם בעצמם, לקבל החלטות באופן עצמאי ולפעול על פי הבנתם. ביכולתם להוות דמויות משמעותיות וחיוביות בארגון, אף כי בהקצנה, עצמאות יתר עשויה להוביל לחוסר תיאום, ולעיתים אף ליחסים מורכבים עם דמות הסמכות.

  צורך בניהול והובלה

  אנשים הגבוהים במדד זה שואפים להיות משמעותיים, משפיעים ובולטים בסביבתם. הם נוטים לחוש מימוש כאשר מתאפשר להם להניע, לארגן, לתכנן ולתאם בין אנשים.

  צורך בקידום

  אנשים הגבוהים במדד זה מחפשים תדיר אחר התפתחות והתקדמות בעבודה. הם לרוב אקטיביים, בעלי גישה מקדמת ודרייב חזק המתרגם בעבודה למעורבות גבוהה ומוטיבציה חזקה. עם זאת, מתקשים להתמיד לאורך זמן בתפקיד אחד, לעיתים קרובות משווים עצמם לאחרים, ומאבדים מוטיבציה באם חשים כי עמיתיהם מקודמים לפניהם.

  בהתאם לממצאי מערכת MAPPyramid נמצא כי

  '' הנך מתאים לסביבת עבודה עם מציאות מתחדשת ומשתנה במהירות. לארגונים דינאמיים, פחות היררכיים, ללא הגדרות ברורות ונהלים נוקשים. למשל, סטארט-אפ. בניגוד פחות מתאים לארגון ממוסד, היררכי ומסורתי עם הגדרות ברורות ונהלים נוקשים.

  ביכולתך להשתלב טוב יותר בתוך ארגון קטן, עם אווירה פחות פורמאלית, ועם אפשרות רבה יותר להתבלט ולהשפיע. ופחות מתאים לעבודה בארגונים גדולים ובתאגידים.

  בהתאם לתוצאותיך במערכת MAPPyramid סוגי תפקידים/עיסוקים המתאימים לך ביותר הנם:

  • תפקיד יזמי
   עיסוקים בהם אלמנט חזק של פרואקטיביות, עצמאות וביטוי להישגיות.
   סביבת עבודה: סביבה עסקית, מאתגרת, המאפשרת ניהול עצמי, קידום והצלחה בהתאם לביצועים, חופש פעולה, חדשנות, תעוזה וחזון.
   תחומי עיסוק אפשריים: מסחר, פוליטיקה, ניהול פיתוח עסקי בארגון, הקמת עסקים עצמאיים– החל מעסק קטן,  ועד לייזום סטארט-אפ או  פיתוח יזמות עסקית רחבה.

  לתשומת ליבך המקצועות המופיעים בדוח כמקצועות אפשריים הינם דוגמה למקצועות העונים על מאפייני הפירמידה שמילאת. מאיליו מובן שישנם מקצועות נוספים העונים על המאפיינים הללו ושעשויים להתאים לך יותר ואין לראות במקצועות שציינו משום המלצה גורפת לעיסוק

  דרג את התוכן:

   תגובות (4)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     21/7/13 19:49:

   צטט: קליל 2 2013-07-20 20:21:05

   היי איפה אפשר לראות את המבחן?

   אתה נכנס לאתר של קבוצת תמה

   tema.co.il

   שם

   אתה נכנס ל"מחפש עבודה", למעלה מימין
   נפתח לך באנר - "תתקדם תצליח" או משהו כזה

    אתה לוחץ עליו וממשיך הלאה לשאלון

   בהצלחה!:)

     20/7/13 20:21:
   היי איפה אפשר לראות את המבחן?
     20/7/13 18:29:
   מעניין
     20/7/13 18:28:
   מעניין

   ארכיון

   פרופיל

   ליצ'י רפופורט
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין