כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  אז אני אלך לקצה העולם

  המסע הרגלי לסנטיאגו דה קומפוסטלה ולקצה העולם

  0

  Couch Potato #21 - סיפורי קיץ

  44 תגובות   יום ראשון, 21/7/13, 16:08

   

  חם. מעיק, דביק.

  אז הפעם סיפורים שלא ממש קשורים לספורט, אבל מכיוון שלא אצליח להתאפק, אשחיל קצת ספורט לסיום.

   

  סיפור ראשון על נדל"ן, צבועים ומחירים

  נתחיל עם אירוע מתחום הנדל"ן.  כולנו אוהבים נדל"ן.  במיוחד אם הוא שלנו. אם אין לנו, אז זה טיפה יותר מורכב ואנחנו מאד רוצים להשיג נדל"ן שיהיה שלנו.

  ככה חשבו גם יוצאת חלצי היקרה (המכונה הבתשלי) ובעלה הטרי, שמאד מאד רוצים נדל"ן משל עצמם, כדי שיוכלו לגור אי פעם במתחם נדל"ני פרטי שקרוי הדירה שלהם.

  הלכו וחיפשו להם בסביבה הרלבנטית (מרחבי גוש דן, בשאיפה להרצליה פיתוח וכפר שמריהו ובמציאות למקומות הרבה יותר מחוברים לקרקע) וביקרו באי אילו דירות מתוך מטרה ראשונה להכיר את המציאות והשוק ומטרה שניה ועיקרית, באמת למצא משהו שיתאים למגוריהם.

  ביום שישי האחרון, בשעת בוקר מוקדמת, עלעלה הוד מעלתה ברחבי האינטרנט ומצאה דירה קטנה, לא רחוק ממקום מגורינו שלנו, משהו שנראה סביר וחביב. והמחיר ? גבוה, אבל עדיין בתחום הסביר ושווה בדיקה.

  התקשרו הוד מעלתה והילדים חיש מהר לבעל הדירה, קבעו והגיעו לדירה תוך שעה קלה, הסתכלו, ראו, בדקו כל פינה בארמון בגודל כ-60 מטרים המוצעים למכירה, דיברו על המחיר, לא התחייבו לכלום והתכוונו ללכת לדרכם טובי לב ואופטימיים במידה סבירה.

  עוד הם בדירה, וצבוע עומד במפתן הדלת.

  להלן מתוך הגדרת "צבוע" מהויקיפדיה: "הצבועים אינם אהודים על בני האדם. יש שרואים בצבועים יצורים מעוררי סלידה, כתוצאה מאהבתם לבשר פגר. למעשה, הצבוע אכן ניזון מפגרים, אך עיקר תזונתו היא טרף חי."

  במקרה הזה הוא רצה טרף חי. "שלום אני מתווך" הציג עצמו הצבוע. "באתי לראות את הדירה"

  ותוך דקותיים התברר שהצבוע הוא בעל נימוסים וז'רגון מאד ישראלים.

  ''

   

  "אתה רוצה כך וכך שקלים"? שאל הצבוע את בעל הדירה המופתע.

  "כן, זה המחיר" המהם לו בעל הדירה בשקט.

  וכאן נגע הצבוע בנקודה הכי כואבת לכל ישראלי "פראייר" אמר הצבוע בצביעות השמורה לבני מינו, כשהוא מרגיש את הטרף בפה והדם מתחיל להיות טעים ומיד המשיך "אני יכול להשיג לך לפחות 10% יותר, רק תתן לי את הדירה"

  ומכיוון שמותר לחשוב ולהגיד על ישראלי כל דבר, חוץ מ"פראייר" שזו קללה איומה ונוראה, מיד קפץ המחיר ומיד

  נוספו עוד אחוזים חביבים למתווך, סליחה לצבוע עצמו ומיד הפכה דירה שבקושי רב יכלה להיות מצודתו של זוג ישראלי צעיר ומחובר למשכנתא לשנים ארוכות, למשהו שהוא מעבר ליכולתו של מי שאינו משקיע נדל"ן רב נכסים  או יהודי צרפתי שהחליט שהוא צריך פה דירה.

  כמה מסקנות:

  א. שוק הוא שוק. ככה מעלים מחירים וככה נוצר שוק מעוות וכלכלה מעוותת.

  ב. לא כל בעלי החיים הם חביבים. יש גם צבועים והם לא סימפטים. אני ממש לא אוהב אותם

  ג. אין ג. מה, תמיד צריך 3 מסקנות ?

   

  הסיפור השני על יחצ"נות, יזיזות והמכביה

  בימים אלה מתרחש אירוע גדול בתחום השידוך.  מאות ואלפי צעירים יהודים פוגשים מאות ואלפי צעירות יהודיות למטרות שידוכין ואם אפשר קצת יזיזות (יזיזות בשורוק ולא בחולם) על הדרך, מה טוב. כיף גדול ועונה טובה למוכרי ויצרני הקונדומים.

  ברקע - תחרות ספורטיבית חביבה ולא ממש מזיקה, כל עוד מקפידים על כללי הזהירות.

  בחודש מרץ האחרון קיבלתי במייל הפרטי שלי, כאןן במייל בקפה דה-מרקר, הודעה שאת לשונה המדוייקת אינני זוכר אבל הנוסח היה בערך:

  "לקראת המכביה שתתקיים בקיץ, אנחנו רוצים לערוך כנס בלוגרים הכותבים בענייני ספורט ומבקשים להזמינך לכנס בכפר המכביה במועד כזה וכזה וכו' וכו'."

  באופן משמח היה מספר טלפון בסוף המייל.

  התקשרתי לברר מה ומי עומד מאחרי הנחמדות הזו.  בחורה חביבה הציגה עצמה כמי שעובדת במשרד יחסי הציבור של המכביה והיא מבטיחה שיהיה כנס נחמד וכדאי לבוא ויהיו "פינוקים" (עוד מילה ייחודית בז'רגון הישראלי).  שמחתי ואישרתי הגעה. למה לא. נראה מה זה יח"צנות.

  בתחילת אפריל אני מקבל מאותה גברת צעירה טלפון:

  "נורא סליחה, אבל נאלצנו לבטל את האירוע בכפר המכביה, אבל אל תדאג ! אנחנו נשלח לך את כל החומר שהיית אמור לקבל וגם מתנה וגם פינוקים וגם, גולת הכותרת, כרטיס כניסה לטקס הפתיחה."

  וואלה, אמרתי לעצמי, מתחיל להיות כדאי לכתוב פה בקפה.  בלוג ספורט צנוע וחביב הופך אותי לבעלים של כרטיס כניסה לאירוע הפתיחה. ועוד פינוקים. וואלה ! נעשיתי כוכב...

  הימים חלפו, השיירה עברה ותיבת הדואר שלי יתומה. 'סתומרת לא לגמרי יתומה. כל המסים, חשמל, מים ודו"חות חניה של הילדים שלי הגיעו כרגיל (המכונית שלהם רשומה על שמי, זה בעיה פנימית במשפחה), אבל חומר על המכביה ?  נאדה !

  החלטתי שצריך להזיז מישהו במשרד היחצ"נות והתקשרתי לאותה גיברת מכינרת: "היי, ce moi, מה עם החומרים שהבטחת, והכרטיס?" שאלתי, כשאני מקווה שבגילה הצעיר היא עוד תזכור מי המדבר.

  הגברת זכרה.נקודה לחיוב.

  "אוי, סליחה, זה יגיע, אני אבדוק מה קרה וזה יגיע. מבטיחה"


  זה לא. את טקס הפתיחה זיפזפתי מהכורסה. 

  אז ככה זה כשהיזיזות גוברת על היחצ"נות.

   

  סיפור שלישי - לכל דבר יש סוף. לנקניק יש שניים

  אוי כמה שאני נהנה. אני יודע שאנחנו לקראת סיום אבל אני נהנה כמעט כל יום, מהכורסה, כשאני רואה את הטור דה פראנס (להלן טד"פ) מתקדם ברחבי הארץ היפה ההיא.

  ערוץ הספורט משדר את כל המירוץ והחברה שם עושים עבודה נפלאה.  אני צופה ספורדית בטור כבר כעשר שנים ותמיד נהנה, אבל הפעם, הפרשנות וההסברים בעברית מוסיפים לי המון והספורדי הפך לכמעט קבוע. אני נהנה מהתחרות, מהספורט ומהנופים והוד מעלתה לא מבינה איך אני לא נרדם (אני כן, פה ושם לחצי שעה, אבל זה מאד מאמץ הטד"פ הזה)

  הפרשנים האנגלים ביורוספורט, שמשדר את הטד"פ בארץ כבר שנים רבות, הם ללא ספק מקצועיים מאד, אבל החברה באולפן בארץ הרבה יותר שמחים, מתרגשים מהראשוניות שבשידור הישראלי ומעבירים אותו נפלא.

  אני לא איש המקצוע שיכול לבקר האם הם מקצועיים יותר או פחות מעמיתיהם ובטח שבפעם הראשונה הם עשו טעויות (הידע שלהם בצרפתית נמוך מאוד. נקודה לשיפור כי אפילו עם הצרפתית החלשה שלי עליתי על זה שהרמה שלהם בצרפתית לא מספקת וזה חובה!). אבל מה זה משנה הצרפתית: עליתי איתם את הפירינאים, התמודדתי נגד השעון, הזעתי רק מלראות את העליות באלפים בתנאי מזג אויר בלתי אפשריים והיה כיף בלתי רגיל. חבל שבעוד שעה קלה זה מסתיים. זהו, אני רץ לראות את הסיום בערוץ הספורט.

   

  אבל לכל דבר, גם טוב, יש סוף. חוץ מלנקניק. לנקניק יש שניים.

   

   

  ועד הפעם הבאה שתעברו במסלול הירוק

  מה couch potato 

   ''

   

  הזכויות הפעם שמורות © לנלה טימון ופומבה שהצליחו לגרש את הצבועים

  דרג את התוכן:

   תגובות (41)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     28/7/13 08:47:

   צטט: דליהו 2013-07-27 14:10:15

   טוב שהתעשטת בענין הצבוע. לא מתאים לדמות!!! וגם ענין המכביה להד"ם. לא מתאים לדמות.!!! חבל להיזון מהעלוקה. יש לעלוקה שלושה ראשים.

    

   אם התעשתתי, או התעטשתי

   באיזה דמות פה מדובר?

   ועלוקה תלת ראשית

   זה בדמיון של בני מדבר.

     27/7/13 14:10:
   טוב שהתעשטת בענין הצבוע. לא מתאים לדמות!!! וגם ענין המכביה להד"ם. לא מתאים לדמות.!!! חבל להיזון מהעלוקה. יש לעלוקה שלושה ראשים.
     26/7/13 20:40:

   צטט: פרודת רשתית 2013-07-26 12:12:22

   צר לי על הזוג והוריהם. נדל"ן הפך לשוק חזירי ולא רק במחירי דירות לקנייה אלא גם להשכרה. אני בטוחה שיצאתם משם מבואסים. מה שהייתי עושה אילו הייתי במקומכם זה פונה לבעל הבית, אומרת לו שאתם מעונינים לרכוש את הדירה במחיר שהוא קבע לפני כניסתו של הצבוע לזירה וללא דמי תיווך ושידע שיש לו קונים. יש סיכוי של יותר מ-50% שהוא גם יחזור אליכם. זה קרה לביתי וחזרו אליה די מהר. צריך לזכור שיש פער לעיתים של 25% בין המחיר שמבקשים לבין המחיר שמקבלים. יש לי חברה מתווכת דירות והיא אומרת שתמיד יש התנפלות על דירה שיוצאת לשוק ואחרי שלושה חודשים כשדבר לא נסגר בעלי הדירה מבינים שהם צריכים לרדת מן האילן שהמון מתווכים לא הגונים גרמו להם לטפס עליהם. בהצלחה

    

    

   בלי להכנס ליותר מדי פרטים, התמונה נראית מתבהרת בכיוון אחר ובלי צבועים בכלל. פשוט עם אנשים מאד חיוביים ונחמדים.
   תודה בכל אופן.

     26/7/13 20:38:
   זה שיר ענק בכל גרסה. ענק.
     26/7/13 17:30:

   ותודה!

   שכחתי להגיד תודה רבה!

   עייפות קלה סליחה

     26/7/13 17:29:

   צטט: יורם.אל-קמינו 2013-07-24 17:11:29

   צטט: נערת ליווי 2013-07-22 19:46:01

   צטט: יורם.אל-קמינו 2013-07-22 09:07:20

   צטט: נערת ליווי 2013-07-22 01:22:52


   היי נ"ל.
   נורא סליחה שאני לא עונה לענין. פשוט בא לי שיר מדהים והוא לדעתי הרבה יותר שווה מתשובה סדורה ועניינית
   שוב סליחה. תהני. מקדיש לך את זה:

   ''

    

    

   י.א.ק

   לא רק שנהניתי הנאה צרופה.

   אפילו אני לא שמה לך שיר אחר בתמורה.

   אני כשאני שומעת אותה שאני אוהבת אותה רבות למרות שהיא כבר לא (למרות שמבחינתי אי אפשר להרוג מוזיקה ועל הדרך גם אנשים מתים לא תמיד אפשר להרוג אבל זה עזוב עכשיו זה ממש לא קשור)

   אני מקשיבה/רואה את הגירסה הזאת

   http://www.youtube.com/watch?v=zMzN9sIFI9g

   למרות שאני לגמרי חושבת שאני יכולה לקלוט למה בחרת את מה שבחרת אתה קריצה

     26/7/13 12:12:
   צר לי על הזוג והוריהם. נדל"ן הפך לשוק חזירי ולא רק במחירי דירות לקנייה אלא גם להשכרה. אני בטוחה שיצאתם משם מבואסים. מה שהייתי עושה אילו הייתי במקומכם זה פונה לבעל הבית, אומרת לו שאתם מעונינים לרכוש את הדירה במחיר שהוא קבע לפני כניסתו של הצבוע לזירה וללא דמי תיווך ושידע שיש לו קונים. יש סיכוי של יותר מ-50% שהוא גם יחזור אליכם. זה קרה לביתי וחזרו אליה די מהר. צריך לזכור שיש פער לעיתים של 25% בין המחיר שמבקשים לבין המחיר שמקבלים. יש לי חברה מתווכת דירות והיא אומרת שתמיד יש התנפלות על דירה שיוצאת לשוק ואחרי שלושה חודשים כשדבר לא נסגר בעלי הדירה מבינים שהם צריכים לרדת מן האילן שהמון מתווכים לא הגונים גרמו להם לטפס עליהם. בהצלחה
     25/7/13 15:11:

   קביאר -

   בענין המכביה, אין לי שום דבר נגד שידוכים, רק שהיחצ"נות לא ממש עבדה במקרה שלי. לגבי נער הבית, מקווה שהוא נהנה מהאירוע.

   לגבי התיווך - אכן כבר שמעתי סיפורים, אבל כשזה עובר עלינו התחושה חמוצה בכל זאת. ממשיכים לחפש. ממש לא נורא.

   תוד"ש

     25/7/13 14:39:

   נתחיל מן המכבייה. לשמחתי ארוע הפתיחה של הענף בו נער הבית השתתף נערך באולם ממוזג במרחק 20 דקות נהיגה מן הבית (כולל פקק, איסוף הנסיכה וטעות ניווט קטנה). בידיעה שאכן מדובר באירוע שידוכים ענק הייתי בעיקר עסוקה בהתבוננות זה בכל זאת מעניין יותר מאשר לשמוע נאומים של מארגני המכבייה) ולא נצפתה פעילות הורמונלית. אולי בגלל המדים המוזרים שהם לבשו.

   באשר לדירות, מוכר גם מוכר. עברתי את זה בעצמי עם דירה שחשבתי לקנות. שעתיים אחרי שראיתי את הדירה התקשרה אלי בעלת הבית ואמרה לי שהיה מתווך שאמר שהדירה שווה לפחות עוד 20000$ (זה היה ממש מזמן). למזלי המשכתי לחפש ומצאתי משהו הרבה יותר מוצלח וולא התערבות של מתווך כי הבעלים של הדירה פשוט לא נתן להם יד ורגל בדירה. מן הידועות הוא שמתווכים מציעים למוכר להעלות את המחיר ולהתחלק ברווח בין המחיר הראשוני לבין זה בו נמכרה הדירה בפועל.

    

   שימשיכו לחפש ויש אופציה נוספת: קונים איפה שיכולים, משכירים וגרים איפה שרוצים

     24/7/13 17:19:

   צטט: יובלש 2013-07-23 14:31:53

   גם אני השתדלתי לצפות בטד"פ מתי שיכולתי (בעיקר בסופי שבוע)

   חבל שהקרב הפעם לא היה צמוד. העיקר שנהנינו מהנופים.

   הקטע האחרון (לפני הקטע הטקסי בפריז) היה באזור העיר אנסי הזכורה לי לטובה מאוד

   (וברקע ראו את המונבלן שבו אני מתכוון לטרקק בקיץ הבא).

   והמתווך.....

   סה"כ מתווכים הם אנשים טובים.

   חבל רק שיש מיעוט של 98% מביניהם שמוציא שם רע לכל היתר.

    

   קודם כל: ברוך השב.

   בענין אנסי - עיר מדהימה שגם לי יש ממנה זכרונות נפלאים. גם קולינריים וגם אחרים. מקום מהיפים בעולם.

   הנה:

   ''

   בענין הצבוע/מתווך, טוב, מעבר לענין האישי באותה הדירה, שזה באמת ענין שולי, הרי הכעס שלי הוא על התרומה של האוכלוסיה הזו להעלאת מחירי הדיור הגבוהים בלאו הכי.

     24/7/13 17:12:

   צטט: דן ספרי 2013-07-23 11:07:32

   נהניתי לקרוא את הפוסט שלך ביחוד את הסיפור על הדירה...


   תודה. מקווה שנהנה הדדית גם בעתיד.

     24/7/13 17:11:

   צטט: נערת ליווי 2013-07-22 19:46:01

   צטט: יורם.אל-קמינו 2013-07-22 09:07:20

   צטט: נערת ליווי 2013-07-22 01:22:52


   היי נ"ל.
   נורא סליחה שאני לא עונה לענין. פשוט בא לי שיר מדהים והוא לדעתי הרבה יותר שווה מתשובה סדורה ועניינית
   שוב סליחה. תהני. מקדיש לך את זה:

   ''

     23/7/13 14:31:

   גם אני השתדלתי לצפות בטד"פ מתי שיכולתי (בעיקר בסופי שבוע)

   חבל שהקרב הפעם לא היה צמוד. העיקר שנהנינו מהנופים.

   הקטע האחרון (לפני הקטע הטקסי בפריז) היה באזור העיר אנסי הזכורה לי לטובה מאוד

   (וברקע ראו את המונבלן שבו אני מתכוון לטרקק בקיץ הבא).

   והמתווך.....

   סה"כ מתווכים הם אנשים טובים.

   חבל רק שיש מיעוט של 98% מביניהם שמוציא שם רע לכל היתר.

     23/7/13 11:07:
   נהניתי לקרוא את הפוסט שלך ביחוד את הסיפור על הדירה...
     22/7/13 19:46:

   צטט: יורם.אל-קמינו 2013-07-22 09:07:20

   צטט: נערת ליווי 2013-07-22 01:22:52

   אני מנסה להיות גם קצרה וגם תמציתית וגם להעביר את החום (לא שלי) בתגובה אחת.

   לפני כמה זמן שזה היה קצת מזמן, הייתי באיזה גן ודווקא שהתמחה בבעלי כנף בעיקר אבל היו פה גם יותר מצבוע אחד

   והוא היה דווקא נחמד.

   ולא! לא אמרתי כלום על דעות קדומות.

   לא שיש לי כלום בעד מתווכים של דירות. גם לא בעד.

    

   ולגבי החום. קבל. ולך אני לא צריכה להסביר למה האיש ששר נמצא כאן. נכון או נכון מאד? תמים

    

   ''

    

   ''

   לא הבנתי אם ההלפ הוא גורף.

   אם כן אז קבל:

   1.

   הגן הזואולוגי, רמת אביב.

   1 (א) רמת אביב, זה סוג של שכונה בתוך תל אביב. הגן הזואולוגי הוא ליד האוניברסיטה הפתוחה, יותר מדויק איפה שהיא הייתה פעם, קרוב לאיפה שהייתה הטלויזיה הלימודית, וזה ממש מול השער האחורי שהכי קרוב לבניינים של לימודי ביולוגיה ואפילו רפואה אם זה נורא חשוב. גם 

    

   2

   השיר בזכות אלטון ג'ון כי בסרט המצויר, ההוא שהוא מלך האריות אותו אלטון (סר אלטון בשבילי לפחות) היה אחראי על המוזיקה) 

   2 (א) השיר הזה, כי הוא שיר יפה.

   2 (ב) הגירסה הזו בזכות השלג, כי ציינת חום.

    

   3.

   סעיף כללי בענייני סרטים מצוירים בכלל ולא בהכרח אותו סרט שלא כמו סרטים אחרים כולל שני המשכים שיחד זה 3 סרטים [אופס'] ! ! ! - אז סרטים מצוירים הם מבחינתי לא בהכרח סרטים לאנשים נמוכים / ילדים, כי יותר מהרבה פעמים יש בהם, בסרטים תובנות על יותר מהמון דברים חכמים 

    

   4.

   סעיף המבוסס על סעיף (3) שלי ואין זה אומר שיש מן ההגיון הפנימי בדברים שלמעלה... חלילה והס. המון דברים, רוצה לומר, נגיעה עמוקה בטבע האדם ולא בהכרח בטבע החיה.

    

   במקרה של הבהרה בלתי בהירה. תחשוב שנית אם כדאי לשים לי קרטון עם שלט ...

    

   נבוךמגניבקריצה

     22/7/13 19:29:

   צטט: ~בועז22~ 2013-07-22 18:36:47

   אני במקום הצבוע? תובע את דיבתי שהוצאה מחוץ להקשרה..., צ'מע!, זאת חיה שפשוט שאין לה יח"צ נאותים..., זוכר את "מלתעות"?, כנ"ל. והמכביה?, בהחלט אירוע בלתי-מזיק, אם אתה נמנע מלהלך על גשרים באזור שלה...

    

   אז בוא נעשה קצת יח"צ לצבועים:

    

   ''

    

   ובענייני מכביה - לפחות מולי הם נכשלו ביח"צ. זה אולי ענין פעוט, אבל פיקשוש זה פיקשוש

     22/7/13 19:19:

   צטט: sbhsport 2013-07-22 18:12:30

   חביב מאוד מר תפ"א. צר לי שהחמצת את טקס הפתיחה של המכבייה, לפחות שום גשר לא קרס שם השנה, אבל ככה זה, רק על אחרים - צרפתיים וכאלה - אפשר לסמוך בענייני מסורת ספורטיבית.

    

    

   כן, אצלם זה ספורט. אצלנו - אם לרגע לא נהיה ציניים: זה התחלה של התחלה. אנחנו כל כך רחוקים מספורט.

     22/7/13 18:36:
   אני במקום הצבוע? תובע את דיבתי שהוצאה מחוץ להקשרה..., צ'מע!, זאת חיה שפשוט שאין לה יח"צ נאותים..., זוכר את "מלתעות"?, כנ"ל. והמכביה?, בהחלט אירוע בלתי-מזיק, אם אתה נמנע מלהלך על גשרים באזור שלה...
     22/7/13 18:12:
   חביב מאוד מר תפ"א. צר לי שהחמצת את טקס הפתיחה של המכבייה, לפחות שום גשר לא קרס שם השנה, אבל ככה זה, רק על אחרים - צרפתיים וכאלה - אפשר לסמוך בענייני מסורת ספורטיבית.
     22/7/13 09:11:

   צטט: ההלך 2013-07-22 07:20:59

   זאת באמת התנהגות דוחה במיוחד, שמתווך יגיע לדירה ויהרוס ככה לאנשים אחרים. אנשים שמכבדים את עצמם, לא בטוחה שמתווכים נכנסים לקטגוריה הזאת, לא מתנהגים ככה. אבל בשוק כמו בשוק, זה הולך לשני הכיוונים.

    

    

   זה בדיוק. שוק כמו שוק. וכמי שמטיף לקפיטליזם ולא יודע איך לא להפוך אותו לחזירי, אני נמצא הפעם בצד הלא נכון של הצבוע...  אני מודה שזה מעצבן, אבל ככה זה.

   מצד שני יש את ענין ההתנהגות ודמי התיווך השערורייתיים, אבל זה כבר משהו אחר. 

     22/7/13 09:07:

   צטט: נערת ליווי 2013-07-22 01:22:52

   אני מנסה להיות גם קצרה וגם תמציתית וגם להעביר את החום (לא שלי) בתגובה אחת.

   לפני כמה זמן שזה היה קצת מזמן, הייתי באיזה גן ודווקא שהתמחה בבעלי כנף בעיקר אבל היו פה גם יותר מצבוע אחד

   והוא היה דווקא נחמד.

   ולא! לא אמרתי כלום על דעות קדומות.

   לא שיש לי כלום בעד מתווכים של דירות. גם לא בעד.

    

   ולגבי החום. קבל. ולך אני לא צריכה להסביר למה האיש ששר נמצא כאן. נכון או נכון מאד? תמים

    

   ''

    

   ''

     22/7/13 09:03:

   צטט: חופר סדרתי :) 2013-07-22 00:00:39

   יפה מאוד, נהניתי לקרוא :)

    

    

   בכיף, תודה

     22/7/13 09:02:

   צטט: יאיר גרוסמן 2013-07-21 23:47:12

   אחד הטובים. ולידיעתך, גם גידוף צבועים הוא ספורט

    

    

   גידוף צבועים זה ספורט יהודי. בלי ספק. כמו פוקר יהודי. ראה להלן

    

   ''

     22/7/13 08:54:

   צטט: תכשיט 2013-07-21 22:21:32

   כוכב להנאה...:)) שבוע טוב...

    

    

   ההנאה שלך זה הכיף שלי

   ד"ש

     22/7/13 08:50:

   צטט: נרתיקנית דביקה 2013-07-21 21:42:49

   וואלה יורם....איך ממגדלים עברת לפירנאים....

   קרייסט!

   בוא נתחיל פרה פרה <או נקניק נקניק...מה שתבחר>

   בעניין הנדל"ן, סיפרת סיפור אישי שקורה כל יום ושעה.

   לא חלילה שאני מצדיקה את קיומו, אבל כומו שנאמר כבר על

   מקצוע של עוכר-הדין, מישהו צריך לבצע את העבודה השחורה

   <אולי זה לא היה עליהם...לא ממש יודעת ולבטח לא זוכרת>

   בכל אופן, אותו כנ"ל לגביי המתווך....זה שיש כאלה הנופלים

   בפח העלאת ערך דירתם ...נו שוין....שים עצמך לרגע במקומו

   של בעל ה-60 מ"ר, לא היית נוהג כמותו? <טוב טוב אל תענה...

   הבנתיייייייי.....>

   בכל אופן יש עדיין נכסים בהישג יד, גם אם הם לא על יד <ההורים

   יען אתה ואישתך>. הכול זה עניין של פתיחת אופקים בחיפוש אחר

   הנכס המושלם <גם אם הוא כמעט...>

   זה בעניין הזה. 

   הטור דה פראנס שתיארת מכורסאת הפוטטו :), סורי דארלינג לצפות שעות

   בגברים <שיהיו מצודדי עין ככל שיהיו> משמים אותי למוות.

   תן לי טניס או כדורסל ותראה אותי מתעוררת לחיים <לא לא אל תצפה שאבין

   בחוקים!>.

   ומה נותר בסוף???

   אהה כן הנקניק!

   תמיד שנשארים עם הנקניק ביד...למה זה? 

    

   נ.ד. קריצה

    

    

   ווואו. איזה כיף שאת פה.  כל אלה שלוקחים הפסקות מהקפה מתחילים להפחיד אותי.

   אז חזרת. 

   בענין הנקניקים, אז ככה. כמובן שהנקניק הנדל"ני הוא ערך השוק של מוצר מסוים.  הבעיה שלי עם הצבועים היא שבדרך שבא תיארתי, נוצרים אותם המחירים שזוג צעיר ממש לא יכול להרשות לעצמו.

   אם בעל הדירה רוצה מחיר גבוה, אבל ניתן לסגירה ומגיע מתווך ומציג לו הרים וגבעות ועוד לוקח עמלה, הרי שעליית המחירים היא בלתי נמנעת. ובלתי ניתנת לעצירה. ככה נוצר לנו בלון נפוח וחביב שיתפוצץ יום אחד על ראשינו.

   נכון, אם יש מי שיציע מחיר גבוה יותר - אז טבעי שבעל הבית ייקח. זה שוק וככה זה. אז נמשיך לחפש.

   בענין האופניים. זה לא הגברים דרלינג, זה הנופים (גם בפלייבוי זה רק הכתבות)

   ובענין הנקניק.  טוב נקניק אחד ביד משניים באיטליז.

    

   ''

     22/7/13 08:35:

   צטט: liat62 2013-07-21 20:15:23

   תכף סתיו....תחזיק מעמדמגניב

    

    

   זה הסתיו עם הענן ועם הרוח המיבב,
   ואם אתה סתם ציניקן, בכל זאת זה צובט בלב.

   הבעיה היא שעדיין קיץ. חיוך

     22/7/13 08:33:

   צטט: זונת הדואר 2013-07-21 17:11:54

   תיקון קל !

   באצל הבריכה אשר ב"התא" קריר, נעים ויש אוויר שמגיע מנפנוף עלי הבננה { בעל הבלוג כיקיר "התא" לדורותיו מורשה להחליט אם המלעיל או מלרע} אני כן צופה בחלק ממשחקי המכביה ! לא מאמינה בידידות אלא באהבה ! אנוכי זונת הדואר הראשונה ! אוהבת את רוכבי האופניים ולא בזכות הבאגט שהם קונים לפני או אחרי הרכיבה !

   מבטיחה כי השנה לא יהיו תקלות עם אף גשר כי כל "התא" כולו גשר וקשר צר מאד.

    

   אור ובעיקר הרבה אהבה !

    

   }!{

    

   הבננה במלעיל והאופניים גם. אין צורך בבגט, ז. הדואר הנכבדה

   .

   ''

     22/7/13 08:26:

   צטט: floret 2013-07-21 16:45:20

   איזה זוםזום תפסת מהכורסה חבל על הזמן..

   והמכביה?מישהו רואה את המכבירע?
   ענף ספורט נדרש במכבייה: תחרות יריקות לרוחק. נקרא לזה טפו באב.

    

    

   על כך נאמר

   All I wana do is a zoom zoom zoom and a boom boom

    

    

   ''

     22/7/13 08:18:

   צטט: rossini 2013-07-21 16:40:08

   דווקא סיפורים מחממים,היתי אומר...

    

   אכן. שמיכה קיצית.

     22/7/13 08:17:

   צטט: AmitLi0 2013-07-21 16:33:59

   צבוע בן זו... ולדעתי אתה סתם מכפיש את החייה שאתה משווה אותה למתווך

    

   אני מכפיש את החיה הזו ?  ראית מלך האריות ???  מופתע

     22/7/13 07:20:
   זאת באמת התנהגות דוחה במיוחד, שמתווך יגיע לדירה ויהרוס ככה לאנשים אחרים. אנשים שמכבדים את עצמם, לא בטוחה שמתווכים נכנסים לקטגוריה הזאת, לא מתנהגים ככה. אבל בשוק כמו בשוק, זה הולך לשני הכיוונים.
     22/7/13 01:22:

   אני מנסה להיות גם קצרה וגם תמציתית וגם להעביר את החום (לא שלי) בתגובה אחת.

   לפני כמה זמן שזה היה קצת מזמן, הייתי באיזה גן ודווקא שהתמחה בבעלי כנף בעיקר אבל היו פה גם יותר מצבוע אחד

   והוא היה דווקא נחמד.

   ולא! לא אמרתי כלום על דעות קדומות.

   לא שיש לי כלום בעד מתווכים של דירות. גם לא בעד.

    

   ולגבי החום. קבל. ולך אני לא צריכה להסביר למה האיש ששר נמצא כאן. נכון או נכון מאד? תמים

    

   ''

     22/7/13 00:00:
   יפה מאוד, נהניתי לקרוא :)
     21/7/13 23:47:
   אחד הטובים. ולידיעתך, גם גידוף צבועים הוא ספורט
     21/7/13 22:21:
   כוכב להנאה...:)) שבוע טוב...
     21/7/13 21:42:

   וואלה יורם....איך ממגדלים עברת לפירנאים....

   קרייסט!

   בוא נתחיל פרה פרה <או נקניק נקניק...מה שתבחר>

   בעניין הנדל"ן, סיפרת סיפור אישי שקורה כל יום ושעה.

   לא חלילה שאני מצדיקה את קיומו, אבל כומו שנאמר כבר על

   מקצוע של עוכר-הדין, מישהו צריך לבצע את העבודה השחורה

   <אולי זה לא היה עליהם...לא ממש יודעת ולבטח לא זוכרת>

   בכל אופן, אותו כנ"ל לגביי המתווך....זה שיש כאלה הנופלים

   בפח העלאת ערך דירתם ...נו שוין....שים עצמך לרגע במקומו

   של בעל ה-60 מ"ר, לא היית נוהג כמותו? <טוב טוב אל תענה...

   הבנתיייייייי.....>

   בכל אופן יש עדיין נכסים בהישג יד, גם אם הם לא על יד <ההורים

   יען אתה ואישתך>. הכול זה עניין של פתיחת אופקים בחיפוש אחר

   הנכס המושלם <גם אם הוא כמעט...>

   זה בעניין הזה. 

   הטור דה פראנס שתיארת מכורסאת הפוטטו :), סורי דארלינג לצפות שעות

   בגברים <שיהיו מצודדי עין ככל שיהיו> משמים אותי למוות.

   תן לי טניס או כדורסל ותראה אותי מתעוררת לחיים <לא לא אל תצפה שאבין

   בחוקים!>.

   ומה נותר בסוף???

   אהה כן הנקניק!

   תמיד שנשארים עם הנקניק ביד...למה זה? 

    

   נ.ד. קריצה

     21/7/13 20:15:

   תכף סתיו....תחזיק מעמדמגניב

     21/7/13 17:11:

   תיקון קל !

   באצל הבריכה אשר ב"התא" קריר, נעים ויש אוויר שמגיע מנפנוף עלי הבננה { בעל הבלוג כיקיר "התא" לדורותיו מורשה להחליט אם המלעיל או מלרע} אני כן צופה בחלק ממשחקי המכביה ! לא מאמינה בידידות אלא באהבה ! אנוכי זונת הדואר הראשונה ! אוהבת את רוכבי האופניים ולא בזכות הבאגט שהם קונים לפני או אחרי הרכיבה !

   מבטיחה כי השנה לא יהיו תקלות עם אף גשר כי כל "התא" כולו גשר וקשר צר מאד.

    

   אור ובעיקר הרבה אהבה !

    

   }!{

     21/7/13 16:45:

   איזה זוםזום תפסת מהכורסה חבל על הזמן..

   והמכביה?מישהו רואה את המכבירע?
   ענף ספורט נדרש במכבייה: תחרות יריקות לרוחק. נקרא לזה טפו באב.

   ''

     21/7/13 16:40:

   דווקא סיפורים מחממים,היתי אומר...

     21/7/13 16:33:
   צבוע בן זו... ולדעתי אתה סתם מכפיש את החייה שאתה משווה אותה למתווך

   ארכיון

   פרופיל

   יורם.אל-קמינו
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין