כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  FTTH Israel

  FTTH Israel - סיב אופטי לכל בית ועסק בישראל

  הסיבים האופטיים משנים את חיינו: הם יאפשרו לנו להתחבר לטלויזיה היי דפינישין , ערוצי קול,מידע ותקשורת דיגיטלית ברוחב פס של מאות מגה-ביט. נוכל ללמוד ולעבוד מהבית - לגור במצפה רמון ולהרגיש בתל-אביב.

  ארכיון

  יאיר לפיד מרגיש בעלות על הרשת ומטיף לנו מוסר

  0 תגובות   יום ראשון, 21/7/13, 22:08

   

  לפיד תוקף את המשתמשים ברשת נגד מינויו של פרנקל ,הוא חושב שהרשת מיועדת רק עבורו . הלב שלו נחמץ רק כשמדובר בחברים שלו כמו פרנקל ,אבל כשהוא תוקף את גפני או את שלי יחימוביץ הפה שלו מתרחב למקסימום והוא גם מספר שהלך לנבור בפח הזבל (מענין איפה ברשת הוא מצא את המידע) . 

  "שר האוצר יאיר לפיד התראיין ל"אולפן שישי" ואמר בתגובה לפרשת פרנקל כי "בציבור הישראלי אנחנו מיד ממהרים להאשים, וזה נורא עצוב. אנחנו קודם כל לא מאמינים לבני אדם. מדובר באיש בן 70, שוויתר על תפקיד הרבה יותר קל הכולל הרבה מאוד כסף, בשביל לבוא ולשרת במילואים את מדינת ישראל. עכשיו טוענים שהוא גנב קטן. יש משהו בטון הציבורי שלנו שהוא לא מאמין ואלים".
  "חשבנו שפרנקל מתאים", הדגיש לפיד, "הוא דמות טובה מאוד לתפקיד. אני לא מתכוון להגיד לאדם כמו פרנקל, שבגלל רכילות לא מוכחת הוא לא מקבל את התפקיד".
  בנוגע לשאלה האם לדעתו מדובר בקמפיין מסתורי נגד מינויו של פרנקל לנגיד, אמר לפיד: "זה יותר גרוע מקמפיין מסתורי. זה הטון שמדינת ישראל מתנהלת בו היום. גם כשהייתי בצד הזה (העיתונות), לא דיברתי בטון הזה. הלב נחמץ שזה מה שקורה".
  ''
  יאיר לפיד , הרשת העלתה אותך ,הרשת יכולה להוריד אותך 
  בניגוד לאנשי הרשת שפועלים באופן אלים ויותר גרוע "מקמפין מסתורי" לפיד לדוגמא מתקיף את גפני מיהדות התורה , הוא אפילו נבר בפח ומצא עליו מידע . ואיפה הוא מצא את זה אם לא ברשת . אז לפיד שר האוצר מה שאתה עושה בפיסבוק , אלפים יודעים לעשות ברשתות ,כי המשחק הוא לא הרשת אלא אם אתה מעביר מידע אמין וזו כנראה הבעיה שלך ולא של אנשי הרשת. 
  לפיד מנסה למכור לנו את נאום צ'רצ'יל , דם יזע ודמעות ובעוד שנתיים יהיה טוב יותר , אבל יכול להיות שהוא כבר החליט מכורח המצב, לחבור בעוד שנה -שנתיים לביביהו ולהחליף את הליברמנים והפיגלינים, כברירת מחדל לכשלון האמינות . כי אמינות קשה לשחזר בדיבורים  ,אמינות צריך לייצר . 

  כך למשל לפיד תוקף את את ח"כ משה גפני מיהדות התורה: "גפני אמר שאני לא יודע מה אני עושה, מה ההסבר שלו? הוא היה יו"ר ועדת הכספים האגדי, האם מצלצל לו מוכר המשפט 'הגיע אליי קיצוץ בתקציב הישיבות וזרקתי אותו ישר לפח'? אני הלכתי לנבור לך בפח וגיליתי שם את השנה שעברה וזו שלפניה – שנה של שוד הקופה הציבורית וגרעון שאני מתמודד איתו ושאתה אחד מאדריכליו".הסית לפיד.
  גם הטענות של לפיד כאילו הסיפור היה מונח ברשת מאז 2006 זו הטעיה גסה כי זה פורסם רק בידיעות אחרונות בנובמבר 2006 ןהקטע לא היה ברשת ואלמלא חשף אותו אמיר אורן מהארץ הנושא לא היה עולה וגם הפרטים בו אינם נכונים. 
  לא יזיק ללפיד שידע לחפש מידע ברשת לפני שהוא מסכים למנוי לא ראוי לתפקיד בכיר ,אפילו שהאיש שכן וחבר ודאג לו לשעות שינה. 
  אם לפיד היה למשל משתמש ברשת בצורה נבונה הוא היה מוצא  כמה דברים מענינים כמו למשל: 
  נחמיה שטרסלר 2009 : פרנקל לא ראוי לעמוד בראש בנק , אז מה קרה ב2013? :
  נחמיה שטרסלר בעיתון "הארץ" שתומך ב יולי 2013 במינויו של פרנקל לנגיד בנק ישראל יוצא "בדה מרקר"  מנובמבר 2009 נגד מינויו של פרנקל ליו"ר בנק לאומי וזה במילים הבאות:
  "פרנקל הוא נביא האופטימיות הבלתי נדלית. בעשור האחרון הוא היה מופיע בכנסים בינלאומיים וחוזה צמיחה עולמית אינסופית ושוקי הון יציבים. גם ב-2007 הוא המשיך להיות אופטימי, חודשים ספורים לפני פריצת משבר הסאבפריים, שהתפתח למפולת הפיננסית העולמית ולמיתון...ממש אותם מילים המוזכרות ב 2013 נגד מינויו של פרנקל לנגיד הבנק.

  האם מי שהלך בתלם, עודד את האופוריה העולמית והיה חלק מההתמוטטות של AIG, ראוי שיעמוד בראש הבנק הגדול בישראל? שואל שטרסלר.
  שטרסלר 2009 : מי מתאים לעמוד בראש הבנק הגדול במדינה?
  האם מי שהיה חלק מההתמוטטות AIG ראוי שינהל בנק.
  האם מאותן סיבות שטרסלר חושב שפרנקל ראוי להיות נגיד בנק ישראל ? מוזר.

   גרפיקה אורן לב כהן. 

  יאיר לפיד, הרשת העלתה אותך , הרשת יכולה להוריד אותך . 

  דרג את התוכן: