כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  כי האדם עץ השדה

  כי האדם עץ השדה / נתן זך

  כי האדם עץ השדה.
  כמו האדם גם העץ צומח
  כמו העץ האדם נגדע.
  ואני לא יודע
  איפה הייתי ואיפה אהיה.
  כמו עץ השדה.

  כי האדם עץ השדה.
  כמו העץ הוא שואף למעלה
  כמו האדם הוא נשרף באש.
  ואני לא יודע
  איפה הייתי ואיפה אהיה.
  כמו עץ השדה.

  אהבתי וגם שנאתי
  טעמתי מזה ומזה.
  קברו אותי כחלקה של עפר
  ומר לי, מר לי בפה.
  כמו עץ השדה.


  כי האדם עץ השדה.
  כמו העץ הוא צמא למים
  כמו האדם גם הוא נשאר צמא.
  ואני לא יודע
  איפה הייתי ואיפה אהיה.
  כמו עץ השדה.

  0

  תקשורת טלפתית בין שני אנשים

  0 תגובות   יום רביעי, 24/7/13, 23:41

  ''

   

  תקשורת טלפתית בין שני אנשים

   

  טלפתיה הינה תופעת - טבע שהמדע אינו יודע אם להכיר או לא להכיר בה. קיימות עדויות אין ספור לקיומה של טלפתיה: בין זוגות תאומים, בין קרובי משפחה, בין אוהבים, במקרים בהם הורה חש באסון שקרה לילדו ברגע האסון עצמו, ועוד. לא ניתן גם להתעלם מיכולות של אנשים בעלי כישורים טלפתיים יוצאי דופן.

   

  א. הטלפתיה מקוטלגת כתופעה על חושית ועל טבעית ביחד עם תופעות על חושיות פחות אמינות מבחינה מדעית, כגון :ראיית העתיד, קשר עם עולמות אחרים, טלקינזיס ותופעות אחרות "החוצות את הזמן והמרחב".

  ב. גם המדענים המאמינים בקיומה של טלפתיה מתייחסים אליה כאל אמצעי תקשורת פרימיטיבי, הקיים אולי בין בעלי חיים ושהיה קיים אולי בין בני האדם בטרם התפתחה שפת הדיבור. חוסר תמימות הדעים נגרם כתוצאה מכך ,שיש הרואים בה משהו רוחני וספיריטואלי ואחרים רואים בה משהו פרימיטיבי וחייתי.

   ג. העובדה שקוסמים ושרלטנים למיניהם משתמשים בטלפתיה באופן מאחז עיניים אינה מוסיפה לאמינותה המדעית.

   

  גישה סקפטית זו מוטעית ,והטלפתיה יכולה להוות כלי שימושי ויומיומי  בין אדם לאדם .

   

  איך שני אנשים יכולים להיות מחוברים בניהם ולהיות מסוגלים לתקשר בלי להיות במגע פיזי, לדבר זה עם זה באמצעות טלפתיה אפילו להרגיש את אותם הכאבים?

   

  היכולת לשלוח ולקבל מכל אחד מחשבות ורגשות מגיע ממקום של  חיבור רוחני בין שני אנשים כאשר הם קרובים זה לזה רוחנית.מצב זה מביא אותם  לעיתים קרובות למצב, בו הם חשים את מה שהאחר מרגיש או חושב. אמפתיה היא אחד הרכיבים העיקריים של טלפתיה.

   

  תקשורת טלפתית מורכב משני כיוונים:

  -שליחה

  -קבלה.

   

  הכול תלוי בכוונות שלך.אם יש לך כוונה לחוש מה אדם אחר חושב ומרגיש, או לאסוף מחשבות מסוימות ורגשות שהוא חש אליך-תוכל לתקשר איתו טלפתית.גם לך יהיה קשה להסתיר  ממנו את מחשבותיך.אתה עלול להיפגע ולסבול ממה שתגלה או יתגלה לזולתך עליך ,באם רצונך לדעת או למנוע ממנו לראות את הכוונות שלך.

   

  הקשר הטלפתי מתאים לאדם  בעל חוזק נפשי ,בהיר מחשבה,היכול  לחדור למגינים הנפשיים  של אחרים ולראות או לחוש את  מה שהם חושבים.הטלפתיה עובדת היטב  כאשר שני אנשים קרובים מבחינה רוחנית, ובוטחים זה בזה ובעלי אמפתיה הדדית.

   

  טלפתיה מתרחשת בדרך של תחושות, תמונות ותשוקות. ייתכן שתוכל לקבל תקשורת טלפתית מאדם אחר בצורה נקייה של מילים .אבל בדרך כלל המסרים מגיעים  דרך רגש, דימוי או תשוקה. אתה עשוי לקבל את ההודעה מידית ולדעת את המסר דרך שמיעה של קול פנימי בראשך או דרך הדמיון או בתחושה.

   

  בטלפתיה ממרחק ,מחוץ לטווח הראייה, אתה עשוי לחוש רגש שאדם אחר מרגיש באותו הזמן, או שאתה יכול לחשוב על דימוי הקשור במה שהאדם השני חווה, או לחוש מה האחר מתכוון לעשות. כל זה קורה מבלי שאתה רואה ויכול לקרא את שפת הגוף של האדם,מכיוון שאינו על ידך.

   

  זה מסר מהנשמה שאתה מקבל.המסר מגיע עם תחושה של בהירות וודאות פנימית שזה אמת,וזה בדיוק ממה שהאינטואיציה מורכבת. עליך להאמין למסרים שאתה מקבל.כל המסרים בעלי ערך עבורך רק באמצעות כוחה של אמונה במה שאתה מקבל. על מנת לשלוח או לקבל טלפתית, אתה קודם כל צריך לעבור אל שלב האמונה במסר שאתה מקבל וכי ניתן לשלוח ולקבל טלפתית וזה אכן עומד לקרות.

   

  הדרך להגיע לרמה זו של טלפתיה:

  -עליך לעורר רגש, דימוי או רצון המתעורר בתוך עצמך תחילה. הרשה לעצמך לחוות את זה באותו רגע. -דמיין את הרגשות שלך, תמונה או רצון לחוות אותם.

  -עליך להיות בטוח שזה קרה והמסר התקבל כמו שאתה התכוונת שיהיה.

   

  קח לתשומת לבך, הטלפתיה אף פעם לא נכשלת. התוצאה תמיד היא תוצאה של האמונות והעמדות של הצדדים והקשר הרוחני ביניהם. מה שאנו מכנים כישלון הוא רק משוב שלא תרגמנו נכון את המסר שנשלח אלינו.

   

  כאשר לא נראה שהמסר הועבר, או שנראה שהועבר המסר טלפתית אך בצורה מעוותת, זה מכיוון שיש בך התנגדות כלפי המסר ,הכוונות, האמונות או חוסר אמון הדדי בינך לבין האדם איתו ניסית לתקשר טלפתית. זאת יכולה אפילו להיות פרשנות משלך של רגשות, תשוקות תמונות שקיבלת אשר מונעות ממך לראות את המסר האמיתי שקיבלת.

   

  להיות אותנטי הוא אחד המפתחות כדי לשלוח ולקבל הודעות טלפתיות  ברורות. יושר ואמת הם החוקים הרוחניים של המציאות הטלפתית.

   

  כאשר יש לך קשר טלפתי טוב עם מישהו, אתה יכול לקרוא את כל המחשבות שלו בקלות. לפעמים אתה לא רוצה שידע את התשובה הנכונה לשאלה שיש לו טלפתית אליך. אתה יכול לשים הגנות כדי שהאדם לא יכול לקרוא את מחשבותיך.יש באפשרותך להטעות את האדם על ידי התמקדות במחשבה או תשובה שגויה וכך לרוב,תצליח להטעותו.

   

  לעיתים ,אנחנו חושבים מחשבות שליליות מסוימות כלפי אדם, כאשר אנו כועסים לרגע או נסערים. אנו עלולים לטעות ולשלוח אליו מחשבותינו אלו. זה בסדר לחשוב את המחשבות לזמן מה, אבל אסור לנו לשכוח לחזור לשלוח מחשבות חיוביות לאחר מכן  של שלום, הרמוניה במיוחד למישהו שאנחנו באמת אוהבים.

   

  כאשר אתה באמת אוהב מישהו, תקבל מסר על האדם .האדם הזה יכול גם לחוש רגשות מסוימים, תמונות ותשוקות ממך במוחו .

   

  קשר טלפתי עובד הכי טוב כאשר אנחנו לא מנסים לכפות אותו בכוח.כאשר אנחנו בטוחים שהקשר עובד, זה עובד. אבל כאשר אנחנו חושבים שזה לא יכול לעבוד, זה לא עובד. זה מונע יותר על ידי אמונות בתת מודע שלנו יותר מאשר על ידי מאמץ מודע. ככל שאנו מנסים לכפות שליחת או קבלת טלפתיה, אנו מצליחים פחות.

   

  הדברים שנשלחים טלפתית הם הדברים שאנחנו מתמקדים בהם זמן רב. אם מתמקדים לעתים קרובות יותר על דברים חיוביים, נשלח רגשות חיוביים, תמונות ותשוקות. אם נתמקד בעיקר על דברים שליליים, נשלח רגשות ,תמונות ותשוקות שליליים.

   

  *מסתמך על כתבתו של :חנוך טאן.

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון

   פרופיל

   אסתר רבקה
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין

   רשימה

   רשימה