כותרות TheMarker >
  ';
  0

  תחזית אסטרולוגית שבועית 1-7 לספטמבר

  0 תגובות   יום ראשון, 1/9/13, 15:55


  מוטי שפי
  אסטרולוגיה הודית
  www.indianastro.co.il
  https://www.facebook.com/vedastrology
  0544590035    

  שני אירועים אסטרולוגים חשובים וחיוביים מתרחשים השבוע ביום שישי. כוכב חמה עובר ממזל אריה שבו הוא שהה בחודש האחרון למזל בתולה שבו הוא נעלה. במיקום זה כוכב חמה יכול לקדם אינטליגנציה, סדר, יכולת אנליטית, עניין בפילוסופיה, אינטואיציה טובה, עניין באסטרולוגיה, יכולת הוראה, פעילות אינטלקטואלית מוצלחת, זהירות, חשיבה פעילה, זיכרון טוב, חשיבה מעשית, יכולת שכנוע, לימודים, הצלחה בכתיבה, שימת לב לפרטים, כשר שיפוט טובו יכולת במתמטיקה וספרות.
  באותו יום נגה עובר ממזל בתולה למזל מאזניים שבו הוא שולט ומרגיש טוב ונמצא שם בצמידות לשבתאי שנעלה במיקום זה ולראש דרקון (שיוצר השפעות שבמידה רבה דומות לאלו של שבתאי). צרוף כוכבים זה יכול להגביר יציבות במערכות יחסים, תשוקות חזקות, יכולת בתחום העסקים או בנושאים טכניים, התמקדות בעבודה, פרודוקטיביות, אהבה לדברים ישנים ולאנשים מבוגרים. 

  הירח ממשיך להתרוקן השבוע וביום חמישי הוא ריק לגמרי. הירח חלש בימים אלו ועלול ליצור עליות וירידות בתחום הרגשי. ביום שישי הירח מתחיל להתמלא ולהתחזק וכשאנו מוסיפים לכך את המעברים החיובים של כוכב חמה ונגה ביום שישי ניתן לצפות להתחלה נעימה וחיובית של השנה החדשה.

  יום ראשון- בשעות הבוקר הירח ממשיך לשהות במזל תאומים בצמידות לצדק המיטיב ומקבל היבט בעייתי מראש דרקון. צרוף כוכבים זה יוצר חשיבה יצירתית, שנינות, חוכמה, חברותיות, יכולת ארגון טובה; למידה דרך כתיבה, קריאה והשתתפות בסמינרים; קסם אישי, חוש הומור, דיבור שוטף, חוסר רצון להיות מעורב באימותים פיזיים ותהליכים מחשבתיים יוצאי דופן. בשעה 15.10 הירח עובר למזל סרטן שבו הוא שולט ונמצא שם בצמידות למאדים שנופל במזל זה. צרוף כוכבים זה יוצר רגשות חזקים שעלולים לצאת בקלות מאיזון, אפשרות לוויכוחים או מריבות עם אימא, הפרעות בנישואים ובמערכות יחסים, דמיון פורה, יוזמות ופעילות אמיצה. במידה ואתם מרגישים עליות וירידות במערכת הרגשית נסו לקחת את הדברים יותר בקלות, לתרגל מדיטציה ולהעביר את הזמן בחברת אנשים אהובים.

  הירח נמצא היום בנקשטרה פורנווסו. קבוצת כוכבים קבועה זאת קשורה לפילוסופיה, דת, יוגה ואמצעים דומים שמיועדים להגביר את המודעות העצמית. הירח בפורנאווסו יכול ליצור שמחה, חברותיות, אדם שמרוצה בקלות, יכולת התבטאות גבוהה, שליטה עצמית, נטייה רוחנית, חיים פשוטים, בעיות בנישואים, יכולת כתיבה, מצבי רוח משתנים וחוסר החלטה.

  יום שני- הירח ממשיך לשהות במזל סרטן, בשעות הבוקר הוא נמצא באותה המעלה עם מאדים ועובדה זאת מחזקת את ההשפעות הבעייתיות שנוצרות במזל סרטן. השפעות אלו יתבטאו אצל כל אחד מאתנו בצורה שונה בהתאם למיקום של מזל זה במפת הלידה שלנו. הירח נמצא היום בנקשטרה פושיה קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בלימודים יכולת לשלוט במצב הרוח, התנהלות נכונה, עושר, עניין בפוליטיקה, האהבה מהסביבה, בעיות עם המשפחה שבה נולדנו וקשר חזק לאימא.
  באסטרולוגיה ההודית לא מומלץ להתחתן בימים שבהם הירח נמצא בפושיה. נקשטרה זאת אינה תומכת גם בפעילות סוערת ושלילית.


  יום שלישי- הירח ממשיך לשהות במזל סרטן ומתרחק יותר ממאדים. ההשפעות האינטנסיביות שנוצרו שם אתמול מופחתות מעט עולם עדיין כדאי לשים לב למערכת הרגשית שלנו ולנסות לקחת את הדברים בקלות.

  הירח נמצא היום בנקשטרה אשלשה'קבוצת כוכבים קבועה זאת קשורה לחושניות, פיתוי, הצלחה בפוליטיקה, עניין במיסטיקה, בדרן, יכולת אסטרולוגית, כשר אינטואיטיבי, יכולת בדיבור וכתיבה, אדם פואטי ומלומד, יכולת טוב בתחום המחקר והארגון, בעיות בנישואים מוקדמים, חוסר כנות ונטייה לא להיות אסירי תודה ולפעות בצורה שאינה מוסרית.
  שימו לב לאנרגיה אינטנסיבית שעלולה להתבטא בתחומי חיים שונים ובמידה והנכם מרגישים סערות פנימיות נסו לנשום עמוק, למדוט, להירגע ולקחת את הדברים כמה שיותר בקלות
  כשהירח נמצא באשלשה לא מומלץ להתחיל בפעילות עסקית או כל פעילות חשובה אחרת. כמו כן לא מומלץ להלוות או ללוות כסף כשהירח נמצא בקבוצת כוכבים זאת. נצלו את היום לרגיעה ולהורדת רמת הפעילות והמת..


  יום רביעי- הירח נמצא היום במזל אריה יחד עם השמש שמרגיש שם טוב וכוכב חמה שנשרף עקב קרבתו לשמש. צרוף כוכבים זה יוצר אנרגיה רוחנית , חיוניות, סימפטיות, יכולת ארגון וניתוח, חוכמה או ערמומיות, ניהול וחשיבה עסקית. יחד עם זאת החום שכוכב חמה קולט מהשמש יכול ליצור חוסר סבלנות, התחממות מנטאלית, כעסים והתרגזויות.
  הירח נמצא היום בנקשטרה מאגה קבוצת כוכבים קבועה זאת מיוצגת על ידי אפריון או חדר מלכותי. חדר זה מייצג מקום של דיפלומטיה, טאקט וטקסים וקשור לאנשים אצילים. מאגה יכולה להיות קשורה גם לחוסר שקט שנובע מאמביציה אישית.
  מגה מייצגת מתנות שאדם מקבל מבלי לצפות לתמורה. הירח במגה מקדם כבוד והערכה מאנשים מלומדים, הערכת מסורת קדומות, יכולת ליהנות מהחיים, נמרצות, נדיבות, חוזק גופני ומזג חם.
  מאגה אינה תומכת בנושאים הבאים: פעילות יום יומית רגילה, תכנונים לעתיד, התעסקות בטכנולוגיות חדשות והלוואת כסף.

  יום חמישי- הירח ממשיך להמצא במזל אריה ועובר היום לנקשטרה פורווה פאולגוני. קבוצת כוכבים קבועה זאת מקדמת חופש מדאגות והסתמכות על המזל. גישה זאת תומכת בבריאות טובה אולם מחזקת נטייה לפזיזות וחוסר תכנון מוקדם של דברים. הערסל מרמז גם על חוסר יכולת לפעול ולהיות בתנועה או להישאר עם מוטיבציה לזמן ארוך והתכונות האלו עלולות ליצור צמא לגירויים חיצוניים.
  הירח בפורווה פאולגוני מצביע על אינטליגנציה יצירתית, אהבה לדרמה, כושר מנהיגות, עצמאות בעבודה, אדם שאוהב נסיעות וסקס, דיבור מתוק, נדיבות, יופי, עניין במיסטיקה, יכולת ללמד והפרעות מנטאליות.


  יום שישי-היום מתאפיין בשינויים אסטרולוגיים משמעותיים וחיוביים שיכולים לשפר את מצב הרוח ולגרום לאנשים רבים להרגיש טוב יותר. נגה עובר בבוקר למזל מאזניים שבו הוא שולט ונמצא שם בצמידות לשבתאי ולראש דרקון. צרוף כוכבים זה יוצר הערכה אמנותית, חושניות, אינטואיציה טובה, תשוקות חזקות; תועלת מחפצים ופעילות שקשורה לנשים, יופי, אמנות וחפצי מותרות.

  כוכב חמה עובר לפנות בוקר למזל בתולה שבו הוא נעלה ומאוחר יותר ב11.15 הירח גם הוא עובר למזל זה. צרוף כוכבים זה מגביר אינטליגנציה, יכולת להרוויח דרך לימודים, יכולת דיבור וכתיבה טובים, כשר אנליטי, גישה מדעית, עניין בפילוסופיה ואסטרולוגיה, אינטואיציה טובה, שמירה על סדר, עידון ועניין במוזיקה וציור.
  נצלו את סוף השבוע ואת השינויים האסטרולוגים החיוביים לבילוי עם אנשים חדשים ולתכנון של התחלות חדשות.

  הירח נמצא היום בנקשטרה אוטרה פאולגוני. קבוצת כוכבים קבועה זאת מצביעה על רצון לעזור לאחרים ולסלק סבל באמצעות אדיבות ונדיבות. היא גם מציינת אנשים שאליהם אנו פונים בבקשת עזרה וחברים קרובים ואינטימיים ביותר.
  הירח בנקשטרה זאת גורמת לאנשים אחרים לאהוב אותנו ובנוסף לכך היא מקדמת הצלחה, יציבות, כבוד, נוחיות, מוצרי מותרות, יציבות, כבוד, אינטליגנציה, כושר המצאה, שמחה, חברותיות, נימוס ועצמאות.
  אוטרה פאולגוני אינה תומכת בנושאים הבאים: פעילות שדורשת את הנמכת האגו, התחלה של דברים חדשים, פעילות אינטלקטואלית, ריפוי וטיפול במחלות. האסטרולוגיה ההודית טוענת שקשה להתגבר על מחלות שמתחילות כשהירח שוהה בנקשטרה זאת.

  יום שבת- הירח ממשיך לשהות עם כוכב חמה במזל בתולה וליצור שם השפעות חיוביות. הירח עובר היום לנקשטרה אסטה קבוצת כוכבים קבועה זאת טובה לנושאים הבאים: אמנות, פעילות שמעוררת מצב רוח טוב וחיוכים, תחביבים שונים כמו כדרות,יצירת תכשיטים, גינון, עבודות בית, לימודים מדעיים ואסטרולוגיה, לימוד שפות, פעילות שדורשת מיומנות בידיים, משחקים, פעילות עסקית שדורשת טאקט וערמומיות, מכירות וקניות, טיפולים הוליסטיים נגד מחלות, נסיעות ושינוי במקום מגורים.
  פעילות שאינה מתאימה לנקשטרה זאת כוללת: תכנונים לטווח ארוך, יחסי מין, פעילות שדורשת בשלות ויכולת ביצועית ופעילויות שאמורות להיעשות בלילה.

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון

   פרופיל

   מוטי שפי
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין