כותרות TheMarker >
  ';
  0

  תחזית אסטרולוגית הודית 13-19 לאוקטובר

  0 תגובות   יום ראשון, 13/10/13, 19:03

  מוטי שפי

  אסטרולוגיה הודית

  www.indianastro.co.il

  0544590035

   

  האירוע האסטרולוגיה החשוב של השבוע מתרחש ביום חמישי בבוקר. בשעה 8.30 השמש עוברת ממזל בתולה שבו היא שהתה בחודש האחרון למזל מאזניים שבו היא נופלת ונמצאת שם בצמידות לשבתאי, כוכב חמה וראש דרקון. צרוף כוכבים זה יצור השפעות אינטנסיביות במזל מאזניים. כשמזל זה ממוקם בבתים בעיתים (6, 8 ו12) ומקבל השפעות שליליות מפלנטות אחרות צרוף כוכבים זה עלול להתבטא בהפחתת מוטיבציה, חוסר איזון, הימנעות מקבלת אחריות, לא ישיר, יפעל על אנשים כדי שישרתו את מטרתו, משחק בשני הצדדים, השתקעות מוגזמת בעינוגים, חוסר אפקטיביות, ניהול כושל של עניינים כספיים, רגישות בכליות ובגב התחתון, חולשה מינית, כאבי ראש והתנהגות התמכרותי. כשמזל מאזניים ממוקם בבתים חיובים 1,4,5,7,9 ו10 ומקבל השפעות חיוביות מפלנטות אחרות צרוף זה יפחית במידת מה את ההשפעות השליליות ויצור גם מתן עזרה לאנשים חסרי מזל, אינטואיציה טובה, קסם אישי, קבלה של דברים ורגישות אומנותית. במפות שבהם מזל מאזניים ממוקם בבתים אחרים (2,3,ו11)  ההשפעה תהיה מעורבת.

   

   

  יום ראשון- הירח נמצא במזל גדי. במיקום זה הוא יוצר נטייה להיות תלויים באנשים אחרים, חברים טובים ומסורים, ביצוע של חובות ומטלות בצורה שלמה, גישה מעשית, שיטתיות, התמקדות בהרגשת ביטחון, וגישה דמוקרטית.

  הירח נמצא היום בנקשטרה שארוונה. קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בפעילות שקשורה לנושאים רוחניים או דתיים, התחלות חדשות, כניסה לבית חדש, קניית נכסים, פעילות רפואית, סוגים שונים של אמצעים למניעת בעיות וסכנות, קבלת עצות, אינטראקציה חברתית, פעילות ציבורית, לימודים, לימוד שפות ותרבויות קלאסיות, קריאה וכתיבה, מוזיקה, פילוסופיה, מדיטציה, יחסי מין, יצירת הרמוניה בן אנשים, ארגון, הכנה ולקיחה של עשבי מרפא, פוליטיקה,  קנית בגדים חדשים ומכשירים לבית ולעסק, נתינה וקבלה של עצות, שיחות טלפון חשובות, נסיעות, פעילות הומניטארית.

  שארוונה אינה תומכת בפעילות אגרסיבית, פעילות שבה לוקחים סיכון ושהתוצאות אינן בטוחות כמו הגשת תביעה משפטית, פעילות יצירתית שקשורה לעבודת כפיים, הלוואת כסף, נתינת הבטחות ושבועות, סיום של דברים או הריסה של מבנים ישנים וטקסי נישואים.

   

  יום שני- הירח עובר בשעה 11 בבוקר למזל דלי ומקבל שם היבט חיובי ממאדים וצדק.

  צרוף זה מחזק יצירתיות, שאיפה להגשים חלומות, כשר המצאה, אינטואיציה, גישה מדעית, עניין בפילוסופיה ואסטרולוגיה, חשיבה על פרטים קטנים, שאיפה לסטנדרטים ורעיונות טובים ביותר, פרספקטיבה פוליטית והומניסטית, עניין במיסטיקה, שומר על עצמו מבחינה רגשית וצניעות.

  הירח נמצא היום בנקשטרה דנישטה. קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בפעילות יצירתית ובייחוד במוזיקה וריקוד, פעילות קבוצתית מכל הסוגים, קונצרטים, אירועי פתיחה, רכישה של נדלן ונכסים אחרים, נסיעות קצרות וארוכות, פעילות שקשורות לאנרגיה אגרסיבית, הלוואת והעברת כספים, מדיטציה ויוגה, גננות, קניה של בגדים חדשים ותכשיטים, הצלחה בטיפול במחלות, התחלת לימודים ופעילות שקשורה למקצוע וקשורה להערכה ציבורית.

  דנישטה אינה תומכת ביחסי מין, נישואים, וויתור על הרגלים ישנים, שותפות חדשה, פעילות שמתבצעת בבית כמו ניקיון וכו, אינטראקציה עם אנשים שדורשת טאקט, חוכמה ועידון.

   

  יום שלישי- הירח ממשיך לשהות במזל דלי ועובר היום לנקשטרה סאטהבישק.

  קבוצה כוכבים קבועה זאת תומכת בנושאים הבאים: חתימה על הסכמים שקשורים לעסקים, הסכמים, וקנית אדמה ובתים;  פעילות חינוכית, לימודים, נסיעות (במיוחד דרך הים ). רכיבה על אפנים ואופנועים, רכישת כלי רכב חדש, בילויים, מדיטציה ויוגה, יחסי מין, לימוד של אסטרולוגיה, רפואה, שיטות ריפוי אלטרנטיביות, אירועים תקשורתיים, פעילות טכנולוגית, הליכה לים.

  פעילות שאינה מומלצת בנקשטרה זאת קשורה באופן כללי להתחלה של דברים חדשים. טיפולי פוריות, משפטים, וויכוחים, פעילות שלילית, המצאות בחברה (מלבד אירועים שקשורים לעבודה), עניינים כספיים, רכישת בגדים ותכשיטים חדשים ופעילות שקשורה לבית.

   

  יום רביעי- הירח עובר בשעה 17.00 למזל דגים ומקבל שם היבט ממאדים. צרוף זה יוצר יכולת להרגיש ולהבין דברים בצורה עמוקה, אינטואיציה חזקה, רוחניות, גישה הומניסטית, חבר טוב, צורך חזק להאמין בדברים או באנשים, הגינות, רגשות חזקים שיכולים להתלהט בקלות ולהוביל לפעילות וליוזמות נועזות, דמיון חזק, חיבה, אידיאליזם וגישה רומנטית.

  הירח נמצא היום בנקשטרה פורווהבאדראפדה קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בפעילות מסוכנת ולא בטוחה, פעילות שקשורה לידע מכני וטכנולוגי, פעילות שקשורה למים כמו שיט וכו.

  פורווהבאדראפדה אינה תומכת בהתחלה של פעילות חדשה מכל סוג שהוא, נסיעות, יחסי מין, נישואים, נושאים שקשורים לקשר עם משרדי ממשלה ואנשים בעמדת אוטוריטה גבוהה, רוב הפעילות שמתחילה בנקשטרה זאת עשויה ליצור כאב, חרדה, חרטה, עצב או קשיים רציניים.

   

  יום חמישי- הירח ממשיך לשהות במזל דגים ועובר היום לנקשטרה אוטרהבאדרפאדה.

  קבוצה כוכבים קבועה זאת תומכת  בפעילות שקטה ורגועה, מחקר, מדיטציה, התפתחות רוחנית, הבטחות, הצהרות והתחייבויות שכוללת גם נישואים;

  התחלה של עבודות בנייה של בתים משרדים וכו, עניינים כספיים, התחלה של פעילות שדורשת תמיכה של אנשים אחרים, יזמות אמנותיות, טיפול במחלות, יחסי מין, כניסה לבית חדש, מתן שמות לילדים, אירגונים, שתילה וגינון.

  היא אינה תומכת בנסיעות, משפטים, התעסקות עם אויבים, פעילות שדורשת פעולה מהירה, הימורים וספקולציות כספיות, הלוואה כספים, תנועה גופנית ומאמץ מוגזם.

   

  יום שישי- הירח ממשיך במשך היום לשהות במזל דגים ובשעה 22.30 הוא עובר למזל טלה במיקום זה הוא נמצא בצמידות לזנב דרקון ומקבל היבט מכוכב חמה, שבתאי, שמש וראש דרקון. צרופים אילו יוצרים השפעות אינטנסיביות במזל טלה שיכולות להתבטא בחוסר רצון לקבל עצות מאחרים, טווח קצר של תשומת לב, חוסר שקט, דוחף אנשים אחרים בצורה יותר מידי חזקה, התפרצויות כעסים, רצון להתחיל פעילות מוקדם מידי ולסיים אותה מהר מידי, אדם שמוכן לומר כל דבר כדי להשיג את מטרתו, שעמום גורם ליצירת מצבים מסוכנים, נטייה להישרף בפעילות, תאונות, חתכים, בעיות בעור ובעניים, הפרעות בשינה וכאבי ראש. הירח ימשיך לשהות במיקום זה עד יום שני ולכן מומלץ לנסות להירגע כמה שיותר, לקחת את הדברים בקלות ולא להיסחף וללכת לאיבוד בסיטואציות אינטנסיביות.

  הירח נמצא היום בנקשטרה רווטי קבוצת כוכבים זאת תומכת בהתחלה של פעולה חיובית, פעילות עיסקית ופיננסית, כל דבר שקשור להחלפת סחורות, נישואים, מגע מיני, טקסים דתיים, נסיעות, ענידה רישונית של אבני חן, קנית כלי רכב, בתים וחפצי ערך אחרים, פעילות יצירתית כמו מוזיקה, דראמה וכו, פעילות שמביעה רכות, אדיבות ועזרה לאחרים; לימודים (בעיקר שקשורים לנושאים רוחניים),  טיפול וריפוי מחלות, מנוחה ורגיעה, פעילות שמתאימה לשעות הפנאי כמו גינון, סיום של פעילויות שונות.

  רווטי אינה תומכת בנושאים הבאים: התחלה של פעילות חדשה; התגברות על קשיים, מכשולים, עויינות ופורענות; פעילות שקשורה לניתוחים.פעילות מאומצת כמו טיפוס הרים, החלטות פזיזות, פזיזות ופעילות שדורשת אומץ.

   

  יום שבת- הירח מלא היום  וממשיך לשהות במזל טלה. הירח מסוגל היום ליצור השפעות יותר חיוביות וכך הוא מפחית מעט את ההשפעות הבעייתיות שנוצרו מאתמול במזל טלה. למרות זאת הוא עדיין סופג השפעות שליליות מפלנטות אחרות ולכן כדאי להמשיך ולשים לב למערכת הרגשית שלנו ולנסות כמה שיותר ליצור אווירה רגועה מסביבנו.

  הירח עובר היום לנקשטרה אשוויני קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בנושאים הבאים: התחלה של דברים חדשים בעיקר כאלו שקשורים ללימודים, חפירת יסודות לבית, לקיחת תרופות, ריפוי, תרגול גופני וחידוש נעורים, שיפור המראה החיצוני, שיפור עצמי בתחומים שונים, פעילות שדורשת חשיבה ופעולה מהירה, רכיבה על סוסים, קניה ומכירה, נסיעות, תיקון מכוניות או מכונות שונות; לבישת בגדים ותכשיטים חדשים; לימוד אסטרולוגיה ונושאים רוחניים אחרים; פעילות חוקתית.
  אשוויני אינה תומכת בנושאים הבאים: נישואים, סיום של דברים, פעילות שדורשת סבלנות והתמדה, יחסי מין, פעילת שיוצרת עומס על המערכת הרגשית; שתית אלכוהול וצריכת סמים; סיום של פעילויות שונות.

   

   

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון

   פרופיל

   מוטי שפי
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין