כותרות TheMarker >
  ';

  Love is in the air

  "כל דבר הוא אחד מתוך מיליון נתיבים. לפיכך, לוחם אור חייב לזכור תמיד שנתיב הוא רק נתיב!

  אם הוא חש שאין עליו ללכת בו אסור לו להשאר בו בשום פנים ואופן. החלטתו להשאר בנתיב הזה או לעזבו חייבת להיות משוחררת מפחד או משאיפה.

  על לוחם האור לבחון כל נתיב מקרוב ובצורה שקולה. וישנה שאלה שהוא חייב לשאול: האם לנתיב הזה יש לב?

  כל הנתיבים זהים...הם מובילים לשום מקום!
  אולם נתיב עם לב הוא קל. הוא לא גורם ללוחם להתיגע כדי לחבבו. להיפך, הוא גורם למסע מלא חדווה. כל עוד האדם הולך בו...הוא אחד עימו!"

  קרלוס קסטנדה - משנתו של דון חואן

  ארכיון

  טווה את הרשת

  46 תגובות   יום שבת, 26/10/13, 00:42

  אמא שושי

  (ואבא טרמילר) 

   

   

  שבת שלום חברים יקרים, 

   

  לפני מספר שבועות כתבתי כאן פוסט על "גלגל הצבעים האינדיאני". סיפרתי שמדובר בכלי נוסף, למפת חיות הטוטם, המיועד ליצירת תהליכי ריפוי ומבוסס על האנרגיות הייחודיות של  13 האמהות הקדומות של השבט. 


  הסברתי גם... שכל אחת, מהאמהות הללו, מייצגת מהות ריפוי שונה, וצבע אחר, ויחדיו הן יוצרות הרמוניה מופלאה וייחודית של צבעים ואיכויות ריפוי.

   

  במעגל הצבעים האינדיאני, המכונה גם דרך השלום, אנו פוגשים אמא אדומה, כתומה, צהובה, ירוקה, ורודה ועוד ועוד – 13 אמהות. 13 צבעים. 13 מהויות ריפוי.   

   

  ''

   

   

   

   

  לאחר שהסברתי, באותו מעמד, את מהות הכלי בחרתי לכתוב על האמא האינדיאנית הקרובה לליבי מאד - זו הצהובה, המכונה "אוהבת כל הדברים", ומייצגת את הירח של חודש יולי בו נולדתי (http://cafe.themarker.com/post/2994521/).

   


  ***************************

   

  בעקבות אותו הפוסט קיבלתי מייל פרטי מרפי, חבר שלי כאן, המכונה "דרור הטרמילר" בו הוא כתב בזו הלשון: "היי מיכלי, פוסט יפה. הזמנה מיוחדת לפוסט צבע לאמא שושי 18 אוקטובר"  

   


  לא הבנתי למה הוא התכוון וכששאלתי... הסביר לי רפי ששושי שלו היא ילידת 18 באוקטובר ושהוא מזמין "פוסט צבע" גם עבורה! בנוסף כתב , שגם הוא עצמו חוגג  60 , יום אחד אחריה, ומזמין אותי לחגוג איתם בביתם. אז היום אנחנו נפגשים. קניתי להם מתנה מיוחדת ועתה נותר לי רק למלא בשמחה את המשאלה של הגבר האוהב לזוגתו שאני אישית מאד מחבבת. 

   

  אז הנה שושי יש לך (ולכל החברים כמובן) פוסט צבע באהבה ממני!

   

  בואו כולנו נראה מהו הצבע של "אמא (אינדיאנית) שושי"? 


   

   

  ***************************

  אז...מהו הצבע של שושי?

   

   

  כפי שכבר בטח ניחשתם, חברים יקרים, מהכותרות הורודות הצועקות מכל מקום, הפוסט של שושי עוסק ב"אמא וורודה" -  האם האינדיאנית המייצגת את הלבנה של חודש אוקטובר! זו הידועה גם בכינויה "טווה את הרשת". 

   

   

  ''


   

  ***************************

   


   

  מיהי הטווה את הרשת?

   

  "טווה את הרשת" היא אם הכוח היוצר!  היא זו האחראית לכוח היצירה הקיים בכל הדברים כולם! בתוקף "סמכותה" זו היא באה ללמדנו כיצד ליצור יופי ואמת, בצורות מוחשיות, ואיך לבטא את הרעיונות והחלומות שלנו בעולם הפיזי כלומר, כיצד להוציאם מן הכוח אל הפועל ולהפכם מחזון למציאות. 

   

   

  ''

   

  בנוסף לתפקידה כאחראית על היצירה מתפקדת אמא ורודה כשומרת כוח החיים! בתפקידה זה היא מלמדת אותנו כיצד ניתן לנהל בתבונה את האנרגיה הפנימית שלנו  ולהשתמש בה באופן מודע וחיובי על מנת לשמור על החיות שבנו, להתפתח ולטפח את היצירות שלנו.

   

  בהקשר הזה היא מדגימה לנו איך ליצור בריאות פיזית, רגשית ורוחנית וכיצד לשמור על מקורות ההזנה והאנרגיה שלנו, גם בזמנים קשים, ולתעל אותם כדי לשמור על כוח החיים, להתגבר על תקיעות, ניוון ורגרסיה ולהמשיך ליצור.

   

   

   

  ''

   

  האמא הזו היא אמנית! יוצרת! מקור השראה! ובעזרת איכויות אלה היא מראה לנו כיצד אנו יכולים ליצור בעולם הגשמי את היופי המצוי בתשוקה שבלבנו, כיצד לבטא את החומר שממנו עשויים החלומות שלנו וכיצד להעניק צורה לחזון חיינו. במילים אחרות, היא באה ללמד אותנו כיצד להגשים את השורה המופלאה הבאה הלקוחה משיר שמשמש לי השראה בדרכי מזה שנים רבות. שורה שהפכה ברבות הימים למוטו האישי והעסקי שלי:

   

  Take your passion and make it happen 


   


  ''

   

   

   

  בשל מהויותיה אלה הוכתרה "אמא ורודה" כאם המיוחדת אליה פונים כל ילדי האדמה - כלומר כולנו – כאשר אנו חווים פחד מכישלון או מחוסר ביטוי עצמי וכאשר אנו זקוקים ללמוד באופן מעשי כיצד להפוך את חלומותינו למציאות. היא מראה לנו איך לנקוט את הפעולות הנדרשות כדי להתחבר לניצוץ היצירתי שבתוכנו, המבקש להתבטא וכיצד להתמסר לזרימה.  כיצד לפתח את כישרונותינו, להתחבר ליכולות הרוחניות הטמונות בנו, להשלים משימות ולהימנע מהתמהמהות והססנות הנובעות מחוסר התמסרות להשראה.


   

   

  ''

   

   

  בנוסף לכל אלה, מלמדת "טווה את הרשת" את כל ילדיה כיצד לטוות את כל ההתנסויות שלהם בדרך האמת! היא מסבירה להם שכל פעולה ומעגל שהם יוצרים מתרחב עוד ועוד באדוות ענקיות ונוגע במעגלים של כל היצורים האחרים ביקום – בני אדם, חיות וכל עולם הטבע. במילים אחרות, היא מסבירה לנו, ילדיה, שכולנו אחד! ושיש לנו אחריות  לטוות את כל החלומות שלנו רק מתוך אמת ויושרה ומתוך רצון כן ליצור ולבטא עולם בו יחיו כל היצורים החיים יחדיו בהרמוניה! כי מי שטווה את רשתו מתוך מקום של רמייה, פחד או כל כוונה לא טהורה, ילכד בסופו של תהליך ברשתו שלו. ולעומת זאת רשת שנטוותה, מתוך אהבת היצירה ורצון עז לחלוק את השפע עם אחרים, תהיה עמידה ואיתנה עד אשר יתגשם החלום של בעליה. 

   

   

  ''

   

   

  היא מסכמת את השיעור של היום בהבנה שלידת חלומותינו בעולם הגשמי מושגת תמיד רק כשאנו חשים כמיהה עזה ליצור, מחליטים החלטה מודעת לעשות כן, מכוונים למטרה כמו לייזר מחודד, רואים אותה בעיני רוחנו ונוקטים את הפעולות הדרושות תוך שימוש בכוח האמונה והינשאות על כוחו של זרם החיים. בנוסף, עלינו ללמוד ליצור חלומות שיהיו יציבים ויעמדו במבחן הזמן.

   

   

  וזה עוד לא הכל ! אומרת "טווה את הרשת" . להבנתה היצירה האמיתית היא זו הגורמת לנו הנאה וסיפוק אדירים. זו הממלאת את ליבנו עד גדותיו באהבה, בשמחה ובהכרת תודה על כוחם הנפלא של החיים! זו אשר משמחת את הזולת ותורמת גם לו. 


  ואם נסכם חברים... אמא ורודה מזמינה את כולנו לחלום בגדול ולבקש שחלומותינו הכמוסים ביותר, אלה השוכנים, במעמקי הנשמה שלנו יתגשמו. וכל זאת, תוך שאנו מודעים לעובדה שכל דבר שאנו יוצרים, ויצרנו אי פעם, הינו המשך של האהבה שבנו ושל ביטויינו העצמי ושלכל אחד ואחת יש ייעוד ומטרה של שירות בעולם הזה – אחד משמח אחרים כשהוא שר כל כך יפה, השנייה כשהיא מציירת, זה בכתיבתו וזו בנגינתה...וכך נמשכת שרשרת היצירה  עוד, ועוד, ועוד...וכולנו, עם כל יצירותינו, מתכנסים למעגל אחד גדול של אהבה ויצירה!  ***************************

  אז שושי ורפי יקרים אני מאחלת לכם שתמשיכו להגשים חלומות, כפי שאתם עושים, ולתת ליופי ולאהבה להתגשם בחייכם עם הנכדים הנפלאים, הים הפתוח, הטיולים בעולם, האירוח הנדיב שלכם ולבכם הרחב. מאחלת לכם רק טוב! בריאות! והרבה הרבה ימים וורודים! מזל טוב ליום ההולדת של שניכם.

   

   

  ''

   

   

  ואם היה לכם חברים יקרים ספק, קל שבקלים, שאמא וורודה הופיעה היום רק כדי לברך את שושי ורפי אז אתם טועים בגדול!  כי כפי שהיא כבר אמרה, כל מעגל שאנו פותחים נוגע במעגלים של כולם!  וזה אומר שהברכה הזו ואיכויותיה מכוונת גם אליכם במלוא מובן המילה!


  תבורכו!

  שבת שלום

  אוהבת אתכם!

  מיכל

   

   

   

  ***************************

   

  מקורות:

  13 האימהות הקדומות של השבט – ג'יימי סאמס, 2002. 


   
  דרג את התוכן:

   תגובות (46)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS

   .

   נפלא ביותר.

   מאמין שנשמח ללמוד על כל חודש וחודשו.

   .

   ברכות של מזל טוב - לילידי כל הצבעים.

   .

   ''

   .

     29/10/13 21:55:

   צטט: יסמין - מחול מזרחי 2013-10-28 22:01:03

   מעניין מאד ומעורר השראה

   תודה רבה יסמין. 

     29/10/13 21:55:

   צטט: OCN 2013-10-29 13:48:55

   גם מעניין וגם הבאת נעימה מקסימה שאני מאד אוהבת

   אחלה אוסי. שמחה שבאת ואהבת.

     29/10/13 21:54:

   צטט: מוטיש_ 2013-10-29 07:20:20

   אהבתי את הפוסט ובמיוחד "שיש לנו אחריות לטוות את כל החלומות שלנו רק מתוך אמת ויושרה ומתוך רצון כן ליצור ולבטא עולם בו יחיו כל היצורים החיים יחדיו בהרמוניה! " תודה.

   תודה לך מוטי.

     29/10/13 21:53:

   צטט: רון דון 2013-10-28 22:31:19

   ואאאווו כשאת משקיעה אז את באמת משקיעה ...:)

   :-) קלטת אותי חבר יקר. תודה על הביקור ושבוע טוב!

     29/10/13 13:48:
   גם מעניין וגם הבאת נעימה מקסימה שאני מאד אוהבת
     29/10/13 07:20:
   אהבתי את הפוסט ובמיוחד "שיש לנו אחריות לטוות את כל החלומות שלנו רק מתוך אמת ויושרה ומתוך רצון כן ליצור ולבטא עולם בו יחיו כל היצורים החיים יחדיו בהרמוניה! " תודה.
     29/10/13 06:24:

   צטט: נתיב האור 2013-10-28 20:27:49

   צטט: אביה אחת 2013-10-26 09:30:08

   נתיב האור - רשומה מדהימה - שיהיה לכם כייף במפגש - מזלטובים לשושי וטרמילר שלה - עוד מעט יש לי מומולדת 4.11 רוצה לבוא אלי? :) או...מה הצבע שלי? :) שבת מקסימה לך

   היי אביה....אכן היה כייף במפגש. ובקשר אלייך.... או לבוא? או לומר לך מה הצבע שלך? אפשר גם וגם :-). בכל אופן הצבע שלך הוא לבן ושמה של האמא של לבנת נובמבר הוא "אישה ההולכת זקופה"! שבוע טוב לך!

    

   נתיב האור יקרה לי מאד

   וואאוו תודה לתשובתך

   אהבתי כל כך -

   אז לבן הוא הצבע

   ואשה ההולכת זקופה - צריכה ללמוד את זה :)

   ולבוא? תמיד תמיד מוזמנת :)

   אמצעשבוע נהדר לך

     28/10/13 22:31:
   ואאאווו כשאת משקיעה אז את באמת משקיעה ...:)
   מעניין מאד ומעורר השראה
     28/10/13 21:57:

   צטט: אסנת גזית 2013-10-28 13:46:46

   צטט: אסנת גזית 2013-10-28 13:43:34

   מיכלי, תודהההההה לך, הדימוי של הורודה מאוד מחזק מבפנים, ואת מדהימה! מה שמעניין, את מתארת כאן דמות שהיא מאוד מגשימה, מחברת לאדמה - מעניין שזו לא האסוציאציה שעולה לי כשאני רואה/מדמיינת ורוד, הוא מתחבר לי למשהו הרבה יותר אוורירי קליל ולא "מחובר במיוחד...

   כמה שאני אוהבת כשאת באה לבקר. תמיד עם משב רוח נעים ומשמח. וכן ...בתרבות המערבית יש לנו אסוציאציות אחרות לכל מיני דברים כולל צבעים. אבל זה מה שהאינדיאנים חושבים וזו אכן דרך הסתכלות שונה ממה שהורגלנו ומרתקת עד מאד.

     28/10/13 21:55:

   צטט: fox angel 2013-10-27 15:23:08

   פוסט מרסים יקירתי, כמו שאת יודעת לכתוב, מעמיק, מחכים ומלא אהבה. יפה היא המחווה לחברים היקרים, וגם אנחנו נהנים מפירותיה. מזל טוב לכל החוגגים :)

   חן חן אהובתי. 

     28/10/13 21:54:

   צטט: KLGERY סוכן נדל 2013-10-27 13:24:03

   תודה מיכל, פוסט מאוד מעניין

   בשמחה חבר! תודה לך!

     28/10/13 21:53:

   צטט: ברוךהלוי-סגל 2013-10-26 22:07:04

   תודה לך מיכל היקרה, הפקתי הנאה מרובה מקריאת הפוסט. שבוע טוב.

   שמחה לשמוע ברוך היקר. שבוע טוב!

     28/10/13 21:53:

   צטט: mezra 2013-10-26 21:53:57

   מיכל היקרה, תענוג לקרוא כל פוסט שלך - כל יפה יפה, עמוק ומלא תובנות. אזמין משהו ממך , גם ליום ההולדת שלי- שבוע טוב

   תודה מאיר. שמחה שנהנית. שבוע טוב!

     28/10/13 21:52:

   צטט: הדרור מספרת-סיפורים 2013-10-26 16:55:29

   נהדר!

   וכולנו, עם כל יצירותינו, מתכנסים למעגל אחד גדול של אהבה ויצירה!

    

   מיכלי אהובה, תודה לך

   אני מאמצת את הפוסט הזה אל לבי, מוח..אל הרוח שבתוכי!

    

   (ואני? גם ילידת אוקטובר:-)

   היי יקירה ואהובה,

   תודה על הביקור. שמחה שאהבה. ואם את ילידת אוקטובר אז את גם ורודה :-)))). נשיקות.

     28/10/13 21:51:

   צטט: טלוני 2013-10-26 14:28:45

   נפלאה את מיכל.
   מאמצת גם את האמא הורודה הזאת שצבעה ואיכויותיה שובות את ליבי.
   ומזל טוב לכל החוגגים!חיוך

   תודה רוני יקירה. הרבה ימים וורודים שיהיו לך!

     28/10/13 21:50:

   צטט: סאלינה 2013-10-26 11:38:15

    

   תודה מיכל על הפוסט המדהים
   ומזל טוב לשושי וטרמילר
   נהניתי מאד...
   שבת שלום...סאלינה

    

   בכייף סאלינה. תודה לך על הביקור. מקווה שאת מרגישה טוב!

     28/10/13 21:49:

   צטט: הטרמילר 2013-10-26 11:17:01

   מיכל יקירה, ריגשת אותי מאד. זו מתנה נפלאה מאין כמותה ליום הולדתי. מוקירה ומעריכה את המאמץ שהשקעת וכולי מלאת שמחה על דבריך. אני מרגישה שקלעת בול. באהבה רבה, שושי. :) ועכשיו אני מגיב, קראתי יחד עם שושי את התיאור המבריק והמדייק שלך אותה וממש הדהים אותנו עד כמה שהתכונות של האמא הוורודה של אוקטובר "הטווה את הרשת". פשוט מרתק. אני כמובן שמח שזכרת את בקשתי ואף הפתעת בה באופן משלים לקבלת הפנים המרגשת שהייתה אתמול ותסתיים היום רק אחרי ביקורכם :) את נהדרת מרשימה ומקסימה ואהובה שלנו, מיכל. תודה גדולה. כייף להתראות

   תודה שושי ורפי :-) העונג כולו שלי. בינתיים הספקנו כבר להפגש ולאכול עוגת יום הולדת והכל טוב! שבוע נפלא לשניכם.

     28/10/13 21:46:

   צטט: ידידת אמת 2013-10-26 10:58:36

   מיכלי היקרה..
   גם ברכותי שלוחות להמשך זוגיות נפלאה לשושי ורפי - ומזל טוב

   שנית, מאוד מרתק ומעניין גלגל הצבעים האינדאני הפוסט יפהפה ..

   מעניין מסקרן גם אותי האמא טווה - וצבע שלי 23.3

   תודה מזי יקירה. האמא שלך נקראת "שוקלת את האמת" וצבעה הוא חום. 

     28/10/13 21:44:

   צטט: Tuli Gilai 2013-10-26 09:41:04

   תבורכי גם את מיכל היקרה.

   ותודה רבה על פוסט מעניין ומלמד..:)

    

   ''

    

   בכייף טולי. ותודה לך על הפרגון ועל התמונה המקסימה!

     28/10/13 21:43:

   צטט: א ח א ב 2013-10-26 09:40:25

   שבת שלום וברכות :)

   תודה רבה חבר! שבוע טוב.

     28/10/13 21:40:

   צטט: צחיתוש 2013-10-26 09:37:05

   תודה על הפוסט המרתק ומזל טוב לרפי ושושי להמשך זוגיות נפלאה צחית

   בשמחה צחיתוש! ותודה על הביקור.

     28/10/13 20:27:

   צטט: אביה אחת 2013-10-26 09:30:08

   נתיב האור - רשומה מדהימה - שיהיה לכם כייף במפגש - מזלטובים לשושי וטרמילר שלה - עוד מעט יש לי מומולדת 4.11 רוצה לבוא אלי? :) או...מה הצבע שלי? :) שבת מקסימה לך

   היי אביה....אכן היה כייף במפגש. ובקשר אלייך.... או לבוא? או לומר לך מה הצבע שלך? אפשר גם וגם :-). בכל אופן הצבע שלך הוא לבן ושמה של האמא של לבנת נובמבר הוא "אישה ההולכת זקופה"! שבוע טוב לך!

     28/10/13 20:24:

   צטט: debie30 2013-10-26 08:55:02

   ברכות לרפי ושושי . ותודה ענית על המא הורודה, כמה טוב שיש כזו.

   תודה רבה דבי יקרה. אכן טוב שיש אמא ורודה. שבוע טוב!

     28/10/13 20:23:

   צטט: יהודית מליק שירן 2013-10-26 08:49:15

   אמא טווה רשת יקומית של יצירתיות אדירה. איזה פוסט אדיר מיכלי. הצלילים והמילים מהדהדים בתשוקה של אני רוצה ואני אגשים. מזל טוב לשושי ולדרור הטרמילר, ואני סקרנית לגבי האמא שלי היצירתית נולדתי ב18.5, איזו אמא זו ע"פ מהות 13 האמהות האינדיאניות? מקסים על הבוקר. תודה ענקית על הפוסט המרתק והמפרה. שבת ברוכה באור ואהבה.

   תודה יהודית יקרה.  איזה כייף של פידבק. האמא שלך נקראת "אישה מקשיבה" והצבע שלה הוא שחור! 

     28/10/13 20:20:

   צטט: ***ורד*** 2013-10-26 08:48:02

   פילוסופיית החיים של האינדיאנים הקושרת רעיונות חיים לטבע מאוד מעניינת . טוב שמחדשים את הידע הזה ושומרים עליו .

   מסכימה אתך ורד יקרה. תודה על הביקור ושלל הכוכבים.

     28/10/13 13:46:

   צטט: אסנת גזית 2013-10-28 13:43:34

   מיכלי, תודהההההה לך, הדימוי של הורודה מאוד מחזק מבפנים, ואת מדהימה! מה שמעניין, את מתארת כאן דמות שהיא מאוד מגשימה, מחברת לאדמה - מעניין שזו לא האסוציאציה שעולה לי כשאני רואה/מדמיינת ורוד, הוא מתחבר לי למשהו הרבה יותר אוורירי קליל ולא "מחובר במיוחד...

     27/10/13 15:23:
   פוסט מרסים יקירתי, כמו שאת יודעת לכתוב, מעמיק, מחכים ומלא אהבה. יפה היא המחווה לחברים היקרים, וגם אנחנו נהנים מפירותיה. מזל טוב לכל החוגגים :)
     27/10/13 13:24:
   תודה מיכל, פוסט מאוד מעניין
     26/10/13 22:07:
   תודה לך מיכל היקרה, הפקתי הנאה מרובה מקריאת הפוסט. שבוע טוב.
     26/10/13 21:53:
   מיכל היקרה, תענוג לקרוא כל פוסט שלך - כל יפה יפה, עמוק ומלא תובנות. אזמין משהו ממך , גם ליום ההולדת שלי- שבוע טוב
   מזל טוב לרפי ושושי.

   נהדר!

   וכולנו, עם כל יצירותינו, מתכנסים למעגל אחד גדול של אהבה ויצירה!

    

   מיכלי אהובה, תודה לך

   אני מאמצת את הפוסט הזה אל לבי, מוח..אל הרוח שבתוכי!

    

   (ואני? גם ילידת אוקטובר:-)

     26/10/13 14:28:

   נפלאה את מיכל.
   מאמצת גם את האמא הורודה הזאת שצבעה ואיכויותיה שובות את ליבי.
   ומזל טוב לכל החוגגים!חיוך

     26/10/13 11:38:

    

   תודה מיכל על הפוסט המדהים
   ומזל טוב לשושי וטרמילר
   נהניתי מאד...
   שבת שלום...סאלינה

    

     26/10/13 11:17:
   מיכל יקירה, ריגשת אותי מאד. זו מתנה נפלאה מאין כמותה ליום הולדתי. מוקירה ומעריכה את המאמץ שהשקעת וכולי מלאת שמחה על דבריך. אני מרגישה שקלעת בול. באהבה רבה, שושי. :) ועכשיו אני מגיב, קראתי יחד עם שושי את התיאור המבריק והמדייק שלך אותה וממש הדהים אותנו עד כמה שהתכונות של האמא הוורודה של אוקטובר "הטווה את הרשת". פשוט מרתק. אני כמובן שמח שזכרת את בקשתי ואף הפתעת בה באופן משלים לקבלת הפנים המרגשת שהייתה אתמול ותסתיים היום רק אחרי ביקורכם :) את נהדרת מרשימה ומקסימה ואהובה שלנו, מיכל. תודה גדולה. כייף להתראות
     26/10/13 10:58:

   מיכלי היקרה..
   גם ברכותי שלוחות להמשך זוגיות נפלאה לשושי ורפי - ומזל טוב

   שנית, מאוד מרתק ומעניין גלגל הצבעים האינדאני הפוסט יפהפה ..

   מעניין מסקרן גם אותי האמא טווה - וצבע שלי 23.3

     26/10/13 10:57:
   וואלה !? במקרה (ושלא במקרה כפי שאנחנו כבר יודעים) חייגתי אליך כשסיימתי שיחה ולחצתי על האייפון המשודרג המדכא הזה, אבל במשחה שמעתי את קולך בוקע בדקיקות מהשולחן, פתחתי רמקול ושאלתי מה שלומך והנה את אומרת שאני הוא זה שחייגתי אליך... ולתגובתי לא התכוונתי זה קרה במקרה, ענית אין מקרה, לך תקרא בקפה ! אז ממש הלכתי למחשב והנה הפתעה, מחווה כל כך יפה שטרחת להכין. כל הכבוד לך. כבר אמרתי שאין על הטוב הזה סביבי :)... עוד אחזור להוסיף תגובה עניינית לפוסט ןאף הביא את תגובת שושי שאינה יודעת עדין מהפרסום הזה :) תודה. נתראה אחה"צ נשבוק
     26/10/13 09:41:

   תבורכי גם את מיכל היקרה.

   ותודה רבה על פוסט מעניין ומלמד..:)

    

   ''

     26/10/13 09:40:
   שבת שלום וברכות :)
     26/10/13 09:37:
   תודה על הפוסט המרתק ומזל טוב לרפי ושושי להמשך זוגיות נפלאה צחית
     26/10/13 09:30:
   נתיב האור - רשומה מדהימה - שיהיה לכם כייף במפגש - מזלטובים לשושי וטרמילר שלה - עוד מעט יש לי מומולדת 4.11 רוצה לבוא אלי? :) או...מה הצבע שלי? :) שבת מקסימה לך
     26/10/13 08:55:
   ברכות לרפי ושושי . ותודה ענית על המא הורודה, כמה טוב שיש כזו.
   אמא טווה רשת יקומית של יצירתיות אדירה. איזה פוסט אדיר מיכלי. הצלילים והמילים מהדהדים בתשוקה של אני רוצה ואני אגשים. מזל טוב לשושי ולדרור הטרמילר, ואני סקרנית לגבי האמא שלי היצירתית נולדתי ב18.5, איזו אמא זו ע"פ מהות 13 האמהות האינדיאניות? מקסים על הבוקר. תודה ענקית על הפוסט המרתק והמפרה. שבת ברוכה באור ואהבה.
     26/10/13 08:48:
   פילוסופיית החיים של האינדיאנים הקושרת רעיונות חיים לטבע מאוד מעניינת . טוב שמחדשים את הידע הזה ושומרים עליו .

   פרופיל

   נתיב האור
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין

   הפנינים

   love is in thr air