כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';
  0

  תחזית אסטרולוגית שבועית 3-9 לנובמבר 2013

  0 תגובות   יום שני, 4/11/13, 15:34

  מוטי שפי
  אסטרולוגיה הודית
  www.indianastro.co.il
  0544590035

    

  האירוע האסטרולוגי החשוב של השבוע מתרחש ביום ראשון. ביום זה חוגגים בהודו וברחבי העולם את היום של מהלקשמי, איכות של חוק הטבע שקשורה לשפע חומרי ורוחני. האיכות של מהלקשמי מוחית ביום זה בצורה חזקה ושווה לנצל אותו כדי לחזק בחיינו איכויות חיוביות שיגבירו את השפע הפנימי והחיצוני.
  נגה ממשך לשהות השבוע במזל קשת ומקבל שם היבט מצדק ושבתאי. במקום זה נגה מקדם שם נטיות אומנותית, רצון ליהנות מאוכל ומסביבה טובה, יציבות במערכות יחסים ובנישואים, יכולת בתחום העסקים ובנושאים טכניים, יכולת ארגון, נתינת ידע, מכובד, בר מזל, הערכה אמנותית, התעסקות בנושאים רוחניים, יצירתיות, עבודה קשה, תועלת מחקלאות ואהבה של דברים ישנים ורציניים.
  שמש, כוכב חמה, שבתאי וראש דרקון ממשיכים גם השבוע ליצור השבוע השפעות אינטנסיביות במזל מאזניים. השפעות אילו מתחזקות השבוע עקב הקרבה של השמש לראש דרקון ושל כוכב חמה לשבתאי ועקב העובדה שכוכב חמה ממשיך להימצא ברטרו. השפעות אילו עלולות להתבטא בהפחתת מוטיבציה, חוסר איזון, הימנעות מקבלת אחריות, גישה לא ישירה, אדם שמנסה לגרום לאנשים אחרים לשרת את מטרותיו, משחק בשני הצדדים, השתקעות מוגזמת בעינוגים, חוסר אפקטיביות, ניהול כושל של עניינים כספיים, רגישות בכליות ובגב התחתון, חולשה מינית, כאבי ראש והתמכרויות שונות.
  הירח מתחיל ביום שני את מחצית החודש שבה הוא הולך ומתמלא וכך מתחזק.


  יום ראשון- הירח ריק היום ונמצא במזל מאזניים יחד עם שבתאי שנעלה במיקום זה, השמש שנמצאת בנפילה, כוכב חמה וראש דרקון. האיכות החיובית של מהלקשמי שמוחית היום באטמוספרה מאפשרת לצרוף אסטרולוגי זה ליצור עדינות, רצון לא לפגוע ברגשות של אנשים אחרים, איזון, הערכה אומנותית, הרגשה רומנטית, איכות נשית, שפע חומרי, אנרגיה רוחנית, פעילות בהתאם לאינטואיציה פנימית ורצון להימצא בסביבה נעימה.

  הירח נמצא היום בנקשטרה סוואטי קבוצת כוכבים קבועה זאת טובה לפעילות עסקית, יוזמות חינוכיות, לימודים, פעילות ואירועים חברתיים, התמודדות עם ציבור, העברות כספים, פעילויות שדורשות גישה רגועה וגמישות, פעילות בהתאם לסביבה, מחירה וקנייה, פעילות שדורשת כשר דיפלומטי ועיסוק באמנות ומדע.

  סוואטי אינה תומכת בנסיעות, פעילות עזה או מלחמתית, כל סוג של פעילות אגרסיבית


  יום שני- הירח מתחיל להתמלא היום אולם הוא עדיין חלש. בשעה 13.00 הירח עובר למזל עקרב ומקבל שם היבט ממאדים שממשיך להתקדם במזל אריה. מאדים חבר של הירח וההיבט שלו מחזק השפעות חיוביות יחד עם זאת הירח נופל במזל עקרב עובדה שמפחיתה את השפעות החיוביות שלו. צרוף זה יוכל ליצור נטייה לפעול במהירות, התמקדות במטרה, לקיחת אחריות, יכולת לעמוד לבד מול קשיים ואנשים עוינים, שינויים מהפכניים, רצון לשנות דברים, יכולת טובה לשנות ולתקן אנשים אחרים, שנינות שמתבטאת בצורה מהירה, פתיחות מנטאלית ויחד עם זאת נטייה להיות קונסרבטיבי.
  הירח נמצא היום בנקשטרה וישאקה. קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בפעילות אגרסיבית, פעילות שדורשת יכולת ביצועית, השגת דברים דרך וויכוחים, פעילות נוקשה, פעילות שדורשת מיקוד מנטאלי גבוה, כל סוגי טכסים, כינוסים ומסיבות, עבודה שמכוונת להגשמת מטרות, לבוש בטעם, תכשיטים, רומאנים ויחסי מין וקבלת החלטות.
  וישאקה אינה תומכת בנסיעות, נישואים, חניכה מכל סוג שהוא ופעילות שדורשת דיפלומטיה וטאקט.

  יום שלישי- הירח ממשיך להתקדם במזל עקרב ונמצא היום בנקשטרה אנורדה. קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בפעילות שקשורה לקבוצות, לימוד ומחקר בתחום המדע או בנושאים רוחניים, מדיטציה, לימודים שקשורים לטבע, פעילות ניהולית שדורשת קבלת החלטות בצורה מהירה, נסיעות, עיסוק בעניינים שקשורים לחו'ל, ריפוי, בילוי זמן עם חברים, עניינים כספיים, הנהלת חשבונות, פעילות חשאית והתבוננות שקטה.
  אנורדה אינה תומכת בנישואים, פעילות שדורשת עימותים ישירים, חנוכה והתחלה של דברים חדשים, פעילות שגרתית יום יומית.
   בשעה 16.00 הירח עובר לנקשטרה ג'יישטה קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בנושאים הבאים: פעילות שקשורה להעברת ביקורת, נוקשות, קשיחות, הבעת אוטוריטה מתוך דאגה לאחרים, פעילות אדמיניסטרטיבית, מיסטיקה, התנהגות אחראית, המצאות בחברת אנשים מבוגרים, מתן סיוע לאנשים מבוגרים, דאגה למשפחה, דיונים בנושאים רציניים, התנהגות בצורה מרוסנת מתוך התחשבות באחרים וניסיון לחיות מתוך משמעת עצמית.
  ג'יישטה יוצרת השפעות שליליות שעלולות להתבטא באופנים הבאים:חוסר נאמנות, אנוכיות, ניצול אנשים אחרים, בעיות בנישואים, מנוחה או בילויים מוגזמים, חוסר יכולת להביע טאקט בפעילות, חוסר רגישות ועדינות וטיולים לא מוצלחים.

  יום רביעי- הירח עובר בשעה 14.00 למזל קשת. הוא נמצא שם בצמידות לנגה ומקבל היבט משבתאי, צדק וזנב דרקון. צרוף זה יוצר במזל קשת השפעות אינטנסיביות שעלולות להתבטא בנטייה להתווכח לשם הוויכוח, כנות שאינה מתייחסת לרגישות של אנשים אחרים, התפרצויות, רגישות מוגזמת, הרגשה שאנשים אחרים אינם מספיק הוגנים, קושי להיות כפוף לאחרים, רצון לשנות מקצוע, קשה לסמוך עליו, חוסר שקט, רגישות במותניים ובחלק העליון של הרגל ורגישות בראות.
  הירח נמצא היום בנקשטרה מולה קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בפעילות שקשורה לניסיון ללכת לעומק הדברים, איסוף של ידע, שירה, דיבור, פעילות שדורשת כח ואנרגיה דינאמית, טוב לזריעה, גינון ופעילות חקלאית אחרת, הנחת יסודות לבית, עבודת בנייה, קניה ומכירה של בתים, ביטוי מיני, טוב להרפתקאות, מדיטציה, חקירה עצמית, הבנת המהות של המוות, לימודים אסטרולוגיים.
  נקשטרה זאת אינה תומכת בפעילות שקשורה לדיפלומטיה, איזון, טאקט, התחלת פעילות שקשורה לדברים חומריים, נישואים, הלוואות כספים ופעילות שקשורה לכסף.


  יום חמישי- הירח ממשיך לשהות במזל קשת ועובר היום לנקשטרה פורווהשאדה. קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בפעילות שדורשת אומץ, התמודדות עם אויבים ואנשים שמתנגדים לנו מתוך גישה של השלמה והתפייסות, יישוב חובות, מביאים השראה ומניעים אנשים אחרים לפעולה, חידוש וחיזוק האנרגיות שלנו, הצבת מטרות ופעילות שקשורה להגשמת שאיפות ברמה המנטאלית והרוחנית, הרפתקאות שקשורות לשהות בטבע, ספורט, שייט, פעילות שקשורה למים, אומץ, להתרברב, פעילות אמנותית, פעילות בתחום החקלאות, הישגים בתחום הרוחני והמיסטי, נישואים, יחסי מין סוערים.
  פורווהשאדה אינה תומכת בנסיעות, בפעילות שדורשת טאקט ודיפלומטיה ובסיום של דברים מלבד כאלו שהסיום שלהם מבטיח עתיד טוב יותר.


  יום שישי- הירח עובר בשעה 15.30 למזל גדי במיקום זה הוא יוצר נטייה להיות תלויים באחרים, חברים וותיקים, ביצוע שלם של חובות, גישה מעשית ומתודית, התמקדות בצורה להרגיש ביטחון, גישה אורתודוכסית, מיומנות בתחום העסקי והניהולי, אהבה לדברים עתיקים ואנשים מבוגרים ורצון לשהות בחוץ באזורים הרריים.
  הירח נמצא היום בנקשטרה אוטרשאדה. קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בתכנון של התחלות חדשות, תכניות ראשונות לפעילות שונה, הנחת יסודות, פעילות רוחנית ודתית, יצירת סדר בעניינים האישיים, פעילות שדורשת הבחנה גבוהה ושפיטה נכונה, עיניינים עיסקיים, חתימה על הסכמים, קידום, התנהגות סמכותית, יזמה או השקעה אמנותית, נישואים, יחסי מין, כניסה למקום מגורים חדש, התמודדות עם נושאים שקשורים לסמכות, פוליטיקה, ציבור או עניינים חוקיים, נקשטרה זאת היא אחת הטובות ביותר להתחלה של פעילות כלשהי.
  אוטראשאדה אינה תומכת ב נסיעות, סיום של דברים, פעילות פזיזה, גסה ולא מוסרית.

  יום שבת- הירח ממשיך לשהות במזל גדי ונמצא היום בנקשטרה שארוונה קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בפעילות שקשורה לנושאים רוחניים או דתיים, התחלות חדשות, כניסה לבית חדש, קניית נכסים, פעילות רפואית, סוגים שונים של אמצעים למניעת בעיות וסכנות, קבלת עצות, אינטראקציה חברתית, פעילות ציבורית, לימודים, לימוד שפות ותרבויות קלאסיות, קריאה וכתיבה, מוזיקה, פילוסופיה, מדיטציה, יחסי מין, יצירת הרמוניה בן אנשים, אירגון, הכנה ולקיחה של עשבי מרפא, פוליטיקה, קנית בגדים חדשים ומכשירים לבית ולעסק, נתינה וקבלה של עצות, שיחות טלפון חשובות, נסיעות, פעילות הומניטארית.
  שארוונה אינה תומכת בפעילות אגרסיבית, פעילות שבה לוקחים סיכון ושהתוצאות אינן בטוחות כמו הגשת תביעה משפטית, פעילות יצירתית שקשורה לעבודת כפיים, הלוואת כסף, נתינת הבטחות ושבועות, סיום של דברים או הריסה של מבנים ישנים וטקסי נישואים.

    

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון

   פרופיל

   מוטי שפי
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין