כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';
  0

  תחזית אסטרולגית שבועית 10-17 לנובמבר

  0 תגובות   יום ראשון, 10/11/13, 19:44

   מוטי שפי

  אסטרולוגיה הודית

  www.indianastro.co.il

  0544590035

   

  לפני שאתחיל בתחזית השבועית רציתי להזכיר לכם שוב את העיקרון שעליו היא מבוססת. באסטרולוגיה ההודית יש חשיבות רבה לירח ולתנועה שלו ברקיע. הירח קשור לרגש, לחשיבה ולאנרגיה רוחנית ולכן באסטרולוגיה ההודית הוא נחשב לפלנטה החשובה ביותר. הירח הינו הפלנטה המהירה ביותר, הוא שוהה יומיים וחצי בכל סימן אסטרולוגי ויוצר בו השפעות שונות. התחזית האסטרולוגית השבועית שלפניכם מבוססת בעיקר על התנועה של הירח והאינטראקציה שלו עם הפלנטות האחרות. כמובן שכדי לבדוק בצורה מדויקת את השפעת הירח עלינו למקם אותה במפה האסטרולוגית האישית שלנו. בהקשר זה עלינו לזכור שהמפה האסטרולוגית בשיטה ההודית שונה לחלוטין מהמפה האסטרולוגית המערבית הן מבחינה של מיקום הפלנטות והן בדרך שבה אנו קוראים אותה

   

   

  בנוסף למיקום הירח ב12 המזלות אני מתייחס בתחזית השבועית למיקום הירח בנקשטרות השונות. באסטרולוגיה ההודית מתייחסים ל27 קבוצות כוכבים קבועות שנקראות נקשטרות. לכל נקשטרה יש איכויות ותכונות שונות שמשפיעות מאד על הכוכב שנמצא בהם. דרך בדיקת הנקשטרה הספציפית שבה הירח נמצא ביום מסוים ניתן להבין את האנרגיה הבסיסית שקשורה ליום ואת הנושאים והפעילויות שמתאימים לאותה נקשטרה. גם במקרה זה חשוב לבדוק את הנקשטרה ביחס למפת הלידה שלנו. הנקשטרה שבה הירח היה ממוקם בלידתנו חשובה מאד ומשפיעה בצורה ברורה על תכונות האופי שלנו. ההשפעה שנקשרות שונות יוצרות בחיינו תלויה במיקום היחסי שלהן מהנקשטרה שבה הירח שלנו היה בעת שנולדנו.

   

  הירח ממשיך השבוע להתמלא ולהתחזק.

   

  יום ראשון- הירח ממשיך במשך היום לשהות במזל גדי וליצור שם גישה מעשית לחיים.

   נטייה להיות תלויים באחרים, קשר עם חברים וותיקים, ביצוע מלא של חובות, גישה מעשית ומתודית, התמקדות בצורך להרגיש ביטחון, גישה אורתודוכסית, מיומנות בתחום העסקי והניהולי, אהבה לדברים עתיקים ואנשים מבוגרים ורצון לשהות בחוץ באזורים הרריים. בשעה 19.00 הירח עובר למזל דלי ומקבל שם היבט ממאדים, צדק וראש דרקון. צרוף זה יוצר השפעות מעורבות שתלויות מאד במיקום של מזל דלי במפת הלידה שלנו. בבתים חיוביים צרוף זה יכול ליצור יצירתיות, כשר המצאה, אינטואיציה טובה, עניין באסטרולוגיה ורוחניות, חשיבה על פרטים קטנים, צניעות,  שאיפה למצוא סטנדרטים גבוהים, פרספקטיבה הומאנית, עניין במיסטיקה ורצון להיות לבד. כשמזל דלי ממקום בבתים בעיתיים (6,8 ו12) צרוף זה יכול ליצור נטייה למצבי רוח דיכאוניים, ביישנות, קושי להימצא במרכז פנימי יציב, קושי להתחבר לאנשים, ספקות פנימיים, התנהגות מוזרה, בעיות כספיות ורגישות במערכת העצבים.

   

  הירח נמצא היום בנקשטרה דנישטה קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בפעילות יצירתית ובייחוד במוזיקה וריקוד, פעילות קבוצתית מכל הסוגים, קונצרטים, אירועי פתיחה, רכישה של נדלן ונכסים אחרים, נסיעות קצרות וארוכות, פעילות שקשורות לאנרגיה אגרסיבית, הלוואת והעברת כספים, מדיטציה ויוגה, גננות, קניה של בגדים חדשים ותכשיטים, הצלחה בטיפול במחלות, התחלת לימודים ופעילות שקשורה למקצוע וקשורה להערכה ציבורית.

  דנישטה אינה תומכת ביחסי מין, נישואים, וויתור על הרגלים ישנים, שותפות חדשה, פעילות שמתבצעת בבית כמו ניקיון וכו, אינטראקציה עם אנשים שדורשת טאקט, חוכמה ועידון.

   

  יום שני- הירח ממשיך לשהות במזל דלי ועובר היום לנקשטרה סאטהבישק. קבוצת כוכבים קבועה  זאת תומכת בנושאים הבאים: חתימה על הסכמים שקשורים לעסקים, הסכמים, וקנית אדמה ובתים;  פעילות חינוכית, לימודים, נסיעות (במיוחד דרך הים ). רכיבה על אפנים ואופנועים, רכישת כלי רכב חדש, בילויים, מדיטציה ויוגה, יחסי מין, לימוד של אסטרולוגיה, רפואה, שיטות ריפוי אלטרנטיביות, אירועים תקשורתיים, פעילות טכנולוגית, הליכה לים.

  פעילות שאינה מומלצת בנקשטרה זאת קשורה באופן כללי להתחלה של דברים חדשים. טיפולי פוריות, משפטים, וויכוחים, פעילות שלילית, המצאות בחברה (מלבד אירועים שקשורים לעבודה), עניינים כספיים, רכישת בגדים ותכשיטים חדשים ופעילות שקשורה לבית.

   

   

  יום שלישי- הירח ממשיך לשהות במזל דלי ועובר היום לנקשטרה פורווהבאדראפדה

  קבוצת כוכבים קבועה  זאת תומכת בפעילות מסוכנת ולא בטוחה, פעילות שקשורה לידע מכני וטכנולוגי, פעילות שקשורה למים כמו שיט וכו.

  פורווהבאדראפדה אינה תומכת בהתחלה של פעילות חדשה מכל סוג שהוא, נסיעות, יחסי מין, נישואים, נושאים שקשורים לקשר עם משרדי ממשלה ואנשים בעמדת אוטוריטה גבוהה, רוב הפעילות שמתחילה בנקשטרה זאת עשויה ליצור כאב, חרדה, חרטה, עצב או קשיים רציניים.

   

   יום רביעי- הירח עובר למזל דגים  במיקום זה הוא יוצר  יכולת להרגיש ולקלוט דברים בצורה עמוקה, אינטואיציה חזקה, רוחניות, גישה הומאנית, אדם מסור, חבר טוב לאחרים, צורך חזק להאמין בדברים או באדם מסויים, הגינות, הבעת רגשות, אדם אוהב, גישה אידיאליסטית ורומנטית.

  הירח נמצא היום בנקשטרה  אוטרהבאדרפאדה.

  קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת  בפעילות שקטה ורגועה, מחקר, מדיטציה, התפתחות רוחנית, הבטחות, הצהרות והתחייבויות שכוללת גם נישואים;

  התחלה של עבודות בנייה של בתים משרדים וכו, עניינים כספיים, התחלה של פעילות שדורשת תמיכה של אנשים אחרים, יזמות אמנותיות, טיפול במחלות, יחסי מין, כניסה לבית חדש, מתן שמות לילדים, ארגונים, שתילה וגינון.

  היא אינה תומכת בנסיעות, משפטים, התעסקות עם אויבים, פעילות שדורשת פעולה מהירה, הימורים וספקולציות כספיות, הלוואה כספים, תנועה גופנית ומאמץ מוגזם.

   

   

  יום חמישי- הירח ממשיך לשהות במזל דגים ועובר היום לנקשטרה רווטי. קבוצת כוכבים קבועה  זאת תומכת בהתחלה של פעולה חיובית, פעילות עיסקית ופיננסית, כל דבר שקשור להחלפת סחורות, נישואים, מגע מיני, טקסים דתיים, נסיעות, ענידה ראשונית של אבני חן, קנית כלי רכב, בתים וחפצי ערך אחרים, פעילות יצירתית כמו מוזיקה, דראמה וכו, פעילות שמביעה רכות, אדיבות ועזרה לאחרים; לימודים (בעיקר שקשורים לנושאים רוחניים),  טיפול וריפוי מחלות, מנוחה ורגיעה, פעילות שמתאימה לשעות הפנאי כמו גינון, סיום של פעילויות שונות.

  רווטי אינה תומכת בנושאים הבאים: התחלה של פעילות חדשה; התגברות על קשיים, מכשולים, עוינות ופורענות; פעילות שקשורה לניתוחים.פעילות מאומצת כמו טיפוס הרים, החלטות פזיזות, פזיזות ופעילות שדורשת אומץ.

   

  יום שישי- הירח עובר למזל טלה. הוא נמצא שם בצמידות לזנב דרקון ומקבל היבטים מראש דרקון, שבתאי, שמש וכוכב חמה. צרוף כוכבים זה יוצר השפעות אינטנסיביות במזל טלה שיכולות להתבטא בחוסר רצון לקבל עצות מאחרים, קושי להישאר ממוקד, חוסר מנוחה, דוחף אחרים חזק מידי, התפרצויות כעסים, רצון להתחיל דברים במהירות ולסיים אותם מוקדם מידי, טוב בלהתחיל דברים אולם קושי בלסיים, רגישות בעור ובעניים, הפרעות בשינה, כאבי ראש, ונטייה לתאונות.

  הירח נמצא היום בנקשטרה  אשוויני- קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בנושאים הבאים: התחלה של דברים חדשים בעיקר כאלו שקשורים ללימודים, חפירת יסודות לבית, לקיחת תרופות, ריפוי, תרגול גופני וחידוש נעורים, שיפור המראה החיצוני, שיפור עצמי בתחומים שונים, פעילות שדורשת חשיבה ופעולה מהירה, רכיבה על סוסים, קניה ומכירה, נסיעות, תיקון מכוניות או מכונות שונות; לבישת בגדים ותכשיטים חדשים; לימוד אסטרולוגיה ונושאים רוחניים אחרים; פעילות חוקתית.
  אשוויני אינה תומכת בנושאים הבאים: נישואים, סיום של דברים, פעילות שדורשת סבלנות והתמדה, יחסי מין, פעילת שיוצרת עומס על המערכת הרגשית; שתית אלכוהול וצריכת סמים; סיום של פעילויות שונות.

  יום שבת- הירח ממשיך לשהות במזל טלה ועובר היום לנקשטרה בראהני – קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בנושאים הבאים: פעילות שדורשת ביטוי יצירתי, אכזריות, הרס של דברים ישנים, תחרות; שרות, יחסי מין, הולדה, חקלאות, התחלה וסיום של דברים, פעילות שדורשת שימוש באש, התעסקות בפעילות שנדחתה או הוזנחה, פעילות שדורשת ספונטאניות, פעילות רוחנית שדורשת משמעת עצמית, צום ופעילות שמגבירה את הטוהר הפנימי, התעסקות עם ילדים.
  בראהני אינה תומכת בנושאים הבאים: נסיעות (היא קשורה לפקקי תנועה ותאונות), פעילות איטית ועדינה שדורשת רגיעה ושלווה פנימית; חניכה אנרגטית, התחלה של דברים חדשים.

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון

   פרופיל

   מוטי שפי
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין