כותרות TheMarker >
  ';

  FTTH Israel

  FTTH Israel - סיב אופטי לכל בית ועסק בישראל

  הסיבים האופטיים משנים את חיינו: הם יאפשרו לנו להתחבר לטלויזיה היי דפינישין , ערוצי קול,מידע ותקשורת דיגיטלית ברוחב פס של מאות מגה-ביט. נוכל ללמוד ולעבוד מהבית - לגור במצפה רמון ולהרגיש בתל-אביב.

  ארכיון

  חבר איראני או מרגל?

  0 תגובות   יום שישי , 29/11/13, 21:56

  לפני כמה ימים אני מקבל בקשת חברות מפתיעה  ברשת החברתית לינקדאין מפקיד ממשלתי איראני . השאלה הראשונה האם זה פרופיל אמיתי או מזויף.  אם זה פרופיל אמיתי נשאלת השאלה השניה : מה הוא רוצה? האם הוא רוצה להתחבר אל רשת הקשרים החברתיים שלי או שהוא באמת רוצה ליצור קשר עם העולם החדש, מעין איתות לישראל ולעולם המערבי. 

   

  האיראני  שמחפש את קרבתי מציין כי המשרד שלו הוא ממשלתי באופן מלא ונמצא בקשר עם ארגונים ומשרדים ממשלתיים אסטרטגיים נוספים. 

   

  עדיין לא עבר חודש ימים מאז קיבלתי מגוגל את ההודעה הדרמטית : מדינה מנסה לחדור לחשבונך :

   

  "גוגל מאמינה שארגון בחסות מדינה עומד לפרוץ לחשבונותיכם או למחשב שלכם ומומלץ כי תנקטו להגנתכם בצעדים הבאים המופיעים בלינק המצ"ב, 

  ''

   

  בתור אדם סקרן עם דמיון מפתח העליתי אז את ההשערות הבאות וניסיתי לאתר מי המדינה העלומה שמעונינת לפרוץ לחשבונותי ולמה ואיך גוגל יודעת בביטחון שמדובר בגורם בחסות של מדינה . 

   

  "חמש מדינות עשויות לדעתי להיות מעונינות בקשר איתי , ישראל, שכבלוגר אני מותח לעיתים ביקורת על ממשלתה, רוסיה , שלעיתים אני מביך את ידידה ח"כ אביגדור ליברמן , סין שעד לפני כעשר שנים  הייתי מקושר לפעילות עסקית נרחבת עמה , איראן, שמדי פעם אני מצטט גורמים הקשורים לתכניות הגרעין שלה ושאולי מעונינת בחברי לרשתות  החברתיות וארה"ב שאינני חושב שאני מענין אותה, אבל יש לה יכולת השפעה על גוגל והיא מנוסה בחדירה ובמעקב לחשבונות רבים, גם אם הצורך בכך די לוטה בערפל ואינו ברור דיו . 

   

   

  ''

  בתמונה דגל איראן, האם מדובר בזיוף או במגמה חדשה? 

   

  כמו שאתם רואים אחת ההשערות שלי היתה שאיראן מעונינת בקשר עם הרשת החברתית שלי . 

   

  עכשיו נשאלת השאלה השלישית : האם האיראנים באמת רוצים איתי קשר או עם הרשת החברתית שלי או שמדינה אחרת שנכנסה לחשבונותי מעונינת שאני אחשוב שאלו הם האיראנים. אין לי ספק שאם הדמות האיראנית אינה מזויפת אז הפניה  של אותו אדם ידועה לשלטונות ,אם במישרין או בעקיפין . 

   

  האזרח האיראני האמיתי או המזוייף שביקש את קרבתי מחכה לעצתכם.  

   

  אז למי יש עצה טובה. 

  דרג את התוכן: