כותרות TheMarker >
  ';
  0

  תחזית אסטרולוגית ע'פ השיטה ההודית 8-14 לדצמבר

  0 תגובות   יום ראשון, 8/12/13, 20:20

  מוטי שפי

  אסטרולגיה הודית

  www.indianastro.co.il

  0544590035

   

  כוכב חמה ממשיך להתקרב השבוע לשמש במזל עקרב. הוא נשרף מהחום שקורן ממנה ועובדה זאת יוצרת השפעות בעייתיות שעולות להתבטא בפעילות מנטאלית מהירה מידי, הגזמות, נטייה לא לומר את כל האמת, התרחקות מאנשים אחרים, שאיפה לזכות בסיפוקים מיידיים, קושי לשמור על מערכות יחסים הרמוניות, חוסר סבלנות, תשוקות מיניות שאינן מסופקות, רגישות  במערכת העצבים ובעיות במערכת ההפרשה.

   

  מאדים ממשיך להתקדם במזל בתולה ומקדם שם יכולת להשיג תוצאות במהירות, פתרון בעיות בצורה מהירה, אסטרטגיה טובה, גישה לוחמנית, אנשים שיודעים כיצד להגן על עצמם, מיומנות מדעית או אנאליטית, התנגדות טובה למחלות, לא מבזבז זמן, אדם שבוטח בעצמו וגישה חומרנית.

   

  הירח נמצא במחצית החודש שבו הוא הולך ומתמלא וכך מתחזק.

   

  יום ראשון- הירח שוהה היום במזל דלי ומקבל שם היבט מצדק. צרופים אילו מקדמים שמחה, אופטימיות, אהבה לעבודה, רצון להימצא בחברת אנשים טובים, גישה פוליטית, עיסוקים שקשורים לחינוך או למדע, עניין באסטרולוגיה ונושאים מיסטיים, משיכה לדברים שונים מהנורמה המקובלת, דמיון חזק, אינטואיציה, ורגישות מנטאלית.

  הירח נמצא היום בנקשטרה סאטהבישק. קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בנושאים הבאים: חתימה על הסכמים שקשורים לעסקים, הסכמים, וקנית אדמה ובתים;  פעילות חינוכית, לימודים, נסיעות (במיוחד דרך הים ). רכיבה על אפנים ואופנועים, רכישת כלי רכב חדש, בילויים, מדיטציה ויוגה, יחסי מין, לימוד של אסטרולוגיה, רפואה, שיטות ריפוי אלטרנטיביות, אירועים תקשורתיים, פעילות טכנולוגית, הליכה לים. 

  פעילות שאינה מומלצת בנקשטרה זאת קשורה באופן כללי להתחלה של דברים חדשים. טיפולי פוריות, משפטים, וויכוחים, פעילות שלילית, המצאות בחברה (מלבד אירועים שקשורים לעבודה), עניינים כספיים, רכישת בגדים ותכשיטים חדשים ופעילות שקשורה לבית.

   

  יום שני- הירח ממשיך לשהות במזל דלי ועובר לנקשטרה פורווהבאדראפדה. קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בפעילות מסוכנת ולא בטוחה, פעילות שקשורה לידע מכני וטכנולוגי, פעילות שקשורה למים כמו שיט וכו.

  פורווהבאדראפדה אינה תומכת בהתחלה של פעילות חדשה מכל סוג שהוא, נסיעות, יחסי מין, נישואים, נושאים שקשורים לקשר עם משרדי ממשלה ואנשים בעמדת אוטוריטה גבוהה, רוב הפעילות שמתחילה בנקשטרה זאת עשויה ליצור כאב, חרדה, חרטה, עצב או קשיים רציניים.

   

  יום שלישי- הירח נמצא היום במזל דגים ומקבל שם היבט ממאדים. צרוף זה יוצר חוסר מנוחה, נטייה להתייאש בקלות, רצון לגוון, חוסר החלטה וקשה לעיתים לסמוך עליו, נסיעות ובייחוד כאלו שקשורות למים, מכשולים והתנגדויות, רומנטיות, סנטימנטליות, מעניק השראה, אינטואיציה חזקה ופתיחות לאנרגיות רוחניות. 

  הירח נמצא היום בנקשטרה אוטרהבאדרפאדה. קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת  בפעילות שקטה ורגועה, מחקר, מדיטציה, התפתחות רוחנית, הבטחות, הצהרות והתחייבויות שכוללת גם נישואים;

  התחלה של עבודות בנייה של בתים משרדים וכו, עניינים כספיים, התחלה של פעילות שדורשת תמיכה של אנשים אחרים, יזמות אמנותיות, טיפול במחלות, יחסי מין, כניסה לבית חדש, מתן שמות לילדים, ארגונים, שתילה וגינון.

  היא אינה תומכת בנסיעות, משפטים, התעסקות עם אויבים, פעילות שדורשת פעולה מהירה, הימורים וספקולציות כספיות, הלוואה כספים, תנועה גופנית ומאמץ מוגזם.

   

   

  יום רביעי- הירח ממשיך לשהות במזל דגים ועובר היום לנקשטרה רווטי קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בהתחלה של פעולה חיובית, פעילות עסקית ופיננסית, כל דבר שקשור להחלפת סחורות, נישואים, מגע מיני, טקסים דתיים, נסיעות, ענידה ראשונית של אבני חן, קנית כלי רכב, בתים וחפצי ערך אחרים, פעילות יצירתית כמו מוזיקה, דראמה וכו, פעילות שמביעה רכות, אדיבות ועזרה לאחרים; לימודים (בעיקר שקשורים לנושאים רוחניים),  טיפול וריפוי מחלות, מנוחה ורגיעה, פעילות שמתאימה לשעות הפנאי כמו גינון, סיום של פעילויות שונות.

  רווטי אינה תומכת בנושאים הבאים: התחלה של פעילות חדשה; התגברות על קשיים, מכשולים, עוינות ופורענות; פעילות שקשורה לניתוחים.פעילות מאומצת כמו טיפוס הרים, החלטות פזיזות, פזיזות ופעילות שדורשת אומץ.

   

   

  יום חמישי- הירח נמצא היום במזל טלה יחד עם זנב דרקון ומקבל שם היבט ממאדים, ראש דרקון ושבתאי. צרוף אסטרולוגי זה יוצר השפעות אינטנסיביות שעלולות להתבטא בבעיות שקשורות לנשים, שינויים בעבודה ובמעמד, חוסר מנוחה, פזיזות, גישה עצמאית שאינה תלויה בדעות של אחרים, כאבי ראש, בעיות בשינה ורגישות בעניים. מאדים ימשיך לשהות בטלה עד יום שבת בערב. מומלץ לכן לקחת את הימים האלו בקלות, לנוח יותר, לטייל בטבע, להאזין למוזיקה נעימה, לבלות זמן בחברת אנשים אהובים ולנסות להפחית את "האש" שנוצרת מצרוף הפלנטות ברקיע.

  הירח נמצא היום בנקשטרה אשוויני- קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בנושאים הבאים: התחלה של דברים חדשים בעיקר כאלו שקשורים ללימודים, חפירת יסודות לבית, לקיחת תרופות, ריפוי, תרגול גופני וחידוש נעורים, שיפור המראה החיצוני, שיפור עצמי בתחומים שונים, פעילות שדורשת חשיבה ופעולה מהירה, רכיבה על סוסים, קניה ומכירה, נסיעות, תיקון מכוניות או מכונות שונות; לבישת בגדים ותכשיטים חדשים; לימוד אסטרולוגיה ונושאים רוחניים אחרים; פעילות חוקתית.
  אשוויני אינה תומכת בנושאים הבאים: נישואים, סיום של דברים, פעילות שדורשת סבלנות והתמדה, יחסי מין, פעילת שיוצרת עומס על המערכת הרגשית; שתית אלכוהול וצריכת סמים; סיום של פעילויות שונות.

  יום שישי- הירח ממשיך לשהות במזל טלה ועובר היום לנקשטרה בראהני – קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בנושאים הבאים: פעילות שדורשת ביטוי יצירתי, אכזריות, הרס של דברים ישנים, תחרות; שרות, יחסי מין, הולדה, חקלאות, התחלה וסיום של דברים, פעילות שדורשת שימוש באש, התעסקות בפעילות שנדחתה או הוזנחה, פעילות שדורשת ספונטאניות, פעילות רוחנית שדורשת משמעת עצמית, צום ופעילות שמגבירה את הטוהר הפנימי, התעסקות עם ילדים.
  בראהני אינה תומכת בנושאים הבאים: נסיעות (היא קשורה לפקקי תנועה ותאונות), פעילות איטית ועדינה שדורשת רגיעה ושלווה פנימית; חניכה אנרגטית, התחלה של דברים חדשים.

   

  יום שבת- הירח ממשיך במשך היום לשהות במזל טלה ובשעה 21.00 הוא עובר למזל שור שבו הוא נעלה ומקבל שם היבט מהשמש וכוכב חמה. ההשפעה האינטנסיבית שנוצרה מיום חמישי במזל טלה מופחתת ונוצרת השפעה יותר חיובית שיכולה להתבטא ברגיעה, אהבה, החלטיות, שמחה, נדיבות, עזרה מבני המין השני, יכולת להחליט בצורה נכונה; והאהבה למוזיקה, שירה, אמנות ודברים יפים/

  הירח נמצא היום בנקשטרה קריטיקה, קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת ברוב סוגי הפעילות ובמיוחד בנושאים הבאים: ויתור על הרגלים ישנים; שינויים מהירים וסיומות פתאומית;פעילות שדורשת יזמה, אומץ, יכולת ביצוע והנהגה; קבלת החלטות חשובות, פעילות צבאית; וויכוחים; עמידה על עקרונות אישיים; בישול; תפירה ורקמה; לחתוך דברים, פעילות שדורשת שימוש באש או חום; התחלה של פעילות חינוכית; התחלת השקעות או יזמות חדשות; פעילות שדורשת יכולת הבחנה וכנות.
  קריטיקה אינה תומכת בפעילות דיפלומטית, מנוחה או רגיעה ופעילות שקשורה למים.

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון

   פרופיל

   מוטי שפי
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין