כותרות TheMarker >
  ';

  FTTH Israel

  FTTH Israel - סיב אופטי לכל בית ועסק בישראל

  הסיבים האופטיים משנים את חיינו: הם יאפשרו לנו להתחבר לטלויזיה היי דפינישין , ערוצי קול,מידע ותקשורת דיגיטלית ברוחב פס של מאות מגה-ביט. נוכל ללמוד ולעבוד מהבית - לגור במצפה רמון ולהרגיש בתל-אביב.

  ארכיון

  2014 של אינתיפאדה, בניה בשטחים ומיתון בנדל"ן

  0 תגובות   יום ראשון, 29/12/13, 09:26

  איך מחירי הדירות ירדו ב 2014 ומה ג'ון קרי מבין ממנהיגי האזור?  ג'ון קרי מבלה באזור כבר קרוב לשנה , יותר אולי מכל מזכיר מדינה  אמריקאי במאה הנוכחית . המסקנה שלו כנראה כבר די מגובשת  , נתניהו ותומכיו מושפעים כנראה מפיגועים ומאינתיפאדה שלישית שתהיה דומה לזו הראשונה בתוספת טרור של יחידים ודקירות פה ושם. 

  אבו מאזן ותומכיו זזים רק כשיש בניה מאסיבית בשטחים . 

   

  המסקנה של קרי יכולה להיות : תנו לפשתינאים תקופת פיגועים ואינתיפאדה , תנו לנתניהו לבנות בשטחים ואולי בעוד כמה חדשים תחזור השפיות לאזור. 

   

  המשמעות הכלכלית של צעדים מדיניים מהסוג הזה משמעותן מיתון בתחום הנדל"ן וירידה במחירי הדירות . כשבונים יותר בשטחים יש פחות תקציבים וכח אדם לבניה בריכוזי אוכלוסיה ואינתיפאדה מכניסה את כל עם ישראל להולד, בתחומי הנדל"ן . 

  ''

  האם ג'ון קרי יביא לירידה במחירי הנדל"ן ? 

   

  קרי כמובן לא חושב על ההשפעות הכלכליות של הצעדים האלו , אבל נתניהו ולפיד עלולים לחשוב שהמטרה הכלכלית של הורדת מחירי הדיור הושגה ואולי כדאי להמשיך בהקפאה המדינית, שדווקא עושה טוב למחירי הדיור למרות נזקיה לענפים אחרים, כמו המסחר והתירות . 

   

  אז שנה חדשה ב 2014 של תמרות עשן , בניה בשטחים ומיתון בנדל"ן , האמנם? 

  דרג את התוכן: