כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  FTTH Israel

  FTTH Israel - סיב אופטי לכל בית ועסק בישראל

  הסיבים האופטיים משנים את חיינו: הם יאפשרו לנו להתחבר לטלויזיה היי דפינישין , ערוצי קול,מידע ותקשורת דיגיטלית ברוחב פס של מאות מגה-ביט. נוכל ללמוד ולעבוד מהבית - לגור במצפה רמון ולהרגיש בתל-אביב.

  ארכיון

  חרם על ישראל: אלפי מהנדסים יפוטרו , מיליארדי שקלים יאבדו

  4 תגובות   יום ראשון, 2/2/14, 09:44

  ג'ון קרי מאיים וכדאי להקשיב לו . שר הכלכלה נפתלי בנט לא רוצה להקשיב לשר המדינה האמריקאי ג'ון קרי , הוא עושה את עצמו כלא מבין, אבל הוא אחד הראשונים שיודע שיותר מ 250  חברות גלובליות, רובם אמריקאיות יכולות להסיט תוך תקופה קצרה את פעילות המו"פ והיצוא שלהם מישראל, ולגרום תוך תקופה של חדשים ספורים למיתון כבד במדינת ישראל וכל זה בנוסף לפגיעה חמורה בתפוקה של חברות ישראליות מיצאות , בפעילויות מחקר ופיתוח באקדמיה ועוד ועוד.... 

   

  שר הכלכלה נפתלי בנט מכר בשנת 2005 את חברת ההזנק  סאיוטה (cyota). לחברת RSA האמריקאית , בהמשך נרכשה חברת RSA על ידי ענקית התכנה האמריקאית EMC . גם RSA וגם EMC מעסיקים בישראל למעלה מאלף עובדים וביניהם מאות עובדים שמועסקים באזור באר שבע ומהווים חלק חשוב מתכניתו של ראש הממשלה לפיתוח הנגב ולבניית קריית הסייבר באוניברסיטת בן גוריון שבנגב . 

   

  לפני כמה ימים הודיעה חברת EMC על השקעה נוספת בבאר שבע : "ענקית התעופה והציוד הבטחוני האמריקאית לוקהיד מרטין חוברת לחברת התוכנה EMC להקמת מרכז פיתוח ומחקר חדש בפארק התעשיות המתקדמות באר-שבע. כך על פי הודעת החברה הבוקר (א'). שתי החברות ישקיעו יחד מיליון בהקמת המרכז שיפתח טכנולוגיות בתחום מחשוב הענן, אנליזת נתונים (אנליטיקס וביג דאטה), וטכנולוגיות להתמודדות עם מתקפות סייבר.

   

  EMC מעסיקה כיום בישראל יותר מאלף איש והשקיעה עד כה מיליארדי דולרים באמצעות רכישות של 9 חברות ישראליות והשקעות בטכנולוגיות מקומיות, כמו גם בהקמה של מרכזי מכירות ומו"פ ב-7 אתרים שונים בישראל. פעילותה של EMC בבאר שבע, אשר החלה בשנת 2011, צפויה לגדול משמעותית במהלך השנים הקרובות. ל EMC יש מספר שיתופי פעולה מחקריים אסטרטגיים בתחומי טכנולוגיה חדשניים, בהם מעורבים חוקרים וסטודנטים ממוסדות אקדמיים בישראל.

   

  EMC, אינטל,סיסקו, מיקרוסופט , גוגל.... מעסיקות אלפי  עובדים בישראל, יחד עם עוד 250 חברות גלובליות הן אחראיות לעשרות אלפי עובדים המיצרים בישראל תפוקות בעשרות מיליארדי שקלים.

   

  כל זה יכול להתנדף ממדינת ישראל תטך תקופה קצרה במיוחד. 

   

  ''

   

  בנט יודע את זה , אז למה הוא משתלח בקרי ומעצבן את העולם .

  דרג את התוכן: