כותרות TheMarker >
  ';

  מר יאיר לפיד מצאתי 50 מיליארד ש"ח לשנה

  0 תגובות   יום שבת, 15/2/14, 16:04
  40 אלף מתים בשנה


  מר יאיר לפיד - מצאתי 50 מיליארד ש"ח לשנה ובנוסף אני משוכנע ש-כ - 35 אלף איש ינצלו ממוות בכול שנה.
  הם יצטרכו להיות טבעונים כמו "הכושים העבריים מדימונה" שאינם חולים בכול המחלות המצוינות באתר שממנו לקחתי את הצילום, ואפשר לעשות משאל עם בנושא, וריפוי מחלות עם מי כסף שזו שיטה מדעית שנשכחה לפני כתשעים שנה ועושה פלאות וזו שיטה מדעית המופיעה בכול אנציקלופדיה מכובדת בעולם.
  כדי שזה יהיה רציני לגמרי מומלץ למנות מחר ועדה ללא רופאים, מאנשי שירות הביטחון הכללי שיבדקו את נוהל החיים של העבריים מדימונה, את מספר הנפטרים ואת גיל הנפטרים ומאילו מחלות הם נפטרים, אתה תראה שהם חיים ברובם עד גיל 100 ויותר, ואין להם את כול המחלות המצוינות ברשימה הארוכה והמפרכת שהורגות 40 אלף איש בכול שנה בארץ. והם בריאים, אז לא צריך בתי חולים אם כולם יהיו בריאים ולא צריך תרופות אם כולם בריאים ויין שישמח לבב אנוש, הם שותים בכיף, ללא בי-סולפיט שזה בעברית דו-גופרית, מגידול עצמי.

   

  אז הכול סבב-קבב-שבב

   

  את הידע לריפוי מחלות יש לי וזה על בטוח יעבוד ואני מוכן לתת אותו בחינם

   

  ואני מוכן לשבת עם כול גורם ולפרט לפרטי פרטים את המתכונת המדעית לטבעונות ולריפוי מחלות בחינם, במחיר חומרי גלם זולים במיוחד כי מדובר במים ותהליך פיזיקלי והאריזה.

   

   אם הצלת 40 אלף איש בכול שנה המתים בטרם עת מספיק חשובה לך אז היא גם מספיק חשובה לי - כבוד השרה גרמן יכולה להצטרף לפגישה כשרת הבריאות

   

  * אגב הנתונים הנמסרים ע"י האתר הזה שממנו לכדתי את הצילום לעיל הם משנת 2004 - כלומר עשר שנים חלפו והמצב רק מחמיר והם לא עדכניים באבו-אבו-אבו-אבו-אבואה.

   

  268 מאמרים שלי בנושא מי כסף וריפוי מחלות ללא תופעות לוואי כאן

   

  לסיום ולסיכום "אצטט" את כבוד ראש ממשלת ישראל מר בנימין נתניהו : "לחשוב מחוץ לקופסה" ואוסיף שזו המתכונת לשאר כוח ושאר רוח אך לא כולם מכילים אותה

   

  ברכות רכות

  דרג את התוכן:

   חולם בחרוזים

   מנשירים ומנשרים שנשרו מנשרים - שירים וחיבורים עיוניים