כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  הפוסע בין עולמות

  תקשור וגילוי עתידות הזמן והוויה חלק ב'

  1 תגובות   יום שני, 21/4/14, 09:48

  כל זה לא מסביר עדיין מדוע, בהרבה מקרים, המתקשר טועה? אנרגיה או לא אנרגיה...מבחינתכם, אלו אשר באים לקבל יעוץ, לפעמים המציאות שתיווצר תהייה שונה...ונראה לכם שאותו מתקשר טעה בחיזוי.


   

  בשביל החיים שלנו ישנם שבילים רבים. פניות רבות. אפשרויות עתידיות רבות. העתיד..אותו אנרגיה שקיימת עכשיו, היא למעשה פוטנציאל עתידי אפשרי. כל האפשרויות שלנו. כל פוטנציאל העתיד שלנו, כולו קיים עכשיו.

  אם ישנו פוטנציאל למשל...שאני אפתח מסעדה. אז המציאות הזו קיימת!  

  דמיינו שיש כדור הארץ מקבילי ובו אני פותח מסעדה.

  אני מניח שאין כדור הארץ מקבילי שבו אני טייס בחיל האוויר. או שחקן כדורסל מקצועני וגם לא נשיא ארצות הברית...(חיוך) כי אני מניח שפוטנציאל עתידי זה אינו קיים עבורי בגילגול החיים הנוכחי. אך האפשרויות הקיימות לי בעתיד, שאני יכול לבחור בהם או לא לבחור בהם. הפוטנציאל הזה...העתיד הזה...האנרגיה הזאת קיימת...עכשיו.

  לכן יש המון "עצמי" שלנו בעתיד...המון כדורי ארץ עם מציאות מקבילה שלנו.


  כך גם בתיקשור. ייתכן שאותו מתקשר רואה מציאות עתידית אפשרית. נניח בנושא זוגיות שרבים אוהבים לשאול. הוא רואה פוטנציאל עתידי עם בת זוג אפשרית .

  אך מה יקרה אם כאשר אנו פוסעים בשביל החיים לא נפנה לשביל הזה.

  למשל אם ניכנע לפחדים ולא ניזום שמציאות זו תקרום עור וגידים.

  אזי האנרגיה הזו לא תתממש עבורנו.


  אף אחד לא בוחר בשבילנו. רק אנו אחראים למציאות שלנו. ואנו כאן בכדי לעשות. לברוא את מציאות חיינו.

  וללא עשייה, לא תתייצר אותה מציאות, גם אם ראה אותה, גדול המתקשרים שקיים.

  שום מציאות לא תקרה לנו אם נשב בחיבוק ידיים.

  נכון שההדרכה שלנו מכוונת, ולפעמים דוחפת אותנו להגיע לאותו השביל . אך הבחירה היא תמיד שלנו.

  נכון גם שמקרים רבים יתממשו. כי זהו שביל שכבר נקבע, נברא, אך זה קרה ע"י הבחירה שלנו לפסוע בשביל זה.


  אתן דוגמה מעצמי.

  בספרי - הפוסע בין עולמות, סיפרתי על חנות – מינימרקט שהייתה בבעלותי שעזבתי בהפסד גדול. לא סיפרתי אז, שלאחר מכן חיפשתי חנות אחרת ואף כמעט פתחתי חנות שכזו כעשר חודשים לאחר החנות ההיא.

  באותה עת הפוטנציאל העתידי של החנות החדשה היה קיים. אנרגיה כזו הייתה קיימת. כדור ארץ נוסף במציאות מקבילה שבה אני לוקח את החנות החדשה היה קיים. וכל מתקשר היה רואה זאת אז אם הייתי פונה אליו. אך נשמתי החליטה ברגע האחרון לנטוש רעיון זה ולפנות לדרך אחרת, רוחנית יותר. הייתה זו בחירה נשמתית. כי הייתי בשל ללכת בנתיב החדש הזה. ובנתיב החדש ישנו כדור ארץ ובו אתם קוראים את הפוסט הזה ואת סיפרי הקודם. ומציאות פוטנצאלית זו היא אשר התממשה.


   

  אז המתקשר לא טעה..

  הוא ראה אנרגיה...פוטנציאל עתידי אפשרי...

  למעשה הוא רואה הכוונה. וזה מה שרבים מהמתקשרים , גם הם אינם מבינים.

  המדריכים הרוחנים שלנו מעבירים דרך המתקשר, את האנרגיה העתידית הנכונה ביותר עבור נשמתנו.

  רבים מהמתקשרים עצמם לא מבינים זאת...וגם הם יחושו מבולבלים. גם הם לא יבינו איך הם ראו מציאות בצורה ברורה שבסוף לא התייצרה.

  זיכרו אתם מקבלים הכוונה מה נכון עבורכם. באיזה נתיב נשמתכם רוצה לפנות. אך אם נחליט לפנות לדרך אחרת, האנרגיה העתידית..אותו שביל, יתמוסס. כמובן שמדריכנו יפתחו לנו דרכים חלופות אחרות בהתאם להתפתחות הנשמה שלנו.

  כמובן שבההרבה מקרים נקבל מסרים מדוייקים, שהמציאות אכן תתממש בהתאם למידע שקיבלנו. ומידע זה יכול לבוא  הן דרך מתקשר, או שאף בעצמנו, דרך חלומות למשל.

  במקרים הללו שבה קיבלנו מידע עתידי שהתממש, יש סיבה עליונה לסיבה שבעיטה מראים לנו זאת מדריכנו הרוחנים. לעיתים זאת אזהרה או הכנה להכיל מציאות זאת שמתקרבת. מדריכנו הרוחנים  שהם אלו שפותחים לנו מידע זה, הם אלו שיחליטו מה לפתוח או לא לפתוח עבורנו.

  למשל,הם יחליטו מתי לפתוח גלגול כזה או אחר עבורנו. והם יעשו זאת אם הם חושבים שיש לנו מה לפתור מאותו גילגול, ובמידה שאנו מוכנים לעשות שם את העבודה ולרפא את אותו מקרה מאותו גלגול. הם יודעים מתי זה נכון עבורנו, ואם לא נכון עבורנו לא יפתחו לנו שום דבר ולא משנה מי המתקשר או ההילר שיושב מולנו. המדריכים הרוחנים שלנו הם המחליטים וההילר או המתקשר הוא רק צינור להעביר המידע.


   

  דבר נוסף. היזהרו מאלו אשר חוזים לכם עתיד קשה, אסון, טרגדיה. כל מי שמפחיד אתכם מחובר הוא לחושך. פחד ואור אינם הולכים ביחד אף פעם. החושך אכן מראה להם אנרגיה אפשרית זו. במקרה זה אם נקבל את הפחד שישתק אותנו וירצה להוביל אותנו למימוש אותו אנרגיית פחד. זו מטרתו של החושך. תקשור והכוונה דרך האור מטרתה להוביל אותנו לעשייה ויצירה שנכונה עבור התפתחות הנשמה שלנו.


   

  אז כאשר מפחידים אתכם, שחררו את אשר שמעתם, פנו אחורה ושילחו אור לעצמכם.

  זיכרו זאת:

  אל תחפשו גילוי עתידות, חפשו הכוונה.


  אתם יכולים לבקש מסרים מההדרכה שלכם ישירות.

  למעשה כל הזמן מדברים אתכם. בין אם דרך חלומות, ובין דרך שיר,תוכנית רדיו או סרט, ולמעשה דרך כל דבר שקורה סביבכם.


  לימדו להקשיב ולהתבונן בכך.

  אתן דוגמא מעצמי. כאשר רצו להגיד לי שתקופת עבודתי כמאבטח הסתיימה, שברו לי את המשענת של הכיסא ותקופת ארוכה ישבתי בכיסא עם משענת שבורה. המסר עבורי היה ברור. במקום זה, בעבודה זאת, לא יהיה לך נוח יותר. הסתיימה עבורך תקופה זו והגיע הזמן להתקדם למקום עבודה אחר.


   

  דוגמא נוספת. לפני כשנתיים עץ השסק שבחצר שלנו הוציא כמות פירות כפי שלא היה מעולם. ומצאתי את עצמי ממלא קערה גדולה בכמות גדולה של שסק כפי שלא מילאתי מעולם. עשיתי זאת בחיוך כי הבנתי את המסר עבורי. “אתה הולך לקטוף את הפירות של עבודתך...של התפתחותך...”


   

  היו קשובים למסרים המועברים אלכם בכל רגע ורגע. כשאתם רוצים הכונה, שחררו את השאלה ליקום ואל תקציבו להם מתי או באיזה רגע התשובה תגיע. אימרו אותה ממש בקולכם. בכדי להגדיל את הכוונה שלכם. היקום/אלוהים/מדריכים רוחנים /נשמתכם (הכל בעצם אותו דבר...) יעבירו לכם את התשובה ברגע הנכון עבורכם.

  זיכרו ששאלות שאין אתם אמורים לדעת לא יפתחו אליכם. אך תמיד מדריכנו מלווים אותנו בחיינו כאן כבני אדם.


   

  זיכרו זאת - אתם אף פעם לא לבד. מרגע לידתכם ועד רגע עזיבתכם.

  בכל רגע ורגע הם נמצאים איתכם. שומעים אתכם גם את רחשי הלב, רואים אתכם, מרגישים אתכם, מבינים אתכם, אוהבים אתכם, מדריכים אתכם.

  יודעים מתי אתם עצובים ומתי שמחים. מתי מאושרים ומתי מיואשים.


  מאיפה אתם חושבים הומצאה המיתולגיה היוונית שבה האלים היו מסתכלים בבני האדם ממרום האולימפוס כבובות קטנות..? ומתערבים בחייהם...

  בכל דמיון..בכל אגדה, בכל מיתולוגיה יש משהו מהאמת.


   

  ההבדל הגדול הוא שמדריכנו אוהבים אותנו ללא תנאי. גם כאשר אנו בוחרים בעשייה שאינה נכונה לנו, שאינה מה שמדריכנו ניסו לכוון אותנו. הם אף פעם לא יכעסו עלינו ולא ישפטו אותנו, אלא רק יאהבו אותנו ללא סייג.

   

  אז זיכרו:

  אתם יכולים לקבל יעוץ רוחני ממורים ומהילרים וממתקשרים, אך אין קיצורי דרך!!

  היעוץ לא נועד להחליף את העשייה שלכם כאן. אלא רק לכוון. ויש לקחת הכל בפרופורציה הנכונה. אתם אלו שעושים את העבודה. ורק אתם!!


   

  בעת הזו אנו מתחילים להתעורר משינה ארוכה של אלפי שנים...


   

  בעת הזו אנו מתרוממים ומביטים על שביל החיים מנקודה גבוהה יותר...


   

  "ואשא אתכם על כנפי נשרים ואביא אתכם אלי"


   

  זו התודעה החדשה...


   

  זוהי ירושלים החדשה...

  דרג את התוכן:

   תגובות (1)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     21/4/14 23:56:

   חג שמח בני יקר!
   אמת ויציב. הזמן הוא אשליה של הממד שלנו. אשליה שאנו שבויים בה, כי מוחנו תוכנת לפעול על פיה.
   המציאות שלנו נקבעת ומשתנה ברגע שאנו בוחרים את הבחירה שלנו מבין כל הפוטנציאלים הקיימים עבורנו.
   וביכולתנו לבחור שוב ושוב, כי הזמן הוא מעגלי.
   גם אנוכי כתבתי דברים דומים בספרי " משני עברי רציף החיים", מתוך מסרים שקיבלתי מתודעה גבוהה מוארת ואוהבת שרואה הכול ממבט על גבוה יותר מזו של בני אנוש, בדיוק כפי שהסברת בדבריך.

   ארכיון

   פרופיל