כותרות TheMarker >
  ';

  היום שהיה

  בלוג אינפורמטיבי בעיקר, מבחר נושאים מכל העולם, וגם קצת מפרי עטי..

  0

  המקור וההעתק של כמה מפורסמים

  0 תגובות   יום שלישי, 20/5/14, 13:18
  זו הזדמנות פז כדי לדבר על עולם השעשועים, בעידן זה של סימולציה, הפוסט-פוסט-מודרניזם ופילוסופיית פקו. הדבר הרע בדברים האלה הוא שאנו יודעים איך מתחילים, אבל לא איך מסתיימים. לכן, כדי לא להתיש את הקורא הנבון עם פתיחה כבדה מדי, הנה הגלריה של כמה טיפוסים שהלכו עד הקצה, שילמו הרבה כסף כדי לשכב על שולחן הניתוחים, התייסרו בכאבי תופת, הם עשו הכל כדי להדמות לאליל שלהם, והתוצאות, לעתים, מפוקפקות למדי.
   
  האם התוצאות טובות? שפטו אתם.
   
  קבלו אותם!
   
   
  טובי שלדון - ג`סטין ביבר
   
  ''
   
   
  ''
   
  עכשיו שג`סטין ביבר פרש, למרות שיש שם בחוץ אנשים הדורשים את גלותו, כס המלכות שלו, נשאר פנוי. בטוח שטובי שלדון - בליבר שרוף שכנראה חסר לו בורג - משפשף את ידיו לאחר שבזבז 80,000 יורו בניתוחים פלסטיים כדי לאמץ את פניו של ביבר האהוב שלו. מי יודע? יתכן שבאחד הימים האלה הוא יקבל שיחה מאולפן התקליטים המבקש את שירותיו כדי להחליף את זמיר הפסגות הקנדיות. עם כל הצרות והכאב לב שגרם למשפחתו ומעריציו, הרעיון להחליפו בהעתק, הוא לא רע, רק חבל שעדיין נשאר הרבה מה ללטש.
  לדעתי הוא נראה כהבובה של ביבר של איזה מוזיאון שעווה רמה ז`, עם פאה מגוחכת והבעת פנים קפואה כאילו הוא מריח חרא. באמת. לא חבל על הכסף? ככה זה כשהשכל בתחת, כי לפני הניתוח הוא נראה ממש חמוד.
   
   
   
   
  מייק ומאט שליפ - בראד פיט
   
  ''
   
  ''
  שאתם נראים כמוני? חה חה חה
   
  התאומים שליפ התייסרו בדילמה אחת. אם אחד ינתח את פרצופו, מה יהיה עם השני? איזה סוג של תאומים הם יהיו? בדברים רגישים כאלה צריך להגדיר כללים, צריך המלצות. אם לא, עלולים ללכת בדרכי החיים כמצפן  שאיבד את הצפון, כמו סוס הדוהר ללא יעד. לאחר התיעצות עמוקה, הם החליטו לאמץ את פרצופו של בראד פיט. האמנם? למה דווקא פיט? אולי הרעיון היה שלבעלה של אנג`לינה יהיו זוג אחים תאומים, משהו כזה כמו חלקי חילוף לעת צרה. עדיף תמיד שיהיה מיותר מאשר חסר, כמו שאמי נהגה לומר. שוין, כמו הרבה פעמים, לא הושג בצעדים גדולים הקטע הזה הפריד בין המציאות והרצון. מעולם לא בלבלו אותם ברחוב עם בארד המקורי, אבל הם טוענים שהולך להם הרבה יותר טוב עם בנות.
  אם נהיה כנים למדי, הם היו זקוקים כך או כך לניתוח פלסטי, באמת היו מכוערים ביותר, אבל בחייאת, מפה להדמות לבראד? אפילו לא בלבן של העיניים.
   
   
   
   
  הרברט צ`אבס - סופרמן
   
   
  ''
  אולי לא ממש דומה לסופרמן, אבל בהחלט נראה הרבה יותר טוב מקודם
   
   
  ''
  אבל גם נראה קצת בובתי.. אבל יותר טוב מקודם! (ראבק!)
   
  שעות השקיעה במנילה. הרברט צ`אבס הולך להתייעצות עם המנתח הפלסטי שלו, מוסרים לו איזה בוק שבו מצולמים כוכבי קולנוע גדולים כדי שיבחר בדיסקרטיות. לאחר שעלעל באדישות, הוא מביט על האחות ואומר לה:
  "לא דודה, אם אני הולך עד הסוף, אני הולך! לא רוצה להיות קן של בארבי, ולא בארבי, ולא בראד פיט ולא אנג`לינה. היום כל אחד יכול להיות כוכב מוזיקלי או כוכב של איזה ריאליטי מחורבן, אבל אני שואף לגבוה יותר, אני רוצה להכנס לליגה של מארוול, להתרועע עם וונדר וומן, עם האלק הענק הירוק. אם אני נכנס לחדר הניתוח הזה, זה בגלל שאני רוצה להפוך לאיש הפלדה. סופרמן.
  לאיית לך את זה?
   
  וכך צ`אבס נתן את הצעד הנועז והפך לסופרמן הפיליפיני. לסופרמן פנים רבות, לא יודעת איך אמור להראות האוריגינלי, האסלי, הראשוני, אבל, יצא לא רע, על הדרך קיבל הלבנת פנים מאסיבית וזכה גם לעדשות כחולות. הכי אהבתי את הגל בשיערו. סבתא שלי ז"ל, נהגה ללכת עם תסרוקות של פריזורה שהטוויסט שלהן היה תמיד הגל המגונדר הזה על המצח.
   
   
   
  נאבי - מייקל ג`קסון
   
  ''
   המקור משמאל והעתק
   
  אמנות החיקוי הכירורגית היא מסובכת, אבל עוד יותר קשה לירות במטרה נעה. זאת אומרת, לעבור ניתוח פלסטי כדי להדמות למישהו שבתורו עובר ניתוח פלסטי כל שני וחמישי, זה משחק של מראות שבורות והשתקפויות אינסופיות. זה מה שניתן להסיק שקרה לכפיל של מייקל ג`קסון, אחד מחקייני מלך הפופ (אחד הטובים).
  רק נישאר לדמיין אותו כאשר ג`קסון היה עדין בחיים, קם בבוקר, מדליק את הטלוויזיה וממלמל בבכי: "אנא! אני מתפלל שלא עבר שום ריטוש בשעות האחרונות, עדין הצלקות שלי טריות מהניתוח האחרון!".
   
  יש שמועות שנאבי ישב במשפטו של ג`קסון במקומו, אבל אנו סוטים מהנושא. האם דומה? כן, אפילו קצת מפחיד. גם מפחיד שאדם משחית את פניו כמעט באופן זהה לפניו של האוריגינל. באמת פרצוף של טיז איל נאבי. (התחת של הנביא).
   
   
   
  נדיה סולימן - אנג`לינה ג`ולי
   
  ''
   
  ''
   
  לנדיה סולימן, האשה שהולידה 8 תינוקות בלידה אחת ואשר עוררה מחלוקת לא קטנה, יש אובססיה קשה: היא רוצה להידמות לאנג`לינה ג`ולי בכל מחיר. האשה בת ה-39, אם ל-14 ילדים (כולם מהפריות מלאכותיות וטוענת שלא אוהבת ילדים!), עברה מספר ניתוחים פלסטיים בשנים האחרונות כדי להיראות כמו אלילתה. היא אף דיגמנה עם השמלה של לארה קרופט שאנג`לינה לבשה בסרט `טומב ריידר`, וכמובן לא יכלה לפספס את שמלת הסטרפלס השחורה עם השסע הגבוה בצד הקדמי שאנג`לינה לבשה על השטיח האדום ב-2012.
   
  ''
   
  ואני שואלת, איך לאם בת 14 ילדים יש זמן להתעסק עם השטויות האלה? חוץ מזה, לאחרונה פנתה לתעשיית הפורנוגרפיה כי אין לה כסף לממן ולכלכל את 14 ילדיה. ממש מסכנה. שוב אני זקוקה לטישו. אני לא אכנס לשאלה המוסרית שהביאה אותה ללדת 14 ילדים, מאז ומתמיד הייתה מובטלת, ללא בית וללא מקצוע. אבל אני אומרת שאת הכסף שהשקיעה בכל כך הרבה ניתוחים, יכלה לקנות הרבה חלב לגוזלים שלה. טוב נו, היא לא אוהבת ילדים. חרא של אשה, וגם אחרי 500 ניתוחים לא נראה לי שאי פעם תדמה לאנג`לינה. יש פתגם בספרדית האומר: "גם אם הקוף ילבש בגדי משי, קוף ישאר".
   
   
   
   
  רנה קויטר - חאל דרוגו
   
  ''
   
  כדי להפוך לאחד האלילים ישנה הדרך הקלה - שביל הניתוחים - או העבודה היומיומית, נחישות, התמדה ומתינות. רנה קויטר, מעצב גרפי מקליפורניה, בחר באופציה השנייה. מספר חודשים במכון כושר, שנה גידל זקן וכמה שיעורים פרטיים בשפת הדותארקי, הפכו אותו לחאל דרוגו, הלוחם הפרוע מ"משחקי הכס". הוא כבר הפך לכוכב ביוטיוב בזכות כשרונו והוא מקבל מטר של הצעות נישואין מאוהדות מטורללות של הסדרה. טוב, זה גם משהו.
   
   
   
   
  נילין נמיטה - נפרטיטי
   
  ''
  המ(ל)כה המצרית..
   
  יש את המעריצים האובססיביים ולאחר מכן יש את נילין. כל כך קל (או לא) להקשיב לדיסקוגרפיה של ג`סטין ביבר ולבזבז הון שעליו טרחת לעבוד שנים כדי לנתח את הפרצוף שלך ולהראות כמוהו. אבל תמיד יש אחד יותר חכם בכיתה. לא, נילין לא יכלה להסתפק בזאת. היא רצתה יותר. מאז שהייתה ילדה קטנה חלמה שהיא מלכה, ולא, לא היו אלה רק שגעון גדלות. ביקור אצל פסיכולוג אישר לה את מה שהיא הריחה תמיד: היא גלגולה של נפריטיטי בעצמה וכבודה. היא הלכה לראות תמונה של המלכה המצרית ומייד נפל לה האסימון והבינה. כמה מרגש. איפה הטישו?
   
  ''
   
  בכל אופן, למרות שגלגול הנשמות תרם את גרגיר החול שלו (של מדבר סהרה, אם לדייק), היא גם רצתה לתת איזו דחיפה קטנה ובזבזה כ-250,000 יורו בכירורגיה פלסטית כדי להיראות כמו אלילתה נפריטיטי. נילין בת ה-50 עברה 51 ניתוחים פלסטיים! כולם על פנייה. האוץץץ.
  "האמת היא שיש לי גנטיקה ייחודית, אין לי טיפת צלוליטיס ומעולם לא נאלצתי לעשות דיאטה", מתוודה נילין בראיון לצהובון בריטי. אומרים שעדין חסרים לה כמה ליטושים בשפתיים ובאף. זה ולמצוא את הפרעה של חייה.
  250,000 יורו בזבזה כדי להיראות כך. יש לה הבעה של עצירות כרונית ומבט מטומטם וריקני. בינינו, יכלה לחסוך המון לו הייתה עושה איפור קבוע לעיניים וקונה פאה בסגנון קארה ואיזו טוניקה בירושלים העתיקה. כל אחת יכולה ככה להיראות כמלכה מצרית בהוצאה מינימלית. שוין.
   
   
   
   
  אנט אדוארדס - ג`סיקה ראביט
   
  ''
   ממש דומות כשתי טיפות עארק
   
  למה בגיל 57, אנט אדוארדס רצתה להפוך לכוכבת החושנית וה"פאם פאטל" של הסרט "מי הפליל את רוג`ר ראביט?" כנראה שאשה זו, שהיא כבר סבתא רבתה (!), יש לה אובססיה מטורפת עם ארנבים מאז הייתה ילדה קטנה ובנוסף, היא הבעלים של `אליס`, הארנבת הגדולה בעולם. ובגלל שחייה מוקדש למכרסם הזה, היא רצתה להפוך ליותר סקסית (רגע.. מה הקשר?) וכך היא נשארה לאחר 3 שבועות של ניתוחים פלסטיים שבו עשו הכל: בוטוקס, שתלי לחי, מתיחת מצח, שתל של סנטר, הרמת חזה ודיאטה קפדנית. כל זה גרם לה לשינוי.. ממש לא מוצלח ממבט עיני. וזה עלה לה לא פחות מ-16,000 דולר.
   
  ''
   
  ''
   
  באמת אני לא מבינה, ניחא שבן אדם ירצה להידמות לכוכב קולנוע, אבל לקריקטורה? חוץ מזה, לא יכלו על הדרך למתוח לה ת`פרצוף? לעבור ניתוח פלסטי בפנים ולהשאר עם עור רפוי כמו שנראה בתמונה, זה לא מראה על מנתח מקצועי. גם השדיים שלה לא משהו ונראה שתיכף יגיעו לה לברכיים. ואני שואלת, לא נשאר לה קצת כסף לפסיכיאטר טוב? כמה פתאטית. אבל היא לא היחידה שיש לה אובססיה כלפי הדמות הזו כפי שתראו במטורללת הבאה.
   
   
   
   
  קריסטינה - ג`סיקה ראביט
   
  ''
   
  ''
  זה מה שקורה כאשר הבוטוקס עולה למוח..
   
  היא בת 24 והיא קוסמטיקאית רוסית מומחית בציפורניים. היא הוזרקה 100 פעמים והוציאה כ-4,600 יורו (לעת עתה) כדי להידמות לדמות מסרט מצויר. קריסטינה אומרת שהיא רצתה לנתח את שפתייה מאז שהייתה בת 4, כי היא תמיד קינאה בשפתיים של אחותה הגדולה והאידאל של האשה המושלמת היא ג`סיקה מהסרט הרשום למעלה. כאשר הייתה בגיל 17 נותחה לראשונה ומאז לא יכלה להפסיק. כאמור, כבר עברה כ-100 הזרקות שהעלות שלהן כ-4,600 יורו.
  כן, כל כך הרבה כסף כדי להיראות כאחת בעלת שפתיים גרוטסקיות ומגוחכות. תראו איזו ילדה חמודה הייתה ואיך האובססיה המטופשת שלה הפכה אותה לבאמת קריקטורה הזויה. מכוער, מכוער ודוחה זה לא מילה.
   
   
  ויש עוד, כגון הבארביות למיניהן שמעוותות את פניהן ללא היכר (הן ראויות לרשומה לחוד), ואת הקן האנושי, ועוד מטורללים שאין להם ממש מה לעשות בחיים.
   
  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון

   פרופיל

   מיסיס הייד
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין