כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';
  0

  אוסף בדיחות ביבי

  13 תגובות   יום רביעי, 3/9/14, 16:24

     בשעה טובה כנסתי את כל הבדיחות והדאחקות על בנימין נתניהו (תקראו לי ביבי)?. חלק מהבדיחות שוכתבו והותאמו לביבי, חלקן מקוריות, שנוצרו מהסיטואציות שביבי יצר, לדוגמא בדיחה מס' 93. רק על נושא הגרעין הפרסי ניתן למלא את אנציקלופדית ההומור. מי לדעתכם חיבר את בדיחות אשכול ואת בדיחות דוד לוי? התשובה, כמובן הקופירייטרים של משרדי הפרסום. על דוד בן גוריון לא העזו לספר בדיחות, כי חששו מאיסר הראל שיעלים אותם ואילו עם בנימין נתניהו לא מתעסקים, כי הפרנסה של המשרד תלויה בו ובשלדון. 

  ממתין לתגובותיכם ומקווה שתביאו בדיחות נוספות על בנימין נתניהו (ביבי) ואולי ביחד נבנה אוסף בדיחות ביבי שיעקוף בסיבוב את אוסף בדיחות דוד לוי.

   

  100. שלשול במח.

  ר"מ ישראל מר בנימין נתניהו מזמין במהלך מבצע צוק העיתים(צוק איתן), את רופאו האישי ומתלונן "דוקטור, ניגבתי צלחת חומוס עם פטריות כנראה נדבקתי במגפת השלשול במח". הרופא בודק אותו ביסודיות ואומר "ביבי, מעולם לא שמענו עדיין על שלשול במח".

  ביבי: "אז מה תגיד שכל הזמן, יש לי מלא רעיונות בראש אבל כולם חרא."

  הדוקטור: "כפי הנראה נדבקת מליברמן".

   

  99. הונטילטור.

      מרן (הרב עובדיה זצ"ל) הגיע לגן-עדן הוא המתין בחדר הקבלה למלאך מיכאל, על הקירות היו תמונותיהם של כל מנהיגי העולם ושעוני קיר מתחתיהם. חלקם של השעונים דייק וחלקם מחוגי השניות שלהם קיפצו מדי פעם קדימה בקפיצות של חמש ועשר שניות. שאל מרן לפשר הדבר. השיב לו המלאך מיכאל: "השעונים הללו מגלים לנו מתי האיש משקר. בכל שקר מחוג השניות מדלג חמש שניות. אז איפה השעון של ביבי? שאל מרן. "אה, השעון של ביבי נמצא במשרדו של מלאך המוות ומתפקד כמאוורר".

   

  98. אנא אלוהים הושיע נא.

     בנימין נתניהו צועד את צעידת הערב שלו בקיסריה. לפתע נשמע קול ממעמקי בור שלצד הדרך. "אנא אלוהים הושיע נא, הושיעוני" נתניהו מתקרב לבור ורואה את מסעודה מאור עקיבא. ביבי צועק לה "אני לא אלוהים אני ביבי, אני אחלץ אותך תמורת ההבטחה שתבחרי בי שוב בבחירות", מסעודה חייכה אליו ואמרה "ביבי אני נפלתי על התחת ולא על הראש ! "

   

  97. מיסטר יו יו.

    נתניהו הוא אלוף העולם במשחק היו-יו (כן -כן באידיש ברוקלינאית) הוא מצליח לגלגל את תפוחי האדמה הלוהטים מיד ליד כאשר הוא אומר לכל אחד יו (כן).

  '' מקור

   

  96. קוף אחרי בנאדם.

  הקואוצ'ר של ביבי לימד אותו כלל בסיסי, שידוע לכל איש מכירות "בכדי למכור אתה צריך לקנות את אמונו של הלקוח, תחקה את מעשיו כמו קוף". אוקצור פרזידנט ברק אובמה הגיע לביקור בירושולים ובאיזה שהוא שלב, הוא פשט את הז'קט. כמובן שביבי כמו קוף מאולף תוך שניה פשט גם הוא את הז'קט. וכך הולכים שני הנאבעכים עם הז'קט על הכתף ושורקים לעצמם את שירו של איש המכירות "שיפדתי עוד סאקר".

  '' מקור

   

  95. מוכר המיטות.

    ביום העבודה הראשון שלו בחברת "רים" ז"ל, נכנסה גב' שווזי לאולם התצוגה ובקשה לקנות מיטה זוגית. המוכר כמובן המליץ לה על המיטות היקרות ביותר (בגלל האחוזים), אך גב' שווזי הסבירה לו כי המיטות נמוכות והיא זקוקה למיטה גבוהה. המוכר פרט את מעלותיהן של המיטות כשלפתע גב' שווזי העניקה לו שעור מס' שניים במכירות "תקשיב ללקוח". תצפו במצגת בזמנכם החופשי.

  ''

  להמשך כנסו ללינק וגוללו את המצגת

   

  94. לאבא שלי יש סולם....

    לאבא שלי יש סולם, מגיע כמעט עד שמיים. זהו שיר ילדים מוכר. אך למר נתניהו היה נחוץ סולם ממש ממש גבוה, בכדי לרדת מהעץ האירני. הפארטאץ' הישראלי ארגן לו סולם.

  ''

   

  93. המומחה למלחמה בטרור!

  נתניהו כתב כמה ספרים בנושא הטרור, הספרים אזלו מהדוכנים בשל הביקוש הרב. כנראה שאת מרביתם רכשו הטרוריסטים מאש"פ והחמאס ואולי אפילו מאל קעידה ו ISIS ואת מקצתם חילקו לקציני צה"ל ולאנשי כוחות הבטחון כשי לסיום איזשהו קורס.

  ''

   

  לקראת מערכת הבחירות של 2009 הבטיח נתניהו לעמ'ך שהוא יעניק שקט ובטחון תראו את הסרטון ותשפטו.

  אתם כבר מבינים שביבי הולך בלילה ושורק בכדי לגרש את החושך, הוא מפחדדדדדדדדדדד.

  ''

   

  92. איזו בשורה נפלאה!!!

  מר טננבבאום בא אל מעונו של ביבי ומצלצל בכניסה.
  שרה: "כן?, אתה השליח מהגלידריה?".
  טננבאום: "לא,  אבל אפשר לדבר עם ראש הממשלה?"
  שרה: "לא שמעת? ביבי כבר לא ראש ממשלה."

  אחרי רבע שעה שוב מופיע מר טננבאום, מצלצל בכניסה.

  שרה: "כן?, אתה השליח מהמעדניה?".
  טננבאום: "לא,  אבל אפשר לדבר עם ראש הממשלה?"
  שרה: "אמרתי לך ביבי כבר לא ראש ממשלה."

  אחרי רבע שעה שוב מופיע מר טננבאום, מצלצל בכניסה.

  שרה: "כן?, אתה השליח מהמסעדה?".
  טננבאום: "לא,  אבל אפשר לדבר עם ראש הממשלה?"
  שרה כבר עצבנית, צועקת עליו:
  "אתה לא מבין ביבי כבר ללל-א ראש ממשלה!"
  האיש: "הבנתי, אבל כמה אני נהנה לשמוע את זה שוב ושוב!!!"

   

  91. מתנת יומולדת לנתניהו.

     תראו את ראש הממשלה הנכבד, כיצד הוא מתמוגג מעונג בקבלו טרקטור. הוא שכח מהאירנים, מהמסתננים, מהטילים שנורים מעזה יום יום, מהאבטלה ומגיוס החרדים. תנו למר נתניהו קצת תשומת לב פנקו אותו בצעצועים והוא שלכם. גם כץ נראה כאילו בלע סברינה.

  ''

   

  90. ביבי מתנהג כמו נהגת בלונדינית.

     נזכרתי בבדיחה על הנהגת הבלונדינית שחתכה בצורה מסוכנת את ביז'ו נהג המשאית לפני הרמזור. ביז'ו יצא מרכבו שלף ת'בלונדינית מהג'יפ, סימן מעגל קטן והורה לבלונדינית שלא לצאת מהמעגל. בכדי ללמדה לקח, הוא מעך לה את הדלתות בשתי בעיטות והבלונדינית צוחקת. לביז'ו עלה הסעיף והוא דפק לה את המראות והיא שוב צוחקת. כעת הוא שלף פטיש עשרה קילו מארגז הכלים וניפץ לה ת'זגוגיות. והיא עדיין צוחקת.

  ביז'ו התקרב אליה עם הפטיש ושאל "למה את צוחקת?" הבלונדה "עבדתי עליך, יצאתי שלוש פעמים מהעיגול".

     נו.....אז מה הקשר לנתניהו? הפקיד הבכיר ג'ון קרי שם לנתניהו פטיש אויר על רגלו והציע "הפסקת הבנייה מעבר לקוי 67 או שחרור טרוריסטים" נתניהו כמובן נהנה לצאת מהקו שהאמריקנרים ציירו לו ולספר לנו.

  נשאלת רק השאלה האם האמריקנרים עצ'בנים כמו ביז'ו?

   

  89. מצליח מצליח - לא מצליח לא מצליח.

     בבדיחה האיטלקית "מצליח מצליח" הלקוח בודק את החשבון ומוצא סעיף "מצליח" הוא קורא למלצר ושואל "איזו מנה אכלתי בשם מצליח?" המלצר מחייך ומתקן את החשבון ואומר "הפעם זה לא הצליח".

  מר נתניהו ירום הודו ידוע בידו הקפוצה, מדי פעם הציבור מתבשר שהוא מנסה את מזלו ומוסיף לנו סעיף "מצליח"

  פעם זו קומבינה של כרטיסי טיסה, פעם זו קומבינה של ריהוט גן......לו היועץ המשפטי לממשלה או מבקר המדינה היו צריכים לשלם מכיסם הפרטי עבור סעיפי המצליח הללו אין ספק שהיו בודקים בזריזות יתר את הנושאים, אך כמובן שהם מורחים את הזמן בכדי להשכיח את הנושא.

  היועמ"ש יבדוק רכישת רהיטי גן למשפחת נתניהו

  על פי מידע שהגיע למשרד המבקר, נרכשו עבור המעון הרשמי רהיטי גן חדשים, שהוחלפו לאחר מכן עם רהיטי הגן בבית נתניהו בקיסריה. קישור

   

  88. מצטער שבחרתי ברבין.

      לולא בחרתם ברבין, לא היינו מקבלים את ביבי. יתכן וההיסטוריה היתה נראית מעט שונה. רבין האדום שימש מקפצה לביבי הכחול. מילא  בחרתם בו בפעם הראשונה, אבל לבחור בו בפעם השנייה והשלישית זו כבר ממש בדיחה.

  רבין וביבי מזכירים לי תמיד את השאלות מהפסיכומטרי אודות האי עם דוברי האמת ודוברי השקר.

   

  87. ביצים, ביצים.

      במפגש לוחמי סיירת מטכ"ל לדורותיהם, שאל בן זאב את חבריו:"כמה ביצים קשות אתם מסוגלים היום לאכול על קיבה ריקה?" פולק ענה חמש, ביבי חשב רגע ואף הוא התחייב לחמש. בן זאב צחק "חבר'ה מה קורה לכם? על קיבה ריקה ניתן לאכול רק ביצה אחת בלבד, אח"כ הקיבה אינה ריקה עוד". כולם צחקו בקול מהבדיחה/חידה.

    למחרת נפגש ביבי עם אובמה  ושאל אותו כמה ביצים קשות אתה מסוגל לאכול על קיבה ריקה? אובמה השיב לו "שלוש על בטוח מכס' ארבע". חבל אמר לו ביבי "לו היית אומר חמש הייתי מספר לך בדיחה טובה".

   

  86. בובו הכבאי.

     לאחר כמה כוסיות ויסקי ביבי ואובמה הריצו דאחקות. ביבי ספר לו כיצד הציל את ישראל משריפה שפרצה ביערות הכרמל.

  שאל אותו אובמה "כמה דליים מלאים מים אתה מסוגל לסחוב?"

  ביבי:"שלושה דליים"

  אובמה:"איך תעשה זאת?"

  ביבי:"פשוט אחד בכל יד ואת השלישי על הזמבור, כמה אתה מסוגל מיסטר פרזידנט?"

  אובמה:"חמישה!!!"

  ביבי:"חמישה? איך?"

  אובמה:"פשוט מאד, אחד בכל יד ואותך על הזמבור שלי"

   

  85. בובו הבנאי.

    שכל של איכר נהגו לכנות פעם את חוכמת ההמונים. אך ר"מ ישראל יעודו בחיים היה כנראה להיות בנאי נו בלי ללכלך את הידים ולקבל יבלות, אלא להיות יזם.

  בהבל פיו הוא בונה אלפי יחידות דיור, היי מישהו שמע על פרוייקט שלו שהסתיים.

  אהבתי במיוחד את הקטע הבא של לאטמה, להנאתכם.

  ''

   

  84. טוביה צפיר מחקה את ביבי.

     ביבי שנולד באוקטובר 1949 סיפר פעם או פעמיים שהוא זוכר את הכלניות (הצנחנים הבריטים, שהאחרון זנח אותנו ב 14/5/1948) כמובן שהוא בנוסף מנכס לעצמו כל ארוע קרדינלי גם מתקופת היותו בש"ש.

  ''

   

  83. מה באמת הם עשו בקבינט הבטחוני.

     בתקופת מלחמת עזה 14 (מבצע צוק איתן) התכנס הקבינט המדיני בטחוני עשרות פעמים. נראה לכם שהם באמת פעלו ברצינות? מסופקני. מיקרו מזל"ט בתצורת זבוב העביר אלי את הסיפור האמיתי.

     פורום השרים שתו מי וישיי, אכלו בורקס תורכי וסושי כשר וגלגלו דאחקות. לפיד וליברמן היו אלופי מספרי הסיפורים. כל בדיחה של ליברמן גרמה לכולם כמעט להשתין במכנסיים. לאחר שבוע נגמר מלאי הבדיחות ואהרונוביץ הציע לספר בדיחות בשיטה המקוצרת, דהיינו במקום לספר את הבדיחה כולה, המספר זורק את מספר הבדיחה וכולם נזכרים בבדיחה וצוחקים. ביבי כהרגלו איחר לישיבה ושמע את חבריו השרים מקריאים מספרים אקראים וצוחקים מכל הלב. "מה הולך כאן?" שאל ביבי. מזכיר הממשלה הסביר לו בקצרה. הרעיון נקלט במוחו ואז הוא זרק 72 (שבעים ושתיים ) שששששששששש, אפח'ד מחברי הקבינט הבטחוני לא צחק. כעת זרק נפתלי בנט 69 וכולם צחקו, לפיד אמר 100 וכולם צחקו, גנץ אמר 72 וכולם התפקעו מצחוק.

  ביבי האדים ואמר:"הרי ספרתי את בדיחה 72 לפני שלוש דקות למה לא צחקתם?"

  ליברמן:"צריך לדעת איך לספר בדיחות"

  '' מקור


  82. אגדה מהלכת.

  שלגיה, שמשון והברון מינכהאוזן מגיעים לגן העדן. שלגיה מבקשת מהמלאך גבריאל להבחר כמלכת היופי של העולם הבא, קבלת מאשר גברי. שמשון מבקש להבחר כמר עולם של העולם הבא, קבלת מאשר גברי. הברון מינכהאוזן יוצא מאוכזב מפגישתו עם גברי ושואל את הנוכחים: "מי זה הביבי הזה?".

   

  81. אנחנו בבית.

  נתניהו ואשתו שבו מאוחר בלילה ממסיבת קוקטייל. שרה חולצת את נעליה ואומרת "הו אלוהים, אני הרוגה" ביבי עונה לה:"שרה אנחנו בבית, כאן את יכולה לקרוא לי ביבי"

   

  80. המהמר.

  ביבי ושרה טסים ללאס וגאס להפגש עם שלדון. בשדה התעופה, ביבי רואה מכונת סיגריות. הוא מבקש משרה חמישה דולר, לוחץ על מקש, ויוצאת חפיסת Kent. הוא שוב מבקש משרה חמישיה, לוחץ על מקש ויוצאת חפיסת Pall Mall. הוא שוב מבקש משרה חמישיה, לוחץ על מקש ויוצאת חפיסת Rothmans..... הוא שוב מבקש משרה חמישיה. הפעם שרה אומרת לו: "חלאס עם ההימורים, אתה גומר לי על האש"ל". "בחייאת שרה!" אומר ביבי, "את לא רואה שהולך לי קלף משוגע, עוד שתי חפיסות ויהיה לי POKER"

  ''          ''                 ''

   

  79. דג הזהב.

  פעם לפני המון שנים יצא ביבי לדוג בנהר הפוטומק, מזלו שחק לו והוא דג את דג הזהב. הדג כמו כל דגי הזהב בקש ממנו שחרור תמורת משאלה. ביבי סרב, "באגדות תמיד אתה מחלק שלוש משאלות" הדג הבטיח לו שאם יבחר במשאלה הנכונה היא תהא כמו שלוש. ביבי חשב רגע ואמר "אני רוצה לכהן כראש ממשלת ישראל כל עוד שמעון פרס חי" קבלת אמר הדג. "אתה יודע, ממש בחרת טוב, אגלה לך סוד. שמעון פרס פעם תפס אותי בירקון והוציא ממני הבטחה שהוא יחיה לאורך כל תקופת הקדנציה של אלוהים".

  '' מקור

   

  78. פרשת השבוע.


  77. ביבי מתחיל ללמוד גמרא.
  ביבי ביקר אצל מרן והוא העניק לו שיעור בגמרא.
  מרן פנה לאריה דרעי וחד לו חידה:
  "מיהו הבן של אבא שלך ושל אמא שלך, והוא לא אחיך ?",
  "אני", משיב לו דרעי מבלי למצמץ. 
  מרן מלטף בחיבה את זקנקנו של דרעי ומחטיף לו סטירה "סחתיין עליך בן פורת יוסף".
  ביבי התלהב משיעור הגמרא הראשון והחליט לבדוק את שריו בישיבה השבועית.
  "מיהו הבן של אבא שלך ושל אמא שלך, והוא לא אחיך ?",
  בוגי גרד את פדחתו, גדעון סימס ת'שאלה לגאולה, הרוסי צלצל ליועץ הסתרים שלו.
  אוקצור אפח'ד לא ידע, איזה פאדיחה. אחד מעוזריו של ביבי צלצל לדנון....
  "אני", משיב דנון זה פשוט כמו לחמניה.
  מאושר, לוחש עוזרו של ביבי באוזנו "זה דנון".
  "אידיוט !", צורח ביבי, "זה לא דנון. זה אריה דרעי".

  76. נאומו הראשון באו"ם.
  "לפני שאני פותח בנאומי הראשון שלי" אמר ביבי נציג ישראל באו"ם
  "ברצוני לספר לכם סיפור מספר הספרים שלנו התנ"כ"
  "כאשר הכה משה בסלע ויצאו ממנו מים, ‏אמר משה לעצמו: "זו ההזדמנות שלי להתרחץ." משה ‏פשט את בגדיו, ‏הניח אותם ליד הסלע ונכנס למים. ‏כשיצא מהמים ורצה להתלבש, ‏לא מצא את הבגדים. ‏ הפלסטינאים גנבו אותם!"
  "‏מה!" ‏הזדעק המשקיף הפלסטינאי "‏באותו זמן העם הפלסטינאי טרם נולד!"
  ‏ביבי חייך."‏זה מה שרציתי לשמוע," ‏אמר,
  "כעת אני יכול להתחיל בנאומי..."

  75. הנחש ממשלי קרילוב.
  בוקר אחד רץ ארנב עיוור ביער, נתקל ומעד כשאפו על נחש שרבץ באמצע הדרך.

  "אנא סלח לי" אמר הארנב "לא התכוונתי לדרוך עליך, אך אני עיוור ואינני רואה".

  "זה בסדר" השיב הנחש "אתה יכול להיות בטוח שזו אשמתי, אני לא התכוונתי להתקיל אותך,

  אבל גם אני עיוור ולא ראיתי אותך מתקרב.

  דרך אגב, איזו חיה אתה?"
  "ובכן "השיב הארנב "אני באמת לא יודע, הרי אני עיוור ומעולם לא ראיתי את עצמי.

  אולי תוכל לבדוק אותי ולגלות איזו חיה אני"

  מישש הנחש את הארנב היטב, ואמר: "ובכן, אתה רך ונעים לחוש אותך, יש לך אזניים ארוכות שתחושתן כמו משי, יש לך זנב פלומתי ואף קטנצ'יק וחמוד. אתה בודאי ארנבון!"

  הארנבון אמר  "אין לי מספיק מילים כדי להודות לך. איזו חיה אתה?"

  הנחש ענה שגם הוא לא יודע איזו חיה הוא, והארנב מישש אותו היטב לכל אורכו.

  כאשר סיים הארנב, אמר הנחש:  "נו? איזו חיה אני?"

  הארנב השיב:  "אתה חלקלק, אתה קר, ואין לך ביצים...  אתה בטח " בנימין נתניהו!"

   
  74. הפייה הטובה.
  יום אחד פגש ביבי את הפייה הטובה, הוא בקש ממנה שתעזור לו להבחר לראש ממשלת ישראל.
  היא בתמורה, דרשה ממנו להתחתן עמה.......
  ראיינו פעם את שרה ושאלוה מה היה קורה לולא התגרשה מדורון? ''
  היא השיבה מניה וביה "אז דורון היה ראש הממשלה"

  73. כלבו של אובמה.
  בפגישתם של נשיא ארה"ב ברק אובמה ור"מ ישראל ביבי נתניהו השתתף גם כלבו של אובמה,
  ששכב מצונף מתחת לכורסתו של ביבי.
  הכלב שליקק בתאווה את מנת החומוס שהביא לו ביבי, שחרר נוד בדרגה שמונה. הסרחון הנוראי, המם לרגע את שני המנהיגים, שנאלצו לנטוש את החדר.
  אובמה התנצל בפני ביבי "מצטער, יש דברים שגם לנשיא המעצמה הגדולה אין שליטה עליהם"
  ביבי: "ואני הייתי בטוח שכלבך הוא שהפליץ"

  72. זה הכביש של אבא שלך.
     ביבי אינו נוהג כבר שנים, אך בפעם האחרונה שנהג, אשתו העירה לו. "אתה נוהג בכביש כאילו הוא של אבא שלך"
  ביבי השיב לה "מחר בבקר, אני אסדר שהכביש הזה יהיה של אבא שלי."

  בהליך מקוצר: נחנך מחלף בירושלים על שם אביו של נתניהו.

  ראש הממשלה בנימין נתניהו וראש העיר ירושלים, ניר ברקת, חנכו הבוקר כביש ומחלף חדשים שיחברו בין פסגת זאב לבין כביש 443. המחלף יקרא על שם אביו של ראש הממשלה, פרופ' בנציון נתניהו, שמת לפני שנה.

  "אנחנו פועלים ברציפות, בשיטתיות, לחבר את ירושלים אל עצמה, ולחבר אותה אל יתר חלקי ארצנו", אמר ראש הממשלה באירוע חניכת המחלף.

  נתניהו האב זכה להנצחה חריגה, שכן על פי נוהל הקצאת השמות בעיריית ירושלים יש להמתין שלוש שנים בין מותו של אדם לבין הנצחתו. הנוהל מאפשר קיצור התהליך בהצבעה מיוחדת של ועדת השמות ובאישור מועצת העיר. כך גם נעשה במקרה של נתניהו. אולם, בעירייה לא זוכרים מקרה דומה של קיצור הנוהל. המקרה בולט במיוחד על רקע המאבק ארוך השנים לקריאת רחוב על שמו של פרופ' ישעיהו ליבוביץ. רק לפני שבועיים, 16 שנים לאחר מותו, אושרה קריאת רחוב על שמו של ליבוביץ. הרחוב טרם נבחר. שני הפרופסורים, ליבוביץ ונתניהו, יש לציין, שימשו כעורכים ראשיים של האנציקלופדיה העברית. המשך

   

  71. התחליף של ביבי.

     הקיסר קליגולה מינה את סוסו לסנטור ואני מציע למנות תוכי למחליפו של ביבי. שניהם עוברים מסך מעולה, שניהם "מערבבים" את הקהל. אפילו אובמה לא יחוש בהבדל. אל תצחקו - אכלתם אותה.

  התוכי אפור השיער ביבי

  ''

   

  70. מכונית משומשת יד שלישית.

  כמה מכוניות משומשות הוא הצליח למכור באמריקה? אפילו לא אחת.

  לכן הוא עבר לכאן בכדי למכור מיטות ומזרונים ב"רים" בע"מ-ז"ל.


  ''

   

  69. חשיבה מחוץ לקופסא סטייל ביבי.

  מדוע הצלמים נהנים לתפוס את הפוליטיקאים בפוזה "אני חושב מחוץ לקופסא"?

  '' מקור

   

  68. למה אני מכנה את ביבי הרופא?

     כידוע הרופא ציווה עליו להפסיק לקנות סיגרים ויין, הרופא אישר לו לעשן ולשתות על חשבון האחרים. ביבי שמנסה להידמות לצ'רצ'יל בכל התחומים, אמץ לעצמו את מנהג עישון הסיגרים נוסח צ'רצ'יל. צ'רצ'יל היה גם הוא מעשן ושותה ע"ח האחרים.

  צחוק צחוק אבל באידיש קיימת אמרה שממש תפורה על ביבי:

  "ער איז אַ דאָקטער, ער פארשטייט א קרענק..."

  תרגום לעברית מדוברת "הוא רופא לא יוצלח ואוי לפאציינטים שלו"

  ובהשאלה הוא גם ראש ממשלה לא יוצלח.

  ''

   

  67. מחשב לכל ילד.

  ר"מ ישראל בנימין נתניהו הבטיח לפני שנים מחשב לכל ילד בישראל.

  כמה מחשבים הוא חילק? כששאלו אותו הוא החל לספור את אצבעותיו.

  נו "אני הבטחתי? - אך לא הבטחתי לקיים"

  ''

  הערה:מחשב לכל ילד הוא מיזם ממשלתי שמטרתו לאפשר לילדים משכבות מצוקה לרכוש מיומנויות שימוש במחשב והתחברות למאגרי מידע, כדי שאלה יסייעו בפיתוח חשיבה יוצרת, יתרמו להתפתחות הילד ולהעלאת דימויו העצמי, וישמשו מנוף לצמצום הפער החברתי. המיזם החל לפעול בשנת 1992, ביוזמת שר הכלכלה והתכנון, שמעון שטרית. הפרויקט פעל בראשיתו במסגרת המפעל לפיתוח חברתי, ובהמשך התאגדו גופים נוספים וחברו להרחבתו והמשך פעילותו. נכון לשנת 2012 הוענקו במסגרת הפרויקט למעלה מ-49,000 ערכות מחשב ב-199 רשויות מכל המגזרים בארץ ולקראת סוף שנת 2013 יעמוד המספר על יותר מ-55,000 משקי בית אשר יזכו לקבל ערכת מחשב.

  חישוב זריז יראה שב 22 שנות פעילות חולקו בממוצע כ 2500 מחשבים לשנה.

   

  66. הנובוריש.

  שרון שאל את ביבי: "מה המצב?

  ביבי: "מצוין, נדמה לי שאני מתעשר".

  שרון: "המבחן הוא, יש לך מיליון אתה עשיר, אין לך מיליון אתה עמ'ך".

  ביבי: "מיליון עדיין אין לי, אבל דומני שנעשיתי חזיר"

  ''

   

  65. אני מבטיח - אך לא מקיים.

  ''

   

  64. מנהל בנק הלוואה וחיסכון.

  איזה ראש ממשלה יש לנו? לדעתי הוא צ"ל מנהל בנק הלוואה וחיסכון.

  כמה כסף, זמן ואנרגיה הוא משקיע בכדי לחפות על רגשי הנחיתות שלו.

  ''Photo by Daniel Bar-On

  למה הוא מזגזג? בגלל המגהץ.
  63. למדתי ללקק גלידה מהגדולים.
  לכולם מגיע ללקק גלידה, לא רק ביבי מלקק גלידה, אז למה נטפלתם רק אליו?.
  תראו את אובמה מלקק גלידה בהנאה. אך לא מצאתי ברשת תמונות המעידות על ביבי מלקק גלידה.
  אולי זה מפני שהוא סובל מכאבי שינים.

  ''

   מקור

   

  62. תראו איך אובמה מתנצל בפני.

  אני שעושה לילות כימים בכדי להגן עליכם, חטפתי מקלחת מאובמה.

  הרמתי טלפון למי שצריך והופ אובמה מתנצל בפני.

  ''

   

  61. לא פינית לא עשית

  ביבי נכנס לאמוק עם הסלוגן "לא פינית לא עשית"

  ''

   

  60. עץ הצרות של עם ישראל

   

  כל קואוצ'ר מתחיל יש לו אוסף סיפורים מחכימים שעושים עבורו את העבודה. אחד הסיפורים, מציע לכם לנטוע עץ ולתלות עליו את צרותיכם. גם לביבי הקואוצ'ר הציע זאת והוא תולה את אזרחי ישראל מדי יום מחדש. אז הבה נתחכמה לו ונתעלם ממנו בבחירות.

   

  ''


  59. חוות החיות

  ביבי הגיע לסיור בחירות בחוות החיות. מקהלת בוז קדמה את פניו.

  החזירים, הכלבים, הפרות והסוסים קראו בקצב "הבוז לך"

  רק קבוצת חמורים עמדה בצד ובהתה בו.

  ביבי שאל את החמורים "מדוע אתם שותקים?"

  החמורים:"אנחנו בחרנו בך".

   

  58. הרון אל ראשיד

  צלם פאפארצ'י תפש את ר"מ ישראל ממתין בתור לאוטובוס בפריס ביום ההפגנה 11/1/15 נגד הטרור.

  מעניין שלא עשו סצינה כזו לאף מנהיג אחר שהשתתף בהפגנה.

  בסרטון הראשון תראו איזה נאבעך הוא השליט שלנו. בסרטון השני יש את הסצינה בה הוא נדחף לשורה הראשונה למעננו.

  ''

  סצינת חיילים בלי תור.

   

  המשך - כאן

   <

  דרג את התוכן:

   תגובות (13)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     25/2/15 20:50:
   זה האוסף הרציני ביותר של כמות הבדיחות.
     7/11/14 21:50:

   צטט: זאבון השועל 2014-10-27 09:21:20

   יופי של בדיחות. נשארה בעיה אחת. הוא עדיין ראש ממשלה שלנו.

    

   תודה על המחמאה, באמת הגיע הזמן שיחוקקו חוק שימנע כהונת ראש ממשלה יותר משתי קדנציות.

     7/11/14 21:47:

   צטט: זאבון השועל 2014-10-27 09:44:27

   צטט: שניררודקי 2014-09-09 22:27:11

   קבוצת שרים וחברי כנסת מהליכוד יושבים במזנון ומשחקים "מי יגלה את הנעלם" בעשרים שאלות, שעליהן אפשר להשיב רק כן או לא. ביבי מתנדב להיות הראשון. הוא יוצא לרגע ומתרחק, ואלה שנשארו מחליטים כי הנעלם יהיה: "הזין של מוחמד דף". ביבי חוזר ומתחיל לשאול: "זה משהו שאפשר להחזיק ביד?" כולם עונים: "כן". "אפשר להכניס את זה לפה"? כולם עונים: "אפשר". "אוקיי..." הוא אומר, "אני יודע. זה הזין של מוחמד דף...

   ''

   איזה קטע

   ''


   זה אותו הזין שאנחנו קיבלנו ב"צוק איתן"

    

   אז מה עם מוחמד דף הוא מכין קפה לרבין, או שהוא יכין לפרס?

     27/10/14 09:44:

   צטט: שניררודקי 2014-09-09 22:27:11

   קבוצת שרים וחברי כנסת מהליכוד יושבים במזנון ומשחקים "מי יגלה את הנעלם" בעשרים שאלות, שעליהן אפשר להשיב רק כן או לא. ביבי מתנדב להיות הראשון. הוא יוצא לרגע ומתרחק, ואלה שנשארו מחליטים כי הנעלם יהיה: "הזין של מוחמד דף". ביבי חוזר ומתחיל לשאול: "זה משהו שאפשר להחזיק ביד?" כולם עונים: "כן". "אפשר להכניס את זה לפה"? כולם עונים: "אפשר". "אוקיי..." הוא אומר, "אני יודע. זה הזין של מוחמד דף...

   ''

   איזה קטע

   ''


   זה אותו הזין שאנחנו קיבלנו ב"צוק איתן"

     27/10/14 09:21:
   יופי של בדיחות. נשארה בעיה אחת. הוא עדיין ראש ממשלה שלנו.
     10/10/14 11:07:
     7/10/14 22:51:

   צטט: שניררודקי 2014-09-09 20:53:39

   ואיפה יתר ה-90?

    

   עוד 72 בתולות (בדיחות) יא מאנייק.....

     10/9/14 21:49:

   צטט: * חיוש * 2014-09-10 19:49:53

   ((((((-: 

   עם זה היה  דאחקות ביבי שרה -  רף הבדיחות היה עולה לכמה אלפים.....

   תודה חברי ועד עכשיו אני מחייכת  מהקינוח - מבדיחה מס' 83

   * ערב ניפלא

   העולם מצחיק אז צוחקים ! קריצה

    

   יש כמה דאחקות חלשות על שרה, אך אין לי ענין לערבב אותה בשמחה.

   לדעתי הכי טובה הינה מס' 95

     10/9/14 21:42:

   צטט: שניררודקי 2014-09-09 22:27:11

   קבוצת שרים וחברי כנסת מהליכוד יושבים במזנון ומשחקים "מי יגלה את הנעלם" בעשרים שאלות, שעליהן אפשר להשיב רק כן או לא. ביבי מתנדב להיות הראשון. הוא יוצא לרגע ומתרחק, ואלה שנשארו מחליטים כי הנעלם יהיה: "הזין של מוחמד דף". ביבי חוזר ומתחיל לשאול: "זה משהו שאפשר להחזיק ביד?" כולם עונים: "כן". "אפשר להכניס את זה לפה"? כולם עונים: "אפשר". "אוקיי..." הוא אומר, "אני יודע. זה הזין של מוחמד דף...

    

   ראשית תודה על תרומתך, אבל איך ככה אחרי שתי שאלות ביבי פתר את החידה קשה להאמין.....אולי צריך עוד שאלה שלישית?

     10/9/14 19:49:

   ((((((-: 

   עם זה היה  דאחקות ביבי שרה -  רף הבדיחות היה עולה לכמה אלפים.....

   תודה חברי ועד עכשיו אני מחייכת  מהקינוח - מבדיחה מס' 83

   * ערב ניפלא

   העולם מצחיק אז צוחקים ! קריצה

     9/9/14 22:27:

   קבוצת שרים וחברי כנסת מהליכוד יושבים במזנון ומשחקים "מי יגלה את הנעלם" בעשרים שאלות, שעליהן אפשר להשיב רק כן או לא. ביבי מתנדב להיות הראשון. הוא יוצא לרגע ומתרחק, ואלה שנשארו מחליטים כי הנעלם יהיה: "הזין של מוחמד דף". ביבי חוזר ומתחיל לשאול: "זה משהו שאפשר להחזיק ביד?" כולם עונים: "כן". "אפשר להכניס את זה לפה"? כולם עונים: "אפשר". "אוקיי..." הוא אומר, "אני יודע. זה הזין של מוחמד דף...

     9/9/14 22:11:

   צטט: שניררודקי 2014-09-09 20:53:39

   ואיפה יתר ה-90?

    

   ראשית אני סומך על הקוראים שישכתבו כל אחד כמה בדיחות ומה אתך.

   שנית אם תצליח לפצח את הצופן 2048 אוסיף עוד כמה שוויה שוויה. 

     9/9/14 20:53:
   ואיפה יתר ה-90?

   ארכיון

   פרופיל

   ד. צמרת
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין