כותרות TheMarker >
  ';

  היום שהיה

  בלוג אינפורמטיבי בעיקר, מבחר נושאים מכל העולם, וגם קצת מפרי עטי..

  0

  הספרים המוזרים ביותר שתקרא אי פעם

  8 תגובות   יום ראשון, 5/10/14, 19:29
  ישנם ספרים מרתקים, ספרים שמשחזרים את הקסם של עולם הפנטזיה שבו הכל אפשרי. ישנם גם ספרים מפחידים, שבהם הנופים האפלים ביותר קמים לתחייה. קיימים גם ספרים שמרחיבים ומטפחים את עולמנו האינטלקטואלי ואחרים המסייעים לנו לשפר את היצירתיות. ישנם ספרים שמסמנים את הלפני והאחרי של זה הקורא. מוזריות ומסתורין, ספרים יוצאי דופן שאבדו לנצח בזמן. וישנם.. את הספרים שברשומה הזו, ספרים הנוטעים תקווה לכל סופר: ספרים ביזאריים שבאופן מפתיע מצאו עורך ספרים שהסכים להוציאם לאור כדי שיעברו להיסטוריה הודות לייחודיות המוזרה של התוכן שלהם.
   
  קבלו אותם, ונא לא לשתות בעת הקריאה כדי לא להחנק מהצחוק! (פרט מאלה של חינוך הילדים שהם מזעזעים)
   
   
  האמנות הגברית של הסריגה
   
  ''
   
  יקירי, אתה כבר לא צריך להתבייש! מספיק לסרוג גרביים בסתר. הספר הזה טוען לאמנות המדגישה את הגבריות. בעיקר, כאשר אתה סורג רכוב על גבי הסוס שלך, שערך מתבדר ברוח, בזמן שאתה מסייר בכרי דשא בחיפוש אחר פרחים מקסימים. ספר זה הוא חובה בספרייה האישית שלך. תהיה גבר גבר והזמן את הספר כאן.
   
   
  איך להצליח בעסקים ללא פין
   
  ''
   
  אידאלי לזמנים האלה. מושלם לכל אשה השואפת להשתחרר מן הפטריארכיה. ספר זה מסביר צעד אחר צעד כיצד להצליח בעולם העוין של העסקים ללא צורך לעבור דרך חדר ניתוח פלסטי ולבזבז הרבה כסף על שתל. תשתחררי, אשה! השיגי את ההצלחה בעולם של גברים! ספר חובה לסביבה פרוידיאנית. וכי מה שהאשה המתחשבת הזו מנסה להגיד כבדרך אגב, הוא שהגברים מצליחים יותר בעסקים בגלל שהראש שלהם נמצא באופן תמידי בין הרגליים והשותף הקטן שלהם הוא המוח הגדול של כל העסק?
   
   
   
   
  כל מה שאני יודע על נשים למדתי מהטרקטור שלי
   
  ''
   
  עבור כל אותם הגברים שמרגישים אבודים ונואשים כאשר הם מתקרבים לאשה, כאן המדריך המושלם כדי ללמוד כל מה שצריך כדי להבין סוף סוף אשה. האיש הצנוע הזה הקדיש חלק נכבד מזמנו כדי לשתף אותנו בתובנות שקיבל לאחר שנים ארוכות של דו קיום עם מקור אמיתי של חכמה: הטרקטור.
   
   
   
   
  ללמוד לשחק עם האשכים של אריה
   
  ''
   
  כל הכבוד למחברת האמיצה מליסה היינס, אשר ליקטה את זכרונותיה מאפריקה ומספרת לנו בספר מרתק זה איך לשחק בדרך הנכונה עם הביצים של אריה. הכל על פי נסיונה העשיר, כדי שאנו, האנשים המשועממים נתפתה יום אחד לנסוע לאיזה ספארי ונתחיל במשחק המלהיב של מישוש כדורים שעירים. WTF! אתם יודעים כמה שוקלת כל ביצה של אריה? לא תאמינו אבל חקרתי נושא זה ברשת בשביל הרשומה הזו, ולא מצאתי. עכשיו ברגע הזה נכללתי ברשימה של האנשים המחפשים דברים מוזרים בגוגל. ב-4 שפות רשמתי: "כמה שוקל אשך של אריה?" עד לא מזמן צחקתי על אנשים אלה. זה הקארמה. עכשיו יצחקו עלי, יעלו על ה-IP שלי ויחשבו שיש לי סטיה זאופילית קשה עם אריות. הכל בגללך מליסה! צעקה
   
   
   
   
  לאכול אנשים זה רע
   
  ''
   
  עבור כל אותם האנשים הנלהבים המעוניינים במוסר ובאתיקה אזרחית. אחרי הספר הזה לא יהיה צורך לקרא פילוסופים מסובכים אבודים בזמן. ספר זה מבטיח יסודות לזמנים המטורפים שלנו, אשר נפוץ מאוד שיגיח הרצון העז וכמעט בלתי נשלט לאכול אנשים תמימים.
   
   
   
   
  אמא שותה כי אתה רע
   
  ''
   
  כל דמיון לאשמה כנשק מניפולטיבי הוא מקרי בלבד. האמהות סובלות מאוד בגלל הילדים הרעים ואין דרך אחרת מאשר להתמסר לאלכוהול. ובכן, כך טוען ספר מוזר זה המבקש לגאול כל סטייה בהתהנגותם של אנשים טובים. הספר מגיע עם איורים מקסימים לכל אמא כדי לוודא שהילד יפנים ויבין את החומרה וההשלכות של המעשים הרעים שלו. תתבייש ילד! לגרום לאמא שלך להיות אלכוהוליסטית נגד העקרונות שלה! תתבייש לך!
   
   
  ''
   
   
   
   
   
  טרקטורים ישנים וגברים שאוהבים אותם
   
  ''
   
  שוב פעם האיש הגדול הזה שבא לעזרתם של אחרים. אם לאחר קריאת ספרו "כל מה שאני יודע על נשים למדתי מהטרקטור שלי" לא הצלחת להשיג לך אשה טובה, או אם נכנעת לפני שסיימת לקרא את הספר, אל תחשוב שהכל אבוד. ללא ספק, הדבר החשוב ביותר בחייו של גבר, הוא מערכת היחסים שלו עם הטרקטור שלו. אחרי הכל, מי צריך נשים?
   
   
   
   
  לגדל ילד מושלם באמצעות אשמה ומניפולציה
   
  ''
   
  עוד ספר חינוכי שחובה בכל בית. מדריך עבור הורים שרוצים לגדל את ילדיהם תחת הטקטיקה המסורתית הישנה של הפיכת חייהם לגיהנום. כולל הפרקים:
  "זה מה שמגיע לאמא המסכנה שלך שאוהבת אותך כל כך?"
  "בנים גידלתי ורוממתי"
  "הקרבתי את חיי, את גופי ואת הקריירה שלי כדי לתת לך הכל, כפוי טובה!"
  "מסכנה אמא, למה לא הערכנו אותה כאשר הייתה חיה?"
  והאלמנטרי "בגללך התגרשנו".
   
   
   
   
  צור את צעצועי המין שלך
   
  ''
   
  צעצועים כדי להנות בנוחיות הבית שלך, הנחיות צעד אחר צעד, ההנאה מובטחת. הספר המבוקש ביותר במדור "עשה זאת בעצמך". בו תמצא גם רעיונות מעוררי השראה ליצירת מתנות עבור חבריך. עם איורים בצבע מלא, ספר זה אידאלי עבור האשה והגבר המודרניים, שהדבר הטבעי, קטן עליהם. כן, מהיום, הודות הספר הזה אתה יכול ליצר במספר צעדים את הואגינה הדיגיטלית שחלמת עליה או את הפין האולטרה מהיר שכותש אותך במהירות של 250 קמ"ש. וכל זה, ללא מבוכה, בדיסקרטיות בתוך ביתך.
   
   
  התשוקה עבור חמורים
   
  ''
   
  "על טעם וריח, אין להתווכח", אומרת האמרה העממית, והנה הוכחה חיה לכך שהתשוקות האנושיות תגבורנה על כל דמיון. חיים מוקדשים לאהבה. לאהוב באופן עמוק את החמורים. גלה את הדקויות של תשוקה אמיתית ודע בפירוט את ההנאה הגדולה של שותפות עם בעלי חיים כל כך יפים. תופתע דף אחר דף בסיפור אהבה מרגש זה והזן באיטיות את הפנטזיות שלך.
   
   
   
   
  למה החתולים מציירים: תאוריה של האסתטיקה של החתולים
   
  ''
   
  עוד מחבר שמעולם לא גידל חתול. שכן, למי לא היה פעם חתול שצייר? אם לא לנו, בטח לאיזה בן משפחה או חבר. החתולים הם אמנים מטבעם והם אוהבים מאוד צבעים וצורות. כמו כל אמן, הם רק צריכים קצת קרדיט, שנאמין בהם, שנסמוך עליהם ולתת בידהם צבעי שמן וצבעי מים, גם קיר גדול כדי שנתפלא איזה פיקסו גידלנו ואפילו לא ידענו. סשה, שאקנה לך מחר מכחולים?
   
   
   
   
  איך להעלות את ה-.I.Q באכילת ילדים מחוננים
   
  ''
   
  אני מזהירה ששיטה זו אינה מוכחת באופן מדעי. והבלוג הזה אינו אחראי אם תאמץ שיטה זו בביתך. אני מציעה שאת האינפורמציה של הספר הזה תקרא בליווי אדם מבוגר, ושהאדם הזה לא יהיה אינטליגנטי מדי. זכור לא ליפול לשאיפה החסרת מעצורים של להשיג מוח מחונן ולכבוש את העולם. כבר רבים ניסו זאת. 
   
   
   
   
  משחקים שאתה יכול לשחק עם החתלתולה שלך
   
  ''
   
  משועממת ולבד בערב שבת? יש  לך קרוב מאוד אלייך פארק שעשועים גדול. הטוב ביותר שזה בחינם וחתול מצחיק יכול לעזור לך לגלות תחושות נפלאות. את רק צריכה להתמסר לנסיון. אולי גם ללמד אותו/ה לבשל. ולענות לטלפון.
  אני לא יודעת מי כתב או כתבה את הספר הזה. בתור אחת שיש לה 3 חתולים, ששלושת רבעי הזמן הם ישנים וכאשר הם ערים הם עסוקים בלאכול או לצוד יתושים או לעשות מלא נזקים, אני יכולה להבטיח לכם שאני מקבלת מהם הרבה דברים כמו אהבה, אבל בטח לא משחקים. סשה כשהיה קטן נהג להביא לי כדור כדי שאשחק איתו, אבל כשגדל והשמין הוא נהיה עצל לגמרי ונגמרו המשחקים. אז על איזה משחקים מדברים בספר הזה לעזאזל? בשביל לשחק עם חתול בחתיכת חוט, אין צורך לקנות ספר הדרכה. אולי הם התכוונו לפוסי השני למרות האיור? מופתע
   
   
  וזו לא סוף הרשימה, יש עוד כמה ששווים רשומה נוספת, אבל הפעם נסתפק בדליקטס הזה.
   
  דרג את התוכן:

   תגובות (8)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     25/10/14 19:30:

   צטט: עדילב 2014-10-11 00:33:55

   קורע :)

   =========================

   תודה עדי, שמחה שאהבת :)

    

     25/10/14 19:30:

   צטט: אמיר לשם 2014-10-14 01:16:26

   :)

    

   =======================

   ;-)

     25/10/14 19:29:

   צטט: תאודורה. 2014-10-25 08:46:05

   חובה בכל בית.... יופי של רשימה.

   =====================

   שמחה שאהבת תאודורה :)

    

     25/10/14 19:28:

   צטט: לילית בת גרב 2014-10-25 10:16:10

   רשומה מלבבת. תודה !:)

   =====================

   תודה לילית, שמחה שאהבת :)

    

     25/10/14 10:16:
   רשומה מלבבת. תודה !:)
     25/10/14 08:46:
   חובה בכל בית.... יופי של רשימה.
     14/10/14 01:16:
   :)
     11/10/14 00:33:
   קורע :)

   ארכיון

   פרופיל

   מיסיס הייד
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין