כותרות TheMarker >
  ';

  עליס בארץ הפלאות

  0

  מתקפת הרשע

  2 תגובות   יום שבת, 10/1/15, 22:59

  עליס בליטנטל

   

  מיתקפת הרשע על רוה"מ אינה הפטנט לכבוש את הכס

   

  מיתקפת הרשע הקולוסאלית של ההשמצות, ההמצאות והבדיות על רוה"מ הנשמעות חדשות לבקרים בכלי התקשורת ובכל קרנות רחוב – גורמים להרגשת קבס כמוה לא ידענו מעולם. עד כדי הימנעות מצפיה בערוצי החדשות בטלויזיה.

   

  לו היתה למי-מהמועמדים לראשות המפלגות החדשות-ישנות איזו שהיא אג'נדה; לו הסבירו לקהל מהי תכניתם כיצד לייצר בין רגע דירות לכל חסרי הדיור; לו היו מפרסמים תכנית כלכלית (כי בטחונית אין להם בכלל, וגם אם כביכול היתה להם – הרי לא קיימו (כמו הדוכיפת ציפורה) בקדנציה האחרונה אפילו בדל וזנב ממנה ; לו היו פורשים לפני קהל האזרחים מה וכיצד בדעתם לעשות, והכי חשוב: כיצד הם מתכוונים לממש את מילותיהם למעשים – אז היינו יכולים לחשוב: שמא כדאי וראוי להחליף את האוחזים בהגה השלטון, ולקבל משהו חדש ונבון יותר, שאולי יצלח לשפר את הכל במדינה.

   

  אבל כל זה אינו מתקיים. כל מה שראשי מפלגת בוז'י-ציפי יודעים לעשות, זה להכריז השכם והערב שמטרתם האחת והיחידה היא: להפיל את נתניהו מראשות הממשלה, ותו לא. כאילו שבוז'י, בהיותו שר הרווחה בשעתו, חולל נפלאות לטובת העניים. הרי תושבי שיכוני עמידר ממשיכים לדור בתת-תנאים אנושיים, בדירות קטנטנות מתפוררות, כפי שראינו בטלוויזיה את הפרק הראשון מתוך 3 של סיפורה של הזקנה בת ה-85 שהוצאה מדירתה לפני 5 שנים בתואנה "שזה רק לשבועיים לשם שיפוץ", ועד היום היא חיה בעליבות בבית אבות מוסדי, (לא עלינו) ומכריזה שכל רצונה לחזור לדירתה העלובה, ותו לא.

   

  מזלנו שנפלה עלינו משמים הסופה ומזג האויר הקר כמוהו לא ידענו מזה שנים. הודות לכך, התמקדו כל מצלמות וכתבות הטלוויזיה בנושא מזג האויר, בעוד כתבות ההשמצה והשקרים המושמעים ללא הרף, נדחקו ל"פאנלים המכובדים" בתכניות הבוקר והערב. כך טחנו לנו פחות את המוח בזיבולי השקרים שלהם, שכל מטרתם היא אחת בלבד, כפי שהם מכריזים.

   

  כה חבל, שחלק גדול מאיתנו, "אוכלים" את הלוקשים בתיאבון, וחוזרים על הבדותות שמאכילים אותם, כמו מאמינים פאנאטים של כת, ההולכים כעיוורים אחרי מנהיגיהם. מדקלמים כמו תוכים בדיוק את מה שמושמע בחדשות ובתכניות האירוח. אנשים כאלה – אין להם יכולת חשיבה עצמית, אזנם אינה כרויה לשמוע קולות אחרים, לבחון את העובדות האמיתיות, ולהסיק את המסקנות שכל כוחנו הוא באחדות, ולא בפירוד, ואינם קולטים – שהפלגנות היא אם כל אסון.

   

  לא מהערבים יבוא קיצנו. רק מטעות מחשבת הפלגנים, שלדעתם ויתור על שטחי א"י והפגנת אהדה לערבים "המסכנים”, יביאו את השלום. הצרה - שעיניהם טחו מלראות ואזניהם אטומות להכרזותיהם החוזרות ונשנות של אלה המכנים עצמם "פלסטינים", על כך שהם לעולם לא יכירו במדינת ישראל. עבורם – יש רק מדינה אחת מהירדן ועד הים: מדינת פלסטין, שלנו - היהודים, אין מקום בה. מה שמגובה ומתועד במפות ספרי לימוד הגיאוגרפיה בבתי הספר שלהם.

   

  גם האירופאים עדיין לא קלטו את התהליך המתרחש מהמזרח לכיוון המערב. הטבח במערכת השבועון "שארלי אבדו" הוא רק הניצוץ הראשון במדורה שמתכנן האיסלם להבעיר את אירופה כולה, לשם כיבושה והשלטת החליפות המוסלמית עליה. כך נראה מהטבח בסופרמרקט הכשר בפאריס, שתוכנן היטב מראש.

   

  "קיר הברזל" של מורשת ז'בוטינסקי, אותו כתב כמורשת שמשון לעם ישראל ברומן הנפלא שלו "שמשון" – פירושו להתחמש, ולהשתמש בכוח כדי להתקיים. כי אחרת – אין לאור תקווה בפני החושך. לחיות באשליות כמו בת יענה הטומנת ראשה בחול – לא יעזור לעם ישראל להתקיים. והמלשנות המפכה בתוכינו, הממומנת מכספי קרנות שכולן מוזנות על ידי שונאי ישראל, ערבים ואירופאים – המלשנות הזו רק תגדע את הענף עליו יושבים כולנו – ואת עצם קיומנו כאן.

   

  אם לא נשכיל להתעשת ולהתאחד, ובבחירות הבאות להטיל פתק רק בבחירה בין מפלגה גדולה אחת לרעותה, בין אם לשמאל ובין אם לימין – לא תהיה כאן לעולם דמוקרטיה, וכל המשאבים המושקעים במריבות האחים ובשנאה תהומית – יגרעו מכוחנו ומהסיכוי לגבור על כל שונאינו.

   

  חבל שלא רבים דיים צפו במחזה הנפלא שכתב א.ב.יהושע "הילכו שניים יחדיו?” שעלה בשנה שעברה בתיאטרון הקאמרי. כי אז היו לומדים, שבשנות השלושים הגיע בן גוריון ללונדון לסדרת פגישות עם המנהיג הציוני זאב ז'בוטינסקי, על מנת לגשר על הפער בין השמאל לימין בהסתדרות הציונית. אך חרף הסכמתו של בי.ג'י להגיע ל"מודוס וויוונדי", ולגשר על הפערים, הרי כשחזר לארץ – התנגדו כל מנהיגי תנועת הפועלים לחתום על חוזה השלום בין שני הפלגים, וההיפרדות ביניהם הפכה סופית. היפרדות המשליכה על חיינו עד עצם היום הזה בשנאה של השמאל לימין. כאשר שנאתם ליהודים לאומיים בני עמם, מלווה באהדה ללא מצרים ל"ערבים המסכנים".

   

  השנאה של השמאל למתיישבים היהודים בארץ ישראל, “המתנחלים" –מובנית בהגדרתם את המתנחלים כפורעים, קיצוניים ןלא ראויים. האם הם שכחו את המתיישבים, החלוצים של ראשית המאה ה-20, אלה שעזבו את ספסלי האוניברסיטאות ואת משפחותיהם באירופה, והגיעו לארץ ישראל כדי ליישבה? הם עשו זאת תוך שעברו על חוקים, ורק הודות לכך שבנו את ישובי "חומה ומגדל" בגליל ובכל הארץ– קבעו את גבולותיה מאז ועד היום. לולא החלוצים – היתה ישראל קטנטנה עוד יותר ממה שהאו"ם העניק לה בכ"ט בנובמבר, כשחילק את הארץ לשתי מדינות. ולהזכירכם: כבר אז, הערבים לא הסכימו שתהיינה פה שתי מדינות. לדעתם, מאז ועד היום – הארץ שייכת רק להם.

   

  אם כך, למה להלין על כל ראשי הממשלה שלנו – מברק, ואולמרט ועד נתניהו, שרצו להעניק לערבים כמעט את כל שטחי יהודה ושומרון?הלא תמיד תשובתם של הערבים היתה בריחה מתהליך "השלום" וסרוב לקבל את הצעת ישראל...האם הבריחה של ברק מלבנון הביאה חוץ מהאינתיפדה השניה איזה ערך מוסף? והאם הענקת שרון את עזה לחמאס תרמה במשהו לשלום? או שמא להיפך, הגבירה את התאבון שלהם, שבא לידי ביטוי בהפגזות בלתי פוסקות על שטחי ישראל? חבל להמשיך ולהתעלם מהמציאות, ולשקוע בחלומות באספמיה. שום שלום לא יגיע כתוצאה ממורך לב, מהתרפסות בפני הצוררים, ומ"חקירות משפטיות" של חיילי צה"ל על פעולתם בעת קרב. לצה"ל מגיעה רק התהילה, כי להם אנו חבים את חיינו.

   

  קצת שכל לא יזיק למנהיגי התנועות החדשות הצצות לבקרים שמתלהמים על ידי זריקת רפש על ראש הממשלה, שהודות לו - זכינו לא לשקוע כלכלית כמו כל מדינות העולם במשבר שהחל ב- 2008 ונמשך עד היום. רק הודות לו, זכינו בשקט, בשנים ללא הפגזות בשנות שלטונו.

   

  צאו מהבועה, צפונבונים. התחילו לראות את המציאות, והפנו את האנרגיות שלכם לאפיקים לאומיים חיוביים. חידלו להתייחס למתנחלים כאל פושעים ועוברים על החוק. היזכרו בחלוצים של העליות הראשונות, שרק הודות להם נקבעו גבולות ישראל כמות שהיא. צפו בערוץ 1 בסידרה המרגשת על חוות גלעד. ראו את האנשים הנפלאים האלה, שלא התישבו בשומרון וביהודה מטעמי נוחות כלכלית. כי הם הם החלוצים של ימינו, שפועלים עפ"י תורתו של אחד העם: “עוד עז ועוד עץ", וכך תיבנה הארץ ובאה ישועה לעמנו..

  דרג את התוכן:

   תגובות (2)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     11/1/15 18:45:
   ביבי נתניהו נכשל כראש ממשלה. לא פתר את בעיית הסודנים, לא קידם את השלום, יצא לשתי מלחמות ללא הכרעה, יצר סכסוך עם הנשיא האמריקאי, לא עצר את הגרעין האירני, מחירי הדיור עלו והרשימה עוד ארוכה. פשוט ראש ממשלה כושל.
     10/1/15 23:22:
   יפה כתבת. יישר כוחך! שבוע טוב ומבורך.

   ארכיון

   פרופיל