כותרות TheMarker >
  ';

  FTTH Israel

  FTTH Israel - סיב אופטי לכל בית ועסק בישראל

  הסיבים האופטיים משנים את חיינו: הם יאפשרו לנו להתחבר לטלויזיה היי דפינישין , ערוצי קול,מידע ותקשורת דיגיטלית ברוחב פס של מאות מגה-ביט. נוכל ללמוד ולעבוד מהבית - לגור במצפה רמון ולהרגיש בתל-אביב.

  ארכיון

  כולנו שארלי, כולנו יהודים, כולנו נוצרים וכולנו מוסלמים

  2 תגובות   יום שלישי, 13/1/15, 10:26

  כשמנהיגי המערב חשבו שימיו של אסד בסוריה קצרים הם עודדו  צעירים מתוסכלים להצטרף לצבא סוריה החופשית , ישראל מצידה נתנה למורדים שירותי בריאות בבתי החולים בצפת ובנהריה. אסד טען שהמורדים טרוריסטים , מנהיגי המערב חשבו שהצעירים יעזרו למורדים ויחזרו תוך מספר חודשים בחזרה למולדתם. היום הם חוזרים לביתם 

  עם קלצ'ניקובים ועם שנאה. האינתיפאדה של הבלתי מחוברים התחילה. 

   

   

   שר הביטחון דאז אהוד ברק אמר בדצמבר 2011 " משטרו של נשיא סוריה, בשאר אסד, צפוי להתמוטט בתוך כמה שבועות. "המשפחה הזאת (משפחת אסד. ע"ה) סיימה את תפקידה ההיסטורי. הם ייעלמו כנראה תוך כמה שבועות", אמר ברק בוועידה העולמית למדיניות בווינה. היום ברק עושה מיליונים לדבריו מתחזיות לגורמים פיננסיים. בראיון עכשוי להארץ הוא אומר: " "יש לי יתרון גדול מאוד בהבנה של הדברים האלה, משום שישבתי שנים ועסקתי בזה, גם כראש אמ"ן, גם כרמטכ"ל, גם כראש ממשלה וגם כשר הביטחון. איך הוא מרויח מיליונים מתחזיות?  וכמה מורידים לו  כאשר הוא טועה ? 

  ''

  אהוד ברק:  " אסד צפוי להתמוטט תוך כמה שבועות " , איך הוא מרויח מיליונים מתחזיות?  

   

  לצערנו היום  נתניהו הופך את הרצח בפריז לעוד סיבוב  במערכת הבחירות שלו. בכמה אמירות של חוסר זהירות בערב הפיגוע בסופר הכשר בפריז  הוא פגע בידידי ישראל , גרם נזק ליהודי צרפת והקצין את היחסים בין יהודים, נוצרים ןמוסלמים. מלחמת דתות זה הדבר האחרון שיהודי ארץ ישראל ויהודי העולם צריכים עכשיו או לעולם  . 

   

  פיטר מפיטר פול ומרי אליל הנעורים משנות השישים נתן לפני כשנתיים  הופעה בלתי נשכחת בירושליים והזכיר לנו אולי לרגע קט ששלום, אחווה, חופש וחירות הם צורך קיומי ולא רק מילים בשיר. פיטר ניסה להראות שמוסלמים , נוצרים ויהודים יכולים לחיות ביחד ונערי להקת השלום מיפו וילדי  בית הספר האנגלי מבית חנינא , מיצגים  צעירים רבים המבקשים תקווה והזדמנות, לפני שהאכזבות יביאו אולי אחד מהם לזרועות הטרור והיאוש. 

   

  אל תתנו לכבות את האור ,שירם המפורסם של פיטר פול ומרי , שנכתב על ידי פיטר יארו פתח את הערב המרגש בירושלים . מרי המופיעה בצילום נפטרה לפני כמה שנים ממחלת הסרטן. 


  פיטר יארו היהודי בן ה 76  זמר, מלחין, משורר ואיש חינוך,לוחם ללא לאות וללא הפסקה לחופש ולשלום וגם באזורנו . פיטר הקים  

  בשנת 2000 את הארגון OPERATION RESPECT , שחרט על דגלו את מניעת האלימות בבתי הספר. הארגון שזכה להכרה של הקונגרס האמריקאי מקיים תכניות לימוד בכשליש ממערכת החינוך בארה"ב , כ 20 אלף בתי ספר . לפני כשנתיים הוקם גם בישראל פילוט בשני בתי ספר בירושלים והיום הפעילות התרחבה ל 26 בתי ספר ובקרוב יפתח הפילוט הראשון בשני בתי ספר ברשות הפלסטינאית. 


  לפיטר עבר עשיר של מוזיקה ופעילות פוליטית וחברתית . הוא צעד בתחילת שנות השישים עם מתנגדי מלחמת ויאטנאם והיה ממלויו וידידו של לוחם החרות האפרו אמריקאי מרתין לותר קינג והשתתף בצעדות ההמוניות המפורסמות בעיר הבירה וושינגטון.  


  פיטר מאמין שהמוזיקה יכולה לעשות שינוי.   אם אתה נעצר אז תשיר בקול רם  יותר , אם אתה נכבל באזיקים תמשיך לשיר , אם סותמים לך את הפה תזמזם וגם אם אינך יכול יותר תמשיך לשיר חרישית לנפש פנימה. לעולם אל תפסיק לשיר. 

   

  האם תסביך השואה יביא עלינו שואה נוספת והאם נתניהו יהיה  בר כוכבא או בר כוזיבה וברק  בן אבינעם או בן בליעל ?

   

  ''

  מנהיגי העולם בפאריז: לא למלחמות דת. 

   

  כשנתניהו מסיט את ישראל והעולם לכיוון מלחמת דתות , השלום מתרחק ולנערים אובדת התקווה.

  צעירי בית חנינא שרו על  הזדמנות , צעירי יפו  שרו על תקווה והשתלבות . גם הפריזאים מחפשים את זה , גם בצרפת וגם כעולים חדשים בישראל , אבל את מי זה מענין? צריך לשאול אולי את נתניהו? 

  ''

  פיטר בירושלים עם נערים יהודים וערבים מיפו שטרם איבדו את התקווה . 


  כשמטורפים משני הצדדים מחפשים עילות למלחמות דת באזורנו ,

  אולי ימצא מישהו את השיר שיחזיר את השפיות. 

  דרג את התוכן: