כותרות TheMarker >
  ';

  חדשני-טיפול בטכנולוגיית IPL - ואנרגיית גלי רדיו RF |איריס לוי

  הידעת, כי בפצעי האקנה ניתן להבחין בעיקר בשני חיידקים - חיידקים הגורמים לגירוי העור ולתגובה דלקתית ומוגלה "א ק נ ה" "פ צ ע י ב ג ר ו ת" בבני נוער בגיל ההתבגרות ובמבוגרים.

  תכשירים למריחה כמו: רטין A, אדאפרין, בנזואיל, פראוקסיד וחומצה סליצילית, כדור אנטיביוטיקה (מינוציקלין) וגם רואקוטן לא עובדים על שורש הבעיה - חיסול חיידקי האקנה! וזו אחת הסיבות שאותם פצעים, פצעונים, פרונקלים וציסטות חוזרים ומופיעים לאחר סיום הטיפול בכדורים ואף שבים ומתפרצים בגילאים מאוחרים ומבוגרים יותר - אקנה בגיל מבוגר..!

  רק בטיפול פוטותרפי בטכנולוגיית IPL - קרן אור - ניתן להרוס באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה P.ACNE הגורמים לאקנה, פצעי בגרות ולקבל שוב, עור חלק, נטול שומנים ואדמומיות, פצעים (עמוקים,כואבים ואדומים) פצעונים, פרונקלים וכתמים (חומים אדומים). טיפול המונע את הצורך בשימוש בתרופות ללא תופעות לוואי - ללא בדיקות דם - ללא פגיעה בכבד...!

  אקנה בגב/כתמים בגב חומים אדומים טיפול ב-IPL|איריס לוי

  0 תגובות   יום רביעי, 18/2/15, 09:07

  אקנה גב / כתמים חומים/אדומים הנלווים לאקנה בגב  – וההבטחות על פי פרסומים: סובל/ת מאקנה בגב - גמרנו עם אקנה סופי  - לצמיתות - הפצעים נעלמים - לכו אל הקוסמת - נעלמים הפצעים בגב - טיפול באקנה גמרנו עם אקנה - צלקות אקנה הסרת צלקות בקלות - השיטה הבאה בטיפולי אקנה בגב כבר כאן -

   

  תוך טיפול 1- רואים את השינוי - והשינוי הזמני מגיע מ"אור-כחול"... 

   

  ועוד על פי פרסומים: שימוש בטכנולוגיה מתקדמת של אור-כחול שמשמיד את חיידקי האקנה.

  ללא כאבים ללא תופעות לוואי,ריפויי הפצעים נעשה ללא סימנים ,או צלקות פוסט אקנה, וזה הסוד הגדול של אותו טיפול

  ואותו מכון ...!!!

   

  ומה לא מספרים לך - שאמנם לטיפול אחד "באור-כחול" הקוסמטיקאית ואולי לא הקוסמטיקאית רק זו אשר הוכשרה להדליק את המכשיר העובד ממרחק מהגב שלך גובה מעל 2000 ש"ח לטיפול אחד...

   

  ומבטיחה - את כל מה שמתאים לך לשמוע - אקנה נעלם|צלקות נעלמו|כתמים נעלמו... וקבל/י עור נקי חלק ובהיר...

  מוכן לקיץ לבקיני | לחוטיני | לגופיות | לשמלות חשופות גב...

   

  ומה עוד לא סיפרו לכן/ם:


  לצערי, אלו הן הבטחות שווא ללא כל בסיס מקצועי - לקוחות רבים הגיעו אלי עם עגמת נפש רבה, אכזבה

  רבה לאחר שנוכחו לדעת שמהר מאוד הכל צף ועלה כאלו ולא היה טיפול - העור נראה כלאחר טראומה עם פצעים רבים יותר, גדולים ונפוחים, שינוי בגוון העור, כוויות קשות וכאבים שנמשכו עד כשבועיים ימים.

    


  מדוע לא ניתן להבטיח גמרנו עם אקנה בגב, עם הכתמים בגב, ועם הצלקות בגב סופי, לצמיתות?

   

   

  טיפול באקנה פצעים פרונקלים בגב בטכנולוגיית קרן אור

   

   

  אקנה היא מחלת עור כרונית התלויה בגורמים כמו: מתח נפשי, תנאי עבודה המחמירים אקנה, שינויים באורח החיים, חוסר איזון הורמונלי (הורמונים אנדרוגנים), חיידקים, גנטיקה ועוד, על רקע הסיבות המוזכרות, בטווח הארוך יתכנו התפרצויות ברמות שונות ויתכן ויהיה צורך לחזור על הטיפול – ניתן למנוע זאת ע"י טיפול משמר בבית ובמכון.

   

  לצערי, זה לא קל – זה לא עובר מהר – ולא עובר בקלות - תהליך לא פשוט בה נדרשת השקעה, התמדה, סבלנות ובחירת אשת המקצוע המתמחה בבעיות עור.

   

  קוסמטיקאית פרא-רפואית שתדע לאבחן נכונה ולהתאים תכנית טיפול אופטימליות באופן אינדיבידואלי ההכרחי לטיפול בעור בעייתי, אקנתי, הדורש התמחות רבת שנים בתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית.

   

  הידעת - בפצעוני האקנה ניתן להבחין בעיקר בשני סוגי חיידקים: "פרופיוני בקטריום אקנה" (propioni bacterium acnes) חיידק החי בתנאי חוסר אויר (אנאירובי) אשר משגשג בתעלות זקיקי השיער שבעור ו"סטפילוקוקוס אפידרמידיס" (staphylococcus epidermidis) הגורמים העיקריים להתפרצות אקנה בגב - בפנים - וגם באזור הישבן.

   

  האם נראה לכן/ם  שניתן לומר לטיפול באקנה בגב הגיע הזמן לעשות סוף לחיידקים? סוף לפצעים? סוף לכתמים?   

   

  הידעתן/ם ההתניה הקיימת ממשרד הבריאות:

  לא להבטיח לצמיתות, לא להבטיח נפטרים, לא להבטיח נעלם (גם בתחום הסרת שיער) יש כן... שיפור ניכר, ריכוך, עידון, טשטוש עד כמעט % 90 ולאורך זמן ועם אפקט מצטבר רק בטיפול הניתן לך מאיריס לוי עצמה ולא ממטפלות אחרות שניסיונן אינו מוכח.

   

   

  • כטיפול אישי ופרטני פנימי וחיצוני בשילוב טכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF

   

  טכנולוגיה ההורסת את החיידקים באופן סלקטיבי - מייבשת את הסבום השומן עליו מתקיים החיידק - מכווצת נקבוביות - מבהירה את הכתמים - מחדשת קולגן ואלסטין לצלקות אקנה חטטים וסימנים.

   

  פצעים פצעונים, ציסטות,צלקות וכתמים חומים אדומיםהמופיעים באזור נסתר ופחות חשוף בגוף כמו על הגב, נוטה להופיע כאקנה קשה ועיקשת עם פצעים עמוקים יותר וכתמי עור ופיגמנטציה כהים יותר, שכן עור הגב עבה והנקבוביות גדולות יותר ועם הגיל הבלוטות הגורמות לזיעה ולשימון העור מתחילות לעבור תהליך של ניוון, העור הופך להיות יבש יותר עם נטייה לפתח אקנה.

   

  זה מביך, לא אסתטי, מתפשט לאזורים נוספים בגוף, כואב ולא נעים , ובסיטואציה אינטימית...! או כשאת/ה רוצה ללבוש בגד סקסי  עם מחשוף גב... ובקיץ בגד ים...!!!   

   

  את/ה מתבייש/ת לחשוף את הגב, ללבוש גופיות בקיץ, זה מתפשט ומגרד, זה לא אסתטי ולא נעים...ואם היום לא תטפל/י זה עלול ללוות אותך גם אחרי גיל 40...!   

   

  גם אם חשבת להמתין עד יעבור זעם ושהפצעים יתייבשו, יגלידו, תגלה/י שאם לא טיפלת באקנה בגב בזמן, יש לזה נטייה להתפשט לאזור הישבן הירכיים, המפשעות העור יוותר מצולק ומוכתם. לעיתים אדמומי, מחוספס מגורה ומגרד לכן, טיפול מהיר, ממוקד ומתאים הוא חיוני לשמירה על מראה אחיד, חלק בהיר נקי ואסתטי מכתמים חמים/אדומים ומפצעים המופיעים לעיתים כנגעים גדולים עמוקים וכואבים ציסטות/פרונקלים.

   

  ברגע שתתגבר/י על המבוכה, על התסכול ועל התחושה "ששום דבר כבר לא יעזור" תגלה/י עולם חדש של פתרונות אפקטיביים עם תוצאות מרשימות.

   

  אחד מתופעות הלוואי השכיחות המתלוות לאקנה בגב הינן צלקות אטרופיות הנראות יותר ככתמים אדומים/חומים שטחיים וחלקים תופעה ידועה המכונה בשם: פיגמנטציה שלאחר דלקת. יכולה להופיע גם לסובלים מפצעי אקנה שלא טופלו ע"י תרופת רואקוטן .

   

  הטיפול באקנה גב בבני נוער ומבוגרים הניתן על ידי נעשה על פי מאפייני העור, סוג האקנה רמתו רגישותו ומצבו הנוכחי.  וכל אלה על מנת לתת תוצאת טיפול מדויקת ומותאמת. טיפול כללי ומקומי נכון ימנע סיבוכים ויביא להבראה שלמה. אולם הזנחת התופעה ועל אחת כמה וכמה טיפול לא נכון ו/או רשלני, עלול לגרום לסיבוכים ולנזקים בלתי הפיכים דוגמת: "חורים" בעור, צלקות מכוערות ופצעים עמוקים יותר.

   

  הטיפול בצלקות /כתמי אקנה בגב הינו מערכתי ומחייב התייחסות מיוחדת לסוג וצבע העור. באקנה פעילה הטיפולים הראשונים אמורים לטפל בחיידקי האקנה אם הפחתת הנגעים ניתן לטפל בכתמי האקנה/פוסט אקנה.

   

  הידעתם?

  על פי דעת רופאים כדורי רואקוטן גורמים ל: ירידה במס' הטסיות שעלולה לגרום לדימומים, (מהאף) עייפות, ישנוניות ואף חולשה, כאבי ראש, יובש קיצוני בשפתיים ובעיניים, התנהגות אגרסיבית, הופעת מורסות בשדיים, הפרעות במחזור, רגישות לשמש, נשירת שיער וגרד, כאבי פרקים ושרירים, נזק לכבד…! נשמע מפחיד…!

   

  אנטיביוטיקה פוגעת באיזון המיקרוביאלי של פלורת המעיים, החיידקים הטובים במעיים ופוגעת במערכת החיסונית והגוף הופך פגיע וחלש עם נטייה לפתח עוד דלקות . האנטיביוטיקה אינה פותרת את הבעיה מהשורש - היא אינה מקטינה את הפרשת החלב וההצטברות השומנית, אלא רק מונעת זיהום. בנוסף, חיידקי האקנה נעשים עמידים יותר משנה לשנה לסוגי האנטיביוטיקה החדשים.

   

  ישנם מחקרים בדוקים המראים שלמעלה מ-40% מהמטופלים בכדורים לאחר הפסקת הטיפול חוזרים הנגעים ולכן הטיפול אינו יעיל לטווח הרחוק .

   

  הגישה המקובלת כיום בטיפול באקנה הינה באמצעות - שיוף כימי, או פילינג סקראכ.

   

  שיוף כימי בהתזת קריסטלים עם מברשת מיחדת או פילינג סקראב באקנה פעילה בגב/בישבן/בפנים חושף את העור לזיהומים ועלול לגרום להתפשטות האקנה, הפצעים הפצעונים הפרונקלים והכתמים לאזורים נוספים. להחמרת הדלקת, אדמומיות, חספוס העור גירוי וגירוד.

   

  פעולת השיוף והפילינג באקנה פעילה הינה חיצונית ושטחית ואינה מטפלת בשורש הבעיה, חיסול חיידקי האקנה באופן סלקטיבי P.ACNE הגורמים להתפרצות פצעי האקנה בישבן, ובנרמול הפרשת החלב הפרשת השומן עליו מתקיים החיידק. 

   

  יש טיפול יעיל ואפקטיבי באקנה גב, טיפול המתמודד עם הפחתת יצור השומן, הפחתת הצטברות תאי עור וקטילת החיידק הגורם לדלקת. ולכן דרך הפעולה האידיאלית והאיכותית היא כפולה כטיפול מערכתי, פנימי וחיצוני הניתן על ידי. 

   

  ללא תופעות לוואי - ללא בדיקות דם - ללא תרופות - ללא פגיעה בכבד - ללא שינוי באורך החיים שלך – ללא שינוי בתזונה שלך – ללא צריכת ויטמינים (כדורים) - וללא התניה לניקוי רעלים מהגוף.

   

  1. טיפול קוסמטי לניקוז ניקוי וספיחת שומנים, טיפול המונע זיהומים ומאזן את הפרשות החלב, השומן, משפר את מרקם העור ומסייע לניקוי, חיטוי וכיווץ הנקבוביות, מניעת יובש גירוי גירוד איחוי וריפוי.  

   

  2. טיפול בטכנולוגיית IPL - קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RFהמשמש כפתרון טיפולי למגוון בעיות עור כולל אקנה גב, המוגבר על ידי שילוב מספר אורכי גל ומומלץ ע"י רופאים.

   

  מחקרים מראים כי בעזרת קרן אור באורך גל מסוים ניתן להפחית ב-80 אחוזים לעיתים גם יותר מאקנה בגב.  

   

  לא מאמין/נה? הנך מוזמנת לגלוש באתר הבית ולהתרשם מעשרות המלצות עדות של לקוחות מרוצים ולהיווכח שיש טיפול אפקטיבי יעיל ולטווח ארוך באקנה בגב בבני נוער ובמבוגרים.  

   

  3. תוספי תזונה (לא ויטמינים) ייחודיים המהווים מקור לרכיבים תזונתיים רבים העובדים על סימפטום הבעיה. מכילים פרוביוטיקה איכותית לטיפול בבעיות עור וחיזוק מערכת החיסונית, הנותנים פתרון יעיל לאקנה גב על רקע אלרגי - דלקתי - זיהומי.

   

  4. תכשירים היפואלרגניים, ופרא-רפואיים המותאמים אישית, בטוחים לשחזור ולחידוש מראה עור הגב. המסייעים לאזן את הפרשת השומן  ומונעים היווצרות קומודונים/שומנים/שחורים ופצעים חדשים לאורך זמן. התכשירים ממיטב המעבדות המקצועית בארץ ובאיכות גבוהה מתאימים ביותר לאקלים הישראלי ומאושרים ע"י משרד הבריאות.

  הצלחת הטיפול מושפעת מהתמדה בטיפולים במקביל להמשך טיפול משמר ותומך בבית. 

   

  רוצה סיפור הצלחה משל עצמך לאקנה פצעים בגב? התקשר/י ישירות לאיריס לוי 0558833337 לתיאום פגישת ייעוץ חינם ולא תתאכזב/י


  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון