כותרות TheMarker >
  ';

  חדשני-טיפול בטכנולוגיית IPL - ואנרגיית גלי רדיו RF |איריס לוי

  הידעת, כי בפצעי האקנה ניתן להבחין בעיקר בשני חיידקים - חיידקים הגורמים לגירוי העור ולתגובה דלקתית ומוגלה "א ק נ ה" "פ צ ע י ב ג ר ו ת" בבני נוער בגיל ההתבגרות ובמבוגרים.

  תכשירים למריחה כמו: רטין A, אדאפרין, בנזואיל, פראוקסיד וחומצה סליצילית, כדור אנטיביוטיקה (מינוציקלין) וגם רואקוטן לא עובדים על שורש הבעיה - חיסול חיידקי האקנה! וזו אחת הסיבות שאותם פצעים, פצעונים, פרונקלים וציסטות חוזרים ומופיעים לאחר סיום הטיפול בכדורים ואף שבים ומתפרצים בגילאים מאוחרים ומבוגרים יותר - אקנה בגיל מבוגר..!

  רק בטיפול פוטותרפי בטכנולוגיית IPL - קרן אור - ניתן להרוס באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה P.ACNE הגורמים לאקנה, פצעי בגרות ולקבל שוב, עור חלק, נטול שומנים ואדמומיות, פצעים (עמוקים,כואבים ואדומים) פצעונים, פרונקלים וכתמים (חומים אדומים). טיפול המונע את הצורך בשימוש בתרופות ללא תופעות לוואי - ללא בדיקות דם - ללא פגיעה בכבד...!

  למה יש לי אקנה בגב ובכתפיים - זו הגנטיקה /איריס לוי

  0 תגובות   יום שני, 18/5/15, 10:49

  למה דווקא את או אתה סובלים מאקנה מפצעים בגב ובכתפיים?

   

  סובל/ת מאקנה- פצעי בגרות? הידעת, הגנטיקה אשמה...!

   

  הגורמים לאקנה - בעוד שהגורם הגנטי המדויק של אקנה עדיין אינו ברור מחקרים קובעים באופן חד משמעי, לאחר בדיקות על אנשים בעלי היסטוריה של אקנה משפחתית חמורה כי אקנה עוברת בתורשה ולא חייבת להגיע מהמעגל המשפחתי הקרוב ביותר.

   

  החוקרים גילו כי גנטיקה, חיידקים, תזונה, קוסמטיקה, איכות סביבה, הורמונים ומתח הם הגורמים העיקריים של אקנה, גורמים אלו בשילוב מלא או כל אחד מהם בנפרד עלולים להשפיע על העור.

   

  מהי תרומת הגנים לאקנה?

   

  *הגנים מגבירים את הנטייה של אדם לפתח אקנה ומשנים את פיסיולוגיית העור והופכים אותו לרגיש יותר להורמונים וגורמים אחרים. כך למשל:

   

  *הגנים משפיעים על רמת רגישות העור להורמונים המשפיעים על התפתחות אקנה על עור בריא. עור בעל נטייה גנטית לאקנה, מיצר יותר חלב/שומן והוא בעל קצב מהיר של צמיחת תאי עור.

   

  *הגנים משפיעים על כוח התגובה הדלקתית לחיידקים. אנשים הסובלים מאקנה הם בעלי תגובה דלקתית חזקה יותר לחיידקים הקיימים באקנה (באקנה יש שני סוגי חיידקים).

   

  *הגנים משפיעים אף על ייצור חומרים כימיים אנטי דלקתיים בעור עם נטייה לאקנה – ובמקרים הקשים מופיעה אקנה קשה עם פרונקלים/ציסטות באזור הפנים, הקרקפת, הגב החזה הישבן והמפשעות. פצעים אדומים גדולים נפוחים וכואבים.

   

  בשל גורמים אלו, אדם נוטה לסבול מאקנה בעוד שאצל אחרים לא תתרחש ולא תופיע אקנה.

   

  בפצעי אקנה ניתן להבחין בעיקר בשני סוגי חיידקים: "פרופיוני בקטריום אקנה" (propion bacterium acnes ) חיידק החי בתנאי חוסר אויר אשר משגשג בתעלות זקיקי השיער שבעור, ו - "סטפילוקוקוס אפידרמידיס" (staphylococcus epidermidis) שמשגשג גם הוא בתעלות זקיקי השיער. חיידקים אלה מפרקים בעזרת אנזימים את השומנים שבחלב והופכים אותם לחומצות שומן שעלולות לגרום לגירוי העור לתגובה דלקתית ומוגלה.

   


  סובל/ת מאקנה בגב ובכתפיים –  פצעים פצעונים, 

  פרונקלים, ציסטות, שחורים, שומנים, קומודונים, עור מחוספס אדמומי רגיש, מגורה ומגרד, כתמים, כתמי אקנה/פוסט אקנה חומים אדומים הנלווים לאקנה,

   

  - כי זה מציק, לא אסתטי ולא נעים...מתפשט לעורף לזרועות, על הגב החזה ומשתלט על חייך, מכביד על איכות החיים, משפיע על מצב הרוח, גורם לך להסתגר בבית ומערער את הביטחון העצמי.

   

  - ובחוף הים קשה לך להסיר את החולצה והגופיה ולך עם בגד ים... כי על הגב - והכתפיים ולעיתים גם החזה נראים הפצעים הפצעונים והכתמים - חומים אדומים, הצלקות , החטטים והסימנים, וזה מביך, ולא מתאים לך, לא מתאים לגיל שלך...!  

   

  • וניסית תכשירים למריחה, כדור רואקוטן ואנטיביוטיקה, הומאופתיה, צמחים, רפלקסולוגיה, גלולות, דיקור סיני, שינוי בתזונה ואורח חיים בריא...

   

  • טיפולים סדירים אצל הקוסמטיקאית
  • (הנעזרת במחט/ בציפורניים הגורמים לנזק ברקמות העור)


  או במכון קוסמטי שם הבטיחו לך כי ב-2 טיפול שיוף כימי או פילינג עמוק ו"אור-כחול"לפתור את הבעיה ולא ראית תוצאות…

   

  • ואם כבר ביקרת במכונים אחרים והתאכזבת…

  • אם פנית לרופא מומחה שלא הצליח לשפר את מצב הגב שלך, עם התשובה המטרידה: "אין מה לעשות" או "לא תהיי מושלמת" או "זה סוג העור שלך"…ו

  • ואם כבר מרחת/ה אין סוף תכשירים ולא ראית תוצאות...!


  וזה מביך, זה מעצבן וזה עושה שמות לדימוי העצמי, וכאבי לב לא קטנים למי שלוקים בה.

   

  החדשות הטובות, לאיריס לוי יש פתרון - טיפול באקנה בגב ובכתפיים עם אפקט מצטבר ולאורך זמן -   - שלא יעבדו עליכם! 

   

   

  טיפול חדשני בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF

   

  ללא שינוי באורח החיים שלך – ללא שינוי בתזונה שלך – ללא ויטמינים - ללא תרופות - ללא דיאטת כאסח - ללא פילינג עמוק - ללא שיוף כימי - וללא בדיקות דם - וללא פגיעה בכבד!

  • הטיפול ניתן לך מאיריס לוי עצמהולא ממטפלות אחרות שניסיונן אינו מוכח. 

  כטיפול אישי ופרטני פנימי וחיצוני בשילוב טכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF. 

   

  איריס לוי - עוסקת כ- 20 שנים רק בטיפול בבעיות עור שאינן ניתנות לפתרון ברפואה הקונבנציונאלית.

   

  לא מאמין/נה? 

   

  הנך מוזמן/נת לגלוש באתר הבית ולהתרשם מעשרות ההמלצות  עדות של מטופלים מרוצים ולהיווכח שיש פתרון לפצעי אקנה בגב ובכתפיים

   

  - טיפול לא קל ולא מהיר אך יעיל אפקטיבי ולאורך זמן.  

   

   

  הידעתם?

  הטיפול הנפוץ בתחום ע"י מטפלות שניסיונן אינו מוכח, הינו בהתניה לרכישת ערכת ויטמינים - ללא בדיקת דם על פי מרשם הרופא המטפל המאשר מחסור בוויטמינים...אז שלא יעבדו עליכם!

   

  מולטי ויטמינים לא משפיעים על הבריאות – YNET

   

   

  *אין צורך לשנות את אורך החיים שלך

   

  *אין צורך לשנות את התזונה שלך

  *אין צורך לקחת ויטמינים.


  תוכנית 4 השלבים לטיפול באקנה בגב ובכתפיים בשילוב טכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF

   

  1. טיפול קוסמטי לניקוז ניקוי וספיחת שומנים

   

  טיפול המונע זיהומים ומאזן את הפרשות החלב, השומן, משפר את מרקם העור ומסייע לניקוי, חיטוי וכיווץ הנקבוביות, מניעת יובש גירוי גירוד איחוי וריפוי.

   

   

  2. טיפול בטכנולוגיית IPL – קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF 

   

  ללא תופעות לוואי וללא תרופות, טיפול המומלץ אף ע"י רופאים. מחקרים מראים כי בעזרת קרן אור באורך גל מסוים ניתן להפחית ב- 80% לעיתים גם יותר מפצעי אקנה בגב. 

   

   

  לא מאמין/נה? הנך מוזמנת לגלוש באתר הבית ולהתרשם מעל ל- . 180 המלצות עדות של מטופלים מרוצים לקבל טלפון להתקשרות ולהיווכח שיש טיפול חדשני לפצעי אקנה בגב ובכתפיים בבני נוער ובמבוגרים.


  טיפול פוטותרפי בטכנולוגיית IPL – קרן אור, ואנרגיית גלי רדיו RF טיפול המתבסס על טיפול מערכתי יעיל במיוחד לצמצום ואף להשמדת חיידקי האקנה P. ACNE  ללא גרימת נזקים או תופעות לוואי כלשהן.

   

  הריפוי מתבצע כאשר האור המוקרן פועל על חומר הפורפירין הנלווה לחיידקי האקנה. עם חשיפת חיידקי הפורפירין לאור המיוחד של המערכת הוא עובר שינוי כימי ומחסל באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה.  

   

  הטיפול מונע את הצורך בשימוש בתרופות - רואקוטן ואנטיביוטיקה ינוציקלין, הטכנולוגיה היחידה שעושה את אותה פעולה של כדור הרואקוטן "מייבש את הסבום, השומן עליו מתקיים החיידק".

   

   

  3. תכשירים היפואלרגניים, ופרא-רפואיים המותאמים אישית - בטוחים לשחזור ולחידוש מראה עור הגב, הישבן והפנים. המסייעים לאזן את הפרשת השומן  ומונעים היווצרות קומודונים/שומנים/שחורים ופצעים חדשים לאורך זמן. התכשירים ממיטב המעבדות המקצועית בארץ ובאיכות גבוהה מתאימים ביותר לאקלים הישראלי ומאושרים ע"י משרד הבריאות. 

   

  4. תוספי תזונה (לא ויטמינים) ייחודיים המהווים מקור לרכיבים תזונתיים

  תוספים רבים העובדים על סימפטום הבעיה. מכילים פרוביוטיקה איכותית לטיפול בבעיות עור וחיזוק מערכת החיסונית, הנותנים פתרון יעיל לאקנה על רקע אלרגי – דלקתי – זיהומי.

   

  הטיפול באמצעות מקורות אור יעיל ואטרקטיבי -לטיפול באקנה דלקתית ומהווה אלטרנטיבה לטיפול מקומי באמצעות תרופות ומשחות שלא נתנו מענה מספק לריפוי הנגעים.

   

   

  הטיפול באור נגד אקנה ידוע כ-15-20 שנים.  נמצא כי שיעור ההצלחה של טיפול זה גבוה מכיוון שהטיפול יעיל בהריסת החיידקים P.ACNE ובטוח, ללא תופעות לוואי.

   

  רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשר ישירות לאיריס לוי לתיאום פגישת ייעוץ חינם0558833337 

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון