כותרות TheMarker >
  ';

  הסטירה השבועית

  כאן? נכון לעכשיו - רק סאטירות הנוגעות לאקטואליה, פוליטיקה, אנשים וחברה, מצחיקות וכואבות... ולכל אחד הזכות לצחוק, לכעוס ולהגיב.
  מעבר לזה (חייבות המילים להאמר) :בבלוג הזה כל הזכויות שמורות לרחלי בן-צור (C) וכמובן, אין לשכפל, להעתיק, לצלם,לאחסן במאגר מידע וגו' אלא ברשותה המפורשת......אבל מותר לצחוק :-)

  0

  ובנושא שמירת כללי המלחמה / סאטירה מאת רחלי בן-צור

  7 תגובות   יום ראשון, 28/6/15, 01:33

  הקדמה 1

  גנרלים מהעולם לאו"ם:

  "צה"ל עמד בכל כללי המלחמה ועשה הרבה מעבר להם"

  שבוע לפני הגשת דוח ועדת שאבאס לחקר אירועי 'צוק איתן', ארגון ה-UN WATCH מפרסם ממצאים מחקירה של משלחת גנרלים בינלאומית שביקרה בישראל ועסקה באירועי המבצע האחרון. המשלחת שהורכבה משני אנשי או"ם ועשרה גנרלים בכירים קבעה כי צה"ל עשה מעל ומעבר על מנת לא לפגוע באוכלוסייה אזרחית ועמד בכל כללי המלחמה.   (nana / מואב ורדי  / 13/06/2015 )

   

   

   

   

  ובנושא שמירת כללי המלחמה  / סאטירה מאת רחלי בן-צור  

   

  משלחת הגנרלים הבינלאומיים

  שלום רב,

   

  אנו ראשי ארגון "שוברים שתיקה" קראנו בזעזוע עמוק את דו"ח החקירה שלכם, שבו אתם טוענים שאנו הצבא המוסרי בעולם. אנו מופתעים בגין הטענה השקרית הזו שאתם משמיעים, הבאה להטות את דעת הקהל.

  אנו לא מבינים איך אתם מסוגלים לשבור את המילה של "שוברים שתיקה"? אתם שוברים את אמון העולם בנו!

  אחרי שעשינו לילות כימים והשקענו שעות מרובות להביא עדויות, לנפץ את תדמית צה"ל בעולם  ולהפיץ את הדו"חות שלנו ברחבי העולם... וכבר התחלנו לנחול הצלחות פה ושם, ובכמה בתי דין בינלאומיים התחילו להסכית לנו ולהסכים עמנו, והנה באתם וקלקלתם הכל!

  אתם טוענים שצה"ל הוא הצבא המוסרי בעולם כיום?  

  אם כך בואו ותסבירו לנו מדוע מתנכלים  אזרחים ישראלים לחיילים הבלתי מוסריים של הצבא הישראלי? אנו מביאים לכם להלן הוכחות שלא תתקלו בהם בעיתונות הארצית, בערוצי החדשות ובתקשורת הפופולרית, הדוגמאות הללו נאמרות בהשקט ובחדרי חדרים. בזאת אנו חושפים אותם לראשונה בפניכם כהוכחה לכך שאנו צבא לא מוסרי :

   

  1)      הוכחה ראשונה 

  לוחמים הושפלו בסניף מקדונלדס 2.6.2015 מתוך האתר : חיילים מצייצים. להלן עדות אחד החיילים :

  "שבוע טוב , רציתי לשתף מקרה שקרה לי לפני מספר דקות. אנחנו קבוצה של לוחמי חילוץ והצלה , בדרכנו חזור מאימון בשיזפון שבערבה לכיוון המרכז עצרנו בסניף של מקדונלדס בעין יהב .

  הסניף מנוהל ע"י בני מיעוטים וכמו כן צוות העובדים . נכנסנו לסניף לבושים במדים וישר הבחנו במבטים מזלזלים מצד העובדים ניגשנו לדלפק לבצע הזמנה הקופאי (בחור כבן 25 בהמשך סירב להזדהות) לקח את ההזמנות שלנו וישבנו בהמתנה לאוכל. כאשר ההזמנות הגיעו האוכל הגיע בצורה מזעזעת, המבורגר שרוף וסירוב של הקופאי להגיש לנו רטבים (קטשופ וכו').

  באותו הרגע שאר החיילים חזרו לרכב בגלל היחס המזלזל.  ניגשנו (אני ועוד חייל) למנהל הסניף על מנת לקבל את שם הקופאי לצורך תלונה.

  באותו הרגע שלושת עובדי המטבח ולקוח (ממוצא ערבי ככל הנראה חבר של המנהל) ניגשו לדלפק התחילו להתלהם, לקלל ("חייל סע סע מפה ,עוף מפה , לא עיניינך איך קוראים לו וכו'") , וכמו כן ניסו להגיע אף לאלימות פיזית ! היינו נוכחים בתוך הסניף רק 2 חיילים.

  התווכחנו איתם על אופן היחס המשפיל שאנחנו מקבלים רק בגלל שאנחנו לובשים מדים (נמנענו ממריבה פיזית בגלל שאנחנו לובשים מדים וחמושים), באותו רגע הגיע הקצין האחראי עלינו ולקח אותנו החוצה (בזמן שהעובדים במקום מגיעים אחרינו).  הצלחנו למצוא את שם העובד והתוקפני שהתחיל את המריבה.

  אנחנו דורשים מהנהלת מקדונלדס לפטר מיידית את אותם עובדים הנ"ל . לא ייתכן שבתור חייל אקבל יחס כ"כ עויין מנותן שירות בארץ שאנחנו נלחמים בשבילה יום ולילה. לא הגיוני שנסבול מגזענות כלפינו במדינה שלנו . מעוניינים לשמוע על בירור והתקדמות בנושא הפיטורים.

  פרטי העובד: סאלם אלמחדי

  סניף מקדונלדס עין יהב 124"

   

  2)      הוכחה שניה 

  קצין הושפל באוטובוס לאריאל. קצין צה"ל נסע באוטובוס בקו ת"א-אריאל, הוכשל והושפל על ידי פלסטינים שישבו איתו באוטובוס, וסיפר על כך בדף הפייסבוק שלו.

  חזקי עזרא ערוץ 7,  ג' בסיון תשע"ה, 21/05/15

  קצין צה"ל, אביעד חזני, אשר נוסע מדי פעם בקו 286 מתל אביב לאריאל, סיפר אתמול (רביעי) בדף הפייסבוק שלו על החוויה הקשה אותה עבר באותו יום:

  "היום נאלצתי לצערי לנסוע בקו 286. האוטובוס היה כמעט ריק ומלבדי היו בו עוד ארבעה בני מיעוטים. התיישבתי רחוק מהם. חששתי שדרגות הקצונה שלי לא יעוררו הערכה בליבם", כתב חזני.

  "כשהגיעה התחנה שלי התקדמתי לכיוון הדלת ובלי לשים לב נתקלתי ברגליו של אחד הנוסעים. ההתרסקות היתה בלתי נמנעת".

  "בתמימותי, חשבתי שמדובר בטעות. אולם כששמעתי את צחוקם של הנוסעים וראיתי את המצלמה שהוכנה מראש כדי לצלם, הבנתי כי ההשפלה תוכננה מבעוד מועד", ציין חזני.

  "ירדתי מהאוטובוס זועם ופגוע, תוך שאני מבין שהסיפור יכל להיגמר לגמרי אחרת.

   

  3)      הוכחה שלישית 

  חייל מג"ב הוטרד והושפל בטבריה ע"י 8 ערבים - פחד להחזיר כדי שלא להסתבך.

  כך עולה ממכתב ששלח החייל לח"כ בן ארי. בין היתר כתב: "לא הייתי בשום כפר ערבי לא בבאקה אל גרביה ולא באום אל פחם ובטח לא בג׳נין הייתי בעיר יהודית ולא סתם עיר, אלא אחת מארבע ערי הקודש של העם היהודי :טבריה... "   ישראלי פטריוטי  (25/02/14)

   

  קראתם את ההוכחות?  ע כ ש י ו    ב ר ו ר    ל כ ם  ? -

  לא סתם כך נטפלים האזרחים הישרים אל חיילי צה"ל. הם בזים לחיילים ומתנכלים להם כי אלה הוציאו עלינו שם רע. אלא מה? מסיבה אחרת? איזו סיבה כבר יכולה להיות להם?

  עכשיו בטח  תגידו כולכם שבמקרים הללו הנטפלים הם ערבים וכו'.

  היי...יוהו...!  אתם אולי חושבים שלא, אבל אנו שומעים אתכם עד לכאן.  גזענים ! עוד פעם החלטתם להיטפל לאוכלוסיות של בני המיעוטים, ולהטיל עליהן האשמות משוקצות?

  האזרחים הללו התנהגו אל החיילים כמו כל אזרח ישראלי הבז לצבא הלא מוסרי, בדיוק כמו האזרחים להלן :

   

  ''

   

   

  ''

   

   

  אנו שוב חוזרים ואומרים :

  החיילים שהבאנו כהוכחות הוטרדו בצורה לגיטימית והושפלו רק מסיבה אחת :

  כי הם משרתים בצבא הכי לא מוסרי בעולם, הכי לא ערכי  ובמדינה הכי לא מוסרית.

  אין דבר שישכנע אותנו אחרת!

  אנו מציעים לכם לשאול  את האזרחים ש"פגעו" בחיילים. שמו של אחד מהם אפילו מוזכר כאן ואתם מוזמנים לשאול אותו. גם הוא יגיד לכם בדיוק אותו הדבר.

  אז בבקשה, גנרלים יקרים, תרדו מהעץ הגבוה שעליתם עליו. ביססתם את דבריכם ללא עובדות  מוצקות והתיאוריות שלכם מתערערות נוכח פני המציאות.

  לעומת זאת, התיאוריה שלנו לעולם לא תתערער, ומכיוון שהיא מעוגנת בדמוקרטיה, בחוקי המוסר  ובערכים ההומאניים, היא נצחית ואומרת כך:

  ככל שהצבא שומר אותנו, את חיינו ואת חיי ילדינו יותר, כך נוכל לשקץ אותו יותר ברחבי העולם, עד שהצבא ישבר ויפסיק לשמור עלינו, ואז נשקץ אותו כפל כפליים על שלא שמר עלינו ועל ילדינו!

   

  בכבוד רב,

  השוברים

   

    C וכל הזכויות שמורות ל"צדיקים" שמלאכתם נעשית בידי השוברים.

  דרג את התוכן:

   תגובות (6)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     24/7/15 09:38:

   אודה בגילוי לב, לא קראתי את דבריך בהמשך, לא מפאת שאני לא מעונין אלא כי חסר סבלנות אנוכי ובעיות של קשב וריכוז.

    

   אבל מראשית הבדברים, מה בעצם נלין על הגויים האנטישמיים, כאשר חבורות "יהודיות" של שמאלנים, קוראים לטייסנו רוצחים. מה כי נלין, כאשר אנשי שמאל, מזדהים עם תושבי בילעין, ומקללים חיילי צה"ל. מה כי נלין, כאשר נשים שמאלניות הנקראות "נשות מחסום וואטש", עומדות במחסומים ומסיתות נגד חיילים (במקרה נתקלתי בהן בשירות מילואים).

    

   אז לאחר שנבדוק את מעשיהם הנלוזים של "אחינו" בתוכנו אנו, נלין על אומות העולם.

    

   ועל כך מבכה ישעיהו הנביא "איכה היתה לזונה קריה נאמנה".

    

   ונזכור "באין חזון יפרע עם".

     24/7/15 07:45:
   שבת שלום
     30/6/15 06:53:

   חיוך

   רחלי היקרה.

    

   אני נהנית מכתיבתך- כתיבה בחן וכישרון רב.

   המשך שבוע טוב ומבורך.

    

   בברכה

   אהובה.

     30/6/15 02:28:
   מישהו באמת בדק, ספר, מדד, שיקלל, ואחרי שמילא טבלאות בנתונים של 200 צבאות של 200 מדינות, באמת מצא שצ.ה.ל הוא הכי מוסרי מכולם? מה זה צבא מוסרי? החיילים לא נותנים שירותי מין? מתפללים הרבה? כל החיילים בכל צבא הם אותו הדבר? בלתי מוסרי זה גם לשיר בקול רם באמצע הלילה. אז שיפסיקו הפוליטיקאים נבובי המוח לזבל שהצבא שלנו וכו'. העיקר שיהיה יעיל, כי מ-1967 לא ניצחנו בכלום. כה אמר התרנגול.
     29/6/15 12:00:
   לצערי "שוברים שתיקה" צודקים ב100% ! את כנראה לא מכירה את מגילת האו"ם לזכויות מחבלי החמאס! המגילה בהמשך... 1/ למחבלי החמאס זכות לגיטימית להתנגד לכיבוש ולכן לא רק מותר אלא אפילו רצוי לשגר טילים על ערי ישראל בהם גדלים ילדים שבעתיד אולי יהפכו לחיילים. 2. כמו כן חפירת מנהרות לכיוון ישובים ישראלים לצורך הריגת ילדים הוא אקט הגנתי לגיטימי וזאת כדי למנוע גידול חיילים עתידיים. 3. ירי על ערי ישראל מתוך ריכוזי אוכלוסין, בתי ספר, מסגדים ומתקני או"ם מחויב המציאות לאור הצפיפות ברצועת עזה. 4. כל זמן שלא הסתיים הכיבוש רשאים המחבלים לטבוח בילדי הכובש הציוני האכזר. עכשיו את מבינה למה "שוברים שתיקה" צודקים!
     28/6/15 09:49:
   העובדות מעידות על התדרדרות קבועה ומתמידה ביחס אל חיילי צה"ל. כאשר משפחתי ואני שרתנו בצבא היתה אווירה שונה לגמרי. היה כבוד ללובשי המדים, והתבוננו בהם כמעט בהערצה גלוייה. ככל שרבו המלחמות והמבצעים, והאוכלוסיה השתנתה , ממבוגרים ערבים לילידי הארץ תושבי המדינה, משרידי המחנות בגולה לילידי הארץ חניכי התרבות העולמית, עמד הצבא למשפט הרחוב, ובתוך כך הוכרע גורלו של לובש המדים הבודד, עליו הוטלו האשמות התנהגות הצבא כולו, מפקדיו ומנהיגיו. התוצאה בשדה היא כואבת ומדאיגה. האירגונים שקמו במשך השנים מכאיבים עוד יותר. הם מתנהגים כאילו הסתיימו כל הבעיות בארץ ועכשיו העת להפגנת מוסריות כלפי האוייבים. אלה שלא הפכו לאוייבי האתמול, אלא עדיין אוייבים פעילים, ההוגים כל העת על דרכי החיסול הנאותות של ישראל. ולגביהם "שוברים שתיקה", מתארגנים "בצלם", ועוד כהנ וכהנה. ואני- שנולדתי כאן בימי המנדט הבריטי, והוריי הבטיחו לי כי שפר עלי גורלי, ואני אחיה במדינה שלי ולא בין הגויים במדינות העולם, לא יכלו לחשוב אפילו על המצב הקיים היום כאן בישראל, שלנו. האם הסאגה הזאת תיפסק כאשר יהיה שלום כאן? חלום באספמיה. תמיד יימצאו כאלה שיגלו סטיות ועבירות, ויהא צורך להתעמת אתם.

   ארכיון

   פרופיל

   רחלי בן-צור
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין