כותרות TheMarker >
  ';

  אקטואליה, בילוי, בריאות, קולנוע, אהבה

  כתבות איכותיות, בצירוף כתבות וידאו

  ארכיון

  0

  כנס המקעקעים הגדול בקליפורניה, שאת אומרת שרוול יפני למה את מתכוונת?

  0 תגובות   יום שלישי, 14/7/15, 01:09

   

   

  זה כבר ידוע שאמריקה השמרנית לא מקבלת בעין יפה אנשים שמכוסים בקעקועים

  גם האמא היהודיה הממוצעת לא תתלהב אם "נביא הביתה" בן זוג מקועקע

   

  אבל מה שראיתי בכנס הקעקועים השנתי של קליפורניה בפאלם ספרינג היה הפוך לגמרי מי שהגיע לא מקועקע הוא היה הלא שייך והמוזר שבחבורה

  מקעקעים עם שמות עולמים הגיעו בהמוניהם לפאלם ספרינג הלוהטת לכנס שנתי של קעקועים, האולם היה מחולק לאיזורים ועל כל מיטת טיפולים היה שרוע לקוח מרוצה נוסף, עשרות של קעקועים שניתנו ללקוחות מרוצים שרק רצו לכסות עוד עור חשוף בציור חדש, מה ששלט בסטייל זה ה"שרוול היפני"

   

   בקעקועים יפנים יש חשיבות עליונה לזיהוי ממרחק, לפיכך הפרטים בקעקועים חייבים להיות גדולים.

  מאפיין נוסף בקעקועים היפנים הוא חיבור עונות השנה בצורה נכונה לאובייקטים -
  לדוגמה, כאשר עצי דובדבן מתחילים לפרוח בחודש מרץ, הנחש עדיין שקוע בתרדמת החורף מתחת לאדמה. כך שנחש ופריחת דובדבן לא יהיו באותו הקעקוע.
  דוגמה נוספת, דג קוי למעשה קרפיון שוחה כנגד הזרם מסוף חודש ספטמבר ועד אוקטובר בתקופה זו נושרים עלי עץ המייפל. כך שהגיוני למצוא בקעקועים יפנים, דג קוי ששוחה למעלה כנגד הזרם וברקע עלי מייפל.

  קעקועים יפנים מסורתיים מתבצעים בשיטת הטאבורי: בעזרת ידיים ובמבוק שבקצה טבולות מחטים בצבעים שונים. כיום חלק מהמקעקעים עוסקים בשיטה עתיקה זו וחלק משתמשים במכונת קעקועים מודרנית.

  קצת היסטוריה
  מאמינים שהקעקועים היפנים החלו כ – 1000 שנים לפני הספירה. קעקועים אלו בוצעו למטרות רוחניות דקורטיביות, הגנה מפני רוחות, קמעות של מזל וכו'.
  החל מ 300 לפנה"ס ועד 300 לספירה, הקעקועים נחשבו גם לסמל סטטוס, ישנן עדויות לכך שבשנים הלו נצפו ואף צוירו הקעקועים היפנים על ידי מבקרים סינים.
  בשנים 300 ועד 600 לספירה, הקעקועים היפנים קיבלו קונוטציה שלילית. הקעקועים בוצעו בעיקר על פושעים בכדי לסמנם לנצח כבוגדים בחברה, תקופה זו נמשכה עד 1600 לספירה.
  בין 1600 ל-1800 לספירה, הקעקועים היפנים עדיין שימשו כחותם על פושעים אך החלו את דרכם פרטי עיצוב הגוף ואף החלו להיתפס כאופנה.
  החל מ 1868 לספירה ועד ימינו תרבות הקעקועים היפנים תפסה תאוצה כאומנות נחשבת, מקובלת ומדהימה המתבצעת ברחבי העולם.

  משמעויות הקעקועים היפנים וחשיבותם
  דג קוי הינו זן מבוית של קרפיון מצוי, האגדה מספרת כי דגי הקוי השוחים נגד זרם הנהר הצהוב ביפן ואף עוברים את "מפל הדרקון" הופכים לדרקונים.

  • נחישות וכוח ההתמדה - זאת כיוון שדג זה שוחה כנגד הזרם לא משנה מהם תנאי מזג האוויר, כמה מפלי מים או כמה קשה ותלולה הדרך, דגי הקוי ישחו מעלה כנגד זרם.
  • גבורה - כשדג הקוי נתפס ברשת ונמצא אל מחוץ למים הוא לא מפרפר וקופץ, נראה כאילו הוא משלים עם המוות הצפוי. בדומה לסמוראי שהיה מקבל ומכבד את המוות המתקרב.
  • חוזק, אריכות ימים - דג הקוי גדל לממדים עצומים, ניזון כמעט מכל דבר וחי עשרות שנים.

  משמעויות הצבעים בקעקוע דג קוי -
  דג קוי אדום – לרוב מזוהה עם אהבה, אנרגיה וכוח

  דג קוי שחור- התגברות בהצלחה על מכשולים –יציאה ממקום חשוך אל תוך דרך המובילה לניצחון

  דג קוי כחול – מסמל גבריות, פריון, הצלחות בכלל ועם המין השני בפרט.

  דג קוי כסוף – מסמל הצלחה בעסקים ובריאות איתנה

  דג קוי עם פרח הלוטוס – כאשר מתוך הקושי צומח פרח הלוטוס ודג הקוי משתמש בכל כוחותיו כדי לנוע נגד הזרם, נוצרת הבנה כי כששני אלמנטים אלה קשורים בקעקוע אחד מתקבלת תחושה שאין מה שיעצור בעד האדם הנושא קעקוע זה, הוא כבר בדרכו למעלה וההצלחה מאירה לו פנים.

  דג קוי דרקון - מסמל הצלחה, שאיפות, והתקדמות לעבר המטרה, נראה כי הביס את כל אשר עמד בדכו, כח הרצון שלו ראוי לציון, הגיח כנגד כל הסיכויים ובכוחו דרש לעצמו את הפיכתו לדרקון כאשר סיים את מסעו בהצלחה. לרוב לאחר מסע אישי / רוחני / רגשי, זהו הקעקוע שיבחר.

  דרקונים: במסורת הקעקועים היפנים לדרקון 3 אצבעות ובפנינה או כדור כוח באחת מהידיים הקדמיות, כדור זה מסמל את המהות הרוחנית של היקום, כמו כן הדרקון היפני חסר כנפיים. דרקונים יפנים משלבים לתוכם שני אלמנטים מנוגדים מים מקום משכנו ואש שהוא מסוגל לירוק מפיו. על כן הוא מסמל שלמות.  בנוסף דרקון יפני מסמל מזל, מכיוון שהוא מביא גשמי ברכה.

   

  ''

  ''
  ''

   

  Los Angeles Community video News-

  Shaulina Productions would like to thank you for watching our video!

  Please comment, like.

  To contact us about filming your events or business commercials or for more information please visit our home page at http://WWW.SHAULINA.COM

                      

  clicking the link below seen here http://WWW.WHATSNEWLA.INFO

   

  http://www.whatsnewla.info

  צילום בחסות: שאולינה הפקות

   

  LA ,חדשות ,NEWSשרון מור, חדשות הבידור, לוס אנג'לס קהילה, ,

  ''

  דרג את התוכן:

   פרופיל

   Shaulina
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין

   אקטואליה, בידור, ועוד