כותרות TheMarker >
  ';

  יומן סיפורים

  תמיד אהבתי לכתוב, זה החל במכתבים והמשיך בסיפורים, זיכרונות, הדי פנטזיות מדליקות. הסיפורים נולדים מאוחר בלילות או מוקדם בבקרים, תמונה, תסריט או רעיון. ציור מילים על מסך מחשב, מפיח בהם חיים אחרים, לפעמים מפתיעים, גם אותי.

  הנץ דואה © כל הזכויות שמורות

  0

  היא רוצה לרדת לאישה

  4 תגובות   יום שישי , 21/8/15, 06:56

  היא לא רוצה קשר או יחסים עם אישה, רק לרדת לאישה על מנת לראות איך זה.  הידידה שלי, יעלי, אלופה במין אוראלי, זה לא שהיא רק טובה במה שהיא עושה (היא מעולה), אלא שהיא אוהבת את זה כפי שאף פעם לא חוויתי.  היא נדלקת כשהיא לוקחת איבר זקוף אל פיה ומתענגת עליו, משל היה הדבר הכי טעים בעולם.  היא מלקקת, מלטפת בלשונה, מוצצת, עוטפת בחום מדהים, שני רק למקדש שבין רגליה.. והיא רוצה לרדת לאישה סטרייטית.

   

  גם האקסית המיתולוגית, אדווה, רצתה להביא עוד אישה למערכת היחסים שלנו, אך גישתה הייתה שונה לגמרי.  היא רצתה להיות במרכז הבמה, שהאישה שנביא (לא אחת התווכחנו מי צריך להביא את האישה, היא כמובן רצתה שאביא לה את האישה) ואני נפנק ונענג אותה בלבד, כשהיא מתעלפת מעוצמת החוויה המסעירה.

   

  מה פשוט היה יותר, מלחבר את שתי הפנטזיות, את יעלי ואת אדווה.

   

  כשהסתיימה מערכת היחסים עם אדווה, סיכמנו שמתישהו בעתיד, אשלח לה סמס ואזמין אותה למקום כלשהו, היא תענה לי "כן אדוני" ותבוא.  ואכן, למרות שעברה כבר כמעט חצי שנה, כך היא ענתה כשהזמנתי אותה ביום מסוים ושעה לצימר שהיה חביב עלינו.  ביקשתי ממנה להדליק כמה נרות וקטורת, לחכות על המיטה עירומה, מכוסה בצעיף קל ושקוף, עיניה מכוסות, ולא לזוז עד שאגע בה.  שיערתי שמספר דקות לבד, מחכה לי או למה שיבוא, תהיינה לה אפרודיזיאק רב עוצמה.

   

  עם יעלי זה היה אחרת, זו לא הפסיקה לשאול ולחקור.. אבל סירבתי לפרט, מעבר להבטחה שהיא תהנה.  הגענו לצימר כמה דקות אחרי אדווה, החניתי את המכונית ליד החדר, מוודא שאדווה תדע שהגעתי.  לא נכנסנו לחדר מיד.  התעלסנו במכונית, התנשקנו ארוכות, ליטפתי את יעלי בפטמות הרגישות שלה והיא נרעדה... מדהימה האישה הזו, היחידה שהכרתי שיכולה הייתה לגמור מליטוף בפטמות.  היא הייתה מוצפת ורצתה למצוץ לי, אלא שביקשתי ממנה לחכות.

   

  כשנכנסנו לחדר חסמתי בגופי את המיטה והמשכנו להתחבק, לאט לאט מורידים בגדים..  המקום היה נעים, נרות דלקו סביב וריח המושק של הקטורת הדגיש את האווירה הארוטית והחושנית שבחדר.  לפתע נשימתה של יעלי נעתקה, היא ראתה את אדווה היפה שוכבת על המיטה.  נישקתי אותה ברכות, ושמתי אצבע על שפתיה מונע ממנה לדבר.  יעלי ניתקה ממני, שאלה בעיניה.. "אני מגשים לך את החלום" לחשתי באוזנה והיא נרעדה.

   

  למרות שהיינו בשקט, אדווה שמעה אותנו נכנסים.  כבקשתי, עיניה היו מכוסות, והרגשתי איך היא מגורה ומסוקרנת לגבי מה שיהיה.  היא נעה על המיטה, בתנועות קטנות של ריגוש ומתח, לגופה רק צעיף שקוף שעוד יותר הדגיש את חמוקיה, אישה מדהימה.  רכנתי ונשקתי לה נשיקה ארוכה.. לשנייה היא נרתעה, אך מיד זיהתה את הנשיקה שלי, שפתיה הרכות נענו לשפתיי והיא החזירה לי נשיקה חמה ולוהטת, הנשיקה המושלמת שלנו. 

   

  אחרי כמה דקות הרמתי ראש לשנייה, ידה של אדווה נשלחה אל כיסוי העיניים אבל בעדינות החזרתי אותה לצד גופה וסימנתי ליעלי אל בין רגליה של אדווה.  יעלי הייתה המומה לשנייה אבל אווירת הסקס בחדר והתשוקה שבהתעלסות שלנו קודם ריגשו אותה, הביאו סומק לצווארה, היא הביטה בי שוב כשואלת ואני לא עשיתי דבר, רציתי שהדברים יבואו ממנה וחזרתי להתנשק עם אדווה, חופן את פניה בכף יד חמה ומתענג על טעמה.

   

  לפתע נשימתה של אדווה נעתקה וגופה הקשיח לשנייה.  בזווית עיניי ראיתי את יעלי, פניה מול ערוותה של אדווה, נושפת הבל פה חם אל חיבור ירכיה של אדווה, וטובלת בה לשון חצופה.  ליטפתי את השדיים של אדווה, מתענג על הרכות, משי עורה והפטמה המזדקרת בין אצבעותיי.  אני אוהב לחפון את השדיים שלה, להרגיש את המשקל כשהן נחות בכף ידי.. אוף, איזו הרגשה מדהימה.  בדרך כלל אדווה הייתה מתמסרת באופן מוחלט לנשיקות שלי, שלא לדבר על ליטופי השדיים שלה, אבל הפעם תשומת ליבה הייתה במקום אחר.  היא פיסקה את רגליה עוד קצת, מרימה את אגנה אל פניה של יעלי וזו, נענתה בשמחה.

   

  המראה של שערה הגולש של יעלי בין ירכיה של אדווה היה מעמיד גם לפסל שיש, ואני לא פסל ולא משיש אלא אדם בשר ודם וחרמן.  הזקפה שלי איימה לצאת מעורי, קשה וחם פעם הזין שלי אבל לא רציתי להפריע לשתי הנימפות שלפני.  בעדינות משכתי את כיסויי העיניים של אדווה, היא העיפה בי מבט מחויך לשנייה, התשוקה הציפה אותה עוד יותר, היא הביטה למטה ועיניה האפורות התערפלו ונעצמו בעונג עילאי.  יעלי גנחה תוך כדי שהיא חוקרת בלשונה את ערוותה של אדווה,  מלקקת את ירכיה של אדווה, סביב שפתיה התחתונות, מידי פעם מגניבה נגיעה קלה בדגדגן ואדווה מיד מגיבה בתחיבת אגנה אל פניה של יעלי וזו נסוגה, מגרה ומתגרה.  לפתע ידה של אדווה נשלחה אל יעלי, הידקה את ראשה של זו אליה, זקרה את ערוותה ונצמדת ליעלי, נאנקה בקול גדול, גומרת בפעם הראשונה.  יעלי הרימה את ראשה לשנייה פניה רטובות ואני רואה שגם היא קרובה, ידה בין רגליה מלטפת בקדחתנות והיא גומרת, מניחה את לחיה על ערוותה של אדווה לשנייה ומיד ממשיכה.

   

  כבר לא יכול הייתי להתאפק, קמתי וגהרתי על יעלי, מחליק את הזין לתוכה בתנועה אחת, נכווה מהחום ומהרטיבות שהציפה אותה.  היא דחפה את אגנה כלפי והעמיקה את ראשה בין ירכיה של אדווה.  הרגשתי כאילו אני מזיין את שתיהן.  לא זזתי, פשוט נתתי ליעלי לנוע ורק עמדתי שם רועד מתשוקה, רואה את אדווה מתפתלת, יעלי כבחוסר שליטה בולעת את אדווה, מלקקת ומכניסה לה אצבע, מגרה את נקודת הג'י שלה.

   

  נסערות, ראיתי את שתיהן ממריאות לגבהים שאנחנו הגברים לא יכולים אפילו לנסות ולדמיין.  שתיהן באקסטזה, מלטפות ומתלטפות, יעלי לא זונחת את מקומה אפילו לשנייה כולה טבולה במיציה של אדווה.  אני בתוכה והיא גם מאוננת ללא הרף וגומרת כפי שמעולם לא גמרה, אדווה מצידה בסדרה של גמירות שמתעצמות וכל גופה רועד ללא שליטה עד שהיא הדפה את יעלי, גופה ממשיך לרעוד והיא כבר לא צועקת אלא רק גונחת גניחות עמוקות שמגיעות ממרכז הווייתה. 

   

  יצאתי מיעלי בקול יניקה, עדין זקור עד כאב, נשכבתי ליד אדווה.  היא שלחה את ידה ואחזה בי... זו הייתה רק ההתחלה.

   

   

  --------------------------------------

  ככותב, אשמח לפיד-בק.  אם התוכן, פרובוקטיבי לתגובה מילולית, גם כוכב הוא תגובה..

  דרג את התוכן:

   תגובות (4)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     5/10/15 13:33:
   מרתק
     23/8/15 12:16:

   צטט: מגדלאור1 2015-08-22 10:57:36

   נשמע נפלא, בתור התחלה...

    

   שלא לדבר על כך שזו הייתה התחלה קשה :)

     22/8/15 10:57:
   נשמע נפלא, בתור התחלה...
     21/8/15 14:31:
   כמה חיכינו לחזרתו של הנץ!

   ארכיון

   פרופיל

   הנץ דואה
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין