כותרות TheMarker >
  ';

  המון-על-ליזה

  הכרויות באינטרנט זה דבר מצחיק, משעשע, מוזר, מעניין.... ואולי מתסכל היא המילה הכי מתאימה בעצם?!
  הייתי פותחת שני בלוגים שונים, אבל יש רק אחד. אז הבלוג יכיל את נושא ההכרויות באינטרנט והדייטים מחד, ואת הנושא של גידול תינוקות מאידך. הוא עשוי גם להכיל נושאים שקשורים להייטק ואינטרנט, אבל נחיה ונראה.
  אני יודעת שאלה לא ממש קשורים אחד לשני, אבל אלה החיים ויש רק בלוג אחד.

  ומכל הפוסטים, אני הכי גאה במדריך למתחיל המתחיל על שלושת חלקיו. שווה לקרוא.

  המדריך למתחיל המתחיל - תובנות וכללי אצבע

  25 תגובות   יום שבת, 28/4/07, 02:01

  עוד כללים בלתי כתובים ותובנות חשובות:

  1. אל תמקבל - אלא אם כן יש לך זכרון ממש טוב, או שאתה מנהל איכשהו רישום פרטים חשובים. אחרת אתה עוד עלול להיתפס בקלקלתך. לא תזכור דברים חשובים שנאמרו לך, תפשל – וחבל! 

  אם שואלים  אם אתה ממקבל – תכחיש מיד. זה לא לגיטימי לעשות את זה, ל מ ר ו ת   שכווווווולם עושים את זה.

  2. תמקבל, אבל אל תתפס. מרוב ההתחלות לא ייצא לך כלום, שום דבר, גורשניט, שום כלום לחלוטין. לכן חבל לבזבז את הזמן, תקרוץ לכמה בכל פעם, תדבר במסנג'ר עם כמה, תקבע פגישות להמשך השבוע. אם ייצא משהו – תמיד תוכל לבטל. סטטיסטית – ברור שלא ייצא לך מזה כלום, אולי סקס פה ושם וגם זה לא בטוח. יש הטוענים שהססטיסטיקה לגבי סקס – היא 1 ל-10. אז ככה, זה לא תמיד נכון, ובטח שזה לא נכון לכולם. יש בחורים סופר-חתיכים מתל-אביב – אצלם הסטטיסטיקה היא 1 ל-2 כנראה, ואולי אפילו יותר. ויש כאלה ששלחו אינספור קריצות וחזרו אליהם אולי 2 – סקס? הם לא ממש יודעים את פירוש המילה הזו. אז סך הכל כללי, אולי באמת הסטטיסטיקה היא 1 ל-10 אבל בטח שזה לא ככה אצל כולם. אצל הבחורות כמובן, אפשר לומר שהן קובעות את הסטטיסטיקה, כמובן שזה לא ממש נכון, תלוי מה את משדרת, למרות שגברים תמיד יגידו שאין בחורה שהם יגידו לה לא. 

  3. ככל שהבן אדם יותר מעניין  ככה הוא יותר שרוט. מישהו מאוד מעניין הוא כמעט במאה אחוז שרוט קשות. יש שריטות שאפשר לחיות איתן, אבל יש כאלו שקשה להתפשר.  ברור שהשרוטים מעניינים, אבל למה זה גם להיפך, למה כל המעניינים שרוטים? לא ברור כל כך. (ולמי שתוהה מה זה שרוטים – בחור שמבלה במסיבות סקס ומספר את זה לבחורה אחרי הדייט הראשון, ועוד טוען שלאחת והיחידה שלו זה לא יפריע, זה נחשב שרוט, נכון? גם אם הוא אמר מראש שהוא לא מחפש רק סקס, כי סקס יש לו כמה שהוא רק רוצה – זו לא בדיוק הפרשנות הראשונה שהייתם נותנים למשפט הזה, נכון?).

  4. הזהרו מהזורמים למיניהם. לזרום זה נשמע יפה – צריך פשוט לתת לדברים לקרות, מה שצריך לקרות יקרה, לא ללחוץ, לא להשתדל יותר מדי – פשוט לזרום. אבל לזרום יכולה גם להיות מילה מאוד שלילית, כי בעצם אפשר להשתמש בה איך שרוצים. למשל, בא לך לקבוע פגישה, אבל לא ממש בוודאות, אז קובעים בערך, ומחליטים לזרום עם זה. וואלה, אם לא היום, אולי מחר, ואם לא מחר אז מחרתיים. למה לא להרוס את כל השבוע עם איזה אולי מתמשך, בוא נזרום עם זה.

  אני בגישה  שמה שאנחנו רוצים ומה שאנחנו נקבע הוא מה שיקרה, וזה קצת ההיפך מלזרום אולי, אבל החיים נראים הרבה יותר יפים כשאנחנו מסדרים אותם לפי מה שנוח לנו ולא להיפך.

  5. אתה לא חייב לשלם. היום עם כמות הדייטים שיש באינטרנט אתה עלול להתרושש צ'יק צ'ק וחבל. אז זה לגיטימי לא לשלם על זו שבאה לפגוש אותך. בעיקר אם כבר יצאת למאות דייטים, אז זה חוקי לחסוך, בעיקר אם הדייט שלך נראית כמו .... אולי זה לא מנומס, אבל בהחלט נחשב חוקי.

  6. לא חייבים להישאר יותר מדי בפגישה. אם זה ממש לא זה – הוא נראה שונה לגמרי מבתמונה (למשל, צולם מלמעלה ולא ראו שאין לו שיניים בכלל), הוא משעמם רצח (למשל, מדבר רק על העבודה שלו ועל עצמו, ועוד קצת על העבודה שלו) או שיש לו אגו-טריפ ממש רציני (אני ואני ושוב פעם אני). ואם אתם אנשים מנומסים כדאי לדאוג לתרוץ טוב (בטח ראיתם מספיק סרטים כדי למצוא כזה, ותמיד אפשר לשלוח אס.אמ.אס לחברים כדי שיזעיקו אתכם חזרה הביתה, או לדאוג לצאת מהפגישה בשיחה שתראה כמה אתם ממש ממש שרוטים, והצד השני כבר יברח בעצמו).

  7. אל תאמינו לקטגוריה של מבנה גוף. כבר ראיתי בחור עם מבנה גוף שרירי ששקל מעל 110 ק"ג, וגם בחורה עם מבנה גוף פרופורציונלי שהתחת שלה לא עובר בדלת סטנדרטית. אם לא כתוב רזה, אז בדרך כלל זה אומר שחוץ מאשר שהאדם לא רזה, אין שום דרך לדעת מה מידות הגוף שלו. תמונה יכולה לעזור, אבל גם זה לא תמיד אומר שום דבר, זוכרים?

  8. מוצא – את מי זה מעניין בכלל. למה זה לגיטימי לשאול את השאלה הזו במדינה שלנו. אף אחד לא יודע. אז מצד אחד אין אשכנזי אחד שיש לו בעיה לכתוב שהוא אשכנזי. סבבה. יש כאלה שכותבים ספרדי וכאלה שכותבים מזרחי – מה ההבדל אלוהים יודע. יש את הפתרון לכתוב מעורב – מעורב פירושו הורה אחד אשכנזי והשני מזרחי, ויכול להיות גם הורה אחד מצרי והשני מרוקאי (גם כן מעורב, הא? ;-)). והכי מצחיקה האפשרות לכתוב – אספר בהמשך. מה זה משנה עכשיו או בהמשך, זה סתם מחשיד (למה בהמשך, מה יש לו להסתיר, אולי הוא פיליפיני, או כושי או משהו?) - עדיף לכתוב מעורב וזהו, חבל להסתבך.

  9. הכנסה – ברור שעדיף מעל הממוצע או הכנסה גבוהה. אבל מהי בעצם הכנסה ממוצעת. אני לא יודעת את התשובה לשאלה הזו. ולכן אני לא יודעת מה זה אומר מעל הממוצע או כל דבר אחר. אולי ממוצע זה טוב (כנראה שבהייטק כן), ומעל הממוצע זה תמיד טוב? (כמה מרוויח איש משטרה בימינו?). בלאגן!

  10. אל תוסיף למועדפים – אם אתה מוסיף למועדפים רואים שהוספת. זה בדרך כלל מחמיא לצד השני, אבל בדרך כלל הוא גם מוחק אותך אז לגמרי מרשימת המועמדים שלו. למה? נשגב מבינתי, אבל כנראה ככה דרך הטבע. ראיתי מישהו שכתב שאם אתה רוצה מישהו, צריך לא להראות יותר מדי כי אז הוא לא ירצה אותך, אולי יש בזה משהו. אולי.

  גם ככה הצד השני בודק מי צפה לו בכרטיס, ואם צפית הוא יראה את זה. שלח קריצות חופשי, שלח הודעות חופשי – אבל בשום פנים ואופן אל תוסיף למועדפים.

  אתה יודע מה? תעשה מה שאתה רוצה. אבל תזכור שאני הזהרתי אותך... מראש.

  11. אל תאבד את האמונה – גם אם נדמה לך שבחיים לא תמצא (וזה נדמה לרוב האנשים רוב הזמן), אל תאבד את האמונה. זה יגיע ועוד איך שזה יגיע. הלב שלך ייתפס והפרפרים יגיעו לבטן ויהיה מדהים.

  זה לא נראה ככה מנקודת הזמן הזו, אני יודעת. נראה שמבזבזים את הזמן באינסוף שיחות מטופשות שנראות כמו מילוי שאלון של פרטים אישיים יבש כמו הנגב. נראה שמבזבזים את הזמן על שיחות טלפון סופר-משעממות שלדבר עם הקירות לא נראית אופציה שנופלת מהן.  נראה שחבל על הזמן, ומה אני עושה באתר הזה בכלל? כולם פה דפוקים, משעממים או שרוטים קשות. אבל בעצם, אם תחשוב על זה רגע, אתה שם, ואולי יש שם עוד מישהי כמוך. יכול להיות, נכון? בטח. אז אם אין ברירה, קח הפסקה של יומיים, תנשום עמוק, תחזור עם כוחות מחודשים ותצלול לחיפושים מעמיקים. ככה מוצאים היום אהבה, רק ככה.אל תתפשר, או ליתר דיוק אל תתפשר יותר מדי. אם זה לא זה, אז לא. מתישהו זה יגיע. כמובן, אל תהיה בררן ברמות לגמרי בלתי סבירות. 

  12. תזכור את החלופות – אתה לא רוצה שחברים יכירו לך את החברות  הפנויות שלהן, תאמין לי שלא. אני הייתי נשואה, אני יודעת. אם רק היית יודע מה הולך בשיחות הסלון של הנשואים, מה הם אומרים מאחורי הגב של החברים הפנויים שלהם, כאשר נופלת ההחלטה לבצע מצוות שידוכים בין שני מכרים. לך הם אומרים שהיא לא הכי חכמה (כשהיא סתומה כמו נעל בית), ומאחורי הגב מרכלים שגם לך אין ממש מה להתלונן כי בכל זאת אתה רווק בן 33, אז אין לך ממש פרוויליגיה לקוות למישהי ממש מוצלחת. לך הם אומרים שהוא לא בחור מאוד יפה (שהוא מטר ושישים, קרח, עם כרס של חודש שביעי), אבל מה את בעצם רוצה, רווקה בת 35 שכמותך, כל השווים כבר תפוסים, את לא יודעת את זה?.

  13. תהנה מהדרך – הדרך למציאת בן זוג ארוכה. היא יכולה להיות מייגעת ומעייפת, אבל תלוי איך לוקחים את זה. אז אל תיקח את זה כדרך חתחתים, או מסלול מכשולים או כמו עינוי סיני. קח את זה בכיף, תהנה מהדרך. גם בדרך לדברים רציניים יוצאים במקרה כל מיני כאלה לא רציניים. אז תבזבז קצת כסף, הרבה זמן, תרוויח סקס פה ושם. אבל אל תשתדל לצאת מגדרך כדי לסבול – זה באמת לא הדבר הכי נורא שיכול לקרות לך, באמת! יש דברים יותר גרועים (ואני לא אפרט כדי לא להכניס פה את כולם לדכאון). מתישהו כל זה ייגמר ואז תיזכר בזה בחיוך. 

   

  לינקים לחלקים קודמים:

  חלק הראשון: המדריך למתחיל המתחיל - התחלה וירטואלית

  חלק השני: המדריך למתחיל המתחיל - החיים האמיתיים

   


  לחץ כדי להגיע לתוכן העניינים של המון-על-ליזה 

  דרג את התוכן:

   תגובות (25)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     22/8/07 23:30:

    

   צטט: dedi55 2007-08-21 13:12:35

   ליזה מתוקה,

   נהנתי מאוד לקרוא, אני ממש לא מחפש (נשויי באושר) הכתיבה שלך שנונה וברורה,וכייף לקרוא על זה (המדריך למתחיל המתחיל - כותרת מדהימה).חוץ מזה למה צריך JDate כשאנחנו בקפה, אני בטח לא מחדש לך אבל את יודעת כמה ניסו לדבר איתי , כן התמונות שלי אמיתיות וממש לא בחרתי אותן, וכתוב במפורש שאני נשויי ויש אפילו תמונות של הילדים,

   בכל מקרה אם הייתי מחפש בטוח שהייתי מתקשר אלייך, את מתוקה אמיתית.

    

   בהצלחה,

    

   דדי

   תודה רבה דדי :-)

   איזה כיף לקבל תגובה שכזו. מאחלת לך שתמשיך להיות נשוי באושר, ונשיקות לילדים.

     21/8/07 13:12:

   ליזה מתוקה,

   נהנתי מאוד לקרוא, אני ממש לא מחפש (נשויי באושר) הכתיבה שלך שנונה וברורה,וכייף לקרוא על זה (המדריך למתחיל המתחיל - כותרת מדהימה).חוץ מזה למה צריך JDate כשאנחנו בקפה, אני בטח לא מחדש לך אבל את יודעת כמה ניסו לדבר איתי , כן התמונות שלי אמיתיות וממש לא בחרתי אותן, וכתוב במפורש שאני נשויי ויש אפילו תמונות של הילדים,

   בכל מקרה אם הייתי מחפש בטוח שהייתי מתקשר אלייך, את מתוקה אמיתית.

    

   בהצלחה,

    

   דדי

     16/7/07 21:30:

    

   צטט: kry 2007-07-16 17:49:59

   ליזה

   זה שאני מעריץ את כבר יודעת... :)

   קראתי הכל ( לא פספסתי פיסקה, נשבע...)

   ובתור אחד שבילה זמן לא מבוטל בג'י דייט אני לגמרי מסכים עם כל מילה...

   ומנסיוני האישי:

   רובן היו משעממות למדיי והתחושה היא כמו בראיון עבודה ואני בתור מורד מושבע נהניתי לזעזע אותן בזו אחר זו... (היה כיף)

   יחד עם זאת פגשתי גם מישהי ש"שרדה" ונכנסה לעולמי, היינו יחד כזוג במשך כחודשיים ואנחנו בקשר נפלא עד היום.

   (הסיבה שזה לא נמשך זה כבר סיפור אחד, אומר רק שככול הנראה אני שייך לציבור "השרוטים")

   אושר ואהבה והרבה חיוכים

   אבי

   אני אשמח לשמוע על הזעזוע, זה בהחלט נשמע מעניין.

   אני מכירה מספר זוגות שהתחתנו מהג'יידייט, מה שאומר שכנראה יש תקווה, למרות שלפעמים זה בכלל לא נראה ככה שם.

   אם תרצה לספר לי למה לא נמשך אני אשמח לשמוע אפילו בפרטי.

   ולהיות שרוט במידה זה טוב, אפילו בכרטיס שלי בג'יידייט כתבתי: "שרוטה במקומות הנכונים".

   וכמובן - תודה רבה

     16/7/07 17:49:

   ליזה

   זה שאני מעריץ את כבר יודעת... :)

   קראתי הכל ( לא פספסתי פיסקה, נשבע...)

   ובתור אחד שבילה זמן לא מבוטל בג'י דייט אני לגמרי מסכים עם כל מילה...

   ומנסיוני האישי:

   רובן היו משעממות למדיי והתחושה היא כמו בראיון עבודה ואני בתור מורד מושבע נהניתי לזעזע אותן בזו אחר זו... (היה כיף)

   יחד עם זאת פגשתי גם מישהי ש"שרדה" ונכנסה לעולמי, היינו יחד כזוג במשך כחודשיים ואנחנו בקשר נפלא עד היום.

   (הסיבה שזה לא נמשך זה כבר סיפור אחד, אומר רק שככול הנראה אני שייך לציבור "השרוטים")

   אושר ואהבה והרבה חיוכים

   אבי

     15/7/07 22:32:

    

   צטט: brown_little 2007-07-15 22:01:18

    

   את בן אדם כזה חיובי !

    

   או שזה כמו שליוויתן נמצא שעתיים מתחת למיים

   ולא נראה שהוא צריך לעלות למעלה כדי לנשום.

    

   כייף לקרוא אותךנשיקה

   מה זה הסמיילי הזה ?

    

   הסמיילי הזה זה נשיקה.

    

   ואני מקווה שאני בן אדם ולא לוויתן מחייך

   ותודה, תבוא כל יום

     15/7/07 22:01:

    

   את בן אדם כזה חיובי !

    

   או שזה כמו שליוויתן נמצא שעתיים מתחת למיים

   ולא נראה שהוא צריך לעלות למעלה כדי לנשום.

    

   כייף לקרוא אותךנשיקה

   מה זה הסמיילי הזה ?

    

     26/5/07 20:18:

   הקצב תעבורה בקפה  כמו צב מת

   מדכיר קצת למה עזבתי את קהילות מסן

   ובקשר לאתרי היכרויות- כן, פלילי

   מנסיון. למזלי לא שלי, די מהר הבנתי שזה לא מקום נכון בשבילי

   יש שם רשתות הונאה, מלכודות, של אנשים שכביכול מחפשים להכיר

   כמה אנשים ביחד, שמכינים אמבושים, אורבים, סוחטים כסף, גונבים, פורצים לדירות

   יש אנשים, גברים ונשים, שנדמה לך שאין קשר בינייהם  וסתם מחפשים היכרות תמימה אבל מתאמים ביחד אמבושים

   הכל בדוק ומוכר ולכן חוזר שוב, תיזהרו כמו מאש כי השכן שלי עבר שם סיוט רציני וריקון של הרזרבות הכלכליות שלו, ממש הגיע להתמוטטות עצבים מזה ואפילו פנה לאישפוז של כמה שבועות.

   וכידוע לכם, משטרה וחוק אין בארץ...

     26/5/07 18:05:

    

   צטט: בן-גן 2007-05-25 15:51:58

   14. תיגמלו מזה. אתרי היכרויות מובהקים הם מקומות גרועים לחפש את האחד או האחת שלהם ממליו סיבות שהעיקריות לדעתי הן:1. בשנים האחרונות ההאתרים האלה משמשים כר נרחב לנוכלים ונוכלות (גם כוונות פליליות מראש, בדוק תזהרו כמו מאש). לאחרונה נראה שהם ממש שולטים שם.  2. לעומת בלוג או קהילות למשל, באתרי היכרויות מובהקים הכל אחד על אחד כך שההצגה שלמה, אפילו אם נותנים את כל הפרטים די מדוייק. מציינים שם הכל למקסימום היפה והטוב והנכון ביותר, עובדה שהבלוג  פה עוסק בעצם באיך "להציג" את עצמך, איך להציג "נכון". כנראה שרובנו לא כל כך "נכונים" כנראה...אבל "מציגים" בלי סוף...

    הקפה אתר הכרויות עדיף מהרבה בחינות.

   ואם נותר בכם ספק, זה קודם כל אתר היכרויות ....

   שמישהו (י) יכיר "אותנו" כבר........מגניב

    

   כוונות פליליות? בן-גן, הצלחת לסקרן אותי, אולי תספר קצת יותר.

    

   מישהו אמר לי פעם שכדי להיות באתר הכרויות צריך להיות איש שיווק. אני לא מאמינה בזה לגמרי. ברור שלדרך שבה אתה מציג את עצמך יש השפעה רבה מאוד, אבל אתה צריך לעשות את זה הכי טוב שאתה יכול (כמובן בלי לשקר או להגזים וכו'). מבחינתי אם מישהו כתב לעצמו את הכרטיס, זה אומר עליו די הרבה, וזו בעצם הדרך היחידה שלי לבחון אם הייתי מעוניינת ליצור קשר ראשוני עם האדם או לא (וגם זה לא אומר לגבי ההמשך שום דבר). אם מישהו אחר כתב לו את הכרטיס (או חברה מסויימת, כמו שאני יודעת שעושים היום חלק) אז זה כבר סיפור אחר. אם מישהו משקר או מגזים, כמובן שברגע שאתפוס את העניין אז הוא מחוק מבחינתי, אני בקטע של כנות בלי פשרות.

    

   הקפה אתר הכרויות מצוין מהבחינה הזו, כי הוא נותן לך את האפשרות להתרשם מהאדם עצמו קצת יותר. יש לו כמה חסרונות - למשל שלא ברור לך לגמרי מי פה פנוי ומחפש, כי לא כל מי שרווק באמת נמצא בשלבי חיפוש כרגע (אולי היא כבר יוצאת עם מישהו מהקפה למשל). וכמובן חסרון גדול גם העובדה שלא כתוב גובה קורץ

     26/5/07 16:00:

   צחקתי .. צחקתי הרבה .. אבל גם רציתי לבכות כי זה כ"כ נכון.

   לקחתי לתשומת ליבי את הטיפ על "מועדפים". למה הו למה לא אמרו לי קודם ?? מחייך

    

     25/5/07 15:51:

   14. תיגמלו מזה. אתרי היכרויות מובהקים הם מקומות גרועים לחפש את האחד או האחת שלהם ממליו סיבות שהעיקריות לדעתי הן:1. בשנים האחרונות ההאתרים האלה משמשים כר נרחב לנוכלים ונוכלות (גם כוונות פליליות מראש, בדוק תזהרו כמו מאש). לאחרונה נראה שהם ממש שולטים שם.  2. לעומת בלוג או קהילות למשל, באתרי היכרויות מובהקים הכל אחד על אחד כך שההצגה שלמה, אפילו אם נותנים את כל הפרטים די מדוייק. מציינים שם הכל למקסימום היפה והטוב והנכון ביותר, עובדה שהבלוג  פה עוסק בעצם באיך "להציג" את עצמך, איך להציג "נכון". כנראה שרובנו לא כל כך "נכונים" כנראה...אבל "מציגים" בלי סוף...

    הקפה אתר הכרויות עדיף מהרבה בחינות.

   ואם נותר בכם ספק, זה קודם כל אתר היכרויות ....

   שמישהו (י) יכיר "אותנו" כבר........מגניב

    

     10/5/07 22:40:

    

   צטט: wedna 2007-05-10 22:31:51

   ליזה...

   אהבתי ובמיוחד את 8. למה? אספר בהמשך.

   איך זה שכוכב אחד לבד נולד? אספר בהמשך.

   (משפט נהדר! מהיום אספר בהמשך).

   תודה!

   מחכה לסיפור בהמשך.

   וכמובן, תודה על הכוכב שנולד :-)

     10/5/07 22:31:

   ליזה...

   אהבתי ובמיוחד את 8. למה? אספר בהמשך.

   איך זה שכוכב אחד לבד נולד? אספר בהמשך.

   (משפט נהדר! מהיום אספר בהמשך).

   תודה!

     10/5/07 00:06:

    

   צטט: el_greco 2007-05-09 22:59:48

   יש את השפה הזאת, נו איך קוראים לה, כמו ארמית רק יותר מודרנית... המממ

   עברית!

    

   "צ'מעי כפרה לא נראה לי"

   אחלה סימן. 

    

   אני לא מדברת רק על שלב הדייט, אלא יותר בשלב שלפני. ודווקא עם אנשים שאתה מכיר מהחיים ולא מאתר הכרויות. ואז הסימנים קצת יותר נחוצים והרמזים קצת פחות ברורים.

     9/5/07 22:59:

   יש את השפה הזאת, נו איך קוראים לה, כמו ארמית רק יותר מודרנית... המממ

   עברית!

    

   "צ'מעי כפרה לא נראה לי"

   אחלה סימן. 

     9/5/07 11:41:

    

   צטט: daviddm 2007-05-06 06:57:33

   בהחלט עושה סדר בכאוס

   הצעת ייעול לסעיף 6:

   בשלב שמזמינים את הקפה, אספרסו קצר= פגישונת קצרצרה, לא מצאת חן בעיני, הפוך במאג ענק= יש לי כל היום בשבילך.

   כל מה שבאמצע- באמצע.

   & כמה מצאת חן בעיני? = לפי כמות הנוזלים בקפה &

    

   הצעת ייעול חביבה. באופן כללי לא יזיק לפתח איזה מין שפת סימנים או רמזים, ככה שיהיה קצת יותר ברור מה חושבים. יחסוך לכולנו קצת מבוכה. 

   מצויין
     6/5/07 06:57:

   בהחלט עושה סדר בכאוס

   הצעת ייעול לסעיף 6:

   בשלב שמזמינים את הקפה, אספרסו קצר= פגישונת קצרצרה, לא מצאת חן בעיני, הפוך במאג ענק= יש לי כל היום בשבילך.

   כל מה שבאמצע- באמצע.

   & כמה מצאת חן בעיני? = לפי כמות הנוזלים בקפה &

     4/5/07 22:56:

   מכה, מכה רצינית,

    

   אני בדיוק אמרתי "יאללה תנסה, כל העולם באתרים האלה

   וגם ככה אתה מול מחשב כל היום"

    

   לא תהיה ברירה אלה להדפיס ולשנן יומם וליל 

     1/5/07 14:15:
   מעולה מעולה מעולה!
     29/4/07 12:35:
   מבריקה!
     29/4/07 12:05:

   עוד פוסט מוצלח מבית היוצר של ליזה.

   כל הכבוד על הסבלנות לשבת ולהעלות על הכתב את כל התובנות הפשוטות האלו.

   להדפיס ולתלות על המקרר.מגניב

     29/4/07 00:16:

    

   צטט: nitzanp 2007-04-28 23:57:23

   מצוין...חשבת לעשות מזה מדריך ולמכור את זה לאתרי ההיכרויות?

    

   קבלי כוכב :-)

    

   למכור את המדריך לאתרי הכרויות זה לא אופציה שנראית ריאלית, בדקתי את הנושא והם לא משלמים על תכנים. לתת להם אותו חינם זו אפשרות, אני עדיין שוקלת אם מתחשק לי.  

     29/4/07 00:14:

    

   צטט: דואל 2007-04-28 23:57:09

   "ככה מוצאים היום אהבה, רק ככה."

    את בטוחה בקשר למשפט הזה?

   די נורא, לא?

   חוצמזה, אני מככב אותך, מדריך נכון ונחוץ... 

    

   האמת שאני מתחילה לתהות בעצמי בקשר למשפט הזה, לאט לאט אני מתחילה לפקפק בנכונותו. עבר כחודש מאז שכתבתי אותו על הנייר הוירטואלי. כנראה שאת ה"רק ככה" הייתי משמיטה היום.

   ותודה על הכוכב.

    

    

     28/4/07 23:57:

   מצוין...חשבת לעשות מזה מדריך ולמכור את זה לאתרי ההיכרויות?

    

   קבלי כוכב :-)

     28/4/07 23:57:

   "ככה מוצאים היום אהבה, רק ככה."

    את בטוחה בקשר למשפט הזה?

   די נורא, לא?

   חוצמזה, אני מככב אותך, מדריך נכון ונחוץ... 

   ארכיון

   תגיות

   פרופיל

   ליזה_פ
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין