כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  יוסי קווטינסקי כותב על הכל

  בלוג שנותן במה הן לצד העסקי והן לדעות שלי על כל דבר שרק אראה לנכון. מקום להביע הגיגים , מחשבות, דעות ועוד הרבה ובין השאר לספר על עיסוקי

  לכל המגיבים, אני מבקש להשתמש בגודל הפונט האחיד, לא אות שמנה, אות רגילה - כולנו שווים וכמו שאני כותב בגודל אות רגילה - אני מבקש מכולם - תכתבו בגובה העיניים באות הסטנדרטית ולא אות שונה. תגובות בפונטים שונים מוגדלים או שמנים - יוסרו, כולנו שווים ואין פה מישהו עם גדול יותר או שהוא שווה יותר

  מגיבים בבלוג שהם משתמשים פרטיים / אנונימיים מתבקשים לא להגיב בפורום זה. אדם בלי זהות ואו אחד שלא מוכן לקבל תגובה לא תתאפשר לו הזכות להגיב בבלוג זה. הדבר נובע מכך שאנשים שאין אפשרות להגיע אליהם על מנת להעיר להם אם כתבו משהו לא ראוי לדעתי והם מסתתרים בדרך כלל אחרי שמות בדויים ומרשים לעצמם לכתוב, להכפיש ועוד.

  מוכן לקבל כל תגובה, רק מאנשים שיש להם "זהות" ויש אפשרות לתקשר איתם.

  0

  גט טקסי - נוכלות, רמאות, חיובים ללא סיבה - ככה דפק אותי נהג של החברה בחזרתי מברלין

  6 תגובות   יום חמישי, 22/10/15, 12:57

  אני רוצה לשתף אתכם בחוויה מפוקפקת שארעה לי הלילה עם נהג מונית מחברת גט טקסי.

  חזרתי מביקור בברלין שהיה מהמדהימים שידעתי, נסעתי שם במוניות והכל היה נהדר וקיבלתי שרות ישר ואמין בלי עוררין.

  הזמנתי מונית שתיקח אותי מגט טקסי, משדה התעופה טרמינל 3 לכיוון ביתי ברמלה.  כמו שעשיתי בפעמים הקודמות.

  ההזמנה מחייבת להשאיר את שעת הטיסה לנהג כי כולנו יודעים שיכול להיות אחור או כל דבר אחר.
  רצה הגורל אמנם היה אחור של חצי שעה, אבל הטייס שם רייס והגענו ב 03:35 לישראל.

  את המונית הזמנתי לשעה 04:00 כי מניסיון אני יודע שחצי שעה אני בחוץ וכך היה בשתי נסיעות קודמות שלי.

  בשעה 04:02 כבר המתנתי למזוודה, ובשעה 04:04 יצר קשר נהג מונית ושאל אם הגעתי כבר.
  אמרתי לו שכן ואני ממתין למזוודה.  שלוש או ארבע דקת אחרי המזוודה כבר הייתה ברשותי ויצאנו לכיוון המונית והנהג בניגוד למקובל להמתין בקומה 2 שער 23 חיכה בקומה 3 שלוקח יותר זמן להגיע אליה.

  עד כאן פסטורלי.

  הגענו לביתי ברמלה, אני מסטול אחרי הטיסה, עייף שואל את הנהג כמה לשלם והוא אומר לי סכום של 140-150 ₪. לא היה לי כוח להתווכח אפילו ושילמתי לו במזומן והוא לא נתן לי קבלה אפילו רק חייך חיוך מעוך.

  יותר מזה אפילו לא עזר לנו להוציא את המזוודות כמו בפעמים הקודמות וישב באוטו ועוד שהינו עם תא מטען פתוח הוא כבר שם אורות רוורס על מנת ליסוע.

  שעליתי הביתה ופתחתי את המחשב שלי, לאחר מספר דקת קיבלתי אימייל שבו נאמר לי שחוייבתי על ידי חברת גט טקסי בסכום של 104.50 ₪ שמורכב מ 95 ₪ נסיעה ועוד 9.50 טיפ שנתתי כביכול לנהג.

  מי אישר לו את החיוב הזה ? מי נתן לו את ההסכמה לחייב אותי הרי ידוע שגט טקסי צריך לתת להם אישור שאדם מאשר את התשלום בכרטיס אשראי.

  מה יוצא פה בעצם ?

  שילמתי לנהג ללא קבלה 150 ₪, ועוד שילמתי לגט טקסי 104.50 ₪.

  נסיעה שהייתה אמורה להסתכם בתשלום של 95 ₪ ועוד טיפ הסתיימה בתשלום של 254.50 ₪.

  הדבר הזה חברים הוא נוכלות לשמה, גם נהג שרימה אותי ושיקר לי על מחיר הנסיעה ואמר לי לשלם לו סכום של 150 ₪ שבפועל לפי גט טקסי הייתי צריך לשלם לו 95 בלבד, גם על עצם העובדה שהוא גבה ממני עוד תשלום בכרטיס אשראי של 104.50 ₪ בלי אישורי בכלל, נתן לעצמו טיפ שהוא החליט עליו ובעצם רמאות אחת גדולה לשמה.

  שפניתי לנהג הוא המציא "דמי המתנה" והמציא כל מיני סיפורים שנציגים בגט טקסי אמרו לו לעשות את זה וסיפר לי סיפורי אלף לילה ולילה.

  חברים יקרים, הנהג הזה ניצל את לקות השמיעה שלי, את העייפות שלי על מנת לגנוב אותי ולעשות עלי קומבינה ולקח ממני סכום פי שתיים וחצי על נסיעה שהייתה צריכה לעלות 100 ₪.

  הדבר הזה צריך להדליק לכל אדם ואדם אור אדום על השרות של חברת גט טקסי. שפתחתי הבוקר את האינטרנט מסתבר שאני לא היחיד שסובל מזה אבל הדבר הזה והרמאות הזו של הנהג הלילה שבאמת הגעתי אחרי נסיעה מושלמת הפך את כל היוצרות והמצברוח הטוב שהיה הפך להיות מצברוח מבועס ורק להתחיל את החזרה במריבות במקום בשלווה.

  נוכלות, רמאות, זה המילים שמתארות את מה שחוויתי אתמול מנהג גט טקסי

  גם לקח ממני 150 שקלים

  גם חייב אותי בכרטיס אשראי בלי אישורי

  גם לא נתן קבלה וזה סיפור אחר שנפנה איתו לרשויות המס שיבדקו אותו למה לא נתן קבלה

  ובכלל.... האם זה הנהגים שגט טקסי מחזיקה היום שמנצלים תמימות של אנשים עייפים, של אנשים כבדי שמיעה ובעלי מוגבלות על מנת לעשות עליהם רווחים וקומבינה.

  כל אחד שיידע לפני שהוא מזמין נסיעה בגט טקסי להיות זהיר אם בכלל, לדעתי אחרי חוויות כאלה עדיף כבר ליסוע ברע במיעוטו במוניות הדר של שדה התעופה שבסופו של דבר זה יוצא פחות יקר ממחיר הרמאות של הנהג המנוול מגט טקסי.

  שמו של נהג המונית רשום אצלי וידוע הוא יועבר לרשויות המס על מנת לדווח על כך שלא נתן קבלה ויותר מזה אתם שיודעים שאני כותב פה מהלב תדעו לכם שנפגעתי באופן מטורף מהיחס הזה של גט טקסי ויותר מזה מהגישה הקלוקלת שלהם שמשאירה הרבה תהיות האם גט טקסי זה מוניות או שזה מצד שני קומבינה של נהגים שעושים כדי לדפוק רווחים על אנשים שחייהם לא פשוטים.

  הנהג ניצל אותי, עשה עלי מכה של תשלום והדבר הזה מעלה תהיות האם ניתן לסמוך בכלל על השרות של חברת גט טקסי או שצריך לשים אותם בצד ולהשתמש בשרותי המוניות הישנים של פעם שהם קצת יותר ישרים והגונים.

  נכוותי, נפגעתי, גנבו אותי ובעצם אפילו לא שמים עלי במענה מגט טקסי.

  הפעם הנהג הזה רימה אותי, ומי יודע כמה עוד כאלה קיימים בחברה שצריך לחשוב פעמיים לפני שמזמינים עם חברת גט טקסי נסיעה.


  אם הוא עשה את זה לי אני מתאר לעצמי מה עושים לתיירים או אנשים לא מקומיים והדבר הזה מקומם, מרגיז, מרתיח ויותר מזה מביא אותי לפיוזים מטורפים.

  חברת גט טקסי – נכשלתם, כשלתם בנהגים שאתם מחזיקים, הרמאות פה זעקה לשמיים, הנוכלות צועקת למרחקים, ואתם אפילו לא עונים.

  תדעו חברים, אכלתי אותה ואני לא רוצה שאיש מכם ייפגע ולכן עדיף כבר לקחת את מונית הדר בשדה התעופה ולא להסתכן עם נהג נוכל מגט טקסי שבסופו של יום ייקח מכם פי שתיים וחצי כסף  בלי להניד עפעף ולהסס.

  חוצפה, זהירות, תחשבו פעמיים לפני שאתם מזמינים נסיעה בגט טקסי. אני נכוותי קשות ולא רוצה שזה יקרה גם לכם.

    

  דרג את התוכן:

   תגובות (6)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     28/10/15 19:32:
   זאת מסורת מאז ומתמיד בשדה התעופה, לעבוד על נוסעים.
     25/10/15 01:22:
   לעדכן: הוגשה תלונה רשמית למשרד התחבורה ורשויות המס - מע"מ - מס הכנסה
     23/10/15 17:35:
   ליאת, זה היה בדיוק כך - היה נהג מונית שהזמנתי מהאזור והוא גם לקח אותי בפעם הקודמת והיה מושלם והוגן. רק יד המקרה הייתה והוא היה חייב לבטל את ההסעה שלי חזרה, קבעתי איתו אבל משהו משפחתי שלו מנע את זה והוא הודיע לי יומיים קודם שהוא לא יוכל לאסוף אותי. אם הכל היה כמו שמתוכנן, היה באמת מתממש מה שבא בהצעתך אבל על הבעסה שלי זה לא יצא לפועל. מה לעשות זה יד גורל, וקיבלת הצעה מחבר לבלוג פה להגיש תלונה למשרד התחבורה וכך אעשה - אשב לנסח את מכתב התלונה עם כל הפרטים על הנהג ואעביר אליהם במהלך סופשבוע "בזכות" העובדה שהיה החיוב בכרטיס אשראי וגם הגזילה של 150 ש"ח ללא קבלה יש לי את הפרטים של הנהג ואני מאמין שמשרד התחבורה יבוא איתו חשבון. תודה על הרעיון
     23/10/15 13:42:
   הצעה מעשית כדי שלא תיתקל בתופעה כזו בעתיד. לפני טיסתך הבאה, צור קשר עם נהג מונית שאתה מכיר ובוטח בו, או כזה שקיבלת עליו המלצה מחבר או מכר. או עם תחנת מוניות אמינה באיזור מגוריך. הזמן לך את הנסיעה חזרה, סכם איתם את כל הפרטים כמו שעת טיסה ומקום איסוף, וכן מחיר. תן תיזכורת לנהג יום לפני טיסתך חזרה (אפשר בסמס או בוואטספ), ובשובך מחו"ל תוכל לחזור לביתך בנינוחות ובאמינות.
     22/10/15 21:55:
   מסכים לגמרי עם התגובה הזו והאמת, זו הייתה נסיעה מושלמת. רק חבל שקצת עשו לי רע, חיי לא ייעצרו בגלל זה ובטח לא בגלל 50 שקלים אבל זה עצוב שאתה מגלה את הדברים האלה כל פעם מחדש. במיוחד שפעמיים קודם היו מופלאות ושרות פצצות ופתאום בא תפוח רקוב.... וקילקל הכל בדעה שלי עליהם. אבל זהו גמרנו איתם כבר לא אסע יותר והכתיבה פה היא בעיקר שאחרים יידעו ויהיו זהירים ויידעו מי הם גט טקסי וכמה צריך להזהר. החיים יפים וממשיכים תודה על התגובה החמה
     22/10/15 16:09:
   הנסיעה שלך עדיין יפה ומושלמת. תתייחס לגנב קטן כמו לגשם שפתאום יורד ומרטיב אותך, אתה ממשיך ללכת, מתייבש, מתוסכל קצת ומחזיר למרכז החיים שלך את מה שבאמת חשוב לך.

   ארכיון

   פרופיל

   יוסיקווטינסקי
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין