כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  שמות והסיפורים מאחוריהם

  שמות מתארים לא פעם דרמה שארעה לפני שמקבל השם נולד/ה. שמות מיוחדים וחריגים מספרים סיפור. למשל אותה נס-יה שפגשתי במזכירות קיבוץ היתה נס עבור הוריה מאחר וכמעט לא נולדה. את החווייה שלהם חרטו בשמה לנצח. אספתי הרבה סיפורי שמות ואני מעונין לשמוע על עוד וללקט אותם לידיעת המתענינים באותם דרמות קטנות שקדמו לשמותיהם ושל אחרים. איני מתחייב לשמור את כולם ולי הזכות לערוך אותם בתאום עם השולח/ת. מקווה שנהנה כולנו מהבלוג

  0

  דרכי התבוננות באמנות מודרנית- ברמת הנדיב זכרון יעקב

  1 תגובות   יום שני, 28/12/15, 17:55

  במה לקהילה

  ''

  "רמת הנדיב" בזכרון יעקב הזמנה להרצאות בנושאי ראיית והבנה אמנות:


  ביום שישי, 15/1/16 בשעה 10:00 באודיטוריום שברמת הנדיב יתקיימו שלוש הרצאות מתחום האמנות. מרצה:        יואל אמת – תושב זכרון יעקב וכתב לענייני אמנות של מגזין המושבות.

  ...

  1. דרכי התבוננות והבנה של אמנות מודרנית:
  בהרצאה יודגמו דרכי התבוננות והבנה לעולמם הפנימי של אמנים כפי שמתבטא ביצירותיהם. תודגם גישת המחשה ופענוח לעבודות אמנות שיוצגו והסברים לאופן בו יכול כל אחד לאמץ גישה אישית להעשרת להבנת אמנות מודרנית. תינתן סקירה על זרמים באמנות העכשווית. במהלך ההרצאה יתאפשר לשאול שאלות..

  ורקע אישי של האמניות, הסיבות לצמיחתן של נשים באמנות. יובאו ספורי צמיחה אישיים מתוך מאות ראיונות שקיימתי עם אמניות בשנים האחרונות.

  2. מעמד הנשים ככוח עולה באמנות המודרנית:
      תינתן סקירה אישית שלי על סוג האמניות שפגשתי בקרב האמנים היוצרים כיום. תינתן סקירה על מגדרי תעסוקה   

  3. "לא רק פרחים":על ג'אלה ארדיטי- אמנית צלום:
  סיפור אישי על פריצה של אמנית בגיל השלישי. ספור מייצג למתואר בהרצאות הקודמות . יוצגו ויוסברו העבודות שעשתה והן יעברו ניתוח בהתאם לכלי ההתבוננות שיתוארו בהרצאה הראשונה. יוגהר שיוכה למגדר מאפיין בהתאם להרצאה השנייה.

  דרג את התוכן:

   ארכיון

   פרופיל

   יואלאמת
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין