כותרות TheMarker >
  ';

  יומן סיפורים

  תמיד אהבתי לכתוב, זה החל במכתבים והמשיך בסיפורים, זיכרונות, הדי פנטזיות מדליקות. הסיפורים נולדים מאוחר בלילות או מוקדם בבקרים, תמונה, תסריט או רעיון. ציור מילים על מסך מחשב, מפיח בהם חיים אחרים, לפעמים מפתיעים, גם אותי.

  הנץ דואה © כל הזכויות שמורות

  0

  מאהב בתשלום - מתנת יום הולדת

  2 תגובות   יום שבת, 9/1/16, 18:29

  -          ליום הולדת חמישים אני רוצה שתארגן לי משהו מיוחד, כמה גברים, אישה ואני רוצה להיות באמצע - הנסיכה, המלכה, אובייקט של תשוקה.

  זה מה שאשתו ביקשה והוא פנה אלי וביקש שאצטרף לחגיגה.  לא יכול הייתי לסרב, במיוחד אחרי שראיתי את תמונתה והרי זו גם העבודה שלי.

   

  תהיתי מה בדיוק הוא מארגן ושאלתי אותו על התכניות שלו.  הוא הסמיק מעט, החל להזיז את המזלג נבוך, הביט סביבו בבית הקפה הכמעט ריק, רכן לעברי ולחש "אני לא יודע מה לעשות" הרגשתי את חוסר הנוחות שלו "לא רק שאף פעם לא עשינו כאלו דברים אלא שאני בהלם שהיא ביקשה"  במבוכה רבה ובמילים מקוטעות הוא סיפר לי על אהבה מאז ימי התיכון, אהבה שגדלה עם המשפחה והשנים אם כי ללא דגש מיוחד על סקס, שהיה רגיל, טוב, מספק ושגרתי.

   

  "אין לי מושג מהיכן באה הבקשה הזו שלה"  משה (שמות המשתתפים בדויים על מנת להגן עליהם) אמר לי "אבל אני מרגיש שחשוב מאוד לה וליחסים שלנו שאעשה כל מאמץ על מנת להגשים את המשאלה הזו".

   

  נשענתי לאחור חושב שהוא לא בדיוק מבקש ממני להצטרף לאירוע, אלא לארגן אותו מתחילתו ועד סופו. עודי מתלבט אם לקחת על זה על עצמי נכנסה אישה לקפה, חייכה למשה והתיישבה ליד החלון.  כשראיתי את חיוכו של משה ואיך זרחו פניו חשבתי לעצמי שכן, אקח על עצמי לארגן את הגשמת החלום.  עירית לא הייתה יפהפייה אבל היציבה שלה הייתה נפלאה, חדורת ביטחון, זקופה ומלאת בערך עצמה.. נפלא.  כשהיא ראתה אותי עוזב, היא קמה להצטרף לבעלה.  "עוד אגשים לך חלום" חשבתי, חייכתי אליה ועזבתי את הקפה מבלי שמשה יציג אותנו, אני מניח שהוא אמר לה שזו הייתה פגישה עסקית.

   

  חשבתי שלא צריך להגזים בכמות המשתתפים, עדיפה האיכות על מנת לייצר חוויה מרגשת ומעצימה לא רק לא' אלא גם לבעלה.  ידעתי איזו אישה אביא. יעלי, לקוחה לשעבר שפריחה מינית מאוחרת לא גרעה במאום מהחושניות והארוטיות שבה.  לגבי הגבר לא ממש ידעתי אבל חשבתי שאם יהיה עוד גבר אחד זה יגרום למשה להיות צופה ואילו אם נהיה "רק" שני גברים ואישה, הוא יהיה חלק מהחוויה, כך הניסיון יעשיר גם אותו.

   

  למחרת פגשתי את יעלי.  היא שמעה את התכנית וראיתי שלמרות הריגוש שעלה בה, עדיין הייתה מסויגת ורצתה להכיר את הזוג קודם למפגש.  אמרתי לה שזה לא יקרה שכן זו הפתעה.  אמנם יש סיכון מסוים, אבל גם זה חלק מהעניין.  בכל מקרה תמיד תהה לה הזכות לסגת אם משהו לא ימצא חן בעיניה.  בהיסוס מה היא נענתה.

   

  ליום האירוע, יום ההולדת של עירית הזמנו סוויטה במלון פאר ליד הים, עם נוף, שמפניה, נרות ומיטה ממש גדולה.  הודעתי למשה שהמקום מוכן ותפקידו להביא לשם את עירית חצי שעה לפני השקיעה.  הוא החל לשאול אותי שאלות ואמרתי לו שיחכה בסבלנות, ההפתעה גם עבורו.  "אני מציע שתרימו כוסית ותביטו בשקיעה וכאשר תשמעו נקישה בדלת, תאמר לעירית שהגיעה המתנה ושהיא צריכה לכסות את העיניים ולשבת בכורסא".

   

  כך היה.  כשהגיעה השעה נקשתי בדלת והמתנו עד שמשה הזמין אותנו להיכנס.  עירית ישבה בכורסא לבושה בשמלת שיפון בצבעי פסטל רכים ובדוגמה אבסטרקטית שהחמיאה לגזרתה, בידה כוסית שמפנייה ארוכה וצרה.  כששמעה אותנו נכנסים חלף בה רעד קל.  הבטתי ביעלי וראיתי שהיא מביטה בעירית ובמשה דרוכה, אבל פחות מתוחה.  מבלי לומר מילה התקרבתי לכורסא, כרעתי ונטלתי את כף ידה של עירית בכף ידי החמה.  היא נרעדה לרגע ושקטה.  נשקתי לכף ידה.  רמזתי ליעלי והיא עברה לצידה השני של עירית, לקחה ממנה את השמפניה והצמידה את ידה של עירית לפניה.  עירית ליטפה את יעלי, וראיתי ששתיהן נרגעות מהמתח אבל סוג חדש של ריגוש עולה בהן.

   

  רכנתי קדימה והנחתי את שפתי צמוד ללחייה של עירית, ליד שפתיה.  הבל נשימה חמה מלטף וגם בי הריגוש גובר.  אין כמו הגשמת משאלה של אישה חושנית להיות נוסע נלווה בהרפתקה שלה.  היא לא חיכתה והפנתה את ראשה כך ששפתינו נגעו והתנשקנו.  זו הייתה נשיקה נעימה ומתוקה שבמהרה הפכה יותר ויותר סוערת ומלאת תשוקה.  ליבי פועם בחוזקה, חשבתי "איך אני שומר ולא נסחף עד לרגע המתאים..."  יעלי לגמה מהשמפניה, הניחה את הכוס והחלה ללטף את רגלה של עירית.  זו נלחצה לידה של יעלי וראיתי שהיא מוכנה.  הזדקפתי מעט ומשכתי את עירית אלי, חיבקתי אותה ויעלי חיבקה אותה מאחור, חום הגוף של שנינו היה כמעט יותר מדי עבורה ובירכיה נחלשו.. נשקתי לה והובלתי אותה למיטה, יעלי לקחה את ידו של משה, חיבקה אותו ולקחה גם אותו למיטה, עיניו ענקיות בציפייה דרוכה.

   

  לאט יעלי הסירה את בגדי משה ואני את בגדיה של עירית, מחבקים ומלטפים ומתחלפים בינינו עד שכולנו היינו עירומים במיטה.  יעלי ואני משני צדיה של עירית, משה ליד יעלי.  הבטתי בפטמות הזקורות של עירית, ודמיינתי את המתיקות הרטובה בין ירכיה.  יעלי גלשה מטה בעדינות, מסמנת לעירית לפסק את רגליה וזו, גופה התקשח לשנייה ונרגע כשחשה את שערה של יעלי על ירכיה, שערות רכות מלטפות.  יעלי הביטה בערוותה, סקרנית ודרוכה, גם לה זו פעם ראשונה.  היא טעמה, אהבה את מה שהרגישה.  באצבעותיה פתחה את השפתיים, חשפה דגדגן ורדרד וליטפה אותו בלשונה.  עירית נאנחה.  בזווית עיניי ראיתי את משה, עיניו בורקות.  החלקתי את ידי על שדיה של עירית, מסייר סביב הפטמה הזקורה, מרגיש אותה קשורה למה שהזדקר אצלי, מוסיף לה עוד מימד של ריגוש.  היא הושיטה יד לכסוי העיניים, אבל עצרתי בה לוחש "עוד לא, עוד מעט".

   

  יעלי השמיעה קולות של תשוקה, צוללת בין ירכיה של עירית, נאנקת ונושמת בכבדות, זו נאנקה, מבליטה אגנה מעלה, מהדקת אותו לפניה של יעלי וידה של יעלי בין רגליה היא, מלטפת באטרף.  הזדקפתי מעט, לקחתי את ידו של משה אל בין ירכיה של יעלי.  היא לא הפסיקה לשנייה אלא נענתה לו והוא, מוקסם כולו, נוגע ומלטף אותה, מביט באשתו המתפתלת בעונג ותשוקה מביט אל יעלי ופניו זוהרות באושר.

   

  יעלי הרימה את ראשה, הניחה אותו על בטנה של עירית ונאנחה, מבליטה את ישבנה, את ערוותה אחורה אל משה, גומרת גמירה קטנה אך ארוכה ומתמשכת.. לאט הורדתי את כיסויי העיניים של עירית וזו, הביטה בי, וחייכה.  לאט הורידה את עיניה אל בין ירכיה מביטה בראשה של יעלי.  היא עצמה את עיניה ואחזה בידי.  לאט שוב פקחה את עיניה והביטה במשה ואחר כך שוב בי כשקרבתי לנשק אותה.  ליטפתי אותה ליטוף ארוך, ולאט עברתי אל בין רגליה, מחליק את הקשיות שלי בין שפתי ערוותה.   היא הייתה לוהטת ומוצפת, בקלות החלקתי לתוכה ונשארתי.  היא עטפה אותי ברגליה, לוחצת אותי אליה פניה כך שמילאתי אותה.  שכבתי עליה כך שכל גופי נגע בכל גופה, אני בתוכה, נותן לפעימות שנינו להסעיר את הרוחות עוד יותר. 

   

  יעלי שכבה על בטנה לצידי, ידה האחת משוטטת על גופה של עירית ומשה מזיין אותה בתנועות ארוכות מאחור.  עירית נאנחה וגמרה, הרגשתי את הרטיבות הרותחת אופפת את הזין שלי.  לא עצרתי.  שיניתי מעט את קצב התנועות כך שהיא תמשיך להרגיש את הגירוי, כך שהיא תגיע לעוד אביונה ועוד אחת.

   

  ערב קסום. איזו עבודה נפלאה יש לי, בר מזל.

  דרג את התוכן:

   תגובות (2)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     14/1/16 15:08:
   כאן למטה מילים בוטות אבל יש בהן משהו.. הפרק הזה חסר לחלוחית, לא מרגש ובטח שאינו מסעיר. אני תוהה מה עלי לעשות על מנת לשפר אותו. אולי להכניס יותר מעורבות והתרגשות של המספר.. מה שיעניק לסיפור מקצב מהיר וסוער יותר... אחשוב על כך.
     9/1/16 23:44:
   עלוב. משעמם. מתאים לסיפורי זקנים שעוד נותר משהו בזכרונם. בטוח שכמה גרוטאות תימחאנה לך כפיים בקול חלוד.

   ארכיון

   פרופיל

   הנץ דואה
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין