כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  תיקון עולם

  אקטואליה, פוליטיקה והומור

  0

  למי נחוץ שר חוץ

  0 תגובות   יום שבת, 30/1/16, 13:40

  ''

   

  כזכור לזוכרים, אחרי מאמצים כבידים לעזור לנו להגיע להסדרים מוסכמים עם השכנים, בנט סחט את ביבי באיומים, ומזכיר המדינה נשלח לפתע חזרה לביתו בידיים ריקות ובבושת פנים. אני מניח שקרי האמין שהמאמצים הממוקדים והנחושים שלו בסוף יניבו פירות מתוקים, אבל אז באו בלילה אחד הקיצונים ועקרו את כל המטעים.

  .

  כידוע לחרדים, לחוששים, למותקפים ולאזרחים המודאגים, בגלל העדר תזוזה, ובעיקר בשל חוסר תיקווה אפילו לדון בסוגיה בשל סירובה של הכנופיה שמחשקת את כבוד ראש הממשלה, צמחה לנו לאחרונה אינתיפאדה משונה שבה כל ילדה שחוטפת קריזה אחרי מריבה עם המישפחה ורוצה לסיים את חייה במחאה ניגשת לעמדת הבידוק הקרובה ומראה למאבטח את הסכין שהיא גנבה מהמטבח של אימא.

  .

  כמובן, בדרך כלל השומר האמיץ לא לוקח לילדה את הסכין וצועק עליה שככה לא פותרים בעיה, אלא נמלט בגבורה לאחור, תופס עמדה נוחה ויורה בה מייד כדי להרגה. בעיתונים כתוב שעוד מחבלת נוטרלה או על מחבל נוסף שכבר לא סובל מהפרעה שכן הוא שוכב במנוחה, אבל במציאות אנחנו ממשיכים לחוש איומים קיומיים בגלל כמה ילדים אובדניים שהתרופפו להם הברגים.

  .

  זה נכון שפה ושם יש גם מחבלים אמיתיים שרוצים להצטרף לחוגגים המתים, אבל רוב המפגעים הם סתם מופרעים קטינים. לפעמים חבל לי שלא משתמשים בנוהל עצירת חשוד בכאלה מצבים אלא יורים כדי להרוג ואז מספרים שזה נעשה בגבורה ובקור רוח משום שהיורים החמושים חשו מאויימים או מותקפים, וזאת מכיוון שרצה אחריהם איזה ילדה עם כפכפים שאחזה בסכין של מלפפונים.

  .

  בגלל הסחיטה באיומים והסרבנות לעשות פשרה של שפויים, עכשיו הקיצונים כנראה מאוד עליזים, שכן ברור להם שהם מחזיקים לביבי במקומות רגישים, והוא בדרך כלל מציית לסחטנים כדי להמנע מכאבים או מיסורים. בהעדר הסדרים יש בארץ כל הזמן פיגועים וזה נהדר שכן זה מאפשר ללאומנים להאשים את המיואשים על כך שהם משום מה נואשים, זועמים ואובדניים.

  .

  לדעתם של הקיצונים המקומיים, אלה שישירות אחראים למצב ולנפגעים, כמובן שאין עם מי לדבר על הסדרים משום שהילדים המופרעים של השכנים המיואשים פה ושם תוקפים בפרעות רצחנית אזרחים תמימים במקום לחבוש את ספסל הלימודים. בגלל הבעיה הזו, אפילו שרשמית ובתלוש השכר כתוב שביבי הוא שר החוץ, זה שאמור לסגור הסכמים ולהביא תועלת לתושבים, הדברים בעצם תקועים, ועם הזמן הם גם מתדרדרים במדרון בלי בלמים, ורק מחמירים.

  .

  אם ביבי לא עושה כלום בתור שר חוץ למה התפקיד בעצם נחוץ? ממילא מרוב תיקים שהוא מחזיק לבדו הוא בטח תשוש, לחוץ ורצוץ. נו, טוב. ללא קשר לתירוצים מגוחכים, תוספת שכר בעבור תפקידים שלא מבוצעים או אילוצים מפחידים מקיצוניים סרבניים וסחטניים, במבחן התוצאה דומה שכבוד שר החוץ נחל כישלון חרוץ.

  .

  ציטוט: . צרפת מאיימת: אם המו"מ לא יחודש - נכיר בפלסטין.

  .

  שר החוץ הצרפתי הודיע על ניסיון לכנס ועידה בינלאומית כדי להשיב לחיים את המו"מ, והציב אולטימטום. גורם מדיני ישראלי: "זה תמריץ למבוי סתום, כך לא משיגים שלום". הפלסטינים פועלים במקביל באו"ם נגד ישראל: "לא נסכים ש-2016 תהיה עוד שנה שבה כלום לא ייעשה".

  .

  ציטוט:

  .

  צרפת מאיימת: ללא חידוש המו"מ - נכיר במדינה פלסטינית.

  .

  שר החוץ פביוס יצא בהצהרה כלפי ישראל, ולפיה אם לא תקדם את השיחות עם הפלסטינים - מדינתו תכיר בפלסטין כמדינה. לדבריו, בשבועות הקרובים צרפת תעסוק בכינוס הצדדים בסכסוך כדי "לשמר את פתרון שתי המדינות".

  .

  ציטוט:

  .

  משבר ביחסים: ישראל דחתה את יוזמת השלום הצרפתית.

  .

  גורם מדיני התייחס להצהרה של צרפת ולפיה אם ישראל לא תחדש את המשא ומתן, תכיר פריז במדינה פלסטינית. לדבריו, האמירה תביא את הפלסטינים להימנע משיחות עם ישראל כדי לקבל הכרה. "צרפת מתמרצת אותם להגיע למבוי סתום".

  .

  ציטוט:

  .

  נתניהו לאובמה בבית הלבן: "אני מחויב לפתרון שתי המדינות לשני עמים".

  .

  ראש הממשלה הדגיש פעם נוספת את ההזדמנות לשלב את מדינות ערב בתהליך השלום. . ציטוט: . ראש הממשלה: אם אבחר, לא תקום מדינה פלסטינית. . בריאיון מיוחד ל-nrg אמר נתניהו כי ישראל ניצבת בפני שורה של יוזמות בינלאומיות הקוראות לחזרה לקווי 67' ולחלוקת ירושלים. "כל מי שהולך להקים היום מדינת פלסטינית נותן שטח לאיסלאם הקיצוני. השמאל מתעלם מזה וטומן ראשו בחול".

  .

  ציטוט מדיברי נביא חובב שאני מחבב:

  .

  אחרי שביבי האשים את המופתי באחריות לשואת היהודים שגרמו הנאצים, שזה דבר מוזר שרק מוכיח על בורות, רצון מכוון לעשות עיוות או סתם שטות, כזו שגרמה לו בסופו של דבר להשמיע הסברים והתנצלות, היום ראיתי שכבוד ראש הממשלה שוב מנסה לסחרר ולשכתב את מה שניתן להפריך מאוד בקלות. אינני בטוח מדוע ביבי מתעקש לעשות שגיאות, אבל אולי הוא נהנה מזה, או שהוא סבור שרוב הבריות מנומנמות, חולמניות או שכחניות.

  .

  ציטוט:

  .

  נתניהו: "כשמנהיג פלסטיני יכיר במדינה יהודית - יהיה שלום"

  .

  ראש הממשלה, בנימין נתניהו, התייחס בנאומו בפני כינוס הפדרציות היהודיות בצפון אמריקה לסכסוך הישראלי-פלסטיני והצהיר כי "כשנפגוש מנהיג שיהיה מוכן להכיר במדינה היהודית - אז יהיה לנו שלום".

  .

  עד כאן הציטוט שמראה על חוסר התמצאות או רצון מכוון להטעות את המאזינים והמאזינות בדיברי שטות. במציאות, ערפאת ורבין הרי לחצו ידיים ועשו הסכמים אל מול צלמים, כך שלספר שהפלסטינים לא מכירים במדינת היהודים ולא עושים עימה עסקים זה בעצם גיבוב של שקרים מגוחכים.

  .

  ציטוט:

  .

  אבו מאזן: "מוכן למו"מ עם נתניהו, ידנו מושטת לשלום".

  .

  יו"ר הרשות קורא לחדש את המגעים להסכם ומזהיר כי אם לא יימצא פתרון לסכסוך יעלו ארגוני טרור נוספים באזור שיאיימו גם על ישראל: "אני מקווה שלא תסרבו ליד המושטת אליכם כי האלטרנטיבה לא תהיה טובה לאף אחד"

  .

  עד כאן ציטוט.

  .

  האמת? זה לא ממש נעים לראות את כבוד ראש הממשלה מפריח כזבים וכל הזמן עושה בושות ברבים, אבל בשלב זה אני סבור שאולי זה בכלל עונש מאלוהים. מי יודע? אולי עשינו כמה חטאים בלי משים וכבודו שלח לנו עונשים בצורת שליטים שמולכים עלינו שנים ולא מתחלפים במנהיגים יותר הגונים, ישרים, שקולים וטובים?

  .

  עד כאן ציטוטים עם ציטוטים נוספים, שזה דבר שבדרך כלל קצת מבלבל את הקוראים.

  .

  מה ניתן לומר על הדברים שפוליטיקאים בכירים ורמאים אומרים למיקרופונים בעודם מכזבים ומשקרים ביודעין לחברים וידידים? לעניות דעתי הדלה יתכן שאחרי שנוהגים כך כמה שנים אנשים בסוף מקבלים מזה רושם שאולי כבוד ראש הממשלה מימין אינו אמין לחלוטין, שכן במעשיו הוא בעצם מדגים שהבטחותיו הן כמו בלונים צבעוניים וריקים, כאלה שמתעופפים למרומים בעודם בעצם לגמרי חלולים.

  .

  אישית, קצת חבל לי שנציג מכירות וההסברה הלאומית שלנו, זה הידוע בעולם מזמן ככזבן ושקרן, הוא עכשיו לא רק השליט שמחליט החלטות שפוגעות בעם אלא גם האחראי הבלעדי על תדמיתנו המפוקפקת בעיני כולם.

  .

  (איור: גוגל)

  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .

  http://cafe.themarker.com/blog/513647

  RonKraus.com

   


  ''

  .

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   תגובות אחרונות

   ארכיון

   פרופיל

   ronkraus
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין