כותרות TheMarker >
  ';

  היום שהיה

  בלוג אינפורמטיבי בעיקר, מבחר נושאים מכל העולם, וגם קצת מפרי עטי..

  0

  הם חשבו שהם סקסיים

  7 תגובות   יום רביעי, 3/2/16, 11:31
   
  מזמן הבאתי לכאן סקירה של עטיפות תקליטים הזויות בטירוף, הפעם אני מביאה סקירה של עוד עטיפות, אך הפעם, מעבר לכך שהן הזויות, המצטלמים היו בטוחים שהם מאוד סקסיים בתנוחות, לבוש וכל הקומפוזיציה הסופית.
    
  הקו המפריד בין הנשגב לגיחוך הוא דק מאוד וזה המפריד בין החושניות לבוטות כנ"ל. מה, האמנים האלה לא ראו את התוצא הסופית לפני השקת התקליט?
  יותר מאחד יגיד שאני אכזרית בגלל שחשפתי את שרידי העבר המביכים האלה, אך אני חושבת שחשוב שהאנושות תלמד מהטעויות שלה. כן קהל נכבד, למען הדורות הבאים שיחסך מהם תמונות זוועה כמו אלה! הסנני 
    
  קבלו אותם עם הרבה טישו, עבור דמעות הצחוק שלכם:
    
    
   
   
  ''
   
  ג`ים פוסט: `איי לאב מיי לייף".
  יותר מאשר הוא אוהב את חייו, הוא אוהב את השפם שלו, תראו איך הוא השקיע באי סימטריה המכוונת של שפמו,  לי זה נראה כאילו עכברוש רץ מתחת לאפו והעדשה תפסה אותו ברגע הקליק.
  והפרצוף הזה שמנסה להראות אובר ביטחון עצמי? בסך הכל הוא הצליח להיראות כמו חביתוש ברגע המקלחת.
    
    
    
    
  ''
    
  שר: "טייק מי הום"
   
  שום דבר לא מפתה גבר כמו הלבשה תחתונה ממתכת. תאמינו לי. עם החזייה השפיצית והדוקרנית הזו ו-13 נקודות שונות המסוגלות לקרוע את שק האשכים או העיניים אם היא עושה תזוזה בלתי צפויה. עדיין מישהו מוכן לקחת אותה הביתה בתחפושת הזו?
   
   
   
   
  ''
   
  הרבי מאן: "פוש פוש"
   
  פוש, אה? ברצון הייתי דוחפת אותו  לתוך ברכת מים קפואים כדי שיתעורר. ברור, כי פה גם, אין משהו שיותר מפתה אשה מללטף חזה סמיך שיער כמו פרווה של פודל. ושוב השפם הארור! כנראה שבשנות ה-70`-80` גברים האמינו שהשפם הוא האביזר האולטימטיבי לפיתוי נשים. מברשת הקסם. (ולצערי חלקם עדיין מאמינים בזה גם היום). שזה גברי? לא, זה מגוחך, לפחות בעיני.
  ובשביל מה החליל בפוזה כזו? כנראה בשביל לדחוף לו לפופיק השעיר, הוא לא ביקש פוש פוש? מגניב
   
   
   
   
  ''
   
  פרינס: "רימס אוף קרים!"
   
  לגמד ממיניאפוליס היושב על ערימות של שמנת תמיד הייתה אובססיה לגבי המין השני. הוא הגבר היחיד על פני האדמה שנראה יותר גברי כאשר הוא לובש בגדי נשים!
   
   
   
   
  ''
   
  נטליה אסטרדה: "אני רוצה לשיר".
  נטליה אסטרדה היא שחקנית ומגישה ספרדייה ממוצא איטלקי.
  בשנות ה-90` ומשהו ניסתה את כוחה בשירה. זה תקליטה הראשון והאחרון, מעניין למה, אולי בגלל העטיפה ההזויה הזו?
  אני חושבת שהיא הוציאה את התקליט דרך חברת הפקות תפרנית, הם רצו לתת לה תדמית סקסית, אבל לא היה להם תקציב לבגדים ואביזרים, מה יותר זול מעירום? כלום. אבל מה? לא נעים שיראו בכל בית את התקליט עם הציצי חשוף, יש ילדים קטנים, יש זקנים עם לב חלש, לכן, הם שלחו ת`שליח לחנות הירקות שעל יד האולפן וביקשו ממנו להביא את הירק הכי זול וספרי בצבע זהב. הירק הכי זול היה הארטישוקים האלו שהיו במצב ריקבון מתקדם, הם ריססו אותם בצבע זהב וכך כיסו לה את הציצי והם היו בטוחים שהיא נורא סקסית. כך נולדה העטיפה הזו וכך מתה קריירת השירה שלה. והיא, רק רצתה לשיר.
   
   
   
   
   
  ''
   
  איגור ונטשה, לא בדיוק הבנתי את שם התקליט, אבל זה לא חשוב.
  תראו אותם, מנסים להיות סקסיים ומפתים, עם המבט החמאתי הזה והשפם שלו, או אלוהים! שוב השפם הזה. האם זה שפם מלאכותי? כמה מכוער! הוא מחזיק ביד קונכייה, השד יודע בשביל מה, כאילו הוא מגיש לנו מגש של עוגיות מרוקאיות. זוועה.
   
   
   
   
   
  ''
   
  טינו: "בפעם הראשונה".
  וכנראה גם האחרונה. אני לא יודעת ממתי התנוחה הזו נחשבת לסקסית, אך בעיני אין לה שום דבר מפתה, בטח לא בתמונה הנ"ל: תראו אותו עם המכנס הקצר הזה, נעלי הספורט המרופטות, הפרצוף שאומר "מה אני עושה פה בכלל?" והיד שמחזיקה ת`בטן כאילו הוא מנסה למנוע מהטחול שלו להתפרץ החוצה.
  אולי הוא חשב שחולצת הלקוסט תהפוך אותו מחתלתול לנמר!
   
   
   
   
   
  ''
   
  מוזיקה בשביל מסאז`ים.
  באמת? אנחנו אמורים להאמין לזה? כל הסצנה נראית כלקוחה מסרט פורנו איטלקי סוג ז`. הגופייה הזו שלו, המכנס הקצר, המבט של מניאק דגנרט האומר "תיכף היא תסתובב ואני מזמזם אותה.." אין שום דבר סקסי פה, אפילו לא ארוטי, סתם כמו סרט זול.
   
   
   
   
   
  ''

   
  מרטין דני: "רומנטיקה"
  בחייכם, אתם רציניים? מה רומנטי פה? כנראה שלמעצב העטיפה הזו יש חסך באהבת אם. הוא משעין את ראשו בחיקה של אשה אימהית שופעת, שבטח באותו רגע חושבת לעצמה: "מתי הוא יתבגר כבר? נמאס לי להיות שעות כך, טוב, בינתיים אחשוב על הרשומה לסופר: נוזל לכביסה, שמפו, 2 קילו תפוחים..., אהה אני חייבת להתקשר מחר ל.."
   
   
   
   
   
   
  ''
   
  דאיבולד: "סט מי פרי".
  התכנית הערמומית של דאיבולד כדי לפתות נשים היא לא שנויה במחלוקת. בכלל לא. לעבוד קשה בחדר כושר ובנוסף, להפוך לזמר. מי לא תיפול לרגליו ותתרום לו את גופה למגע? עם עטיפה כזו, כנראה כל העולם ואשתו. ובתכלס חתול מסורס מזמזם יותר ממנו.
   
   
   
   
   
  ''
   
  אקווריום: "פרח הרוח"
   
  מישהו חשב שלהלביש את הבנות של הלהקה הזו בשקיות זבל אדומות הוא שיא הארוטיקה. ובנוסף הבעות פרצופיהן המאולצות, כאילו רוצות לומר: "בוא.. קח אותי...". אפילו הן בעצמן לא מאמינות לזה. עופו עם הרוח בנות.
   
   
   
   
   
   
  ''
   
  טרינה.
  אני לא הולכת לפקפק בכישורי הרפואה של טרינה, אבל השילוב הזה, של העטיפה הזו, הוא פשוט הזיה מתמשכת. הזיה של מישהו ששכב בטיפול נמרץ והחליט ליישם אותה על עטיפה של איזה תקליט ויהי מה. אפילו סטודנט/ית לסיעוד שנה ראשונה יודע כי מתן שוק חשמלי באמצעות דפיברילטור במהלך קיום יחסי מין הוא הגורם מספר 1 להתחשמלות הנרתיק!
  אבל לטרינה החרמנית לא אכפת, היא חייבת להחצין את הרברבנות המינית שלה וכי, האם זה לא כך שמישהו פצוע שכל המוח שלו נשפך החוצה, כל מה שהוא רוצה באותו רגע זה זמזום מאחות חרמניה? ה-ז-י-ה.
   
   
   
   
   
  ''
   
   לא תאמינו, אבל בשנות ה-90` הופק התקליט הזה שהוא משהו כזה כמו מוזיקה לסקס לגיל הזהב. התקליט שחובה להיות בכל בית אבות המכבד את עצמו.
  גם נשים בגיל 60 ו-70 יכולות להיות ארוטיות! במיוחד אם הן לבושות כעוגות קצפת מרנג ושאר הירקות כמו בעטיפה הנ"ל.
  בשם כל אבותי, אני חושבת שהעטיפה הזו היא מתכון בדוק לאימפוטנציה נצחית. הם לא למדו שום דבר ממדונה? למרות שהגיע הזמן שגם מדונה תפסיק לדחוף את המפשעות שלה לקדמת העטיפות והבמה ותתחיל להראות את המיניות שלה בעידון מסוים, לפחות למען נכדיה.
   
   
   
  העטיפות הבאות לא קשורות לארוטיקה ממש, אבל מה, שוות הצצה ופרצי צחוק, הן בלתי נשכחות.
   
   
   
   ''
   
  יא ראבק מורגן! זה שנולדת עם שיני סוס, אתה לא אשם, יש טיפולי שיניים אפקטיביים, ואם אין לך כסף לאלה, לפחות תחייך בפה סגור ובטח בתמונה שצריכה למכור אותך!
   
   
   
   
   
   
  ''
   
  התקליט הזה הוא עם מוזיקה והוראות התעמלות לאוכלוסייה המבוגרת. אבל למען השם! ממתי עושים התעמלות בעניבה? בנעלי גולדה ומגפיים? ובחליפות חנק במעילים ועם משקפיים ששוקלים חצי קילו! ושימו לב בכלל לרקע הצהוב-חרדל המדכא!
  למרות זאת, חבורת הקשישים ברקע נראית נהנית.
   
   
   
   
   
  ''
   
  האם, האב ורוח האקורדיון. מה היה צורך בתמונה כזו? הגברת עם האוהל הכחול שכמעט נרדמת, הבעל-איש-לא יודעת עם מבט כזה של "נכון שאחלה של תמונה?" והאקורדיוניסט עם הבעה קשוחה ומבט מרוחק החושב באותם רגעים: "האם להמשיך לגדל ת`שיער או לשנות תספורת?", או "האם לצבוט את אמא כדי שתתעורר?" זה ממש פשע ויזואלי.
   
   
   
  ''
   
   
  הילדים הרעים. ערמה של עצמות יבשות לבושים באותו סט בגדים ועם פרצופים של אידיוטים שחושבים את עצמם דון קורליאונה והמאפיה, אבל לא מסוגלים להפחיד ג`וק. פשוט קורע.
   
   
  ''
   
  כאן זו לא התמונה, אלא התוכן:
   
  נתחיל בשם הבמה של הזמר גיטריסט: ססיליו, שזה שם די סיסי, אפילו בדרום אמריקה.
  שנית, שמות השירים, שימו לב:
   
  "הדירות מאוד יקרות"
  "אני שר כציפור"
  "הארנבת של החברה שלי"
  "גנבו לי את הרכב"
  "לחברה שלי יש משהו"
   
  גם לי יש משהו. גפרור כדי להצית את הזוועה הזו שתעלם לה לעולמים. מגניב
   
  דרג את התוכן:

   תגובות (7)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     4/2/16 23:28:

   אני מתאר לעצמי איך זה לעשות עיסוי עם תקליט שרוט, מרגיע מאד...

   אבל הכי הפתיע אותי זה הרבי מן.  מה לנגן ג'אז ולפוזה של אינסטלטור כשבמקום מפתח צינורות הוא מחזיק חליל.

    

    

   ''

     4/2/16 10:01:
   מעולה
     4/2/16 09:27:
   מסכים אתך: "הקו המפריד בין הנשגב לגיחוך הוא דק מאוד". הצלחת להראות את הגיחוך בעטיפות התקליטים הישנות, ונראה שנהנית מאד לעשות זאת. גם אני נהניתי לצפות ולקרוא. כל טוב, עמוס.
     3/2/16 20:40:
   איזה אוסף הזוי...איפה מצאת אותם? לפחות בשביל פוסט זה מצחיק בטירוף...
     3/2/16 17:42:
   ועוד לא אמרת דבר וחצי-דבר על עטיפות התקליטים של להקות ההאבי-מטאל... ((-:
     3/2/16 14:29:
   לא נורא, יש מקום גם למגוחך, עובדה, יצא לך פוסט מדליק
     3/2/16 11:57:
   לפני שנים רבות בארץ רחוקה, היו עיגולים שחורים עם חריצים דקים. כשהיו שמים אותם על מכונה משונה שנקראת פטיפון אפשר היה לשמוע מוזיקה. את העיגולים הכניסו לעטיפה צבעונית מקושקשת, כדי לשמור עליהם. בעברית קראו לזה תקליט.

   ארכיון

   פרופיל

   מיסיס הייד
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין