כותרות TheMarker >
  ';

  כתבות

  מבחר הגיגים...

  0

  על טרדות מיניות...

  37 תגובות   יום שבת, 6/2/16, 02:34

  במציאות סכינאית של מדינה כואבת ומדממת, מדי פעם כשיש הפוגה קצרה הגיליוטינה של התקשורת עובדת שעות נוספות. אין ספק, שהטרנד החדש הוא "הטרדות מיניות", כולם לפתע מואשמים בטרדה מינית או אחרת. נכון, זה חוק חשוב, אך מישהו בתקשורת החליט לעוות את ערכי הדמוקרטיה ולכהן גם כרשות המבצעת וגם כרשות השופטת. 

   

  התופעה הזאת של טרדות מיניות הנה תקדים מכוער ומאוד מסוכן במדינתנו "שמתפארת " בדמוקרטיה, מדי יום נערכים כאן משפטי שדה לאנשים ובקלות מקוממת הורסים חיים של אדם בהינף כותרת או הבלחה אחרת. 

   

  התקשורת החליטה למנות את עצמה לרשות השופטת וזהו תקדים מסוכן וחמור מכך תהליך לא דמוקרטי בעליל ושיבוש חמור של החוק עצמו. ראשית, בכל מדינה מתוקנת ודמוקרטית, אם יש האשמות צריך לבדוק אותן, עצם העובדה שהמתלוננות לא פונות למשטרה אלא לתקשורת זהו עיוות ההליך הדמוקרטי התקין. ראשית, אם יש חשד על המתלוננות להגיש תלונות למשטרה ולא לתקשורת, כי  כך בלתי ניתן לבדוק את ההאשמות המיוחסות. הרי ,איך אדם יוכל לקיים את ההנחה הדמוקרטית הפשוטה- שהוא אינו אשם אלא חשוד עד שיוכח אחרת במערכת המשפט?

   

  צר לי, אבל דווקא משום שאני אישה ואני מבינה דבר מה או שניים בהטרדות מיניות, שזהו הלך רוח לצערי די נורמטיבי במדינתנו המיליטנטית, אך אם אישה הותקפה בדרך זו או אחרת, חובתה לפנות למשטרה. איני מאמינה לטענות של פחד וכדומה, כי אולי במקרה אונס יש באמת חשש מצד האישה, אך אם זה טרדה מינית, החשש הוא לא קריטי ולא אקוטי. הצביעות הזאת של התקשורת שישר מאמינות לנשים, למרות שלא נבדק ולא הוכח כלום, כנדמה כולם כאן עוסקים בזכויות נשים ושאנחנו ארץ מתוקנת ונאורה, סלחו לי, אך אני לא קונה את הצביעות הזאת, כי במשפט אונס של מאבטח אודות סם האונס, הוא לבסוף קיבל עונש של עבודות שירות ובמקרה המצער באלנבי התיק נסגר גם כן, אז אם במקרים קשים כמו אונס ותקיפות מיניות מערכת הצדק כושלת כישלון נחרץ..., ולפיכך בנושא הטרדות מיניות , כל הצדקנות הנוראית שיש  סביב זה כאילו הם עוסקים בזכויות נשים בעוד זה רק ספין, אייטם רכילותי של תקשורת תאבת דם שהחליטה להיות מערכת הצדק והמשפט בישראל. 

   

   תקדים זה החל עוד במקרה אייל גולן, התקשורת חגגה באייטמים נוראים וכשהמשטרה בדקה נמצא כי הנערות מסרו עדות שקר, אך עובדה זו לא מנעה מהתקשורת לערוך משפט שדה למרות ההליך הדמוקרטי שנעשה. כמן כן, בעניין סילבן שלום, אדם ששנים הייתה לו פעילות פוליטית ענפה, החל מחול השדים, ללא כל בדיקה של העדויות ללא כל דבר הוא נאלץ להתפטר ושמו וכבודו האישי הושחר עד לבלי הכר. כמו כן,  גם במקרה ינון מגל הסערה החלה והוא נאלץ להתפטר, ללא כל בדיקה של המשטרה. זהו תהליך חמור ביותר ואיני מבינה איך אנשים לא רואים זאת, גם עולה החשד כי שיטה זו היא טובה לחיסול אדם פוליטית או חברתית ללא כל אפשרות מצידו לגונן על עצמו וכנגד הטענות. 

   

  צר לי אך העיוות והחולי של התקשורת בישראל הנו  חסר תקדים, נדמה כי לאחרונה התקשורת הפכה להיות תאבת דם, מחפשת כל פעם קורבן חדש לגיליוטינה הראשית. משפטי שדה  הם למעשה הליך פרימיטיבי שמזכיר תקופות חשוכות בהיסטוריה. ובנוסף, תקדים חמור ביותר שלא מקובל בארץ דמוקרטית. 

   

  וזאת אני אומרת דווקא מנקודת מבט נשית, הטרדות מיניות הנה חלקה של כל אישה בארצנו ולרוב את חסרת אונים מול הערה מבזה או מבטים אונסים, אין כל דרך להתגונן מכך כי את לא יכולה לתבוע כל אדם שזורק לך הערה , או מביט בך בצורה כזו או אחרת, את יכולה לענות או להתגונן, אך עדיין יש חוסר אונים . שלא תבינו לא נכון, אני בעד החוק, אבל אם זה חוק אז על הרשות המבצעת והמחוקקת לעסוק בו, לא התקשורת. התקשורת אינה גוף של צדק, היא מונעת מאינטרסים כלכליים גרידא, יצירת באזים כדי לסחוט רייטינג, כדי שיוכלו למכור לכם פרסומות אגרסיביות. 

   

  מדהים אותי לראות שאנשים משתפים אם זה פעולה, מדהים אותי הקלות הבלתי נסבלת של משפטי השדה שנערכים כאן, ללא כל חקירה, אנשים מואשמים והחמור מכך הם הקהל, הקהל הישראלי שהולך שולל אחר כל כותרת כמו צאן. 

  השאלה היא מה התופעה הזאת מסמנת ? האם היא מסמלת את העובדה שהפכנו לחברה מתלהמת שלא נשענת על צירי הדמוקרטיה אלא רק על ציר האנרכיה. האם קהל הטוקבקים או קהל הקוראים, לא חושב באופן דמוקרטי- שאדם לא חף מפשע עד שיוכח חפותו? האם התקשורת בישראל צברה כוח מפלצתי שראוי לוועידת חקירה?, האם  מונח היסוד של הדמוקרטיה חופש ביטוי הפך להיות חופש להאשים ללא כל עילה משפטית? 

   

  אין ספק שהתופעה מדאיגה עד מאוד וחמור מכך גם הקהל המתלהם שהולך שולל אחר כל כותרת של תקשורת תאוותנית. לדעתי, התופעה של העדר בארצנו אחר כל "קורבן" תקשורתי בטענה כזו או אחרת, מדאיגה יותר, כנדמה כולם פותחים את פיותיהם בשקיקה ללא כל מידת אבחנה. הרי  עם ישראל ידוע בהיותו עם דעתן, איך זה שלפתע כולם הפכו להיות בעלי דעה אחת {הדעה של התקשורת). ללא כל ניסיון להעמיק בנושא או לחקור את הנושא. עצם העובדה שאנו נותנים כוח כה רב לתקשורת הנה תופעה מדאיגה עד מאוד, לא ייתכן שהתקשורת תנהל את המדינה, זהו גוף כלכלי שמתיימר להיות הכלב השומר של הדמוקרטיה, אך כיום הם לא רק נובחים, אלא גם עורכים  משפטי שדה פומביים ולמעשה מבזים את הדמוקרטיה. 

   

  ולעניין הטרדות המיניות, שוב אני חוזרת ואומרת כי אם יש חשד צריך לבדוק אותו במערכת המשפט, כי האכיפה של חוק זה הנה בעייתית מאוד. גם ההתיימרות כביכול להגן על הנשים שבפועל התקשורת הכתובה והתקשורת החזותית עוסקים רק בהחפצה גסה של נשים, בהפעלת מנגנוני  דיכוי נשי שגורם לתחלואות חמורות כמו אנורקסיה והפרעות אכילה. המנגנון כה מסוכן שהוא אף חלחל למחוזות הילדות והיום גם ילדות עסוקות רק במראה שלהם ובמשקלם ולרוב חוות תחושה של השפלה ובושה. כותרות אינסופיות על "לא תאמינו איך היא נראית בגיל 40.." כאילו קרה כאן "נס" שהרי נשים בנות ארבעים אמורת ללכת עם מקל ולהיות בכלל בבית אבות.... האפליה על רקע הגיל כלפי נשים,  התמונות המחפיצות, ההפעלה של מנגנוני הדיכוי, כל זה ועוד, כאשר בד בבד הם כביכול "מגנים" על נשים במשפטי הראווה שהם עורכים למטרידים. 

   

  כך שנושא זה בעייתי עד מאוד וטורד מאוד את כל ערכי הדמוקרטיה וערכי זכויות הנשים. צר לי שהגענו למקום כה נמוך באבולוציה הדמוקרטית שלנו  ויותר צר לי על טמטמת ששולטת בארצנו, על ההליכה בעיניים עצומות אחר התקשורת, כאילו היא הצדק היחיד עלי אדמות...

  דרג את התוכן:

   תגובות (37)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     16/5/16 02:32:
   מאמר אמיץ. מזדהה עם מה שכתבת
     3/3/16 20:23:
   הנושא שהעלית חשוב ביותר ונקודת המבט שלך נכונה ומ וצדקת. אני רואה בפוסט של טיפול בסימפטום ולא במחלה עצמה, והמחלה היא ממסד מושחת מהמסד עד הטפחות. המון חיסולים פוליטיים נעשים בדרך הזו כי אי אפשר להתגונן מפניה, מערכת המשפט מושחתת והשופטים נתונים למרות הפרקליטות (דברי עו"ד פלדמן בגלובס) לפרקליטות יש כוח אדיר ויש לה תיק על כל אחד, היא יכולה לחסל פיזית, נפשית וכלכלית כל אחד, והפרקליטות משתמשת ב"טרנד" הזה של טרדות מיניות. לא אאריך בעניין, אבל אפשר לכתוב ספר שלם על העניין. ולגבי התקשורת. התקשורת אינה עצמאית, עיתונאים יכתבו מה שיקדם אותם ומה שיאמרו להם בעלי הבית שלהם (אדלסון "ישראל היום") ומי שיכל להתנכל להם. (הפרקליטות)
     25/2/16 04:41:

   צטט: נטלי חסין 2016-02-21 22:01:07

   צטט: נטלי חסין 2016-02-21 21:41:17

   צטט: נטלי חסין 2016-02-21 21:38:36

   ציטוט:

   ------------------------------------ מתנצלת שלא הובנתי נכון . בוודאי שאני מאמינה לך . כשכתבתי שאת מחטיאה את המטרה ומה שעברת לא היתה הטרדה מינית אלא התחילו איתך (כנראה בצורה וולגרית) זה כי כתבת ואני מצטטת אותך : "איני מאמינה לטענות של פחד וכדומה, כי אולי במקרה אונס יש באמת חשש מצד האישה, אך אם זה טרדה מינית, החשש הוא לא קריטי ולא אקוטי. הצביעות הזאת של התקשורת שישר מאמינות לנשים, למרות שלא נבדק ולא הוכח כלום, כנדמה כולם כאן עוסקים בזכויות נשים ושאנחנו ארץ מתוקנת ונאורה, סלחו לי, אך אני לא קונה את הצביעות הזאת, כי במשפט אונס של מאבטח אודות סם האונס, הוא לבסוף קיבל עונש של עבודות שירות ובמקרה המצער באלנבי התיק נסגר גם כן ." אני מדגישה שוב שכתבת שאינך מאמינה לטענות של פחד וכדומה ושאולי במקרה של אונס יש חשש מצד האשה אך במקרה של הטרדה מינית החשש הוא לא קריט ולא אקוטי וזה לא נכון להביע כזה חוסר אמון במתלוננות שלא ניגשות להתלונן במשטרה . שוב אחזור על עצמי . נשים ונערות וגברים לא מתלוננים על אונס ומעשים מגונים והטרדות מיניות כי המשטרה לא מטפלת בתיקים של המתלוננים והמתלוננות כי סטטיסטית יש להם מיכסה מסויימת מהתיקים שהם מגישים בהם כתב אישום ומעבירים לפרקליטות לדוגמה : 123456789 תיקים ניסגרים . תיק מס' 10 יוגש בו כתב אישום . ושוב זה חוזר על עצמו . מתוך 20 תלונות רק שני כיתבי אישום שיוגשו לפרקליטות והסיבה היא חוסר בכוח אדם וחוסר בתקציב להמשיך בתהליך המשטרתי הארוך והמתיש . ואני מביאה קישור לתיק נוסף שניסגר וזה מאוד קריטי ואקוטי לנערה צעירה בת 15 . http://www.maariv.co.il/news/law/Article-526661 יש לסמן את הלינק ולהקיש מקש ימני ויופיע פתיחת קישור . נ.ב. בחיים יש סתירות . מה שרואים מכאן לא רואים משם . לתורה יש 70 פנים ומלא סתירות . לא כל עבירה אפשר להכניס לקטגוריה אף-על-פי שכל עבירה המסומנת בקטגוריה X תסומן גם בספרות ולא רק במילים . לכן , כשהמשטרה לא מסוגלת לבצע את תפקידה אנחנו הנשים פועלות בשיטת ה"שיימינג" למען יראו ויראו .

   תגובה: הראה במקרה הנשיא קצב מערכת המשפט האמינה חד משמעית לנשים ולפיכך הוא נענש ונגזר עליו עונש חמור. צר לי אך עדיין איני מאמינה לתהליך השיימייניג ברשת כי זה לבסוף פוגע רק בנשים כי לאחר זה מתבצע שיימיינג של נשים ברשת והדברים נשארים מעורפלים ולא מוכחים. מה שגורם לחוסר אמון והתלהמות כנגד נשים. כך שלדעתי הכי טוב להתלונן במשטרה, להינות מחיסיון ולנסות להוכיח את הדברים בצורה חד משמעית. השיימיינג למעשה מאפשר חוסר אמון בנשים וזה הבעייתיות בהליך זה...

   ובנוסף, שוב את סותרת את עצמך, עדיין לא מאמינה למה שאמרתי {שעברתי הטרדות מיניות...} כי אולי התחילו איתי באופן וולגרי...איך את יכולה לטעון דבר כזה כאישה? הרי את מצודדת באמון מוחלט בנשים? לא? 

     21/2/16 22:01:

   צטט: נטלי חסין 2016-02-21 21:41:17

   צטט: נטלי חסין 2016-02-21 21:38:36

   ציטוט:

   ------------------------------------ מתנצלת שלא הובנתי נכון . בוודאי שאני מאמינה לך . כשכתבתי שאת מחטיאה את המטרה ומה שעברת לא היתה הטרדה מינית אלא התחילו איתך (כנראה בצורה וולגרית) זה כי כתבת ואני מצטטת אותך : "איני מאמינה לטענות של פחד וכדומה, כי אולי במקרה אונס יש באמת חשש מצד האישה, אך אם זה טרדה מינית, החשש הוא לא קריטי ולא אקוטי. הצביעות הזאת של התקשורת שישר מאמינות לנשים, למרות שלא נבדק ולא הוכח כלום, כנדמה כולם כאן עוסקים בזכויות נשים ושאנחנו ארץ מתוקנת ונאורה, סלחו לי, אך אני לא קונה את הצביעות הזאת, כי במשפט אונס של מאבטח אודות סם האונס, הוא לבסוף קיבל עונש של עבודות שירות ובמקרה המצער באלנבי התיק נסגר גם כן ." אני מדגישה שוב שכתבת שאינך מאמינה לטענות של פחד וכדומה ושאולי במקרה של אונס יש חשש מצד האשה אך במקרה של הטרדה מינית החשש הוא לא קריט ולא אקוטי וזה לא נכון להביע כזה חוסר אמון במתלוננות שלא ניגשות להתלונן במשטרה . שוב אחזור על עצמי . נשים ונערות וגברים לא מתלוננים על אונס ומעשים מגונים והטרדות מיניות כי המשטרה לא מטפלת בתיקים של המתלוננים והמתלוננות כי סטטיסטית יש להם מיכסה מסויימת מהתיקים שהם מגישים בהם כתב אישום ומעבירים לפרקליטות לדוגמה : 123456789 תיקים ניסגרים . תיק מס' 10 יוגש בו כתב אישום . ושוב זה חוזר על עצמו . מתוך 20 תלונות רק שני כיתבי אישום שיוגשו לפרקליטות והסיבה היא חוסר בכוח אדם וחוסר בתקציב להמשיך בתהליך המשטרתי הארוך והמתיש . ואני מביאה קישור לתיק נוסף שניסגר וזה מאוד קריטי ואקוטי לנערה צעירה בת 15 . http://www.maariv.co.il/news/law/Article-526661 יש לסמן את הלינק ולהקיש מקש ימני ויופיע פתיחת קישור . נ.ב. בחיים יש סתירות . מה שרואים מכאן לא רואים משם . לתורה יש 70 פנים ומלא סתירות . לא כל עבירה אפשר להכניס לקטגוריה אף-על-פי שכל עבירה המסומנת בקטגוריה X תסומן גם בספרות ולא רק במילים . לכן , כשהמשטרה לא מסוגלת לבצע את תפקידה אנחנו הנשים פועלות בשיטת ה"שיימינג" למען יראו ויראו .

   תגובה: הראה במקרה הנשיא קצב מערכת המשפט האמינה חד משמעית לנשים ולפיכך הוא נענש ונגזר עליו עונש חמור. צר לי אך עדיין איני מאמינה לתהליך השיימייניג ברשת כי זה לבסוף פוגע רק בנשים כי לאחר זה מתבצע שיימיינג של נשים ברשת והדברים נשארים מעורפלים ולא מוכחים. מה שגורם לחוסר אמון והתלהמות כנגד נשים. כך שלדעתי הכי טוב להתלונן במשטרה, להינות מחיסיון ולנסות להוכיח את הדברים בצורה חד משמעית. השיימיינג למעשה מאפשר חוסר אמון בנשים וזה הבעייתיות בהליך זה...

   ובנוסף, שוב את סותרת את עצמך, עדיין לא מאמינה למה שאמרתי {שעברתי הטרדות מיניות ואף יותר...} כי אולי התחילו איתי באופן וולגרי...איך את יכולה לטעון דבר כזה כאישה? הרי את מצודדת באמון מוחלט בנשים? לא? 

     21/2/16 21:41:

   צטט: נטלי חסין 2016-02-21 21:38:36

   ציטוט:

   ------------------------------------ מתנצלת שלא הובנתי נכון . בוודאי שאני מאמינה לך . כשכתבתי שאת מחטיאה את המטרה ומה שעברת לא היתה הטרדה מינית אלא התחילו איתך (כנראה בצורה וולגרית) זה כי כתבת ואני מצטטת אותך : "איני מאמינה לטענות של פחד וכדומה, כי אולי במקרה אונס יש באמת חשש מצד האישה, אך אם זה טרדה מינית, החשש הוא לא קריטי ולא אקוטי. הצביעות הזאת של התקשורת שישר מאמינות לנשים, למרות שלא נבדק ולא הוכח כלום, כנדמה כולם כאן עוסקים בזכויות נשים ושאנחנו ארץ מתוקנת ונאורה, סלחו לי, אך אני לא קונה את הצביעות הזאת, כי במשפט אונס של מאבטח אודות סם האונס, הוא לבסוף קיבל עונש של עבודות שירות ובמקרה המצער באלנבי התיק נסגר גם כן ." אני מדגישה שוב שכתבת שאינך מאמינה לטענות של פחד וכדומה ושאולי במקרה של אונס יש חשש מצד האשה אך במקרה של הטרדה מינית החשש הוא לא קריט ולא אקוטי וזה לא נכון להביע כזה חוסר אמון במתלוננות שלא ניגשות להתלונן במשטרה . שוב אחזור על עצמי . נשים ונערות וגברים לא מתלוננים על אונס ומעשים מגונים והטרדות מיניות כי המשטרה לא מטפלת בתיקים של המתלוננים והמתלוננות כי סטטיסטית יש להם מיכסה מסויימת מהתיקים שהם מגישים בהם כתב אישום ומעבירים לפרקליטות לדוגמה : 123456789 תיקים ניסגרים . תיק מס' 10 יוגש בו כתב אישום . ושוב זה חוזר על עצמו . מתוך 20 תלונות רק שני כיתבי אישום שיוגשו לפרקליטות והסיבה היא חוסר בכוח אדם וחוסר בתקציב להמשיך בתהליך המשטרתי הארוך והמתיש . ואני מביאה קישור לתיק נוסף שניסגר וזה מאוד קריטי ואקוטי לנערה צעירה בת 15 . http://www.maariv.co.il/news/law/Article-526661 יש לסמן את הלינק ולהקיש מקש ימני ויופיע פתיחת קישור . נ.ב. בחיים יש סתירות . מה שרואים מכאן לא רואים משם . לתורה יש 70 פנים ומלא סתירות . לא כל עבירה אפשר להכניס לקטגוריה אף-על-פי שכל עבירה המסומנת בקטגוריה X תסומן גם בספרות ולא רק במילים . לכן , כשהמשטרה לא מסוגלת לבצע את תפקידה אנחנו הנשים פועלות בשיטת ה"שיימינג" למען יראו ויראו .

   תגובה: הראה במקרה הנשיא קצב מערכת המשפט האמינה חד משמעית לנשים ולפיכך הוא נענש ונגזר עליו עונש חמור. צר לי אך עדיין איני מאמינה לתהליך השיימייניג ברשת כי זה לבסוף פוגע רק בנשים כי לאחר זה מתבצע שיימיינג של נשים ברשת והדברים נשארים מעורפלים ולא מוכחים. מה שגורם לחוסר אמון והתלהמות כנגד נשים. כך שלדעתי הכי טוב להתלונן במשטרה, להינות מחיסיון ולנסות להוכיח את הדברים בצורה חד משמעית. השיימיינג למעשה מאפשר חוסר אמון בנשים וזה הבעייתיות בהליך זה...
     21/2/16 21:38:
   ------------------------------------ מתנצלת שלא הובנתי נכון . בוודאי שאני מאמינה לך . כשכתבתי שאת מחטיאה את המטרה ומה שעברת לא היתה הטרדה מינית אלא התחילו איתך (כנראה בצורה וולגרית) זה כי כתבת ואני מצטטת אותך : "איני מאמינה לטענות של פחד וכדומה, כי אולי במקרה אונס יש באמת חשש מצד האישה, אך אם זה טרדה מינית, החשש הוא לא קריטי ולא אקוטי. הצביעות הזאת של התקשורת שישר מאמינות לנשים, למרות שלא נבדק ולא הוכח כלום, כנדמה כולם כאן עוסקים בזכויות נשים ושאנחנו ארץ מתוקנת ונאורה, סלחו לי, אך אני לא קונה את הצביעות הזאת, כי במשפט אונס של מאבטח אודות סם האונס, הוא לבסוף קיבל עונש של עבודות שירות ובמקרה המצער באלנבי התיק נסגר גם כן ." אני מדגישה שוב שכתבת שאינך מאמינה לטענות של פחד וכדומה ושאולי במקרה של אונס יש חשש מצד האשה אך במקרה של הטרדה מינית החשש הוא לא קריט ולא אקוטי וזה לא נכון להביע כזה חוסר אמון במתלוננות שלא ניגשות להתלונן במשטרה . שוב אחזור על עצמי . נשים ונערות וגברים לא מתלוננים על אונס ומעשים מגונים והטרדות מיניות כי המשטרה לא מטפלת בתיקים של המתלוננים והמתלוננות כי סטטיסטית יש להם מיכסה מסויימת מהתיקים שהם מגישים בהם כתב אישום ומעבירים לפרקליטות לדוגמה : 123456789 תיקים ניסגרים . תיק מס' 10 יוגש בו כתב אישום . ושוב זה חוזר על עצמו . מתוך 20 תלונות רק שני כיתבי אישום שיוגשו לפרקליטות והסיבה היא חוסר בכוח אדם וחוסר בתקציב להמשיך בתהליך המשטרתי הארוך והמתיש . ואני מביאה קישור לתיק נוסף שניסגר וזה מאוד קריטי ואקוטי לנערה צעירה בת 15 . http://www.maariv.co.il/news/law/Article-526661 יש לסמן את הלינק ולהקיש מקש ימני ויופיע פתיחת קישור . נ.ב. בחיים יש סתירות . מה שרואים מכאן לא רואים משם . לתורה יש 70 פנים ומלא סתירות . לא כל עבירה אפשר להכניס לקטגוריה אף-על-פי שכל עבירה המסומנת בקטגוריה X תסומן גם בספרות ולא רק במילים . לכן , כשהמשטרה לא מסוגלת לבצע את תפקידה אנחנו הנשים פועלות בשיטת ה"שיימינג" למען יראו ויראו . תגובה: הראה במקרה הנשיא קצב מערכת המשפט האמינה חד משמעית לנשים ולפיכך הוא נענש ונגזר עליו עונש חמור. צר לי אך עדיין איני מאמינה לתהליך השיימייניג ברשת כי זה לבסוף פוגע רק בנשים כי לאחר זה מתבצע שיימיינג של נשים ברשת והדברים נשארים מעורפלים ולא מוכחים. מה שגורם לחוסר אמון והתלהמות כנגד נשים. כך שלדעתי הכי טוב להתלונן במשטרה, להינות מחיסיון ולנסות להוכיח את הדברים בצורה חד משמעית. השיימיינג למעשה מאפשר חוסר אמון בנשים וזה הבעייתיות בהליך זה...
     21/2/16 19:36:

   צטט: נטלי חסין 2016-02-21 16:16:46

   צטט: goodyear2016 2016-02-20 12:07:26

    

   היי נטלי .

    

   ציטוט שלך נטלי :

   "צר לי, אבל דווקא משום שאני אישה ואני מבינה דבר מה או שניים בהטרדות מיניות, שזהו הלך רוח לצערי די נורמטיבי במדינתנו המיליטנטית, אך אם אישה הותקפה בדרך זו או אחרת, חובתה לפנות למשטרה. איני מאמינה לטענות של פחד וכדומה, כי אולי במקרה אונס יש באמת חשש מצד האישה, אך אם זה טרדה מינית, החשש הוא לא קריטי ולא אקוטי. הצביעות הזאת של התקשורת שישר מאמינות לנשים, למרות שלא נבדק ולא הוכח כלום, כנדמה כולם כאן עוסקים בזכויות נשים ושאנחנו ארץ מתוקנת ונאורה, סלחו לי, אך אני לא קונה את הצביעות הזאת, כי במשפט אונס של מאבטח אודות סם האונס, הוא לבסוף קיבל עונש של עבודות שירות ובמקרה המצער באלנבי התיק נסגר גם כן ."

   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   אני שמחה שאת לא באמת יודעת מה זו הטרדה מינית . אומנם כתבת למעלה שאת מבינה דבר או שניים בהטרדות מיניות ולצערי את מחטיאה . מה שחווית זה כנראה .. שהתחילו איתך . יש הבדל בין להתחיל ולהתלהב מאשה/נערה .. ולהטריד מינית . בהטרדה מינית יש קושי להמשיך ולעבוד ולכן נשים רבות מתפטרות או מפוטרות את לא מתייחסת לעובדה הזו בכלל .

   ואני אתן לך דוגמה אחת משלל ההטרדות שחוויתי . תיאור מדוייק של הטרדה מינית בעתיה הייתי חייבת לעזוב את מקום העבודה שזה פגע קשות בפרנסתי אם חד הורית לשני ילדים שיחיו . עבדתי במשרד עם עוד 40 בנות יום אחד קראה לי אחת המזכירות להיכנס למשרד של הבוס . כמובן ניבהלתי מה יש לבוס לומר לי אני מקווה שלא עשיתי איזו טעות שתעלה לי ביוקר . משקשקת דפקתי בדלת וניכנסתי . היי שלום אני אומרת והוא .. הבוס שלי , מסתכל עלי . הייתי נבוכה וזה מאוד הצחיק אותי שהוא לא מדבר ורק מסתכל עלי . אז חייכתי ואני חייכנית מטבעי . קראת לי , אני אומרת לו . מה רצית ?? הוא לא עונה לי וממשיך להסתכל . הרגשתי לא נוח ושאלתי אותו אני יכולה ללכת ? הוא הינהן בראשו ועשה סימן שכן . מיד יצאתי מהחדר . למחרת שוב ביקשה ממני המזכירה שלו שאכנס לחדר של הבוס . הבוס שלי היה צעיר ממני ב - 12 שנים . אני בת 38 והוא בן 26 . ניכנסתי למשרד שלו . הוא לא יישב בשולחן המנהלים שלו אלא נח על כורסא רחבה ורגליו היו מונחות על הדום . שלום אני אומרת וניצמדתי לשולחן המנהלים . לא התקרבתי אליו . מה רצית שאלתי ? אני רק רוצה שתעמדי ככה ענה לי . לקח לי כמה שניות להבין מה אני בעצם עוברת . התעשתתי מהר ואמרתי טוב יאללה ביי והלכתי לכיוון הדלת כהרף עין הוא היה בדלת תפס אותי חיבק אותי ואת אגרופו מעך לי על הקודקוד . השתחררתי במהירות ממנו וחזרתי למקום עבודתי ניסערת . למחרת כשהלכתי לשרותיי בנות פתאום ראיתי אותו אחריי הוא היה מהיר כמו שד . ניבהלתי נורא . הבנתי שאני בסכנה צרחתי עליו . עוף מפה ! שלא תעז עוד פעם להיכנס לשירותיי נשים !!! אתה יודע מה זה פרטיות של נשים צרחתי ??? הוא נסוג על עקביו ויצא מהשרותים . אני עזבתי את מקום העבודה ומעולם לא עבדתי שוב עם גברים אלא רק עם נשים וילדים בלבד . אז הטרדה מינית היא כן קריטית וכן אקוטית .

   להאמין לנשים זו לא צביעות זה הכרח המציאות .

   גם במקרה " סם האונס" האנס העבריין קיבל עבודות שירות ובמקרה אלנבי 40 המשטרה קבעה שקיום יחסיי מין תחת שיכרות עם 9 גברים זה לא אונס ולכן סגרה את התיק ופתחה את המועדון לעוד עביירות מין מהסוג הנחות ביותר "אונס קבוצתי ואונס תרבותי" .

   ואת רוצה שלא נעשה שיימינג ?

   התרופה היחידה לנשים זה "שיימינג" מכייוון שגם כאשר הנשים מתלוננות , המשטרה סוגרת את התיק או מגיעה לעיסקאות טיעון מחרידות כמו באלנבי 40 .

   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------

    

   ציטוט שלך נטלי :

   תקדים זה החל עוד במקרה אייל גולן, התקשורת חגגה באייטמים נוראים וכשהמשטרה בדקה נמצא כי הנערות מסרו עדות שקר, אך עובדה זו לא מנעה מהתקשורת לערוך משפט שדה למרות ההליך הדמוקרטי שנעשה. כמן כן, בעניין סילבן שלום, אדם ששנים הייתה לו פעילות פוליטית ענפה, החל מחול השדים, ללא כל בדיקה של העדויות ללא כל דבר הוא נאלץ להתפטר ושמו וכבודו האישי הושחר עד לבלי הכר. כמו כן,  גם במקרה ינון מגל הסערה החלה והוא נאלץ להתפטר, ללא כל בדיקה של המשטרה. זהו תהליך חמור ביותר ואיני מבינה איך אנשים לא רואים זאת, גם עולה החשד כי שיטה זו היא טובה לחיסול אדם פוליטית או חברתית ללא כל אפשרות מצידו לגונן על עצמו וכנגד הטענות.


   -----------------------------------------------------------------------------------------

   את מקרה אייל גולן הצליחו להשתיק על ידיי כך שקבעו שהנערות נתנו עדות שקר . כמובן שאייל גולן עצמו סיפר שהיו לו קשרים מיניים עם קטינות שרצו אותו . אייל גולן שילם הרבה כסף כדיי להשתיק את הפרשה . אביו הורשע ומשלם את המחיר לחברה .

   אני אוהבת את אייל גולן . ולא . לא הייתי בהלם מהעובדה שיש לו מחזרות קטינות שמאוהבות בו מעל לראש . בחברה מתוקנת גבר שנערות מעריצות/מאוהבות בזמר ובשיריו , אסור לו לזמר להתפתות ולנצל את חולשתן . בזכות "השיימינג" עם ישראל מודע לעובדה שיש לו עביירות מין . יש אפשרות שאייל גולן , שאני אוהבת ומעריצה , יצליח אחרי ה"שיימינג" לעמוד בפיתויים כנגד קטינות מאוהבות ויהיה אדם טוב ומועיל לחברה בנוסף להיותו הזמר הכי טוב בארץ .

   ובעיניין סילבן שלום טוב שהלך הביתה . אכל מספיק על חשבוננו ומעולם לא עשה כלום למען אזרחיי ישראל .

   כנל יינון מגל . אף אחד לא עשה כלום למען אזרחיי ישראל .

   וכולם , כל העברייני מין , ימשיכו לפעול ולגדול במגזר העיסקי .


    הי 

   את סותרת את עצמך, אמרת שצריך להאמין לנשים שעברו הטרדה מינית, אם כך מדוע אינך מאמינה לי כשכתבתי זאת? וטענת שאולי רק התחילו איתי...לגבי שאר טענותייך, אני מבינה את עמדתך, אבל שוב שיימינייג אינו פתרון דמוקרטי, והוא הליך מסוכן בעייני, השיימיינג גם יכול לגלוש לעבר נושאים אחרים לא רק הטרדות מיניות, האם זה מה שאת מאמינה בו? לשפוט אדם ללא משפט? האם זה ההליך שאת רוצה לקדם ? אם כך אולי נכריז על עצמנו אנרכיה  וננטרל את כל מערכת המשפט והרשות האוכפת? 

   ------------------------------------

   מתנצלת שלא הובנתי נכון .

   בוודאי שאני מאמינה לך . כשכתבתי שאת מחטיאה את המטרה ומה שעברת לא היתה הטרדה מינית אלא התחילו איתך (כנראה בצורה וולגרית) זה כי כתבת ואני מצטטת אותך : "איני מאמינה לטענות של פחד וכדומה, כי אולי במקרה אונס יש באמת חשש מצד האישה, אך אם זה טרדה מינית, החשש הוא לא קריטי ולא אקוטי. הצביעות הזאת של התקשורת שישר מאמינות לנשים, למרות שלא נבדק ולא הוכח כלום, כנדמה כולם כאן עוסקים בזכויות נשים ושאנחנו ארץ מתוקנת ונאורה, סלחו לי, אך אני לא קונה את הצביעות הזאת, כי במשפט אונס של מאבטח אודות סם האונס, הוא לבסוף קיבל עונש של עבודות שירות ובמקרה המצער באלנבי התיק נסגר גם כן ."

   אני מדגישה שוב שכתבת שאינך מאמינה לטענות של פחד וכדומה ושאולי במקרה של אונס יש חשש מצד האשה אך במקרה של הטרדה מינית החשש הוא לא קריט ולא אקוטי וזה לא נכון להביע כזה חוסר אמון במתלוננות שלא ניגשות להתלונן במשטרה . שוב אחזור על עצמי . נשים ונערות וגברים לא מתלוננים על אונס ומעשים מגונים והטרדות מיניות כי המשטרה לא מטפלת בתיקים של המתלוננים והמתלוננות כי סטטיסטית יש להם מיכסה מסויימת מהתיקים שהם מגישים בהם כתב אישום ומעבירים לפרקליטות לדוגמה : 123456789 תיקים ניסגרים . תיק מס' 10 יוגש בו כתב אישום . ושוב זה חוזר על עצמו . מתוך 20 תלונות רק שני כיתבי אישום שיוגשו לפרקליטות והסיבה היא חוסר בכוח אדם וחוסר בתקציב להמשיך בתהליך המשטרתי הארוך והמתיש .

   ואני מביאה קישור לתיק נוסף שניסגר וזה מאוד קריטי ואקוטי לנערה צעירה בת 15 .

   http://www.maariv.co.il/news/law/Article-526661

   יש לסמן את הלינק ולהקיש מקש ימני ויופיע פתיחת קישור .

   נ.ב. בחיים יש סתירות . מה שרואים מכאן לא רואים משם . לתורה יש 70 פנים ומלא סתירות .

   לא כל עבירה אפשר להכניס לקטגוריה אף-על-פי שכל עבירה המסומנת בקטגוריה X תסומן גם בספרות ולא רק במילים .

   לכן ,

   כשהמשטרה לא מסוגלת לבצע את תפקידה אנחנו הנשים פועלות בשיטת ה"שיימינג" למען יראו ויראו .


     21/2/16 16:16:

   צטט: goodyear2016 2016-02-20 12:07:26

    

   היי נטלי .

    

   ציטוט שלך נטלי :

   "צר לי, אבל דווקא משום שאני אישה ואני מבינה דבר מה או שניים בהטרדות מיניות, שזהו הלך רוח לצערי די נורמטיבי במדינתנו המיליטנטית, אך אם אישה הותקפה בדרך זו או אחרת, חובתה לפנות למשטרה. איני מאמינה לטענות של פחד וכדומה, כי אולי במקרה אונס יש באמת חשש מצד האישה, אך אם זה טרדה מינית, החשש הוא לא קריטי ולא אקוטי. הצביעות הזאת של התקשורת שישר מאמינות לנשים, למרות שלא נבדק ולא הוכח כלום, כנדמה כולם כאן עוסקים בזכויות נשים ושאנחנו ארץ מתוקנת ונאורה, סלחו לי, אך אני לא קונה את הצביעות הזאת, כי במשפט אונס של מאבטח אודות סם האונס, הוא לבסוף קיבל עונש של עבודות שירות ובמקרה המצער באלנבי התיק נסגר גם כן ."

   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   אני שמחה שאת לא באמת יודעת מה זו הטרדה מינית . אומנם כתבת למעלה שאת מבינה דבר או שניים בהטרדות מיניות ולצערי את מחטיאה . מה שחווית זה כנראה .. שהתחילו איתך . יש הבדל בין להתחיל ולהתלהב מאשה/נערה .. ולהטריד מינית . בהטרדה מינית יש קושי להמשיך ולעבוד ולכן נשים רבות מתפטרות או מפוטרות את לא מתייחסת לעובדה הזו בכלל .

   ואני אתן לך דוגמה אחת משלל ההטרדות שחוויתי . תיאור מדוייק של הטרדה מינית בעתיה הייתי חייבת לעזוב את מקום העבודה שזה פגע קשות בפרנסתי אם חד הורית לשני ילדים שיחיו . עבדתי במשרד עם עוד 40 בנות יום אחד קראה לי אחת המזכירות להיכנס למשרד של הבוס . כמובן ניבהלתי מה יש לבוס לומר לי אני מקווה שלא עשיתי איזו טעות שתעלה לי ביוקר . משקשקת דפקתי בדלת וניכנסתי . היי שלום אני אומרת והוא .. הבוס שלי , מסתכל עלי . הייתי נבוכה וזה מאוד הצחיק אותי שהוא לא מדבר ורק מסתכל עלי . אז חייכתי ואני חייכנית מטבעי . קראת לי , אני אומרת לו . מה רצית ?? הוא לא עונה לי וממשיך להסתכל . הרגשתי לא נוח ושאלתי אותו אני יכולה ללכת ? הוא הינהן בראשו ועשה סימן שכן . מיד יצאתי מהחדר . למחרת שוב ביקשה ממני המזכירה שלו שאכנס לחדר של הבוס . הבוס שלי היה צעיר ממני ב - 12 שנים . אני בת 38 והוא בן 26 . ניכנסתי למשרד שלו . הוא לא יישב בשולחן המנהלים שלו אלא נח על כורסא רחבה ורגליו היו מונחות על הדום . שלום אני אומרת וניצמדתי לשולחן המנהלים . לא התקרבתי אליו . מה רצית שאלתי ? אני רק רוצה שתעמדי ככה ענה לי . לקח לי כמה שניות להבין מה אני בעצם עוברת . התעשתתי מהר ואמרתי טוב יאללה ביי והלכתי לכיוון הדלת כהרף עין הוא היה בדלת תפס אותי חיבק אותי ואת אגרופו מעך לי על הקודקוד . השתחררתי במהירות ממנו וחזרתי למקום עבודתי ניסערת . למחרת כשהלכתי לשרותיי בנות פתאום ראיתי אותו אחריי הוא היה מהיר כמו שד . ניבהלתי נורא . הבנתי שאני בסכנה צרחתי עליו . עוף מפה ! שלא תעז עוד פעם להיכנס לשירותיי נשים !!! אתה יודע מה זה פרטיות של נשים צרחתי ??? הוא נסוג על עקביו ויצא מהשרותים . אני עזבתי את מקום העבודה ומעולם לא עבדתי שוב עם גברים אלא רק עם נשים וילדים בלבד . אז הטרדה מינית היא כן קריטית וכן אקוטית .

   להאמין לנשים זו לא צביעות זה הכרח המציאות .

   גם במקרה " סם האונס" האנס העבריין קיבל עבודות שירות ובמקרה אלנבי 40 המשטרה קבעה שקיום יחסיי מין תחת שיכרות עם 9 גברים זה לא אונס ולכן סגרה את התיק ופתחה את המועדון לעוד עביירות מין מהסוג הנחות ביותר "אונס קבוצתי ואונס תרבותי" .

   ואת רוצה שלא נעשה שיימינג ?

   התרופה היחידה לנשים זה "שיימינג" מכייוון שגם כאשר הנשים מתלוננות , המשטרה סוגרת את התיק או מגיעה לעיסקאות טיעון מחרידות כמו באלנבי 40 .

   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------

    

   ציטוט שלך נטלי :

   תקדים זה החל עוד במקרה אייל גולן, התקשורת חגגה באייטמים נוראים וכשהמשטרה בדקה נמצא כי הנערות מסרו עדות שקר, אך עובדה זו לא מנעה מהתקשורת לערוך משפט שדה למרות ההליך הדמוקרטי שנעשה. כמן כן, בעניין סילבן שלום, אדם ששנים הייתה לו פעילות פוליטית ענפה, החל מחול השדים, ללא כל בדיקה של העדויות ללא כל דבר הוא נאלץ להתפטר ושמו וכבודו האישי הושחר עד לבלי הכר. כמו כן,  גם במקרה ינון מגל הסערה החלה והוא נאלץ להתפטר, ללא כל בדיקה של המשטרה. זהו תהליך חמור ביותר ואיני מבינה איך אנשים לא רואים זאת, גם עולה החשד כי שיטה זו היא טובה לחיסול אדם פוליטית או חברתית ללא כל אפשרות מצידו לגונן על עצמו וכנגד הטענות.


   -----------------------------------------------------------------------------------------

   את מקרה אייל גולן הצליחו להשתיק על ידיי כך שקבעו שהנערות נתנו עדות שקר . כמובן שאייל גולן עצמו סיפר שהיו לו קשרים מיניים עם קטינות שרצו אותו . אייל גולן שילם הרבה כסף כדיי להשתיק את הפרשה . אביו הורשע ומשלם את המחיר לחברה .

   אני אוהבת את אייל גולן . ולא . לא הייתי בהלם מהעובדה שיש לו מחזרות קטינות שמאוהבות בו מעל לראש . בחברה מתוקנת גבר שנערות מעריצות/מאוהבות בזמר ובשיריו , אסור לו לזמר להתפתות ולנצל את חולשתן . בזכות "השיימינג" עם ישראל מודע לעובדה שיש לו עביירות מין . יש אפשרות שאייל גולן , שאני אוהבת ומעריצה , יצליח אחרי ה"שיימינג" לעמוד בפיתויים כנגד קטינות מאוהבות ויהיה אדם טוב ומועיל לחברה בנוסף להיותו הזמר הכי טוב בארץ .

   ובעיניין סילבן שלום טוב שהלך הביתה . אכל מספיק על חשבוננו ומעולם לא עשה כלום למען אזרחיי ישראל .

   כנל יינון מגל . אף אחד לא עשה כלום למען אזרחיי ישראל .

   וכולם , כל העברייני מין , ימשיכו לפעול ולגדול במגזר העיסקי .


    הי 

   את סותרת את עצמך, אמרת שצריך להאמין לנשים שעברו הטרדה מינית, אם כך מדוע אינך מאמינה לי כשכתבתי זאת? וטענת שאולי רק התחילו איתי...לגבי שאר טענותייך, אני מבינה את עמדתך, אבל שוב שיימינייג אינו פתרון דמוקרטי, והוא הליך מסוכן בעייני, השיימיינג גם יכול לגלוש לעבר נושאים אחרים לא רק הטרדות מיניות, האם זה מה שאת מאמינה בו? לשפוט אדם ללא משפט? האם זה ההליך שאת רוצה לקדם ? אם כך אולי נכריז על עצמנו אנרכיה  וננטרל את כל מערכת המשפט והרשות האוכפת? 

     21/2/16 06:38:

   צטט: OverCat 2016-02-19 16:21:53

   כותרת חכמה טרדות מיניות.

   משפטי שדה - פעם נעשו בשדות קרב אמיתיים והיום. נשק הוא מילים גם של אנשים שלא מבינים שמילים לא בהכרח הורגות אבל יכולות לגרום להרס עצום. את פרופ הרסגור לא יצא לי לשמוע באוזניות אלא רק בשעורים פרונטליים לפני לא מעט שנים, ולגבי בית מדיצ'י - הנסיך של מקיאוולי שנכתב באותם ימים 'VIRTU ופורטונה. בימים ההם באיטליה גם היו חילופי שלטון תכופים..

   -------------------------------------------------

   -------------------------------------------

   הוי רוני מה היינו עושים בלעדייך ?

   אז ההוא נחקר במשטרה (כי עצר אשה לשאול מה השעה ?) בדיוק כאשר הוא מאזין לעלילותייה של משפחת מדיצי וההיא הרחומה , ליבה עליו מכורח הנסיבות . כי הפקיר פצועה בשטח . ואם זה חוזר על עצמו להפקיר פצועים גם בקרב ? אלליי .

   ואת .. כותבת שמילים לא בהכרח הורגות אבל יכולות להרוס הרבה .

   פקה פקה/ פרולה פרולה/


   ''


    כמו למשל, שאת לא האזנת לפרופ' הר סגור אלא ראית אותו פרונטלית כשסיפר על משפחת מדיצי שהאפיפיור קלמנס ה - 7 אנס את אלפרדו האחיין של לורנצו בהיותו נער בן 13 ולכן אלפרדו אנס כל אשה שהיתה בדרכו כנקמה על כך שהאפיפיור אנס אותו ושבעיקר חיבב אלפרדו קטינות אך הדובדבן שבקצפת היו הנזירות בשבילו . את הנזירות אהב לאנוס במיוחד . אלפרדו נרצח בידי אחיינו לורנצו כשנרדם במיטת אחותו הקטנה של לורנצו כשבא אלפרדו אלייה לאנוס אותה והמתין לה בחדרה . ניכנס לורנצו לחדרה של אחותו וניסה לרצוח את אלפרדו . אלפרדו התעורר ובניסיונו להתנגד נגס בבוהן של לורנצו . לורנצו סיים מהר את העבודה עד שאלפרדו נפח את נשמתו הסיציליאנית . אחותו הקטינה של לורנצו ניצלה ובוהנו של לורנצו , שמעולם לא החלימה מנשיכתו של אלפרדו , היתה כזיכרון כ"אות קין" בידו של לורנצו עד שגם הוא נפח את נשמתו האידיאליסטית .

   הבנת רוני ? וכלל לא התייחסת להתעללות בכלב שהלך המסכן 4 קילומטר כאשר בעליו , "הצדיק יותר מהאפיפיור קלמנס ה - 7 " ,  מנותק ממנו לחתולין בעודו מקשיב לסיפוריי אונס מבית מדיצי .


   תגן עליינו נשמתו של האפיפיור קלמנס ה - 7 .

    


    

    

     20/2/16 12:07:

    

   היי נטלי .

    

   ציטוט שלך נטלי :

   "צר לי, אבל דווקא משום שאני אישה ואני מבינה דבר מה או שניים בהטרדות מיניות, שזהו הלך רוח לצערי די נורמטיבי במדינתנו המיליטנטית, אך אם אישה הותקפה בדרך זו או אחרת, חובתה לפנות למשטרה. איני מאמינה לטענות של פחד וכדומה, כי אולי במקרה אונס יש באמת חשש מצד האישה, אך אם זה טרדה מינית, החשש הוא לא קריטי ולא אקוטי. הצביעות הזאת של התקשורת שישר מאמינות לנשים, למרות שלא נבדק ולא הוכח כלום, כנדמה כולם כאן עוסקים בזכויות נשים ושאנחנו ארץ מתוקנת ונאורה, סלחו לי, אך אני לא קונה את הצביעות הזאת, כי במשפט אונס של מאבטח אודות סם האונס, הוא לבסוף קיבל עונש של עבודות שירות ובמקרה המצער באלנבי התיק נסגר גם כן ."

   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   אני שמחה שאת לא באמת יודעת מה זו הטרדה מינית . אומנם כתבת למעלה שאת מבינה דבר או שניים בהטרדות מיניות ולצערי את מחטיאה . מה שחווית זה כנראה .. שהתחילו איתך . יש הבדל בין להתחיל ולהתלהב מאשה/נערה .. ולהטריד מינית . בהטרדה מינית יש קושי להמשיך ולעבוד ולכן נשים רבות מתפטרות או מפוטרות את לא מתייחסת לעובדה הזו בכלל .

   ואני אתן לך דוגמה אחת משלל ההטרדות שחוויתי . תיאור מדוייק של הטרדה מינית בעתיה הייתי חייבת לעזוב את מקום העבודה שזה פגע קשות בפרנסתי אם חד הורית לשני ילדים שיחיו . עבדתי במשרד עם עוד 40 בנות יום אחד קראה לי אחת המזכירות להיכנס למשרד של הבוס . כמובן ניבהלתי מה יש לבוס לומר לי אני מקווה שלא עשיתי איזו טעות שתעלה לי ביוקר . משקשקת דפקתי בדלת וניכנסתי . היי שלום אני אומרת והוא .. הבוס שלי , מסתכל עלי . הייתי נבוכה וזה מאוד הצחיק אותי שהוא לא מדבר ורק מסתכל עלי . אז חייכתי ואני חייכנית מטבעי . קראת לי , אני אומרת לו . מה רצית ?? הוא לא עונה לי וממשיך להסתכל . הרגשתי לא נוח ושאלתי אותו אני יכולה ללכת ? הוא הינהן בראשו ועשה סימן שכן . מיד יצאתי מהחדר . למחרת שוב ביקשה ממני המזכירה שלו שאכנס לחדר של הבוס . הבוס שלי היה צעיר ממני ב - 12 שנים . אני בת 38 והוא בן 26 . ניכנסתי למשרד שלו . הוא לא יישב בשולחן המנהלים שלו אלא נח על כורסא רחבה ורגליו היו מונחות על הדום . שלום אני אומרת וניצמדתי לשולחן המנהלים . לא התקרבתי אליו . מה רצית שאלתי ? אני רק רוצה שתעמדי ככה ענה לי . לקח לי כמה שניות להבין מה אני בעצם עוברת . התעשתתי מהר ואמרתי טוב יאללה ביי והלכתי לכיוון הדלת כהרף עין הוא היה בדלת תפס אותי חיבק אותי ואת אגרופו מעך לי על הקודקוד . השתחררתי במהירות ממנו וחזרתי למקום עבודתי ניסערת . למחרת כשהלכתי לשרותיי בנות פתאום ראיתי אותו אחריי הוא היה מהיר כמו שד . ניבהלתי נורא . הבנתי שאני בסכנה צרחתי עליו . עוף מפה ! שלא תעז עוד פעם להיכנס לשירותיי נשים !!! אתה יודע מה זה פרטיות של נשים צרחתי ??? הוא נסוג על עקביו ויצא מהשרותים . אני עזבתי את מקום העבודה ומעולם לא עבדתי שוב עם גברים אלא רק עם נשים וילדים בלבד . אז הטרדה מינית היא כן קריטית וכן אקוטית .

   להאמין לנשים זו לא צביעות זה הכרח המציאות .

   גם במקרה " סם האונס" האנס העבריין קיבל עבודות שירות ובמקרה אלנבי 40 המשטרה קבעה שקיום יחסיי מין תחת שיכרות עם 9 גברים זה לא אונס ולכן סגרה את התיק ופתחה את המועדון לעוד עביירות מין מהסוג הנחות ביותר "אונס קבוצתי ואונס תרבותי" .

   ואת רוצה שלא נעשה שיימינג ?

   התרופה היחידה לנשים זה "שיימינג" מכייוון שגם כאשר הנשים מתלוננות , המשטרה סוגרת את התיק או מגיעה לעיסקאות טיעון מחרידות כמו באלנבי 40 .

   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------

    

   ציטוט שלך נטלי :

   תקדים זה החל עוד במקרה אייל גולן, התקשורת חגגה באייטמים נוראים וכשהמשטרה בדקה נמצא כי הנערות מסרו עדות שקר, אך עובדה זו לא מנעה מהתקשורת לערוך משפט שדה למרות ההליך הדמוקרטי שנעשה. כמן כן, בעניין סילבן שלום, אדם ששנים הייתה לו פעילות פוליטית ענפה, החל מחול השדים, ללא כל בדיקה של העדויות ללא כל דבר הוא נאלץ להתפטר ושמו וכבודו האישי הושחר עד לבלי הכר. כמו כן,  גם במקרה ינון מגל הסערה החלה והוא נאלץ להתפטר, ללא כל בדיקה של המשטרה. זהו תהליך חמור ביותר ואיני מבינה איך אנשים לא רואים זאת, גם עולה החשד כי שיטה זו היא טובה לחיסול אדם פוליטית או חברתית ללא כל אפשרות מצידו לגונן על עצמו וכנגד הטענות.


   -----------------------------------------------------------------------------------------

   את מקרה אייל גולן הצליחו להשתיק על ידיי כך שקבעו שהנערות נתנו עדות שקר . כמובן שאייל גולן עצמו סיפר שהיו לו קשרים מיניים עם קטינות שרצו אותו . אייל גולן שילם הרבה כסף כדיי להשתיק את הפרשה . אביו הורשע ומשלם את המחיר לחברה .

   אני אוהבת את אייל גולן . ולא . לא הייתי בהלם מהעובדה שיש לו מחזרות קטינות שמאוהבות בו מעל לראש . בחברה מתוקנת גבר שנערות מעריצות/מאוהבות בזמר ובשיריו , אסור לו לזמר להתפתות ולנצל את חולשתן . בזכות "השיימינג" עם ישראל מודע לעובדה שיש לו עביירות מין . יש אפשרות שאייל גולן , שאני אוהבת ומעריצה , יצליח אחרי ה"שיימינג" לעמוד בפיתויים כנגד קטינות מאוהבות ויהיה אדם טוב ומועיל לחברה בנוסף להיותו הזמר הכי טוב בארץ .

   ובעיניין סילבן שלום טוב שהלך הביתה . אכל מספיק על חשבוננו ומעולם לא עשה כלום למען אזרחיי ישראל .

   כנל יינון מגל . אף אחד לא עשה כלום למען אזרחיי ישראל .

   וכולם , כל העברייני מין , ימשיכו לפעול ולגדול במגזר העיסקי .


     20/2/16 10:19:

   זה קישור להצינור בפייסבוק . פוסט מ - 18 לפברואר .

   https://www.facebook.com/hazinor/?target_post=10154020760769662

     19/2/16 16:21:

   כותרת חכמה טרדות מיניות.

   משפטי שדה - פעם נעשו בשדות קרב אמיתיים והיום. נשק הוא מילים גם של אנשים שלא מבינים שמילים לא בהכרח הורגות אבל יכולות לגרום להרס עצום. את פרופ הרסגור לא יצא לי לשמוע באוזניות אלא רק בשעורים פרונטליים לפני לא מעט שנים, ולגבי בית מדיצ'י - הנסיך של מקיאוולי שנכתב באותם ימים 'VIRTU ופורטונה. בימים ההם באיטליה גם היו חילופי שלטון תכופים..

    

    

     19/2/16 15:46:

   צטט: נטלי חסין 2016-02-19 02:57:53

    

   לא מדויק, קצב למרות כספו ומעמדו נענש, אולמרט לעומת זאת כן הצליח "לקנות" הקלות בעונשו. שוב, הרעיון המנחה הוא ההנחה הדמוקרטית הפשוטה, שאדם נחשב חשוד עד שיוכח אחרת, בלתי ניתן ובלתי ראוי לשפוט אדם ללא כל הליך של בדיקה ומערכת בתי המשפט. זה פגיעה נואשת בזכויות האדם. כמובן שאם יוכח שפשע אז הוא צריך להיענש, אך ההליך המקומם של שפיטה ללא כל הליך הוא תקדים מסוכן שיכול גם לפלוש למחוזות אחרים, לא רק הטרדות מיניות אלא לכל תחום באשר הוא. אנחנו נמצאים במאה ה21, לא ייתכן שאנשים ישפטו וייענשו ללא הליך דמוקרטי כמו שציינתי הנ"ל. פעם ביימי הביניים בתקופות חשוכות, אנשים נענשו והואשמו ללא כל בדיקה או מערכת משפטית כזו או אחרת. בטוחני, כי אף אחד לא רוצה לחזור לתקופות האפלות הללו...

   "צדק צדק תרדוף" קלישאה... מעל 85% מהתיקים הפליליים נסגרים בעסקאות טיעון. זה לכשעצמו חמור. אלו צעדים שגורמים לחוסן אמון משווע במערכת המשפטית והמדינית כאחד. אני באופן אישי הייתי עדה למחדל רציני ולא הומוני, והשופש אף הוא טמן ידו בצלחת והצטרף לעסקה מגוחכת ומצערת. אין למי מאיתנו כוונה לשפוט בטרם, אלא שאני כאמא גם לבנות - לא אוכל לקבל בשלוות נפש גברים אלימים, סוטים, פדופילים וכאלו שמטרידים מינית כי ככה בא להם. קצב אומנם נענש אך תקופה  ארוכה הרגשתי שעושים מאיתנו קרקס... כנ"ל לגבי אולמרט.

     19/2/16 02:57:

   צטט: נחרצה 2016-02-18 22:13:44

   צטט: שחר י 2016-02-18 09:31:15

   צטט: נטלי חסין 2016-02-18 00:57:46

   לידיעתך, אני לא בחרתי להגן על אייל גולן, כך החליטו בבדיקה שנעשתה על ידי המשטרה, עדיין אינני שופטת בישראל ונדמה לי גם שלא את... וזה מהות הפוסט אם פספסת את הרעיון המנחה של הפוסט. ואגב, אני כאישה מודעת להטרדות זה מנת חלקי כמו כל הנשים, אך אני עדיין מאמינה בדמוקרטיה ולא באנרכיה...

    

   ומה דעתך על כך שמי שיש לו ממון בכיסיו יצליח לקנות את דרכו לטיהור? זו דמוקרטיה בעינייך?

   בדיוק רב. עברייני חוק שידם משגת - יכולים לשלם תמורת חירותם וזו לא דמוקרטיה אלא שחיתות... ואני לא החמצתי את הרעיון המנחה של הפוסט, אבל לא אוכל לקבל בשלוות נפש הבנה והכלה של עברייני חוק, בעיקר אלו שמתייחסים לנשים כאל חפץ ועשים בהן ככל העולה על רוחם - ומהמקום הרגיש הזה הגיעה תגובתי.

    

   לא מדויק, קצב למרות כספו ומעמדו נענש, אולמרט לעומת זאת כן הצליח "לקנות" הקלות בעונשו. שוב, הרעיון המנחה הוא ההנחה הדמוקרטית הפשוטה, שאדם נחשב חשוד עד שיוכח אחרת, בלתי ניתן ובלתי ראוי לשפוט אדם ללא כל הליך של בדיקה ומערכת בתי המשפט. זה פגיעה נואשת בזכויות האדם. כמובן שאם יוכח שפשע אז הוא צריך להיענש, אך ההליך המקומם של שפיטה ללא כל הליך הוא תקדים מסוכן שיכול גם לפלוש למחוזות אחרים, לא רק הטרדות מיניות אלא לכל תחום באשר הוא. אנחנו נמצאים במאה ה21, לא ייתכן שאנשים ישפטו וייענשו ללא הליך דמוקרטי כמו שציינתי הנ"ל. פעם ביימי הביניים בתקופות חשוכות, אנשים נענשו והואשמו ללא כל בדיקה או מערכת משפטית כזו או אחרת. בטוחני, כי אף אחד לא רוצה לחזור לתקופות האפלות הללו...

     18/2/16 23:41:

   צטט: goodyear2016 2016-02-18 18:45:01

   צטט: רםאוחנה 2016-02-18 13:21:28

   צטט: goodyear2016 2016-02-17 23:31:37

   צטט: רםאוחנה 2016-02-17 23:06:46

   צטט: goodyear2016 2016-02-06 09:33:49

   צטט: alonzafon 2016-02-06 09:04:46

   בתור גבר אני אומר לך שאני רואה המון מצבים, כל יום!!! שבהן נשים מוטרדות. גברים כאילו מצחקקים עם הצעות מיניות בלי סוף, חלקן רמיזות עדינות וחלקן וולגאריות שאם אני הייתי האישה בצד השני הייתי מוריד לגבר סטירה! פשט בארצנו הנגע "אני לא אשם בבית משפט" ושכחנו את המוסר. אני לא מבין איך אישה יכולה לרשום פוסט שכזה, אולי על ברכי החינוך שקיבלה, שזה בסדר?
   -----------------------------------------------
   כל הכבוד לך !!!

   אני מאמינה ש"שיימינג" זה הפיתרון הטוב ביותר בעידן הרשתות החברתיות .

   מכיוון שרוב התלונות לא מגיעות בכלל לפרקליטות ולא מוגש כתב אישום נגד הגברים המטרידים .

   וההטרדות כפי שכתבת הן בכל מקום .

   והאשמות על תלונות שווא של נשים .. הן שיקריות !

   אין אשה שמתלוננת מתוך בדיחות הדעת .

   או נקמה .

   אשה ונערה מתלוננות כאשר חוו פגיעה מערכתית !!!

   זה שהמשטרה סוגרת את התיק כי מגיעה למבוי סתום . זה בעייתי .

   אך אין עדות מכך שהתלונה שיקרית .

   או ,

   שלא היו דברים מעולם .

    

    

   לשיטתך נשים אף פעם לא מעלילות עלילות שווא?

   לא חסרים מקרים שבהם נשים רצו להתנקם בגבר מסויים, והעלילו עליו עלילת שקר שגם הוכחה ככזו לאחר חקירה.

   לומר שנשים לא מתלוננות מתוך נקמה זה הזוי לגמרי.

   --------------------------------------------------

   בוודאי שנשים ככלל לא מעלילות עלילות שווא על גברים .

   אלא , מתלוננות על גברים כאשר יש חריגה בסף היכולת שלהן להכיל פגיעות מצד הגבר .

   בוודאי ידוע לך שגברים הם מאוד אלימים ?

   נכון או לא נכון ?

   יש להם את יצר הכיבוש . שליטה על טריטוריה ולכן הם תוקפניים מטבעם .

   גם כאשר אשה מתנקמת זה לא עלילת שווא .

   כמובן שיש אפשרות שאיזה אחוז מיזערי שאפילו לא ניספר שנשים אולי התלוננו תלונות שווא . אולי .

   לא נראה לי שיש תקדימים . אם יש תציג ראיות . אל תכתוב סתם תביא תימוכין לדברים שלך .

   בפועל גברים מדכאים נשים מאז ומעולם .

   גברת נכבדה.

   רציתי לענות לך בהיגיון, אבל אל אנשים מסוגך אין טעם לדבר בהיגיון.

   רוצה ראיות, חפשי בגוגל "הפללת שווא של גברים ע"י נשים".

   לא חסרים מקרים.

   --------------------------------------

   אכן גברת נכבדה . אפילו נכבדה מאוד . 

   ואנשים מסוגי אל להם להתווכח עם אנשים מסוגך .

   רק אחזור ואדגיש שאין הפללת שווא של גברים .

   אם היה מקרה של הפללת שווא הנשים היו נענשות .

   אם גבר פגע באשה והיא הלכה והתלוננה אשה כזאת היא מאוד הגיונית !!!

   מכיר סיבה ותוצאה ??!!

    

   יש לא מעט מקרים כמו שציינתי, אך המשטרה איננה ממצה את הדין עם הפושעות הנ"ל.

   עובדה ידועה ומוכרת היא, ולא משנה עד כמה תנסי להתכחש לה.

    

     18/2/16 22:16:

   צטט: יעקב* 2016-02-18 14:14:51

   סיפור אמיתי.

   צעדתי הבוקר צעדה ארוכה יחסית, של כארבעה קילומטרים, על ציר מוריה, בחיפה. עם הכלב שלי. פלוטו שמו.

   הלכתי  לתומי, ושמעתי דרך אוזניות הרצאה מרתקת של פרופסור הרסגור על משפחת מדיצי, כשלפתע פתאום, הבחנתי בנערה יושבת על שיח בצד המדרכה. פניה נפוחות ואדומות, עיניה דומעות... היא בכלל לא ניסתה לקום מהשיחים. ישבה שם, מסובכת בקוצים ובענפים. הצעתי לה עזרה, וכשלא ענתה, תפסתי את זרועותיה והוצאתי אותה מהסבך.

   הנערה הייתה לבושה כנערת בית ספר, עם תיק גב אופנתי... התחילה ללכת, בזגזגים, ונכנסה בעמוד.

   הצעתי שוב עזרה, ואף להיכנס איתה לאיזה מכון רפואי פרטי שהיה לידינו, אך סירבה.

   המשיכה ללכת, וברור שלא ממש בהכרה מלאה. פחדתי בעיקר שתידרס.

   יכולתי "לעכב" אותה בכוח, כי באמת דאגתי לשלומה, אך נמנעתי מכך והתקשרתי למשטרה, תוך מתן פרטים מלאים, מיקום, כיוון, תיאור... והמשכתי לדרכי.

    

   כשהמשכתי ללכת עם הכלב, התחלתי להרהר אודות התנהלותי כלפי הנערה.

   למה לא עיכבתי אותה עד בוא המשטרה ? למה למעשה הפקרתי אותה, ביודעי שהיא במצוקה ?

   הסיבה די פשוטה, והיא  מבישה:  בזמנים "נורמליים", לפני עשר שנים, די ברור שלא הייתי נותן לה ללכת ולהסתכן.

   אבל בימינו, הדבר הראשון שעלה בדעתי היה שאם אעכב אותה בכוח, אסתכן בהאשמה להטרדת קטינה !

   הרי כל גבר ששואל אישה "מה השעה" נחקר היום. אז למה לי ?

   זו התנהלות נטולת אומץ. אבל היא כורח המציאות העלובה.

    

   בימים אלה, מדברים על סינדרום "ראש קטן" באזור חיפה עקב זיהום אוויר.

   תופעת "ראש קטן" היא הרבה יותר רחבה מאזור חיפה.  כל אזרח מפתח סידרום ראש קטן, כדי לא להסתבך.

   על חשבון עזרה לזולת, על חשבון חמלה.

    

   יעקב

   עצוב לי לקרוא את דבריך ולהבין שכורח הנסיבות נמנעת מלסייע לאותה נערה. אין בלבי עליך משום שמבינה את חששותיך. עצוב.

     18/2/16 22:13:

   צטט: שחר י 2016-02-18 09:31:15

   צטט: נטלי חסין 2016-02-18 00:57:46

   לידיעתך, אני לא בחרתי להגן על אייל גולן, כך החליטו בבדיקה שנעשתה על ידי המשטרה, עדיין אינני שופטת בישראל ונדמה לי גם שלא את... וזה מהות הפוסט אם פספסת את הרעיון המנחה של הפוסט. ואגב, אני כאישה מודעת להטרדות זה מנת חלקי כמו כל הנשים, אך אני עדיין מאמינה בדמוקרטיה ולא באנרכיה...

    

   ומה דעתך על כך שמי שיש לו ממון בכיסיו יצליח לקנות את דרכו לטיהור? זו דמוקרטיה בעינייך?

   בדיוק רב. עברייני חוק שידם משגת - יכולים לשלם תמורת חירותם וזו לא דמוקרטיה אלא שחיתות... ואני לא החמצתי את הרעיון המנחה של הפוסט, אבל לא אוכל לקבל בשלוות נפש הבנה והכלה של עברייני חוק, בעיקר אלו שמתייחסים לנשים כאל חפץ ועשים בהן ככל העולה על רוחם - ומהמקום הרגיש הזה הגיעה תגובתי.

     18/2/16 18:45:

   צטט: רםאוחנה 2016-02-18 13:21:28

   צטט: goodyear2016 2016-02-17 23:31:37

   צטט: רםאוחנה 2016-02-17 23:06:46

   צטט: goodyear2016 2016-02-06 09:33:49

   צטט: alonzafon 2016-02-06 09:04:46

   בתור גבר אני אומר לך שאני רואה המון מצבים, כל יום!!! שבהן נשים מוטרדות. גברים כאילו מצחקקים עם הצעות מיניות בלי סוף, חלקן רמיזות עדינות וחלקן וולגאריות שאם אני הייתי האישה בצד השני הייתי מוריד לגבר סטירה! פשט בארצנו הנגע "אני לא אשם בבית משפט" ושכחנו את המוסר. אני לא מבין איך אישה יכולה לרשום פוסט שכזה, אולי על ברכי החינוך שקיבלה, שזה בסדר?
   -----------------------------------------------
   כל הכבוד לך !!!

   אני מאמינה ש"שיימינג" זה הפיתרון הטוב ביותר בעידן הרשתות החברתיות .

   מכיוון שרוב התלונות לא מגיעות בכלל לפרקליטות ולא מוגש כתב אישום נגד הגברים המטרידים .

   וההטרדות כפי שכתבת הן בכל מקום .

   והאשמות על תלונות שווא של נשים .. הן שיקריות !

   אין אשה שמתלוננת מתוך בדיחות הדעת .

   או נקמה .

   אשה ונערה מתלוננות כאשר חוו פגיעה מערכתית !!!

   זה שהמשטרה סוגרת את התיק כי מגיעה למבוי סתום . זה בעייתי .

   אך אין עדות מכך שהתלונה שיקרית .

   או ,

   שלא היו דברים מעולם .

    

    

   לשיטתך נשים אף פעם לא מעלילות עלילות שווא?

   לא חסרים מקרים שבהם נשים רצו להתנקם בגבר מסויים, והעלילו עליו עלילת שקר שגם הוכחה ככזו לאחר חקירה.

   לומר שנשים לא מתלוננות מתוך נקמה זה הזוי לגמרי.

   --------------------------------------------------

   בוודאי שנשים ככלל לא מעלילות עלילות שווא על גברים .

   אלא , מתלוננות על גברים כאשר יש חריגה בסף היכולת שלהן להכיל פגיעות מצד הגבר .

   בוודאי ידוע לך שגברים הם מאוד אלימים ?

   נכון או לא נכון ?

   יש להם את יצר הכיבוש . שליטה על טריטוריה ולכן הם תוקפניים מטבעם .

   גם כאשר אשה מתנקמת זה לא עלילת שווא .

   כמובן שיש אפשרות שאיזה אחוז מיזערי שאפילו לא ניספר שנשים אולי התלוננו תלונות שווא . אולי .

   לא נראה לי שיש תקדימים . אם יש תציג ראיות . אל תכתוב סתם תביא תימוכין לדברים שלך .

   בפועל גברים מדכאים נשים מאז ומעולם .

   גברת נכבדה.

   רציתי לענות לך בהיגיון, אבל אל אנשים מסוגך אין טעם לדבר בהיגיון.

   רוצה ראיות, חפשי בגוגל "הפללת שווא של גברים ע"י נשים".

   לא חסרים מקרים.

   --------------------------------------

   אכן גברת נכבדה . אפילו נכבדה מאוד . 

   ואנשים מסוגי אל להם להתווכח עם אנשים מסוגך .

   רק אחזור ואדגיש שאין הפללת שווא של גברים .

   אם היה מקרה של הפללת שווא הנשים היו נענשות .

   אם גבר פגע באשה והיא הלכה והתלוננה אשה כזאת היא מאוד הגיונית !!!

   מכיר סיבה ותוצאה ??!!

    


    

     18/2/16 14:14:

   סיפור אמיתי.

   צעדתי הבוקר צעדה ארוכה יחסית, של כארבעה קילומטרים, על ציר מוריה, בחיפה. עם הכלב שלי. פלוטו שמו.

   הלכתי  לתומי, ושמעתי דרך אוזניות הרצאה מרתקת של פרופסור הרסגור על משפחת מדיצי, כשלפתע פתאום, הבחנתי בנערה יושבת על שיח בצד המדרכה. פניה נפוחות ואדומות, עיניה דומעות... היא בכלל לא ניסתה לקום מהשיחים. ישבה שם, מסובכת בקוצים ובענפים. הצעתי לה עזרה, וכשלא ענתה, תפסתי את זרועותיה והוצאתי אותה מהסבך.

   הנערה הייתה לבושה כנערת בית ספר, עם תיק גב אופנתי... התחילה ללכת, בזגזגים, ונכנסה בעמוד.

   הצעתי שוב עזרה, ואף להיכנס איתה לאיזה מכון רפואי פרטי שהיה לידינו, אך סירבה.

   המשיכה ללכת, וברור שלא ממש בהכרה מלאה. פחדתי בעיקר שתידרס.

   יכולתי "לעכב" אותה בכוח, כי באמת דאגתי לשלומה, אך נמנעתי מכך והתקשרתי למשטרה, תוך מתן פרטים מלאים, מיקום, כיוון, תיאור... והמשכתי לדרכי.

    

   כשהמשכתי ללכת עם הכלב, התחלתי להרהר אודות התנהלותי כלפי הנערה.

   למה לא עיכבתי אותה עד בוא המשטרה ? למה למעשה הפקרתי אותה, ביודעי שהיא במצוקה ?

   הסיבה די פשוטה, והיא  מבישה:  בזמנים "נורמליים", לפני עשר שנים, די ברור שלא הייתי נותן לה ללכת ולהסתכן.

   אבל בימינו, הדבר הראשון שעלה בדעתי היה שאם אעכב אותה בכוח, אסתכן בהאשמה להטרדת קטינה !

   הרי כל גבר ששואל אישה "מה השעה" נחקר היום. אז למה לי ?

   זו התנהלות נטולת אומץ. אבל היא כורח המציאות העלובה.

    

   בימים אלה, מדברים על סינדרום "ראש קטן" באזור חיפה עקב זיהום אוויר.

   תופעת "ראש קטן" היא הרבה יותר רחבה מאזור חיפה.  כל אזרח מפתח סידרום ראש קטן, כדי לא להסתבך.

   על חשבון עזרה לזולת, על חשבון חמלה.

    

   יעקב

    

     18/2/16 13:21:

   צטט: goodyear2016 2016-02-17 23:31:37

   צטט: רםאוחנה 2016-02-17 23:06:46

   צטט: goodyear2016 2016-02-06 09:33:49

   צטט: alonzafon 2016-02-06 09:04:46

   בתור גבר אני אומר לך שאני רואה המון מצבים, כל יום!!! שבהן נשים מוטרדות. גברים כאילו מצחקקים עם הצעות מיניות בלי סוף, חלקן רמיזות עדינות וחלקן וולגאריות שאם אני הייתי האישה בצד השני הייתי מוריד לגבר סטירה! פשט בארצנו הנגע "אני לא אשם בבית משפט" ושכחנו את המוסר. אני לא מבין איך אישה יכולה לרשום פוסט שכזה, אולי על ברכי החינוך שקיבלה, שזה בסדר?
   -----------------------------------------------
   כל הכבוד לך !!!

   אני מאמינה ש"שיימינג" זה הפיתרון הטוב ביותר בעידן הרשתות החברתיות .

   מכיוון שרוב התלונות לא מגיעות בכלל לפרקליטות ולא מוגש כתב אישום נגד הגברים המטרידים .

   וההטרדות כפי שכתבת הן בכל מקום .

   והאשמות על תלונות שווא של נשים .. הן שיקריות !

   אין אשה שמתלוננת מתוך בדיחות הדעת .

   או נקמה .

   אשה ונערה מתלוננות כאשר חוו פגיעה מערכתית !!!

   זה שהמשטרה סוגרת את התיק כי מגיעה למבוי סתום . זה בעייתי .

   אך אין עדות מכך שהתלונה שיקרית .

   או ,

   שלא היו דברים מעולם .

    

    

   לשיטתך נשים אף פעם לא מעלילות עלילות שווא?

   לא חסרים מקרים שבהם נשים רצו להתנקם בגבר מסויים, והעלילו עליו עלילת שקר שגם הוכחה ככזו לאחר חקירה.

   לומר שנשים לא מתלוננות מתוך נקמה זה הזוי לגמרי.

   --------------------------------------------------

   בוודאי שנשים ככלל לא מעלילות עלילות שווא על גברים .

   אלא , מתלוננות על גברים כאשר יש חריגה בסף היכולת שלהן להכיל פגיעות מצד הגבר .

   בוודאי ידוע לך שגברים הם מאוד אלימים ?

   נכון או לא נכון ?

   יש להם את יצר הכיבוש . שליטה על טריטוריה ולכן הם תוקפניים מטבעם .

   גם כאשר אשה מתנקמת זה לא עלילת שווא .

   כמובן שיש אפשרות שאיזה אחוז מיזערי שאפילו לא ניספר שנשים אולי התלוננו תלונות שווא . אולי .

   לא נראה לי שיש תקדימים . אם יש תציג ראיות . אל תכתוב סתם תביא תימוכין לדברים שלך .

   בפועל גברים מדכאים נשים מאז ומעולם .

   גברת נכבדה.

   רציתי לענות לך בהיגיון, אבל אל אנשים מסוגך אין טעם לדבר בהיגיון.

   רוצה ראיות, חפשי בגוגל "הפללת שווא של גברים ע"י נשים".

   לא חסרים מקרים.

    

     18/2/16 09:55:

   צטט: שִינשִין 2016-02-18 09:46:57

   צטט: alonzafon 2016-02-06 09:04:46

   בתור גבר אני אומר לך שאני רואה המון מצבים, כל יום!!! שבהן נשים מוטרדות. גברים כאילו מצחקקים עם הצעות מיניות בלי סוף, חלקן רמיזות עדינות וחלקן וולגאריות שאם אני הייתי האישה בצד השני הייתי מוריד לגבר סטירה! 

    

   הרשה לי להפנות אותך לשיר המחאה הידוע של נימלר: "לא הרמתי את קולי"

   בגרמניה לקחו הנאצים תחילה את הקומוניסטים,
   אני לא הרמתי את קולי, כי לא הייתי קומוניסט,
   ואז הם לקחו את היהודים, ואני לא הרמתי את קולי, כי לא הייתי יהודי,
   ואז הם לקחו את חברי האיגודים המקצועיים, ואני לא הרמתי את קולי, כי לא הייתי חבר איגוד מקצועי,
   ואז הם לקחו את הקתולים, ואני לא הרמתי את קולי, כי הייתי פרוטסטנטי,
   ואז הם לקחו אותי, אך באותה עת כבר לא נותר אף אחד שירים את קולו למעני.

   אז, תוריד סטירה!

    

   ------------------------------------------

   נשיקה

     18/2/16 09:46:

   צטט: alonzafon 2016-02-06 09:04:46

   בתור גבר אני אומר לך שאני רואה המון מצבים, כל יום!!! שבהן נשים מוטרדות. גברים כאילו מצחקקים עם הצעות מיניות בלי סוף, חלקן רמיזות עדינות וחלקן וולגאריות שאם אני הייתי האישה בצד השני הייתי מוריד לגבר סטירה! 

    

   הרשה לי להפנות אותך לשיר המחאה הידוע של נימלר: "לא הרמתי את קולי"

   בגרמניה לקחו הנאצים תחילה את הקומוניסטים,
   אני לא הרמתי את קולי, כי לא הייתי קומוניסט,
   ואז הם לקחו את היהודים, ואני לא הרמתי את קולי, כי לא הייתי יהודי,
   ואז הם לקחו את חברי האיגודים המקצועיים, ואני לא הרמתי את קולי, כי לא הייתי חבר איגוד מקצועי,
   ואז הם לקחו את הקתולים, ואני לא הרמתי את קולי, כי הייתי פרוטסטנטי,
   ואז הם לקחו אותי, אך באותה עת כבר לא נותר אף אחד שירים את קולו למעני.

   אז, תוריד סטירה!

    

     18/2/16 09:31:

   צטט: נטלי חסין 2016-02-18 00:57:46

   לידיעתך, אני לא בחרתי להגן על אייל גולן, כך החליטו בבדיקה שנעשתה על ידי המשטרה, עדיין אינני שופטת בישראל ונדמה לי גם שלא את... וזה מהות הפוסט אם פספסת את הרעיון המנחה של הפוסט. ואגב, אני כאישה מודעת להטרדות זה מנת חלקי כמו כל הנשים, אך אני עדיין מאמינה בדמוקרטיה ולא באנרכיה...

    

   ומה דעתך על כך שמי שיש לו ממון בכיסיו יצליח לקנות את דרכו לטיהור? זו דמוקרטיה בעינייך?

     18/2/16 00:57:
   לידיעתך, אני לא בחרתי להגן על אייל גולן, כך החליטו בבדיקה שנעשתה על ידי המשטרה, עדיין אינני שופטת בישראל ונדמה לי גם שלא את... וזה מהות הפוסט אם פספסת את הרעיון המנחה של הפוסט. ואגב, אני כאישה מודעת להטרדות זה מנת חלקי כמו כל הנשים, אך אני עדיין מאמינה בדמוקרטיה ולא באנרכיה...
     18/2/16 00:17:

   לא נוחה לי בלשון המעטה ההתחסדות הזו שלך.
   נשים... מוטרדות על בסיס יומיומי ברחוב, בסופר, בעבודה... ובכל מקום אפשרי. וזה נכון שיש תלונות שווא - אך רובן תלונות שיש מאחוריהן אמת גדולה.
   העובדה שבחרת להגן על אייל גולן עוררה בי שאט נפש.
   מאז שקלונו נודע ברבים - איני יכולה עוד להאזין לשיריו.
   וגם אם נמצא שהנערות שיקרו עדיין הוא מאוס בעיני.
   הידיעה שתחת אותה קורת גג הוא ואביו מקיימים יחסים יחדיו עם נשים - מקוממת.
   אייל גולן מבחיל ואביו עוד יותר ממנו.
   אלא שפונקציה של כסף ועו"ד מן השורה עשו את שלהם - והוא לא נמצא מאחורי סורג ובריח.
   טלי קורה מבין עינייך - לא יזיק.
   ארץ אוכלת יושביה... עצוב בעיקר.

     17/2/16 23:31:

   צטט: רםאוחנה 2016-02-17 23:06:46

   צטט: goodyear2016 2016-02-06 09:33:49

   צטט: alonzafon 2016-02-06 09:04:46

   בתור גבר אני אומר לך שאני רואה המון מצבים, כל יום!!! שבהן נשים מוטרדות. גברים כאילו מצחקקים עם הצעות מיניות בלי סוף, חלקן רמיזות עדינות וחלקן וולגאריות שאם אני הייתי האישה בצד השני הייתי מוריד לגבר סטירה! פשט בארצנו הנגע "אני לא אשם בבית משפט" ושכחנו את המוסר. אני לא מבין איך אישה יכולה לרשום פוסט שכזה, אולי על ברכי החינוך שקיבלה, שזה בסדר?
   -----------------------------------------------
   כל הכבוד לך !!!

   אני מאמינה ש"שיימינג" זה הפיתרון הטוב ביותר בעידן הרשתות החברתיות .

   מכיוון שרוב התלונות לא מגיעות בכלל לפרקליטות ולא מוגש כתב אישום נגד הגברים המטרידים .

   וההטרדות כפי שכתבת הן בכל מקום .

   והאשמות על תלונות שווא של נשים .. הן שיקריות !

   אין אשה שמתלוננת מתוך בדיחות הדעת .

   או נקמה .

   אשה ונערה מתלוננות כאשר חוו פגיעה מערכתית !!!

   זה שהמשטרה סוגרת את התיק כי מגיעה למבוי סתום . זה בעייתי .

   אך אין עדות מכך שהתלונה שיקרית .

   או ,

   שלא היו דברים מעולם .

    

    

   לשיטתך נשים אף פעם לא מעלילות עלילות שווא?

   לא חסרים מקרים שבהם נשים רצו להתנקם בגבר מסויים, והעלילו עליו עלילת שקר שגם הוכחה ככזו לאחר חקירה.

   לומר שנשים לא מתלוננות מתוך נקמה זה הזוי לגמרי.

   --------------------------------------------------

   בוודאי שנשים ככלל לא מעלילות עלילות שווא על גברים .

   אלא , מתלוננות על גברים כאשר יש חריגה בסף היכולת שלהן להכיל פגיעות מצד הגבר .

   בוודאי ידוע לך שגברים הם מאוד אלימים ?

   נכון או לא נכון ?

   יש להם את יצר הכיבוש . שליטה על טריטוריה ולכן הם תוקפניים מטבעם .

   גם כאשר אשה מתנקמת זה לא עלילת שווא .

   כמובן שיש אפשרות שאיזה אחוז מיזערי שאפילו לא ניספר שנשים אולי התלוננו תלונות שווא . אולי .

   לא נראה לי שיש תקדימים . אם יש תציג ראיות . אל תכתוב סתם תביא תימוכין לדברים שלך .

   בפועל גברים מדכאים נשים מאז ומעולם .     17/2/16 23:06:

   צטט: goodyear2016 2016-02-06 09:33:49

   צטט: alonzafon 2016-02-06 09:04:46

   בתור גבר אני אומר לך שאני רואה המון מצבים, כל יום!!! שבהן נשים מוטרדות. גברים כאילו מצחקקים עם הצעות מיניות בלי סוף, חלקן רמיזות עדינות וחלקן וולגאריות שאם אני הייתי האישה בצד השני הייתי מוריד לגבר סטירה! פשט בארצנו הנגע "אני לא אשם בבית משפט" ושכחנו את המוסר. אני לא מבין איך אישה יכולה לרשום פוסט שכזה, אולי על ברכי החינוך שקיבלה, שזה בסדר?
   -----------------------------------------------
   כל הכבוד לך !!!

   אני מאמינה ש"שיימינג" זה הפיתרון הטוב ביותר בעידן הרשתות החברתיות .

   מכיוון שרוב התלונות לא מגיעות בכלל לפרקליטות ולא מוגש כתב אישום נגד הגברים המטרידים .

   וההטרדות כפי שכתבת הן בכל מקום .

   והאשמות על תלונות שווא של נשים .. הן שיקריות !

   אין אשה שמתלוננת מתוך בדיחות הדעת .

   או נקמה .

   אשה ונערה מתלוננות כאשר חוו פגיעה מערכתית !!!

   זה שהמשטרה סוגרת את התיק כי מגיעה למבוי סתום . זה בעייתי .

   אך אין עדות מכך שהתלונה שיקרית .

   או ,

   שלא היו דברים מעולם .

    

    

   לשיטתך נשים אף פעם לא מעלילות עלילות שווא?

   לא חסרים מקרים שבהם נשים רצו להתנקם בגבר מסויים, והעלילו עליו עלילת שקר שגם הוכחה ככזו לאחר חקירה.

   לומר שנשים לא מתלוננות מתוך נקמה זה הזוי לגמרי.

     17/2/16 23:03:
   ברפרוף מה בלט לי דבר אחד (ולא קראתי את כל הפוסט): ציטוט משלך: 'תקדים זה החל עוד במקרה אייל גולן, התקשורת חגגה באייטמים נוראים וכשהמשטרה בדקה נמצא כי הנערות מסרו עדות שקר, אך עובדה זו לא מנעה מהתקשורת לערוך משפט שדה למרות ההליך הדמוקרטי שנעשה'. נראה לך הגיוני שאדם ישתף את אבא שלו באורגיות, יתקשר אליו ויגיד לו שיביא לביתו בנות (תכלס ילדות), בסבבים ברכב שעליו מינה אותו כנהג? ייעשנו ביחד סמים? יעשו את הילדות? ולכל זה את קוראת עלילת שוא? כאילו, מה? יצא צדיק?
     17/2/16 22:39:
   סופסוף יכולתי להגיע לפוסט שלך (לא היו כוכבים בקפה וחושבת שראוי לככב פוסט) מסכימה עם מילותייך. תודה
     7/2/16 19:18:
   יש ציפייה שיעשה צדק. משלא נעשה בין אם מחוסר ראיות או חוק ארכאי או מוקדי כוח שנשלטים בידי מגדר שלא שש לעשות צדק כי זה מאיים עליו. תהיה הסיבה אשר תהיה, כאשר לא נעשה צדק בעיני לפחות שיימינג ומשפט ציבורי לגיטמיים. לא סובלת צדקנות, ויפי נפש. לא סובלת את ההגנה על המקרבנים. בעיני אותם אנשים צריכים לבוא על עונשם. ה"נשק" היחידי שיש בידי הוא חרם צרכני, והקלון שיוטל בצדק על אותם מטרידים. כאשר לא מדובר על מקרה בודד של מילה כנגד מילה שאז יש ספק ונדרשת זהירות בכבודו של אדם, כאשר יש מסה של נשים מוטרדות אז האאאאלו, תתיצבו לצידן!!!!
     7/2/16 13:44:
   בתקופה שבה העיתונות יוצאת מדעתה ומייצרת חדשות במקום לסקר חדשות, תקופה בה כול עיתונאי הופך להיות "אושיית תרבות", תקופה בה הסירקולציה והרייטינג מושלות בסדר היום, תקופה בה "רשת חברתית" מייצגת מיצגי-שווא רבים..., אין להתפלא שעוד לא חזינו בדברים גרועים עוד יותר..., בהחלט אין מה לצפות עוד, אין...
     6/2/16 13:18:

   צטט: goodyear2016 2016-02-06 09:33:49

   צטט: alonzafon 2016-02-06 09:04:46

   בתור גבר אני אומר לך שאני רואה המון מצבים, כל יום!!! שבהן נשים מוטרדות. גברים כאילו מצחקקים עם הצעות מיניות בלי סוף, חלקן רמיזות עדינות וחלקן וולגאריות שאם אני הייתי האישה בצד השני הייתי מוריד לגבר סטירה! פשט בארצנו הנגע "אני לא אשם בבית משפט" ושכחנו את המוסר. אני לא מבין איך אישה יכולה לרשום פוסט שכזה, אולי על ברכי החינוך שקיבלה, שזה בסדר?
   -----------------------------------------------
   כל הכבוד לך !!!

   אני מאמינה ש"שיימינג" זה הפיתרון הטוב ביותר בעידן הרשתות החברתיות .

   מכיוון שרוב התלונות לא מגיעות בכלל לפרקליטות ולא מוגש כתב אישום נגד הגברים המטרידים .

   וההטרדות כפי שכתבת הן בכל מקום .

   והאשמות על תלונות שווא של נשים .. הן שיקריות !

   אין אשה שמתלוננת מתוך בדיחות הדעת .

   או נקמה .

   אשה ונערה מתלוננות כאשר חוו פגיעה מערכתית !!!

   זה שהמשטרה סוגרת את התיק כי מגיעה למבוי סתום . זה בעייתי .

   אך אין עדות מכך שהתלונה שיקרית .

   או ,

   שלא היו דברים מעולם .

    

    

   תגובה ל- 

   alonzafon- אתה לא האיש שיעיד על החינוך שקיבלתי, תודה על תהייתך אבל החינוך שקיבלתי הוא חינוך מצוין. ולעניינו...ראשית, עצם העובדה שלך יש תמונה כזו בתמונת הפרופיל  מהווה מסר בוטה ואפילו מטריד.. כך שאתה האחרון להצטדק בצורה כלשהי.. שנית, אני לא נגד החוק, אני נגד כך שאכיפת החוק מתבצעת אך ורק בתקשורת, זה מצב בעייתי ולא הליך דמוקרטי אלא הליך בעייתי עד מאוד. שיימיניג ברשת אינו בית משפט! התמיכה שלך בהליך זה היא תמיכה תמוהה שמערערת את כל יסודות הדמוקרטיה ...וזוהי טענת הפוסט בעצם. הבעייתיות בהליך שכזה שמתבצע אך ורק בתקשורת. החוק כשלעצמו הוא חשוב אבל התקשורת זה לא הגוף שאמור לאכוף חוק זה!

     6/2/16 11:23:
   האמת ...הגבול בין כנות בשיחה בין גבר לאישה יכול להתפרש לפעמים כהטרדה מינית...או סתם מילה שנאמרה בבדיחות הדעת...או ללא כוונה מינית...לא כל הערה היא הטרדה מינית או שמסתתרת מאחוריה רמיזה מינית...אבל אני משער שיש גם הטרדות גסות כיוון שאני אישית מעולם לא הטרדתי מינית קצת קשה לי להבין גברים מטרידנים...לי הספיקו כמה שניות של החלפת מבטים...ללא מילים...וידעתי אם יש או אין "כימיה" להמשך...כיוון שזה "באופנה" פתאום כל אשה "נזקרת" שבשנת ?תרפפו" מנדהו "זרק, מילה לא במקום ומיד חגיגה בתקשורת...לדעתי כדי ש"מחול השדים" הזה יפסק צריך לחוקק חוק שפרק הזמן בין המקרה לבין תלונה למשטרה יוגבל ווהיה והזמן עבר ידום הקול לנצח...כי אחרת יש אפשרות שהמתלונן או המתלוננת יעמדו לדין... זה יגרום לכך המקרי הטרדה יחשפו מיד ו"הנסטגיה" של תלונות לאחר שנים רבות תיפסק...
     6/2/16 10:17:

   צודקת לגמרי. כתבח לעניין ובכלל, זה פוסט יפה.

   קרה משהו לא טוב בחברה שלנו. כמו שאמר ינון מגל  - "פייסבוק הוא לא בית משפט".

   אם אותן מאשימות לא יתלוננו במשטרה, צריך לקחת בערבון מוגבל, או עדיף להתעלם, מאותם דיווחים.

     6/2/16 09:33:

   צטט: alonzafon 2016-02-06 09:04:46

   בתור גבר אני אומר לך שאני רואה המון מצבים, כל יום!!! שבהן נשים מוטרדות. גברים כאילו מצחקקים עם הצעות מיניות בלי סוף, חלקן רמיזות עדינות וחלקן וולגאריות שאם אני הייתי האישה בצד השני הייתי מוריד לגבר סטירה! פשט בארצנו הנגע "אני לא אשם בבית משפט" ושכחנו את המוסר. אני לא מבין איך אישה יכולה לרשום פוסט שכזה, אולי על ברכי החינוך שקיבלה, שזה בסדר?
   -----------------------------------------------
   כל הכבוד לך !!!

   אני מאמינה ש"שיימינג" זה הפיתרון הטוב ביותר בעידן הרשתות החברתיות .

   מכיוון שרוב התלונות לא מגיעות בכלל לפרקליטות ולא מוגש כתב אישום נגד הגברים המטרידים .

   וההטרדות כפי שכתבת הן בכל מקום .

   והאשמות על תלונות שווא של נשים .. הן שיקריות !

   אין אשה שמתלוננת מתוך בדיחות הדעת .

   או נקמה .

   אשה ונערה מתלוננות כאשר חוו פגיעה מערכתית !!!

   זה שהמשטרה סוגרת את התיק כי מגיעה למבוי סתום . זה בעייתי .

   אך אין עדות מכך שהתלונה שיקרית .

   או ,

   שלא היו דברים מעולם .

    

    

    

     6/2/16 09:04:
   בתור גבר אני אומר לך שאני רואה המון מצבים, כל יום!!! שבהן נשים מוטרדות. גברים כאילו מצחקקים עם הצעות מיניות בלי סוף, חלקן רמיזות עדינות וחלקן וולגאריות שאם אני הייתי האישה בצד השני הייתי מוריד לגבר סטירה! פשט בארצנו הנגע "אני לא אשם בבית משפט" ושכחנו את המוסר. אני לא מבין איך אישה יכולה לרשום פוסט שכזה, אולי על ברכי החינוך שקיבלה, שזה בסדר?
     6/2/16 07:43:
   התקשורת היא כמו הרשת החברתית - יוצרת שיימינג. מצד אחד עד שלא הוכחה אשמתו של חשוד הוא בגדר נקי כפיים. ומצד שני איך יימכרו עיתונים בלי כותרות מרעישות? ואת צודקת, זו סוגיה מטרידה שהתקשורת הפכה למעצבת דעת ההמונים.

   ארכיון

   פרופיל

   נטלי חסין
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין