כותרות TheMarker >
  ';

  רוחשת

  רגועה למראית עין.
  בתוכי הכל רוחש,
  עולה על גדותיו.

  0

  אונס המריונטות

  40 תגובות   יום שישי , 12/2/16, 12:41

  ''

   

  רוני ריבר העידה לאחרונה בראיון אישי אמיץ ומצמרר בתוכנית התחקירים התיעודית "עובדה" אודות הכרוניקה שעוברת כמעט כל נאנסת ממוצעת במפגש אומלל וגורלי עם החלאות שמטשטשים בחורות באמצעות סם האונס ומביאים אותן לידי אובדן הכרה בטרם מבצעים בהן את זממם כמו היו בובות על חוט.


  לפני הכל, מאד ממליצה להאזין בתשומת לב לעדות בסך 26 הדקות של רוני ריבר בשיחתה עם רוני קובן.


  לצערי, עקב זכויות יוצרים ואף מבחינה טכנית של מגבלות קפה דה מרקר - אין באפשרותי להטמיע את הוידאו כאן בבלוג, על כן אפנה ואשדל אתכם

  לצפות בו כאן : (לינק >>)


  http://www.mako.co.il/tv-ilana_dayan/2016-da7355d0bab32510/Article-c1f322f4fd04251006.htm

   

   

  בובה ממוכנת / דליה רביקוביץ'

   
  בלילה הזה הייתי בובה ממוכנת 
  ופניתי ימינה ושמאלה, לכל העברים, 
  ונפלתי אפיים ארצה ונשברתי לשברים 
  וניסו לאחות את שברי ביד מאומנת. 

  ואחר כך שבתי להיות בובה מתוקנת 
  וכל מנהגי היה שקול וצייתני, 
  אולם אז כבר הייתי בובה מסוג שני 
  כמו זמורה חבולה שהיא עוד אחוזה בקנוקנת. 

  ואחר כך הלכתי לרקוד בנשף המחולות 
  אך הניחו אותי בחברת חתולים וכלבים 
  ואלו כל צעדי היו מדודים וקצובים. 

  והיה לי שיער זהב ועיניים כחולות 
  והיתה לי שמלה מצבע פרחים שבגן 
  והיה לי כובע של קש עם קישוט דובדבן. 


   

  השימוש הרווח של גברים שפלים בסם האונס הוא תופעה הולכת ומתרחבת עד שכמעט הופכת לנפוצה. כל הזמן עולות וצפות עדויות על מקרים של אנסי מריונטות בטקטיקה נבזית של החדרת סם האונס לכוס המשקה של נשים בדייט או במפגש מקרי בפיקאפ בר עירוני כזה או אחר. ניצול ואונס נשים שיכורות, גם כאלה ששמרו על ספל המשקה שלהן ולא סוממו ללא ידיעתן עלה לכותרות לא מזמן בהקשר לפאב אלנבי 40, שם נאנסה אישה שוב ושוב באונס קבוצתי ברוטלי מסואב בידי גברים שליבם גס וערל, אשר בזה אחר זה הרשו לעצמם להתעמר באותה מריונטה מחוסרת הכרה שכל חטאה היה ששתתה יותר מידי. בל נשכח את כל חיות האדם המנותקים רגשית שאף תיעדו את האירוע במצלמות הטלפונים הניידים שלהם , כשאיש מהם לא העלה בדעתו להתערב ולהציל את הנאנסת או להפסיק את הטבח שנעשה בגופה לאלתר. פשוט מחדל שזו החברה שילדותינו גדלות לתוכה, הילדות הקטנות של המצלמים ושל אנסי המריונטות שנולדו זה מכבר כמו גם אלה שתיוולדנה בעתיד תגדלנה לעולם המשוגע הזה שבו נפגעות נשים שוב ושוב ושוב ושוב.

   

   

  עולם בו נשים בשנת 2016 עדיין לא יכולות להסתובב במרחב ציבורי ולחוש בטוחות בעבודה עם קולגות ומנהלים מהמין השני או לצאת למועדון מבלי לשמור על כוס המשקה שלהן ולחשוש מתוקפים פוטנציאלים - זה לא עניין של מה בכך. יתרה מזאת, אונס נשים כשהן במצב הכי פגיע שהן יכולות להיות בו, כחסרות הכרה ולא מודעות למתרחש ולנעשה בגופן משול כמעט לנקרופיליה. זה מעבר לסטייה כאשר גבר משתמש בגוף האישה כמריונטה ועושה בה ככל העולה על רוחו מבלי שהיא בכלל מרגישה או חווה את מה שעובר על גופה או מגיבה או אקטיבית בדיאלוג מיני בריא. התוקף שעושה בה שפטים כמו מקיים יחסי מין עם אדם מת, מנוטרל לחלוטין, זה הרי כמו שהיא שקועה בתרדמה עמוקה, ב"קומה". כשאנחנו ישנים אנחנו לא מודעים למציאות וזה קצת כמו למות, וככה בדיוק זה לקיים יחסי מין עם אישה שהופכת למספר שעות לאדם מת, שקועה בתרדמת.

   

   

  ''

  צילום מתוך הסרט האיום - "דבר אליה"

   

  הגיבור של הסרט החולני  "דבר אליה" מוצג באופן רומנטי ואוהד כאדם מסור ודואג, על אף שבפועל מדובר בסוטה מין מסוכן : הוא עוקב באובססיביות אחרי רקדנית שהתאהב בה ואף אונס אותה כשהיא שקועה ב"קומה" עמוקה בעקבות תאונה קשה שעברה. תוצאות האונס החוזר ונשנה בידי הנקרופיל הנלוז הזה הן שהמריונטה מתעברת. כל זה נעשה בזמן שהוא מטפל בה בעדינות וצמוד למיטת חולייה ומוצג באור מאד חיובי כפרשנות של הבמאי והיוצר הפסיכי אלמודובר, למשל כאשר הוא מנקה את הפרשות גופה כולל בזמן הווסת (בטרם כניסתה להריון) ועוד כהנה. לי בתור צופה אישה חווית הצפיה היה נוראית וטראומטית, הסרט הזה עשה לי רע. כמה צורם ואף מפליא שהסרט לא צונזר עוד בשלבי התסריט ולא נמנעה או לפחות הוגבלה הפצתו. בקושי צלחתי עד הסוף, נשארתי עם תחושת קבס כה עמוקה ממנו שפשוט החלטתי להחרים את יתר סרטיו , לא מסוגלת, זה לא קולנוע מוצלח בעיני, קולנוע במיטבו אמור להיות השראה ולשנות את העולם. מאז יצאו לאקרנים עוד כמה סרטים שלו שבהם בחרתי במודע שלא לצפות. אלמודובר מגעיל אותי ואני לא סובלת את הראש המעוות שלו ואת הרעיונות שלו ולא רוצה שום קשר אליו. הוא לא שפוי בדרגה קיצונית אם הוא מסוגל להיות אמפטי כלפי הנקרופיליה הכפייתית הזו או להזדהות עם הגיבור שלו ולספר את הסיפור שלו כאמנות עם חמלה. בעיניי זה לא לגיטימי מפני שזה מסוכן חברתית וכן משפיע ומחלחל כמסר לצופה שזה בסדר ונורמלי : סרטים מהסוג הזה מנרמלים את התופעות החריגות שיש להוקיע מהחברה שלנו ולא לתת להן לגיטימציה בשום אופן כי הם מציגים מורכבות לכאורה ומנסים "להבין" את הרוע והטירוף במקום לגנות אותו. אם יש אנשים חולים בחברה אז צריך לנסות לעזור להם (למי שאפשר, כי קיימים מקרים אבודים שכלום לא יעזור להם, גם לא אלוהים) אבל בוודאי שלא להביא את הסיפור שלהם ברבים תוך כדי הצגתם באור מחמיא ומתוך פרשנות אוהדת כאילו היו מאהבים רגישים ואוהבים כלפי הנשים שהם מתעללים מהן מינית. נו באמת. להעניק לתופעות פסולות כאלה הכרה וחשיפה יש השלכות כי זה מחלחל לתודעה ומי שחש חמלה לנקרופיל חולה נפש שאונס בחורות ב"קומה" ומעבר אותן – אני חושדת שהלב שלו קהה ויש לו בעיה מוחית רצינית.

   

   

  באחד מחדרי ההמתנה שיצא לי לשהות בהם, עלעלתי בחטף במגזין נשים ישראלי שהונח על השולחן ונתקלתי באקראי במדור הייעוץ במכתבה של אישה שהעידה כי בזמן שהיא ישנה, באמצע הלילה, אחרי שהיא נרדמת ושקועה בשינה עמוקה - בעלה מבצע בה מעשה סדום והיא מתעוררת בבהלה מהכאב הגופני כשהוא כבר בעיצומה של שעת מעש. הדבר חוזר וקורה לעיתים קרובות על אף שהפצירה בו לחדול ממעשיו כי הוא מכאיב לה. היא סירבה בתוקף לסגנון המיני הזה עימו בשעות הערות לכן השיב לה הלה שאין לו ברירה אלא לעשות זאת כשהיא לא יכולה להתנגד, כי יש לו יצרים לספק. למעשה, אותה מריונטה נאלצת לחוות אונס חוזר ונשנה ורב פעמי, טראומטי, מכאיב ומשפיל בידי בעלה בלילות. במכתבה היא משתפת בנוגע לפחד ולמרות הסטרס שהיא חווה, הזמן שלוקח לה להירדם כי היא מנסה להחזיק מעמד כמה שיותר מחשש פן האירוע יישנה, כשמצד שני היא מאד עייפה ועיניה נעצמות מאליהן בתחושת החרדה הגוברת שיש לה ממה שעומד לקרות ברגע שתיפול לשינה או תירדם על בטנה. המריונטה הוסיפה שהיא ישנה חזק מאד מפאת עייפות מצטברת של ימים קשים בעבודת כפיים, ועד שהיא כבר מתעוררת - מאוחר מידי והיא לא יכולה להדוף אותו מעליה כי הוא מפעיל עליה כוח והוא כבד. סיפור חייה המחריד והאמיתי של אישה אמיתית שחיה בטרור מיני ובהתעללות קשה בידי בעלה בישראל של שנות האלפיים. בעלה החוקי, זה שהיא נשואה לו כדת וכדין. בפועל היא ישנה עם האויב חסר הרחמים המתועב הזה בכל לילה, אין דרך אחרת לתאר זאת. קראתי את מלותיה ולא האמנתי שסיוט כזה הינו ממשי, חי וקיים על פני האדמה. החיים של האישה הדרוסה הזו הם גיהנום. היא נשואה לאנס מריונטות אכזרי, זה פשוט מזעזע ברמה בלתי נתפסת. השאלה הראשונה והמתבקשת שעלתה במוחי היתה למה היא לא מתלוננת עליו במשטרה ?? למה היא לא עוזבת אותו ?? למה היא נשארת במצוקה היומיומית האיומה הזו ובחיים של חרדה והתעללות ?? כל כך הרבה שאלות שנותרות ללא מענה למרות שהתשובה עליהן חייבת להיות הכי ברורה מאליה. תברחי ממנו ! מתסכל אותי שהיא פנתה לעיתון נשים וציפתה לגאולה. מה בדיוק חשבה המריונטה שהפסיכולוגית תשיב לה ?? למה היא לא בורחת ממנו למקלט לנשים ? בשביל מה המקומות הללו קיימים אם לא בעבור נשים שחיות תחת סכנה וטרור תמידי מבעליהן ?? אלוהים אדירים, בא לי לצרוח, אני רועדת מעצבים, זה מטריף אותי. הלב שלי חלש, אני לא עומדת בפני סיפורים עגומים כאלה, זה קורע לגזרים שישנם קורות חיים של נשים אמיתיות שחיות בתוכנו, מריונטות שכלואות בתוך מעגל הרשע של תקיפה מינית הכי נוראית שאפשר לדמיין. מרוב שהכל נדמה לי סוריאליסטי , אישה נאנסת בידי בעלה בשנות האלפיים – לקח לי כמה שניות להאמין שהעיניים שלי באמת קוראות את המכתב שלה וכל הזעזוע המתואר אכן קורה במציאות.

   

   

  מותר לבחורה לחלום , נכון ? אז דעו לכם שהפנטזיה שלי היא לסרס אותם או למנוע מהם להגיע לפורקן מיני לנצח, זה מה שהייתי רוצה שיקרה להם. שבחיים יותר לא יחוו עוררות מינית גופנית, לשלול מהם את ההנאה ממין, לרוקן אותם מגבריותם. אני מאחלת להם אימפוטנציה נצחית, הלוואי שכל עוד  זורמת באפם נשמת החיים הם לנצח נצחים יהיו אימפוטנטים. אולי רק ככה, כשהם מנוטרלים מאונם המיני - נשים יחושו בטוחות במאה אחוז להסתובב בחופשיות בעולם. "להיות עם חופשי בארצנו" כתב מחבר ההמנון הלאומי היהודי נפתלי, אבל מה עם להיות אישה חופשיה ? ? מה לעזזל עם זה, נפתלי ? אה ? תגיד לי. בכל מאודי אני משתוקקת שכל מי שאי פעם פגע מינית באישה בחייו - הלוואי שלא יצליח לחוות יותר הנאה ממין, רק ככה אולי תבוא הגאולה. ייתכן כי הפתרון היחידי הוא אפס תפקוד מיני תקין שיהיה מנת חלקם, ואולם רק אז הם יניחו לנו לנפשנו ויפסיקו לאנוס נשים ולסמם את הכרתן ולהפוך אותן לבובות מין לשירותם מתוקף העובדה הפשוטה שלא יצליחו יותר להגיע לפורקן מיני משום מריונטה מדוכאת. רק אם נדכא להם את היצר המיני - הנקרופיליה תתפוגג להם מהסיסטם וכל אותם נקרופילים יהפכו לזומבים וחסרי יצר וחיות כאשר נסרס אותם מגבריותם. הבעיה שאי אפשר ליישם את זה בפועל, כך שזה יישאר בגדר חלום רטוב שלי. לא מגיע לכל אותם פוגעים להמשיך כרגיל אחרי שרמסו עד עפר את המריונטות האומללות שמתקשות לתפקד ולחזור לשגרה כי הן חשות דרוסות גם שנים אחרי שהן חוו את הפגיעה.

   

   

  ''

   

   

  ומה בנוגע לשלל ההטרדות המיניות ששבות ועולות לכותרות חדשות לבקרים לאחרונה ? הרי לא באמת תיארתם לעצמכם שאתעלם מהסוגיה. קולגה לעבודה שאל אותי השבוע בארוחת צהריים משותפת בהקשר למשה איבגי אם זה לא נראה לי מוזר שפתאום כל יום צצה פרשת הטרדה מינית כנגד ידוען כזה או אחר מהתקשורת ואם זה לא כבר מוגזם ובלתי הוגן בעיני. גלשתי איתו לשיח שלם (ישבו איתנו עוד כמה נשים בשולחן ואף אחת לא גיבתה אותי, חבל ומאד) ונימקתי בטיעונים משלי את עמדתי בנידון : התופעה החברתית הזו היתה קיימת מאז ומעולם, אבל פשוט לא דיברו עליה, נשים שתקו והשלימו עם רוע הגזירה כמצב נתון וברור מאליו שיש לקבלו בהכנעה, עד שפשוט נמאס להן והחליטו שהן מפסיקות לשתוק, לא עוד שתיקה מדכאת. נגמרה החגיגה, הן עושות לזה סוף ומציפות הכל על פני השטח כנגד כל עבריין מיני שכפה את עצמו עליהן בהטרדה קלה כבחמורה. גברים חייבים להבין שחוקי המשחק מוכרחים להשתנות, שמאזן הכוחות כבר לא יהיה לטובתם ביחסי הכוחות הללו שבהם מתקיים דיכוי נשים. כי די כבר עם זה, חלאס.

   

   

  נשים אמיצות כמו רחלי רוטנר קידר ( סתם, לא באמת קידר ;)) ורוני ריבר פותחות את הפה וגברים מתחילים להיענש על הפשעים המיניים שלהם וכולם נזעקים בזעקות שבר למה הזיזו להם את הגבינה ושלפו אותם מאיזור הנוחות הישן המנומנם שלהם הישר לגוב הלביאות ? מה פתאום ובאיזו זכות הרהיבו עוז נשים חצופות לשנות להם פתאום את כללי המשחק מבלי להודיע להם מראש ולהכין אותם שהחוקים השתנו ? מי נתן להן את רשות הדיבור, הרי זה עולם של גברים , כולם יודעים ! אוי אוי אוי, הם מתמרמרים ומתקוממים כמו ילדים קטנים שלקחו לו את ה"שמיכי" שלהם. רבותיי, כדאי שתפנימו ותשתנו. זה נגמר. אנחנו שוברות שתיקה אז תתחילו לשלוט בהתנהגות שלכם או שתיאלצו לשאת בתוצאות ופניכם המכוערות יולבנו ברבים למען יראו ויראו.

   

   

  מקרה טרי שקרה לי לאחרונה : המנקה הניגרי בעבודה חיזר אחריי בעקשנות למרות שלא הייתי מעוניינת. הכל החל בזה שבירכתי אותו בבוקר טוב וערב טוב בשירותים ובמטבח מתוך רצון טוב לא להתעלם מהנוכחות שלו כאילו הוא שקוף, אולי הוא פירש בטעות את הנימוס הבסיסי הזה כרצון לאינטראקציה ומכאן זה התגלגל מהר מאד ויצא משליטה. שאל מה שמי ואמר לי את שמו, בשלב הבא ביקש להזמין אותי לכוס קפה כדי לשוחח ולספר על החיים שעברו עליו ועל קורותיו כפליט/מהגר, סירבתי בנימוס והמצאתי לו שאני מאורסת כדי לא לפגוע ברגשותיו ולרכך את הדחייה, משום שחסתי עליו. להפתעתי זה לא הרתיע אותו והוא אמר שאז מה, נפגש ונדבר סתם כמו שני אנשים. סירבתי יותר בתקיפות והפסקתי להיות נחמדה אליו כי הרגשתי שזה כבר עובר את הגבול שלי ושהוא מתחיל להציק לי ולרדוף אחריי. אבל הוא לא נסוג, להיפך. הוא התחיל לתפוס אותי לשיחות במטבח בזמן שאני אוכלת או מכינה לי קפה ולספר לי על עצמו אוסף של פרטים אישיים. הוא גרוש והיה נשוי לאוקראינית ויש לו שני ילדים מהנישואים הללו ושתקופה מאד ארוכה הם גרו באוקראינה ולכן הוא מדבר אוקראינית ורוסית ( הוא מניגריה ! ). הוא לא מדבר עברית בכלל, הוא דיבר איתי באנגלית. הפנתי לו כתף קרה אבל זה לא עזר לי איתו, הוא נעץ בי מבטים של כלב עזוב ונטוש ( מה הקטע עם זה ? ) ושוב ושוב הפציר בי שניפגש מחוץ לעבודה למרות שבקושי התייחסתי אליו ואף התעלמתי ממנו לחלוטין בשלב כלשהו. כמה שבועות אחרי כן, היה גשום וסוער מאד ובסוף יום העבודה הוא ביקש ממני להסיע אותו הביתה כשיצאתי מהמשרד לכיוון שעון הנוכחות להחתים את האצבע. הוא נעמד לצידי ובתחינה כמעט אמר - "take me home " ככה בפשטות בלי להמשיך, ממתין לתגובה ממני. הוא גר בדרום תל אביב, וכמובן ידע שיש לי אוטו כי יום אחד הוא ראה אותי למטה בחניון שלנו כשניקה אותו. דחיתי אותו בתקיפות. פשוט עניתי " no " במלה אחת מבלי לנמק או להתבונן בעיניו, נפניתי ממנו לכיוון המדרגות שמובילות לחניון ולא הבטתי לאחור. הוא ירד אחריי לחניון, היה כבר שש וחצי בערב וכמעט שלא היו מכוניות וגם אור קלוש כי זו קומת מרתף ונלחצתי, הדופק שלי האיץ. הסתובבתי אליו ואמרתי לו בקשיחות שאם הוא לא מניח לי ברגע זה – אדאג שהוא לא יעבוד אצלנו יותר בחברה כי אתלונן עליו ואספר הכל למעסיק שלו. הוא הסתלק מיד בלי להתווכח או להשיב לי ונעדר מהעבודה למחרת. לא התאפקתי ושאלתי את המנקה שהחליף אותו מה קרה לפרנק ולמה הוא לא הגיע והוא השיב לי שפרנק חולה.. יומיים אח"כ הגיעה אלינו עובדת ניקיון חדשה בשם לודמילה, אישה אוקראינית מבוגרת כבת שישים ומשהו, יפה, מרשימה ולבבית, כיום אנחנו חברות טובות כבר, יש לנו יחסים מעולים, תמיד משוחחות שיחות קטנות על הבן הצעיר שלה, הוא לומד רפואה אלטרנטיבית והיא מממנת לו את הלימודים. היא אפילו סיפרה לי שהיא ופרנק דיברו כמה פעמים באוקראינית.. משעשע :) ממש הוקל לי שיצא שלא התלוננתי וגרמתי לפיטוריו. לודמילה סיפרה לי שפרנק עדיין עובד בחברת הניקיון שלהם אבל שהוא ביקש לעבור ולכן החליפה אותו. אני מרוצה מאד מההתפתחויות, יותר נוח לי שיש אישה איתנו, זה עדיף לכל הצדדים. הכל בא על מקומו בשלום, אני שמחה שזו היתה היוזמה שלו להתרחק כי אחרת זה היה נגמר בטונים צורמים. קרוב לוודאי שהייתי מתלוננת עליו וחבל, הוא בסה"כ אדם שלא שפר עליו גורלו בחייו הקשים, הוא לא צריך גם הפיטורין הללו על הראש שלו ואני לא רוצה על המצפון שלי רגשות אשמה שפגעתי בפרנסה של בן אדם.

   

   

   אני לא סבורה שמשה א' הוא אדם רע או מנוול, רוב בני האדם יש בהם טוב ורע מעורבב, דו סיטרי, גם משה א' לא שונה מהם, גם ינון מ' וכל היתר לא. אני כן מאמינה לנשים הללו שהוטרדו הואיל ומישהו חייב להאמין להן, ולא רק משום כך. אם הן אומרות שנפגעו ממנו אז זה קרה באמת, אני לא מוצאת סיבה לפקפק באמינותן, למה להן להמציא שקרים ככה סתם ? צאו כבר מהסרט. אישה לא מתעוררת בוקר אחד ומחליטה לפזר האשמות כוזבות כנגד גבר כזה או אחר. אני מאמינה להן בלב שלם שמשה א' כפה את עצמו עליהן ואף דאג לפיטוריהן כי לא נענו להטרדותיו וזו התנהגות חמורה מאד לטעמי. כואב לי על הבת שלו דנה יותר משכואב לי עליו, אני אוהבת אותה מאד. גם כבן אדם (היא מקסימה וטובת לב) וגם כיוצרת חשובה ומוכשרת. זה לא פייר שהיא צריכה לעבור את זה, להתמודד ולהיפגע בגלל מעשים של אדם קרוב ויקר לה, אב שהיא בוודאות נושאת אליו עיניים מעריצות וכעת מיישירה מבט אל צדדיו האפלים ורואה אותו בקלונו. משה א' הוא ללא ספק אדם יצרי , זה ניכר בבירור באלפי סצינות. זה צועק מכל הכיוונים. רואים לו בעיניים את האובססיביות ואת השיגעון שקיימים בו כגיבור בתפקיד שגילם בסרט חולה אהבה משיכון ג' (השחקן תמיד מביא את עצמו, את מי שהוא כבן אדם). ובכלל, יצירה ויצריות הם דברים שקשורים ביניהם ואי אפשר להפריד. אדם יוצר ויצירתי הוא גם יצרי, חד המה. ראינו אותו אלים וזועם באינספור סרטים וסדרות ובתיאטרון, הוא הירבה לגלם את תפקיד הנבל הסדיסט וראינו כמה שהוא נהנה מזה. הצדדים הללו הם חלק בלתי נפרד ממנו. אני נוטה להאמין שמשה א' פשוט לא שלט בעצמו בפני אותן נשים שהתלוננו נגדו וזה חבל מאד. משה א' הוא בפירוש לא איש אכזרי וחסר רגשות, הוא תרם לא מעט לקהילה ולתרבות ויש בו רגישות לזולת והוא פעיל חברתי, אקטיביסט, רהוט ונבון, אדם נעים הליכות רוב הזמן ולא כוחני (ככה הוא מצטייר בעיני) וזה מה שכל כך מאכזב ומצער אותי עמוקות :  שמדובר בגברים נורמטיביים ומתפקדים לחלוטין, אפילו אוהבי אדם ונחמדים כמו משה א' עד שזה מגיע ליחסם לנשים. במלחמה העקובה מדם הזו בין שני המינים,  ביחסי הכוחות הוא נופל ונכשל בהתמדה כמו גברים רבים וטובים אחרים, שמשנים את עורם וחושפים את הצדדים החלשים באישיותם כאשר הופכים לדורסניים ופוגעניים כאילו מדובר באדם שונה לחלוטין, פורצת מהחלציים שלהם האגרסיביות במלוא כיעורה. מילולית "לאנוס" זה להכריח, לאלץ זו תוקפנות. אונס הוא לא רק פגיעה מינית, אונס זה גם לתקוף אישה בהטרדה מילולית או סתם לכפות עליה נשיקה ומגע כשהיא לא מעוניינת בכך ומבקשת ממך להפסיק.

   

   

  קל וחומר בעבודה עם קולגות. זה פשוט לא מתאים, זה לא לעניין. מתי תבין שבתור מנהל או בעל סמכויות אסור לך לנצל מרות במצבים וסיטואציות עדינות ונפיצות בתיאטרון ובכל מקום עבודה אחר מול עובדת שלך, במיוחד אם היא לא שוות ערך לך בתפקיד, כשאתה בכיר והיא זוטרה. מה בדיוק לא ברור פה ?  אתה תוקף, אתה מטריד. ברגע שהיא לא מעוניינת תרפה, תכבד את רצונו של האחר, גם אם הזולת שלך היא אישה, אל תהיה אובססיבי. שחרר.  אל תחמיאו לנשים בעבודה על המראה החיצוני או על הלבוש אם שפת הגוף שלהן מאותתת לכם שהיא לא חשה בנוח מול זה או משדרת ריחוק וקור, תעצרו, תבלמו. אל תחזרו אחריהן אם הן לא מראות סימנים קלושים של עניין הדדי ולא מחזירות לכם פידבק כמו חיוך ומבט או מגע. אל תנעצו מבטים ואל תביכו. זו חויה מאד לא נעימה כשאת לא מעוניינת לקבל את תשומת הלב הזו, נשים חשות מותקפות. זה מזהם את המרחב הציבורי הבטוח עבור נשים בכל מקום אחר אבל בעבודה זה הכי גרוע כי היא ממשיכה לפגוש את התוקף על בסיס יומיומי ואין לה לאן לברוח. היא במצוקה מאד גדולה כי זה לא כמו יתוש טורדני שאפשר למחוץ או להעיף משדה הראיה ולהתעלם מקיומו, זה פוגעני ודורסני וזה סוגר עליה, היא במלכוד. בטח כשהמשרה שלה מונחת על הכף ויש איום ממשי על הפרנסה שלה. תניחו לנו כבר, כמה עוד אפשר לספוג את ההערות וההטרדות הבלתי פוסקות שלכם ? תפסיקו להטריד כבר. תפסיקו להיטפל אלינו, תפסיקו לגעת בנו ללא רשות, תפסיקו לאנוס, תפסיקו לסמם בחורות, תפסיקו עם הנקרופיליה, תפסיקו עם ההתעללות והתקיפה המינית, תפסיקו לרצוח, תפסיקו עם הפורנו, אתם פוגעים. תשלטו בעצמכם ותשתנו כבר, אני מתחננת. אם במקרה יש בקהל אנסי מריונטות ספורים -  בנימה אישית אני רוצה לבקש גם מכם : רוצו לטפל ביצר הרע שלכם דחוף ויפה שעה אחת קודם, עכשיו ומיד.

   

   

  גברים מוכרחים להתעורר ולהבין כבר שאסור להם לראות בנשים מריונטות ואם מתעורר בהם יצר הנקרופיליה אז שיוציאו אותו לפועל עם בנות זוגם תוך כדי משחקי המין שלהם. "משחקי תפקידים" של זוגות להשתעשעות הדדית ולגיוון חיי המין.  בהסכמה ! הסכמה מלאה שלה, אני חוזרת ומדגישה. ( תציע ותראה אם מתאים לה. ) אם בא לך לפעמים להעמיד פני ישנה (או מתה) ושבן זוגך כאילו עושה בך ככל העולה על רוחו כל עוד את עדיין מרגישה ובהכרה מלאה ללא סמים פסיכו-אקטיביים כמו בובת המין שלו אז אחלה , תבלו. שיהיה לכם לבריאות, אני בעד ולא רואה שום פסול בכך, להכניס איזה קיק וסטייה קלה בגבול הטעם הטוב  לתיבול חיי המין זה מומלץ. רק תזכרי שאת חייבת להרגיש נוח ובטוחה בסיטואציה ושהוא לא מפעיל עליך כל מניפולציה או לוחץ עליך ומאלץ אותך או נוקט באלימות כלפייך תוך כדי וכל עוד זה בהסכמה מלאה ואת ערה לחלוטין ובא לך להיות לכמה שעות נשלטת בידי בן זוגך והוא לא מכאיב לך, בכיף שלכם , לכי על זה, מפרגנת, נראה לי מגניב כי לא מדובר באונס כל עוד גם את רוצה ונהנית מהעניין. תדאגי להחזיר לו, כן ? אל תשכחי להפוך גם אותו לבובת המין שלך בלילות אחרים, תתחלפו, זה בריא וזה יעשה גם לו טוב , לשניכם בעצם. כשמדובר בסתם מימוש פנטזיה לא מזיקה ולא בנקרופיליה סדרתית שנעשית ככפיה ואונס של אחד הצדדים כלפי השני במטרה להחליש אותו מבלי שהוא מודע לכך כי זה לא פייר לנצל אנשים כשהם לא נתנו לכם רשות, זה כבר לא מצחיק בכלל ובטח שלא פנאן כי אם הפרעה אקוטית שדורשת התערבות וטיפול, רצוי תרופתי.

   

   

   ותהיו לי בריאים, אני רוצה אתכם בריאים, זה הכי חשוב לי.

   

   

  אני שואפת לחיות בחברה בריאה ושפויה, מה כבר ביקשתי ?


   

  ''

  ( תחזיקו // מלים וביצוע - רוני דלומי, לחן - אביב קורן)

  דרג את התוכן:

   תגובות (40)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     27/2/16 18:56:

   צטט: תמרה ק 2016-02-27 16:45:46

   קראתי, ואני מסכימה איתך לחלוטין במה שאת קוראת אונס המריונטות. מושג חדש לי, אך מתאר בהחלט את הסיטואציה. >> אין באמת "מושג" כזה.. זו הפואטיקה הרעיונית שעלתה במוחי אסוציאטיבית כשאני מדמיינת את הסיטואציה, הדימוי שהגיתי מעולם התוכן הפרטי שלי. "מריונטה" היא מלה שמקורה בשפה הצרפתית, והיא שייכת לעולמות התוכן של תיאטרון בובות. הרי הנשים הנאנסות הן לא באמת מריונטות, הן בשר ודם, הן אנושיות עם רצון חופשי אבל ברגע שהאנס מנטרל אותן והופך אותן לכלי לניצול כשהן מחוסרות הכרה ולא חוות במודע את ההתעללות שהגוף שלהן חווה (והגוף זוכר, רק שזה נדחק לתת ההכרה אבל ממשיך להשפיע ולהרוס אותן גם בתת המודע) והן במצב הכי פגיע שלהן כי הן כמו מתות או מצויות בתרדמת של שינה עמוקה ("קומה") הרי שעבור האנס הנצלני הן הופכות בסך הכל לגוף, אפילו לא זה, הן בובות על חוט שהוא מפעיל אותן לא מרצונן החופשי, הן לא הסכימו או נתנו לו רשות, הן פסיביות ומדוכאות עד עפר כשהן במצב המנטלי הזה וככה הגעתי למטאפורה הזו, זה דימוי פואטי סיפרותי, זה לא מושג ממשי שבאמת קיים. 

   אני מעוניינת להוסיף עוד בהקשר הזה, שימי לב לפנטזיה הזו שיש לגברים רבים על "היפיפיה הנרדמת", על הבחורה השקטה והצייתנית והטובה שאומרת כן ואמן על כל מבוקשם כמו גיישה, המטפלת והמכילה, שתהיה "יפה ושתוקה" כלומר שקטה, שתהיה יפיפיה ונרדמת, רדומה, לא אקטיבית בעלת רצון משלה - עד היום יש הרבה גברים שזה מה שהם מחפשים כי זוהי האישה האידאלית מבחינתם. לא כולם מעריכים ונמשכים לדעתניות שיודעות לדבר ולעמוד על שלהן, רק הגברים הפתוחים יותר, הליברליים. בחברות מסורתיות וגם חילוניות (גם בארץ, ולא רק בחברה הערבית/חרדית), בעדות ממוצא מסויים זה שריר וחי ויקיים עד היום - מבלי להזכיר שמות.

   גם הטרדה מינית במקום העבודה, בלי קשר אם המדובר בהטרדה או אונס, היא דבר פסול ואסור.

   אמרתי פעם לשני בחורים בעבודה, שלדעתי אין אישה עובדת ולא משנה באיזה מקום או תחום, שלא נחשפה לאלימות מינית.

    

   הם היו מזועזעים, ולא ממש קיבלו את זה.

   והם שייכים לפמיניסטים שבחבורה.

    

   רק אחרי שצירפתי עוד נשים לשיחה, הם קלטו את העניין.

    

   לשמחתי הרבה, בתקופה הנוכחית יש הרבה יותר מודעות לכך, ואולי מכאן נובעת "תופעת" התרבות התלונות והחשיפות. >> כן יירבו עוד ועוד, אמן ואמן. בעקבות עדותה של רוני ריבר עוד בנות שהוא פגע בהן החליטו להתלונן במשטרה על יניב נחמן. הן צפו בראיון שלה בטלויזיה או באינטרנט וזה עורר אצלן את ההחלטה לשבור את השתיקה ולהגיש תלונה נגדו. היתה כתבה חדשותית בעיתון כמה ימים אחרי שהתוכנית "עובדה" שודרה על מישהי שבעקבות הצפיה ברוני ריבר היא התחזקה ואזרה אומץ להעיד נגדו כי היא התרגזה שהוא שוחרר בעונש מאד קל של עבודות שירות לחצי שנה ולא נכלא. יש הרבה מאד סיפורים שלא נחשפו עדיין, אני מאמינה שזה רק קצה הקרחון והם יצופו ויעלו, עוד ועוד ממעמקים.

    

   נכון שיש נשים או אנשים, יותר נכון, שמנצלים את הבמה הזאת כדי להתנקם או לעצור מתחרים, אך מקרים אלה, אין לי ספק שהם המיעוט שבמיעוט. >> ללא ספק. מאד מסכימה איתך.

    

   יחד עם זאת, יש לזכור כי אונס אינו מין. הוא אלימות. ובתור שכזה, אני לא בטוחה שסירוס כימי אפקטיבי כל כך. אולי אף להפך. >> סירוס כימי זו לא באמת אופציה ממשית או ריאלית, רק בגבולות הפנטזיה שלי, וכך היא ישאר, בעולמות הפנטסטיים. אני לא באמת הייתי רצינית, דיברתי מתוך איזו חירות רעיונית יצירתית של פנטזיות לא מצונזרות, חשבתי שזה ברור למי שקרא שכתבתי מתוך איזו התגרות ופרובוקציה ותסכול וייאוש - כי זה לא פתרון גם בעיני. יחד עם זאת, אני כן בעד שימוש בחומרים כימיים לדיכוי יצרים אלימים באנשים מסויימים שהכימיה במוח שלהם לא מאוזנת וחסרה להם שליטה עצמית ברמה קיצונית. צריך לעזור להם ולווסת את העודפים או החוסרים שהמוח שלהם מפריש, אני מאד מאמינה שב - 99% מהמקרים זה יעזור למנן את חוסר האיזון הכי אנחנו יצורים ביולוגיים, כמעט כל הרגשות שלנו הם כימיה וביולוגיה, ואם זה יציל אותם מעצמם ואף יציל נפשות של קורבנות פונטציאלים אז אני ממש בעד. זה כן פתרון ראוי בעיני, להפחית אצלם את היצר המיני והאגרסיביות ששולטת בהם, את הדחפים של היצר הרע. טיפול תרופתי הינו נושא שלם ועמוק, אי אפשר לכתוב עליו על רגל אחת ולהרחיב פה, אולי בהזמנות אחרת אכנס לזה בטקסט נפרד ומקיף שמטרתו תהיה לנסות לשכנע למה זה כן טוב ומומלץ.

    

   פיתרון?

   כנראה שחינוך והמשך ענישה >> כן. והגברת המודעות, הצפת הנושא על פני השטח, לדבר על זה, לפתוח, לא לעבור לסדר היום,  לחשוף את הפוגעים והנצלניים ללא מורא, לא להדחיק או להסתיר, להפסיק לשתוק. להחליט שמפסיקות לשתוק, כולנו.

    

   +++

   ותמר, תודה רבה לך על התגובה הזו ועל שבאת לפה לקרוא, תודה על האכפתיות, המעורבות והתמיכה שלך. אני מאד שמחה לפגוש אותך כאן אצלי אחרי יובלות, מזמן לא ביקרת נשיקה

     27/2/16 16:45:

   קראתי, ואני מסכימה איתך לחלוטין במה שאת קוראת אונס המריונטות. מושג חדש לי, אך מתאר בהחלט את הסיטואציה.

   גם הטרדה מינית במקום העבודה, בלי קשר אם המדובר בהטרדה או אונס, היא דבר פסול ואסור.

   אמרתי פעם לשני בחורים בעבודה, שלדעתי אין אישה עובדת ולא משנה באיזה מקום או תחום, שלא נחשפה לאלימות מינית.

    

   הם היו מזועזעים, ולא ממש קיבלו את זה.

   והם שייכים לפמיניסטים שבחבורה.

    

   רק אחרי שצירפתי עוד נשים לשיחה, הם קלטו את העניין.

    

   לשמחתי הרבה, בתקופה הנוכחית יש הרבה יותר מודעות לכך, ואולי מכאן נובעת "תופעת" התרבות התלונות והחשיפות

    

   נכון שיש נשים או אנשים, יותר נכון, שמנצלים את הבמה הזאת כדי להתנקם או לעצור מתחרים, אך מקרים אלה, אין לי ספק שהם המיעוט שבמיעוט.

   ,


   יחד עם זאת, יש לזכור כי אונס אינו מין. הוא אלימות. ובתור שכזה, אני לא בטוחה שסירוס כימי אפקטיבי כל כך. אולי אף להפך.

    

   פיתרון?

   כנראה שחינוך והמשך ענישה

     23/2/16 19:55:

   צטט: מרצ'לו קוף 2016-02-23 06:10:27

   הכל נכון וארוך ( קבלי את קנאתי הרוחשת על מה שנדמה כשטף וקלות כתיבה מדהימים) >> הו שלום לך קופיף, מזמן לא ראיתיך בסביבה, נחמד שעברת בשכונה שלי והשארת סימנים :) תודות מקרב לך על התייחסותך לכתיבתי - קל לי לכתוב כשאיכפת לי מהנושא, זה זורם ממני בקלות יחסית כי כאשר קיים שטף רעיונות להביע אז גם שטף הכתיבה זורם מאליו ללא מאמץ. ברור שאחרי כן אני מסדרת הכל ועורכת את עצמי ואת חומר הגלם של הטיוטה הראשונית הבסיסית אבל אל לך לקנא בי כי גם לך לא חסר כישרון עם מלים נשיקה. תודה שקראת למרות האורך ותודה שאתה מסכים שטענותיי והגיגיי נכונים - מאד משמח אותי לקרוא הסכמה במיוחד מצידו של גבר (מין זכר) לתוכן שעוסק בפשעים שמבצעים גברים כנגד נשים. אבל ( ותמיד יש גם אבל) השיח של ההטרדה המינית העניק לנשים אקדח טעון ביד, זה כוח,שהוא שקול היום אולי לכוח המסורתי של הגברים, לא כולן משתמשות בו במידתיות, לא כולן משתמשות בו בהגינות......וצריך לתת את הדעת על כך...גם נשים הן רק בני אדם. גם להן יש רגשות, לפעמים נדיבים ואנושיים ,לפעמים הרבה פחות ......לפעמים הן לגמרי שפויות ....לפעמים הרבה פחות .....לפעמים הן אישיות בשלה ואחראית ....לפעמים הרבה פחות ..... >> אני מסכימה איתך.  ואגב, אין ויכוח על כך שיש גם נשים שהן כפייתיות שמטרידות ו"סטוקריות". גם נשים עשויות להיות אגרסיביות ואלימות וכוחניות ולא הוגנות, וראינו גם טירוף ושיגעון בסרטים כמו חיזור גורלי ועוד כמה סרטים פחות מפורסמים ששידרו בערוצי הסרטים בכבלים (יצא לי לצפות בכמה כאלה) ואני אישית מכירה כמה משוגעות ואובססיביות  בדיוק במידה שיש גברים כאלו. זה עניין שקשור לשני המגדרים, אבל הטקסט הזה לא עוסק בקצוות כי החריגים והקיצוניים לא מעניינים אותי כתופעה רחבת היקף, מרבית תופעות שוליים ראויות להישאר בשוליים לטעמי, אני לא רואה טעם לעסוק בהן כמקרי בוחן שאפשר ללמוד מהם על תופעות חברתיות נפוצות. אני דיברתי פה על אנשים נורמטיביים לחלוטין, "מיטב בחורינו" כמו שאומרים, גברים שמתפקדים ולא נוטלים תרופות פסיכיאטריות וגם אם כן - הם לא חולי נפש או פסיכופתיים פר אקסלנס, הם לא מאושפזים במוסדות סגורים, הם השכנים מהדלת ממול, הם הנערים מהשכונה, הם למדו איתנו בגימנסיה והם שירתו איתנו בצבא, חלק מהם הם מלח הארץ, הם כמוני וכמוך, הם למדו איתנו באוניברסיטה, הם משתלבים במסגרות חברתיות הכי בסיסיות ושכיחות שיש, אין להם קרניים, הם לא מכוערים או מוטציות, הם רגילים במובן הכי משעמם שיש, הם חתיכים, הם עוסקים במקצועות רגילים ומשעממים ומכל שכבות האוכלוסיה - הם לא מקבוצות נחשלות או מהפריפריה או עניים או ממעמד סוציו אקונומי נמוך. מרביתם מהמעמד הבינוני ואף הגבוה ברוב המקרים, הם עוסקים בכל מקצוע שתעלה בדעתך, גם מקצועות חופשיים ומנהלים בכירים, גם עצמאיים וגם שכירים, הם אתה ואני בכל מובן כמעט. הם גברים שאי אפשר לאפיין אותם במשהו חריג או יוצא דופן ופה הסכנה הכי גדולה כי זה כולם, זה כולנו, זו הנורמה, זה מכל כיוון, ואי אפשר לאפיין או לייחד אותם כקבוצה הומוגנית או שולית נידחת וחסרת משמעות ספציפית. רובם  המכריע גם אנשים מצפוניים ומוסריים ואף אינטליגנטיים ולא מוטציות או מפלצות . לא ולא. וזה מה שנורא מכל בעיני, זוהי הטרגדיה. אפשר למצוא כמה סיבות לכך שזו תופעה שכיחה ונפוצה כל כך בחברה שלנו עד כדי מגיפה. אני רמזתי על זה בשיר שהעלתי בוידאו של להקת מיוז - סייקו. הטקסט שלו עוסק בביקורת נוקבת על הצבא כמוסד שהופך את חייליו למכונות חיסול קטלניות ומנטרל מהם את האמפתיה והרגש לזולת. בטוח שזה קשור כי אצלנו בארץ זו מדינה מאד מיליטנטית וגברים נדפקים מזה חזק מאד, הם משתחררים מהצבא עם השפעות של פוסט טראומה קשות והלם קרב והמון נזקים נפשיים, חלק ניכר בתרבות שאנו יונקים הוא חשיבות הביטחון המדיני והצבאי במציאות הישראלית הוא נוכח ואשם בזה שישנם גברים שהופכים לפסיכופתיים במובן מסויים, מאמנים אותם לזה כמו שטיפת מוח מסוכנת. בטח שזה קשור ואי אפשר להתכחש לזה. בנוסף, הפורנו מאד מאד מחלחל כמסרים תת הכרתיים על מיניות והוא מציג נשים שהן בובות מין לרשות הגברים כשפחות, כחפצים לפורקן היצר ולא כפרטנריות אקטיביות. הנשים בפורנו ברוב המקרים הן מאד מוחלשות, הם פסיביות, הן מושפלות, הם מריונטות, הן גוף מחוסר נשמה, הן כמעט לא אקטיביות וההנאה שלהן לא חשובה או מודגשת, הן מנוצלות לסיפוק הגברים. אז כשילדים ונערים וגברים צעירים צופים בפורנו לפני שהם מתנסים במין ממשי עם אישה אמיתית הם חושבים שזו המציאות ומה שמצופה מהם. יש עוד סיבות, אבל אלה בהחלט שתיים מרכזיות (שירות צבאי ופורנו). 
   בחזרה למה שכתבת לי - אני יוצאת מנקודת הנחה שהיא נקודת המוצא הכי בסיסית ומבנת מאליה בעיני : אם אדם (אישה או גבר) טוען שהתעללו בו או התנכלו לו או פגעו בו ומתוודה שנגרם לו עוול - אני מאמינה לו בלב שלם, אין שאלה בכלל. זו ברירת המחדל שלי, להאמין לו או לה. זה שאולי פה ושם תמצא גם עלילות שווא מצוצות מהאצבע - אז בסדר, מה אפשר לעשות, יש גם מקרים כאלה אבל סטטיסטית הם לא משמעותיים וברור שיש לגנות ולהוקיע אותם, זה לא תקין ומאד מצער שזה קורה אך בגלל אחוז זעום של כאלה להתחיל לפקפק ולהטיל ספק בכל דוברי האמת - זה לא הוגן כלפיהם וגם משולל הגיון מן היסוד וכל בר דעת שהלב שלו בצד הנכון יסכים איתי. השכל הישר אומר שלהאמין לטוענים לעוול - הוא הדבר הנכון והמוסרי. 
   אם אנחנו רוצים לשנות מציאות ולהשפיע אנחנו חייבים לזעזע ולטלטל את החברה, להוציא אותה משיווי משקל ומאיזור הנוחות שלה, רק ככה אפשר לחולל מהפיכות חברתיות. אין דרך אלגנטית או יפה לעשות זאת, לפעמים חייבים גם להקריב קורבנות של חפים מפשע שמואשמים לשווא, צר לי עליהם ואני לא כותבת את זה סתם, באמת שאיכפת לי גם מאלה שנאשמים על המוקד על לא עוול בכפם. זה לא פייר שהם צריכים לעבור את זה. ואולם אני חושבת על התכלס - על השורה התחתונה ועל ההישגים שאנחנו שואפים/ות אליהם - חברה שוויונית ושפויה והוגנת לטובת כל הצדדים ואני אומרת שזה שווה את הלבנת הפנים ואת הכאב הרב שנגרם גם לפוגע שחושפים אותו ברבים וגם לנפגעת שחושפת את הפצעים הפרטיים שלה בפומבי לעיני כל ונתונה לביקורת קשה לא פחות בעין הסערה הציבורית. לאף אחד מהצדדים פה לא קל עם החשיפה הזו, אתה חייב לזכור שגם הנפגעת עוברת גיהנום בזה שהיא מפנה אצבע מאשימה, לא רק הפוגע נהרים חייו. זה כואב לכולם, גם למשפחה ולסובבים, מדובר במצבים מאד עדינים ופגיעים שיש בהם שטף דימום נפשי פנימי שלוקח לו המון זמן להתאחות ולהקריש, אם בכלל. אני כותבת את התגובה הזו גם לפרץ, שהגיב לפנייך . זה לשניכם. אני רוצה שתזכרו בבקשה שלא מדובר ברכילות צהובה, זה דיני נפשות, לא פחות. אני לא מגזימה. אתם לא יודעים מה עובר על הקורבנות עד שהן בכלל מוצאות את הכוחות הנפשיים להפר את השתיקה ולחשוף את הסודות, זה עולה להן בבריאות ובחרדות ובאימה והן לא פועלות מרוע לב אלא מייאוש עמוק ומשאיפה לריפוי והבראה כוללנית של החברה החולה שאנחנו חיים בה, הן מבקשות שינוי, הן רוצות שדברים ישתנו ומתוך איכפתיות וסולידריות ואחריות חברתית ומסירות למען המטרה הגדולה הן מבינות שאם רוצים שהדברים יפסקו וישתנו הן חייבות להשיב אש ומלחמה למען נשים אחרות ולא רק כדי להפסיק את מי שתקף אותן אלא גם להשפיע על תוקפים אחרים שפועלים באופן דומה. זה דורש הרבה אומץ להקריב את עצמך ואת הסיפור הפרטי והכי אישי שלך למען מטרה נעלה יותר שהיא מעבר למלחמה האישית הפרטית שלך. אני מצדיעה לכל אחת ואחת מהן.
     23/2/16 06:10:
   הכל נכון וארוך ( קבלי את קנאתי הרוחשת על מה שנדמה כשטף וקלות כתיבה מדהימים) .אבל ( ותמיד יש גם אבל) השיח של ההטרדה המינית העניק לנשים אקדח טעון ביד, זה כוח,שהוא שקול היום אולי לכוח המסורתי של הגברים, לא כולן משתמשות בו במידתיות, לא כולן משתמשות בו בהגינות......וצריך לתת את הדעת על כך...גם נשים הן רק בני אדם. גם להן יש רגשות, לפעמים נדיבים ואנושיים ,לפעמים הרבה פחות ......לפעמים הן לגמרי שפויות ....לפעמים הרבה פחות .....לפעמים הן אישיות בשלה ואחראית ....לפעמים הרבה פחות .....
     21/2/16 15:37:

   איכשהו את יוצאת מנקודת הנחה שכול אחד שכול אחת מחליטה להתלונן עליו הוא פושע מורשע ומתעלמת מהאמת הפשוטה שכול אדם הוא חף מפשע עד שהוכח בבית משפט אחרת. לגבי אנסים מורשעים בכלל אין מחלוקת ואני מצידי שיהרגו אותם או יסרסו אותם , מיותר לנסות לשכנע שאונס זה לא דבר טוב, זה ברור. אבל  הנסיון  לקשר בין העובדה שאונס הוא מעשה שאין עליו מחילה  לבין זה שכול אחת הופכת לתובעת שופטת ומרשיעה בחסות התיקשורת והלינץ התקשורתי הוא פסול ומעווות

    

   כבר היו לא מעט מקרים של האשמות לכאורה שהתפרסמו בכותרות הראשיות של העיתונים וסיגירת התיקים ע"י המשטרה שהתגלוו כטענות ותלונות שווא, אבל זה פורסם בעמוד הלפני אחרון בעיתון...

    

    

   צטט: קול קוראת 2016-02-19 16:26:59

    

   חלק ב' של תגובתי ל- P65 :

    טוב, פרץ, לאחר שהרהרתי בנושא, החלטתי שלא לכתוב לך מה שתכננתי. בכל זאת מצאתי מה כן להוסיף ולהרחיב ושכחתי לומר בתגובתי הקודמת - אתה כתבת בין השאר שזה לא עניין שלנו מה קורה ביניהם ושהיא לא צריכה לחשוף מ.....

     20/2/16 20:24:

   צטט: קול קוראת 2016-02-20 19:56:19

   צטט: goodyear2016 2016-02-20 19:18:49

   בבקשה . היא לא מחקה את הפוסט . יש כבר למעלה מ - 620 שיתופים .

   יש לסמן את הלינק הזה בכחול ולהקיש במקש ימני ויפתח הקישור .

   קישור ישיר לדף שלה .

   https://www.facebook.com/tair.almor

   תודה על השיר הולכת להקשיב לו .

   שבוע טוב ומוצלח !!!

    >> מזל שלא ויתרת והצלחת בסוף להוביל לעדות של תאיר המהממת, אי אפשר להישאר אדיש לטקסט שלה, עוד נפגעת של אנסי מריונטות נבזיים שניצלו את היותה מטושטשת להשתמש בגופה כמו שמשתמשים בחפץ. לב של אבן, מי יודע אולי אפילו החדירו למשקה שלה ללא ידיעתה את סם האונס. והיא סיכמה את החזון שלה בסיום הטקסט כל כך יפה ומזהיר, הלוואי שיתגשם.

   אלופת עולם. (*התמונות מתוך הפייסבוק שלה)

   '' ''

    

   אשריינו שהתעקשנו והצלחנו נשיקה

    

     20/2/16 19:56:

   צטט: goodyear2016 2016-02-20 19:18:49

   בבקשה . היא לא מחקה את הפוסט . יש כבר למעלה מ - 620 שיתופים .

   יש לסמן את הלינק הזה בכחול ולהקיש במקש ימני ויפתח הקישור .

   קישור ישיר לדף שלה .

   https://www.facebook.com/tair.almor

   תודה על השיר הולכת להקשיב לו .

   שבוע טוב ומוצלח !!!

    >> מזל שלא ויתרת והצלחת בסוף להוביל לעדות של תאיר המהממת, אי אפשר להישאר אדיש לטקסט שלה, עוד נפגעת של אנסי מריונטות נבזיים שניצלו את היותה מטושטשת להשתמש בגופה כמו שמשתמשים בחפץ. לב של אבן, מי יודע אולי אפילו החדירו למשקה שלה ללא ידיעתה את סם האונס. והיא סיכמה את החזון שלה בסיום הטקסט כל כך יפה ומזהיר, הלוואי שיתגשם.

   אלופת עולם. (*התמונות מתוך הפייסבוק שלה)

   '' ''

    

     20/2/16 19:18:

   צטט: קול קוראת 2016-02-20 18:19:39

   צטט: goodyear2016 2016-02-20 10:08:13

   אולי הקישור הזה יצליח ?

   זה קישור להצינור בפייסבוק . פוסט מ - 18 לפברואר .

   https://www.facebook.com/hazinor/?target_post=10154020760769662

    >> זה אותו עמוד שהובלת אליו קודם ועדיין לא נפתח, למטה בקישור של continue reading. לדעתי מה שקרה זה שתאיר הסירה את הקישור מסיבותיה שלה או שמערכת הצינור החליטו להסירו ולכן הפך ללינק שבור. אם את מצליחה לפתוח אותו ולקרוא את הטקסט אז פשוט תעתיקי מהעמוד הפתוח עצמו את הכתובת.

   בינתיים עלה בדעתי עוד שיר שמתאים לנושא :

   -------------------------------------------------------------

   בבקשה . היא לא מחקה את הפוסט . יש כבר למעלה מ - 620 שיתופים .

   יש לסמן את הלינק הזה בכחול ולהקיש במקש ימני ויפתח הקישור .

   קישור ישיר לדף שלה .

   https://www.facebook.com/tair.almor

    

   תודה על השיר הולכת להקשיב לו .

   שבוע טוב ומוצלח !!!


    

     20/2/16 18:19:

   צטט: goodyear2016 2016-02-20 10:08:13

   אולי הקישור הזה יצליח ?

   זה קישור להצינור בפייסבוק . פוסט מ - 18 לפברואר .

   https://www.facebook.com/hazinor/?target_post=10154020760769662

    >> זה אותו עמוד שהובלת אליו קודם ועדיין לא נפתח, למטה בקישור של continue reading. לדעתי מה שקרה זה שתאיר הסירה את הקישור מסיבותיה שלה או שמערכת הצינור החליטו להסירו ולכן הפך ללינק שבור. אם את מצליחה לפתוח אותו ולקרוא את הטקסט אז פשוט תעתיקי מהעמוד הפתוח עצמו את הכתובת.

   בינתיים עלה בדעתי עוד שיר שמתאים לנושא :

   ''

     20/2/16 09:05:
   אני מציעה שתפתחי את הטקסט שלה שיופיע מולך על העמוד במלואו ורק אז תצרפי לפה לינק (תעתיקי את הקישור מהשורה למעלה בראש הדף של כתובת ה- HTML ).
     20/2/16 09:03:

   צטט: goodyear2016 2016-02-20 08:44:35

   נראה לי חשוב מאוד לקרוא מה עוברת בחורה שנאנסה בידי 2 עברייני מין .

   https://www.facebook.com/hazinor/photos/a.425717414661.195667.320149969661/10154020760769662/?type=3&theater

   >> בשמת בוקר טוב, לא מצליחה לקרוא :(( לחצתי על הקישור "להמשך קריאה" למטה אבל הטקסט לא נפתח - זה פותח לי את אותו עמוד.. מזעיף את הפה

    

     20/2/16 08:44:

   נראה לי חשוב מאוד לקרוא מה עוברת בחורה שנאנסה בידי 2 עברייני מין .

   https://www.facebook.com/hazinor/photos/a.425717414661.195667.320149969661/10154020760769662/?type=3&theater

     20/2/16 08:41:

   צטט: --()-- 2016-02-19 19:51:26

   ארוכים הפוסטים שלך. ארוכים ומלאים בחזרות. >> החזרתיות היא מודעת, אני רוצה שהקוראים שלי יכניסו את המסרים שלי טוב טוב לראש. זו טקטיקה פסיכולוגית ידועה להטמעת רעיונות, לא אני המצאתי אותה. משתמשים בה הרבה גם ללימוד שפות או ללימוד וחינוך ילדים כי החזרתיות עוזרת להם לזכור ולקלוט. גם כשאני מלמדת את עצמי שפות אני משתמשת בשיטה הזו כדי לשנן מלים וחוקי דקדוק וככה אני לומדת יותר טוב וזוכרת כי זה חודר יותר עמוק וטוב למוח שלי, קוראים לזה "הטבעה", מלשון מטבע, כמו שמטביעים מטבע על מתכת/הטבעה בחום/הטבעת קעקוע על עור.  מעבר לזה, סיבה משנית נוספת לחזרה שלי על רעיונות ומסרים בניסוחים שונים היא משום שברור לי שיש אנשים שלא קוראים כל מלה, חלק מהקוראים מדלגים על שורות ומרפרפים על הטקסט כי אין להם סבלנות או פניות רגשית לקריאה (הפרעות קשב, תזזיתיות, חוסר זמן/הם עסוקים, הם לא מרוכזים כיהם בעבודה או ברכבת או שיש סביבם רעש, ועוד עוד) אז ככה אני מבטיחה שאני לוכדת גם את סגנון הקריאה שלהם כי אולי במקרה הם יפלו על שורה כזו או אחרת ופספסו שורות אחרות חשובות ובאופן הזה אני מצליחה לדאוג שגם הם יקשיבו ויקלטו את המסר שאני מבקשת להחדיר למוח שלהם. אני מגדילה את הסיכויים שלי להשפיע על כמה שיותר קוראים באופן הזה. זה מכוון, לא מקרי. אבל הוכחת את הטענה. >> תודה, שמחה לקראותך כאן, טוב שבאת :) אולי הכתבה בלינק הזה תעניין אותך - http://www.oneofone.org.il/#!blank/f82es

   >> יעניין גם יעניין ! תודה לך על הפצת המידע והשיתוף החשוב - לא הכרתי את האתר/הפרויקט הזה. (אני לא מעורה בסצינת הפייסבוק, לא מסתובבת שם). נכנסתי גם לקטגוריות באתר, הכי תפסה את תשומת ליבי הלשונית " מאגר אנסים " - יוזמה יפה מאד כדי להזהיר נשים אחרות מפני תוקפים פוגעניים פוטנציאליים, חשוב ביותר, קריטי ומציל נפשות, כל הכבוד , ממש התלהבתי, עבודת קודש ! התגובה שלך מאד אינפורמטיבית ותורמת לשיח, תודה רבה, הלוואי שזה יעזור לכמה שיותר נשים, אמן ואמן.

   וכעת, עוד בהקשר הזה - מקדישה לכל הנשים שיר לתמיכה וחיזוק והעצמת הרוח :

   ''


     19/2/16 19:51:
   ארוכים הפוסטים שלך. ארוכים ומלאים בחזרות. אבל הוכחת את הטענה. אולי הכתבה בלינק הזה תעניין אותך - http://www.oneofone.org.il/#!blank/f82es
     19/2/16 16:31:

    

   שיר לשטוטית, רלוונטי לתופעה החברתית הבזויה שאנו דנים בה.

   (*כמו שהבטחתי לך לפני כמה ימים בתגובתי הקודמת :))

   ''

     19/2/16 16:26:

    

   חלק ב' של תגובתי ל- P65 :

    טוב, פרץ, לאחר שהרהרתי בנושא, החלטתי שלא לכתוב לך מה שתכננתי. בכל זאת מצאתי מה כן להוסיף ולהרחיב ושכחתי לומר בתגובתי הקודמת - אתה כתבת בין השאר שזה לא עניין שלנו מה קורה ביניהם ושהיא לא צריכה לחשוף מה שקרה בפומבי, אז פה רציתי להגיב ולחדד שבעיניי בהחלט יש כאן עניין לציבור ושהחשיפה שלה את התוקף כולל פנים ושמות עשויה להציל קורבנות אחרים כי היא מפסיקה את ההתנהגות שלו, היא עוצרת אותו מלהמשיך באין מפריע. אדם ששומרים את סודו ולא חושפים את היותו מטריד מינית או אנס לא תהיה לו סיבה להפסיק לפגוע, רובם לא עושים זאת פעם אחת אלא חוזרים על כך שוב ושוב, הם פוגעים סידרתיים, הם משחרים כל הזמן לטרף הבא שלהם. "כל המציל נפש אחת כאילו הציל עולם ומלואו" - וחשיפה כזו היא מצווה וחסד אמת. פשוט עושה סטופ ומזהירה קורבנות עתידיים פוטנציאליים. חשיפת שמו של גבר שהטריד מינית עובדת שלו או חלילה גרם לפיטוריה כי לא נענתה לו תעזור לנשים אחרות לזהות מי הבן אדם ומראש לא להתעסק איתו או להיכנס למיטה חולה ברגע שתדענה מי הכלבים הללו אולי מלכתחילה תימנע מלבוא לראיון עבודה בחברה שהוא עובד בה או שלא תרצנה לעבוד איתו כפרטנר בסרטים וכו'. לא להיכנס לזה מראש. זו רשת שלמה של תמיכה הדדית ועזרה לנשים אחרות, אחיות אנחנו ושומרות זו על זו כמו שגם לכם יש את הסולידריות החברתית הזו עם חברים שלכם מהצבא/מילואים. אחוות גברים קיימת באותה מידה שקיימת אחוות נשים, אל תטעה. לחשיפה הזו יש כוח עצום גם למען יראו ויראו גברים אחרים שפועלים באותו אופן וטרם נתפסו או נחשפו עם התחתונים למטה, זה מרתיע ואולי יגרום להם להפסיק או לפחות להרהר מחדש בהתנהגות שלהם ולהעלות אותה למודעות כי ישנם כאלה שבכלל לא מבינים שהם עושים משהו פסול או שהם לא בסדר מרוב שזה נראה להם טבעי להחליש ולנצל ולדכא נשים. אם צפית בלינק שהובלתי אל הראיון האישי עם רוני ריבר, שים לב שהיא העידה שאחת המוטיבציות הכי חזקות שלה להיחשף בפנים גלויות ובשמה המלא  - היתה להזהיר נשים אחרות מפניו כאדם מסוכן, היא רצתה שידעו את שמו המלא ואת מראהו : יש המון תמונות שלו באינטרנט וזה לנצח יהיה שם, ברשת שום דבר לא נשכח או נעלם והפנים שלו חקוקות לנצח בזיכרונן של נשים. הפרופיל של יניב נחמן מופיע בטינדר וברשתות חברתיות נוספות ותיאורתית הוא עשוי להמשיך לצוד נשים בברים ולשכר אותן ולסמם אותן בסם האונס כי הוא חופשי ! הוא לא נכלא, הוא קיבל חצי שנה עבודות שירות משום שהוחלט שנעשה לו עוול ופגיעה בשמו הטוב, איזה אבסורד, פשוט בושה שזו מערכת המשפט שלנו.

   ''

   בתמונה : אנס המריונטות הנקרופיל ועלוב החיים - יניב נחמן.

     19/2/16 11:06:

   צטט: goodyear2016 2016-02-18 08:30:37

   באהבה ובכבוד קול קוראת ((: >> תודה, בשמת :)

   ללמוד להתאגרף וכל אומנויות הלחימה זה לא סטארט אפ . זה מוכר וידוע שבנים אלימים מאוד מגיל צעיר ולכן מגיל 4-5 הם כבר נישלחים לחוגיי "אומנויות לחימה" כדיי שישלטו באינסטינקט שלהם היצר הבסיסי האלים שבהם בבגלל ההורמון טסטטוסטרון שתפקידו להילחם . לכבוש . ולשמור על טריטוריה ואכן יאיר לפיד הוא דוגמה מצויינת לשליטה עצמית .

   גם אבי שיחיה שהיה אלוף הארץ באגרוף בשנת 1953 הוא בעל שליטה עצמית מצויינת . נשמה טובה . רגוע מאוד . טוב לב ומועיל לחברה . >> אשרייך שזכית לאבא כזה, הלוואי על כולנו.

   גם גברים שרוקדים "בלט" מלמדים עצמם שליטה עצמית . ברגע שיש שליטה עצמית על הגוף האדם לא ייסב נזק לאדם אחר כי הוא מודע לכוח הפיזי שלו .

   אלימות פיזית ואלימות מילולית זו אותה אלימות בעזרתה אפשר לדכא את האשה . וכל גבר שמטריד נשים ונוהג בהן בעבריינות מינית , הוא אלים . גבר שאינו יודע לשלוט בעצמו . וגבר שאינו יודע לשלוט ביצריו הוא מסוכן לחברה . 

   ובאשר לשיר שצירפתי התוכן הנקרופילי על "סם אונס" שכתבת ועל הדחייה שחווית מ"דבר אלייה" עשה לי אסוציאציה לסירטון המבויים של השיר המקסים שצירפתי .

   >> בקשר לאיגרוף, רציתי להוסיף שזה מאד תלוי בבן אדם עצמו. יש תיאוריות בפסיכולוגיה שמוכיחות כי שימוש בטקטיקות אלימות כדי לפוגג ולהוציא את האלימות מהסיסטם עוזרות בהפגת מתחים ולראיה אבא שלך שעליו העדת כאדם רגוע ושלו וטוב לב שלא השתמש בכוח הפיזי ובידע המקצועי שלו כמאגרף נגד נשים או בני אדם מחוץ לזירות קרבות האיגרוף. אל תשכחי שלערוך קרבות אלימים כאלה זה לתקוף את היריב ולהכות אותו לפעמים במכות רצח עד זוב דם, זה לא משחק ילדים, הם אשכרה מרביצים ליריב בכפפות ומכאיבים לו, זו אלימות לשמה. מהצד להתבונן בזה ממש לא נעים, את רואה אותם יוצאים חבולים ומדממים וכבר היו מקרים של פציעות חמורות וכמעט מוות כתוצאה מכך.. לא יודעת מה להגיד, עובדה שיאיר לפיד גם נעים הליכות באישיותו ולא אדם כוחני או תוקפני בחיי היומיום שלו ככה שאני מאמינה שזה תלוי במוח וכנראה גם גנטי וזה מה שקובע אם המתאגרף ינצל את הכוח שלו גם לא בשעת "משחק" מחוץ לזירה.  יש תיאוריות מנוגדות שמוכיחות שככל שאתה מחצין ומבטא אלימות ומוציא אותה דרך הגוף או דרך ההתנהגות -  אתה הופך לאלים יותר ויותר ולא להיפך. לפי התפיסה הזו, כתוצאה מכך, האלימות תופסת מקום יותר גדול בחיים שלך ולאנשים כאלה זו תהיה טעות להמליץ ללמוד איגרוף כי זה יהיה כמו להפוך אותם למכונות הרג אנושיות שיתפוצצו ללא שליטה על כל דיכפין. כלומר כמו שאת מבינה התיאוריות על ביטוי אלימות סותרות את עצמן ויש מחלוקת בין גישות שונות בפסיכולוגיה שלשתיהן יש הוכחות מדעיות שתומכות בהן. לטעמי, הדרך ליישב את הסתירה היא כאמור לבחון כל בן אדם לגופו (תרתי משמע) ולמי שהוא באופיו ואישיותו, כלומר גנטית מי הוא כי לפי מבנה המוח שלו ככה בדיוק תהיינה הבחירות שלו ותגובותיו והתנהגותו. הגנטיקה - במלה אחת - היא כל הסיפור.

     19/2/16 10:28:

   צטט: P65 2016-02-17 18:58:43

   אם היא לא נחשפת שזה בסדר גמור, שלא תחשוף גם. מה הקטע הזה לפנות לתקשורת ולהכפיש בן אדם, כבר היו לא מעט מיקרים שההר הוליד עכבר ולא היה ולא נברא. למה זה עניינו. שתפנה למשטרה ואם בית המשפט ימצא אותו אשם שלא בלחץ התקשורת, אז שיפרסמו , לקחת אנשים חפים מפשע וכול אדם הוא חף מפשע עד שהוכח אחרת ולשפוך את דמם, זה לינץ, וצייד מכשפות לא פחות ולא יותר >> דבר ראשון המשטרה רשאית לחקור גם אם לא מגישים תלונה, מחובתה לפתוח בחקירה אם היא חושדת בעוולה או בפשעים שנעשים בחברה ללא קשר אם הוגשה תלונה או לא, לפיכך לא רלוונטי להשתמש בטיעון של האם הוגשה תלונה - כן או לא. לגבי מה שכתבת על התקשורת - אחד התפקידים הכי משמעותיים של התקשורת הוא חשיפה וגילוי נאות בפני הציבור של תופעות חברתיות. להצביע עליהן ולחשוף אותן לגרום לתהודה ומודעות ציבורית ולחתור לשינוי, לתקשורת יש כוח עצום להשפעה בידיים שלה, היא משנה מציאות והיא חתרנית כשהיא במיטבה, לכן זה יהיה פשע ושיתוף פעולה עם התוקפים לשתוק כנגד בעיות ביחסים של הפעלת כוח פוגעני מצד גברים על נשים כמו הטרדות או גרוע מכך - אונס. הטרדות מיניות ותקיפת נשים באינוס זו בעיה חברתית של ממש והיא לא נדירה ואי אפשר להתעלם ממנה ולהדחיק, צריך להציף אותה ולעורר מודעות ולחתור לשינוי ותיקון, ללמד גברים איך ראוי להתייחס ומה אסור ומותר ומהם הגבולות כי הרבה מהם הם בכלל לא אנשים רעים או חריגים בחברה והם מתפקדים ונורמטיביים ברוב תחומי החיים עד שזה מגיע ליחס לנשים, שם הם נופלים בקטנות וזה מה שמאכזב כל כך, כי זו מגיפה. אם ישנם מיעוט זניח של מקרים בהם חלה טעות או האשמת שווא (נגיד) ופגיעה בשמו הטוב של גבר חף מפשע כזה או אחר אז מובן שזה גרימת עוול ואסור שזה יקרה. התקשורת מחוייבת מצפונית להעלות מודעות חברתית לנושא ואם היא לא עושה כן אז היא חוטאת למהות הקיום שלה. הרבה מאד מהפכות היסטוריות התחוללו בעזרת ובזכות התהודה והחשיפה שהן זכו להן כרוח גבית תומכת שהפיצה התקשורת. היא רק מציבה מולך מראה מכוערת של המציאות, היא מפנה את הזרקור, היא לא זו שגורמת ומלבה את האש.תמרות העשן היו שם קודם מלכתחילה וכמו שאתה יודע אין עשן בלי אש.

   כל מה שכתבת כלל לא רלוונטי ולא מתייחס לטענה הפשוטה שכול אדם הוא חף מפשע אלא אם כן הוכח בבית משפט שפשע ולצערנו את ועוד רבות כמוך, מתלהמות והופכות את כול הגברים לפושעים וחבל כי התנהגות כזאת גורמת לגברים טובים  להיזהר ולהתרחק מנשים ואפילו לסלוד מחלקן , מה שפוגע בנשים אחרות שלא מחרחרות מלחמה וצמאות לדם. תנו לבית המשפט לעשות את העבודה ודיי למשפטי השדה ושפיכת הדם >> בשום אופן או מקום לא האשמתי את כל הגברים כולם כמקשה אחת, לא יודעת איך הגעת למסקנה הזו. בדיוק כשם שאתה מתרחק וסולד מנשים מסויימות כך גם אני סולדת ונזהרים מגברים מסויימים ועליהם בדיוק כתבתי. זה חלק ראשון של תגובתי אליך, ואת ההמשך אכתוב לך יותר מאוחר אחר הצהריים אם יבוא לי, אני רוצה לחשוב על הדברים שאני מעוניינת להביע לפני שאכתוב אותם כדי להחליט אם בא לי לבטא אותם על הכתב או לא. מה שמוכיח בדיוק את ההאשמה ההפוכה שכינית אותי בה כ"מתלהמת" לכאורה.
     18/2/16 09:16:

   צטט: P65 2016-02-14 23:02:19

   תפקידם ההיסטורי של גברים בעולם הזה הוא להתחיל עם בחורות ולהפרות אותם, אחרת העולם לא היה מתקיים.
   נכון מאוד !!! אז התמסדנו קצת בכול מיני מסגרות ונימוסים אבל הבסיס בגנים הגבריים לא השתנה ... אז בחורה שמתחילים איתה בכול דרך שהיא, לא אמורה להיות נחמדה אם היא לא מעוניינת , בחורה אמורה להיות מה שהיא בכל מצב . אם היא טיפוס נחמד היא תהיה נחמדה ותגיד לא בצורה נחמדה . שתגיד לא באופן חד משמעי שלא משתמע לשתי פנים לגבר המחזר, סליחה ??? אומרים לא באופן חד משמעי בצורה חביבה ומושכלת .  ומה אם הבחורה מחבבת את הגבר ועדין לא רוצה שיטריד אותה מינית כי יש לו אשה בבית וכוונותיו אינן ראויות ורציניות ??? חשבת על זה ??? רוב ההטרדות המיניות אונס וניסיונות אונס ואלימות בכל הצורות מתקיימות מגברים שנשים מכירות ואפילו אוהבות . אם זו הטרדות בעבודה מהבוס או מקרוב משפחה או חבר או המפקד בצבא .  אתה יודע שזו פגיעה אנושה ב"אמון בזולת" כאשר אשה נפגעת מגבר שהיא חיבבה והוא מעל באמונה . כדי שלא יהיה לו את הספק שהיא בעצם עושה טיזינית או כול מניפולציה אחרת, טיזינג ומניפולציה זו שפה . לא צריך להיות מאוד מתוחכם כדי להבין ש"אשה יכולה להימשך לגבר מאוד" אך שיכלית היא מזהה שהוא לא רציני בכוונותיו ולא ראוי לה ולכן היא לא רוצה בו . אז הלא לא נשמע בברור ולכן אם אין זיהוי ברור אסור לגעת באשה והלא הוא לא . לא מתאים, תגידי לא מתאים בלי לחייך. נו באמת .. ואם היא חייכנית ואומרת לא אז צריך לכבד את רצונה . אם הגבר ממשיך זאת הטרדה, לפני זה הוא רק עשה חובתו ההיסטורית... החוצפה שלא תאמן היא שלגברים נעשים משפטי שדה בתיקשורת , טוב מאוד הם מאבדים את פרנסתם טוב מאוד ומשפחתם מתפרקת טוב מאוד בעוד המתלוננת המתלוננת מה ? חייה לא נהרסו ??? לא איבדה את מקום עבודתה כי הבוס משתגע מהנוכחות שלה ??? לא איבדה את פרנסתה ??? צריך לתת לך דוגמאות כדיי שתבין ??? שתלונתה עדיין לא הוכחה הוכחה ועוד איך הוכחה . נשים כלל ועיקר ( וכבר היו מקרים מעולם) נשארת בעילום שם... למה בעילום שם ??? מכייוון שבמשטרה המתלוננת נאנסת שוב בכל פעם מחדש והמשטרה סוגרת את התיקים . רוב עברייני המין הסידרתיים מסתובבים חופשי . אם אדם נמצא אשם בבית המשפט שיפרסמו את שמו וכמה פעמים בית המשפט כשל או תיק תלונה אפילו לא הגיע לפרקליטות ולא הוגש כתב אישום ? רוב הפעמים לא מוגש כתב אישום לא מתבצעת בתיק חקירה והתיק ניסגר . נראה לך שיש מספיק מקום בבתיי הכלא לעברייניי מין נגד נשים וילדים ??? אז סוגרים את התיק . ולא על סמך תלונות שחלקם מן הסתם "אין סתם . אין דבר כזה סתם . לכל תוצאה יש סיבה" הם מעשים נקמניים רוב הנשים מתלוננות כאשר הן לא מצליחות להתגבר על החוויה הקשה שעברו לא יכולות להכיל בתוכן את החוויה ולכן מתלוננות על מעשים נפשעים נגדן . וגם לנקום בגברים שפגעו זה לגיטימי זה בסדר גמור . על הבטחות שלא קוימו. הבטחות שלא קויימו ? הבטחות שלא קויימו ? הבטחות שלא קויימו ? לא לימדו אותך שהבטחות צריך לקיים ??!! גבר שהבטיח דבר מה לאשה כדיי להשיג אותה ולא קיים הוא קיבל דבר מה במירמה וזה פשע . גבר שהבטיח הבטחות לאשה ולא קיים הוא נוכל . הוא רמאי ולכן חובה להתלונן עליו לרשויות .  די לצייד המכשפות לצביעות ולהתחסדות ???
     18/2/16 08:30:

   צטט: קול קוראת 2016-02-13 12:31:22

   תגובה ל - שנהטובה2016

    

   בשמת, תודה על תגובתך ועל המחמאות לגבי הכתיבה שלי, שמחה על הגיבוי :)

   הצעתך לאימהות לשלוח את הבנים ללמוד להתאגרף זה סטארט אפ , הרגת אותי עם הרעיון המקורי צוחק במחשבה שנייה אולי זו יכול להיות סובלימציה מוצלחת כפתרון : שימי לב איך בן אדם כמו יאיר לפיד (שלמד ועסק באיגרוף מקצועי) הוא נשמה טובה וטיפוס חייכן, אוהב אדם, רגוע וטוב לב, אולי באמת יש קשר לזה שהוא מוציא את האגרסיות והאנרגיה האלימה החייתית שלו על שקי איגרוף.. גברים שמפגינים אלימות פיזית ומכים את נשותיהם הם לא הנושא הפעם, אבל הכל קשור אז טוב שאת מעלה את זה לתוך הדיון ומוסיפה ומזכירה לנו.

   בקשר לקליפ שצירפת, לא הייתי בטוחה אם האסוציאציה שלך היתה קשורה לבימוי (לצילום המוות של קיילי מינוג בתוך המים כמו גופה) או לאוירה העצובה של המלודיה או בכלל לטקסט אז הלכתי לחפש ולמצוא את המלים בגוגל כדי להעמיק במסר המילולי של השיר תוך כדי שהאזנתי לו.

   --------------------------------------------------------

   באהבה ובכבוד קול קוראת ((:

   ללמוד להתאגרף וכל אומנויות הלחימה זה לא סטארט אפ . זה מוכר וידוע שבנים אלימים מאוד מגיל צעיר ולכן מגיל 4-5 הם כבר נישלחים לחוגיי "אומנויות לחימה" כדיי שישלטו באינסטינקט שלהם היצר הבסיסי האלים שבהם בבגלל ההורמון טסטטוסטרון שתפקידו להילחם . לכבוש . ולשמור על טריטוריה ואכן יאיר לפיד הוא דוגמה מצויינת לשליטה עצמית .

   גם אבי שיחיה שהיה אלוף הארץ באגרוף בשנת 1953 הוא בעל שליטה עצמית מצויינת . נשמה טובה . רגוע מאוד . טוב לב ומועיל לחברה .

   גם גברים שרוקדים "בלט" מלמדים עצמם שליטה עצמית . ברגע שיש שליטה עצמית על הגוף האדם לא ייסב נזק לאדם אחר כי הוא מודע לכוח הפיזי שלו .

   אלימות פיזית ואלימות מילולית זו אותה אלימות בעזרתה אפשר לדכא את האשה . וכל גבר שמטריד נשים ונוהג בהן בעבריינות מינית , הוא אלים . גבר שאינו יודע לשלוט בעצמו . וגבר שאינו יודע לשלוט ביצריו הוא מסוכן לחברה . 

   ובאשר לשיר שצירפתי התוכן הנקרופילי על "סם אונס" שכתבת ועל הדחייה שחווית מ"דבר אלייה" עשה לי אסוציאציה לסירטון המבויים של השיר המקסים שצירפתי .

    


     17/2/16 18:58:

   צטט: קול קוראת 2016-02-15 20:50:11

   צטט: P65 2016-02-14 23:02:19

   תפקידם ההיסטורי של גברים בעולם הזה הוא להתחיל עם בחורות ולהפרות אותם, אחרת העולם לא היה מתקיים. >> גם אנחנו מתחילות איתכם. ואתם אוהבים את זה, אל תכחיש.. יש גברים שלא מתחילים בכלל למרות שהם מעוניינים בנשים, כך שהעולם מתקיים גם בזכותנו ;)  תמיד יש יוצאי דופן אבל ברוב הגדול הגברים הם שיוזמים וגם מצפים מהם ליזום
    אז התמסדנו קצת בכול מיני מסגרות ונימוסים אבל הבסיס בגנים הגבריים לא השתנה ... אז בחורה שמתחילים איתה בכול דרך שהיא, לא אמורה להיות נחמדה אם היא לא מעוניינת , שתגיד לא באופן חד משמעי שלא משתמע לשתי פנים לגבר המחזר, כדי שלא יהיה לו את הספק שהיא בעצם עושה טיזיניג או כול מניפולציה אחרת, לא מתאים, תגידי לא מתאים בלי לחייך. >> זה לא כל כך פשוט, פרץ. בכלל לא. נתחיל מזה שהבעיה היא שלהרבה נשים מאד קשה להגיד "לא" ולהיות חד משמעיות כי הן לא אסרטיביות. לא לכל הנשים יש אופי של נמרה או לביאה, יש גם נשים פסיביות וחוששות, חלשות. יותר מזה, אני יכולה להעיד בתור בחורה מאד אסרטיבית יחסית מעל הממוצע שיודעת לעמוד על שלה וברוב המקרים אין לי בעיה לסרב, אבל היות שאני מנומסת ועדינה מאד קשה לי להיות גסת רוח ולפגוע כי זה לא באופי שלי. אני משתדלת לרכך את הדחייה כדי להעניק הרגשה טובה לגבר, ולפעמים הוא מפרש את העדינות והנימוסים שלי כאילו אני לא באמת מתכוונת ל"לא" ושאם הוא יתעקש מספיק אני אשתכנע. מותר גם לומר לא בחיוך, לא חייבים להיות קשוחים, אפשר להישאר אדיבים ונחמדים גם שמאכזבים את הצד השני. גם אני הייתי רוצה שייתיחסו אלי יפה ושיכבדו אותי כשדוחים אותי, זה לא נעים שמייבשים אותך. כל גבר רוצה להאמין שהוא מושך ומעניין ואת לא רוצה לשפוך עליו מים קרים רק בגלל שהוא הלא הטעם שלך בגברים.. מסכן, הוא אשם שאת לא נמשכת אליו. תוסיף לזה את העובדה שמחנכים אותנו מגיל צעיר להיות ילדות טובות ולשתוק, לא להיכנס לעימותים, זה חינוך שמחלחל ומאד קשה להשתחרר מממנו. אני עד היום מוצאת את עצמי בתפקיד "הילדה הטובה" אפילו שמזמן כבר אינני ילדה. ואני שותקת בהרבה מצבים כי זו מי שאני. אני מגיעה למצב שאני רעה וקשוחה רק כשבאמת כבר אין ברירה, זה לא כיף לי להיות מגעילה לגברים שבסה"כ מצאתי חן בעיניהם ומחפשים את קרבתי ומתרשמים ממני כאישה ורוצים אותי. הרבה פעמים האשימו אותי בחיים שאני ביצ'ית רק משום שידעתי לעמוד על שלי ולומר לא ולהיות חדה וחד משמעית, גם כשעשיתי זה בשיא העדינות והייתי הכי רכה שאני יכולה בדעתי כי אני כן בן אדם עדין במהות שלו. למרות שאני קשוחה וקשה לפעמים, אני שומרת על קור רוח ראוי ולא מתפרצת או מתלהמת גם כשהצד השני מגזים וחוצה כל גבול שלי אני עושה זאת במלים יפות. יצא לי גם להיות גועלית וגברים מסויימים חטפו ממני כשהגזימו כי אני לא פריירית ויש גבול מאד נמוך לסבלנות שלי שאם חוצים אותו (וזה קל) אז אני גם יודעת טוב מאד לשלוף ציפורניים ולשרוט. אני עושה את זה בעדינות אבל בלי להתנצל וברגע שאת חזקה את חוטפת על הראש כאילו הייתי מינימום מלכת המכשפות למרות שלא הייתי תוקפנית אלא תקיפה (ויש הבדל). הרבה מאד נשים הן בעלות אופי שקט, הן שקטות ושותקות כי זה משהו מאד בסיסי בחינוך ובתהליך החיברות וזה כל כך עמוק שלוקח שנים להשתחרר מזה או מרגשות האשמה על זה שאת לא חלשה או מנסה לרצות (to please).
   אסרטיביות זה העניין, אפשר להגיד לא תודה, לא צריך לרחם על אף אחד ולא להתאכזר מצד שני, לא תודה, זה הכול...

   אם הגבר ממשיך זאת הטרדה, לפני זה הוא רק עשה חובתו ההיסטורית... החוצפה שלא תאמן היא שלגברים נעשים משפטי שדה בתיקשורת , הם מאבדים את פרנסתם ומשפחתם מתפרקת בעוד המתלוננת שתלונתה עדיין לא הוכחה כלל ועיקר ( וכבר היו מקרים מעולם) נשארת בעילום שם... >> היא נשארת בעילום שם בגלל שהיא בפוסט טראומה והיא פגיעה וחלשה מול הביקורת וחוסר האמון הציבורי שהיא תחטוף מכל עבר מצד אלה שיפקפקו ויאמרו שהיא משקרת ולא דוברת אמת. היא לא רוצה לעבור שוב ושוב את החשיפה הכואבת ואת התקיפה מצידם של מי שלא יאמינו לה (בדיוק כמוך, כי גם אתה לא מאמין לה ומטיל ספק באמיתות דבריה) אז למה לה להיחשף אם היא הולכת לעבור עוד מתקפה חמש דקות אחרי שהיא עדיין לא מאוששת וקמה על רגליה מהפגיעה והמהלומה שחטפה מהתוקף ? )
   אם היא לא נחשפת שזה בסדר גמור, שלא תחשוף גם. מה הקטע הזה לפנות לתקשורת ולהכפיש בן אדם, כבר היו לא מעט מיקרים שההר הוליד עכבר ולא היה ולא נברא. למה זה עניינו. שתפנה למשטרה ואם בית המשפט ימצא אותו אשם שלא בלחץ התקשורת, אז שיפרסמו , לקחת אנשים חפים מפשע וכול אדם הוא חף מפשע עד שהוכח אחרת ולשפוח את דמם, זה לינץ, וצייד מכשפות לא פחות ולא יותר

   אם אדם נמצא אשם בבית המשפט שיפרסמו את שמו ולא על סמך תלונות שחלקם מן הסתם הם מעשים נקמניים על הבטחות שלא קוימו. די לצייד המכשפות לצביעות ולהתחסדות >> אם לגברים חשובה המשפחה והפרנסה שלהם והם רוצים לשמור על זה אז שיקדימו מחשבה למעשים, שיעצרו את הדחפים האימפולסיביים ואת הלהט שנייה לפני שהיצרים שלהם משתוללים וישלטו בעצמם לפני שהם נוגעים בלי רשות או מנצלים יחסי מרות בעבודה (כי זה "לא כוחות") או מדכאים נשים. סוף מעשה במחשבה תחילה ויש השלכות ותוצאות לבחירות העגומות שגברים עושים, אין להם את מי להאשים מלבד את עצמם. הם חייבים להבין שאנחנו גמרנו עם השתיקה המדכאת ההיא. תם עידן הדיכוי, התקדמנו מאז, אנחנו חכמות יותר ומאסנו בחיסיון שפרשנו עליהם באבירות אצילית נשית מגוננת ומכילה. רוצים שנפסיק להתלונן ולחשוף אתכם - אז אל תחלישו אותנו ואל תנצלו מצבים פגיעים של נשים פסיביות שלא יודעות להגן על עצמן ואל תשתמשו בהן לסיפוק צרכים אנוכי שלכם כאילו היו בובות או ערימת גופות של איברי מין מהלכים. זה דיאלוג, לא מונולוג. יש כאן שני רצונות ומה לעשות שרצונה ובחירתה של האישה הוא קובע ונחשב לא פחות מרצונו ובחירתו של הגבר. תלמדו להתחשב ולכבד נשים כשוות ערך לכם והכל יסתדר, מבטיחה לכם. בסה"כ אנחנו מחבבות אתכם ורוצות להתקרב אליכם באותה מידה שאתה מחפשים את קרבתנו, יש פה ריקוד זוגי, אתם לא סוליסטים במערכה, אתם לא מובילים. בואו נלמד לשלב ידיים ונצעד ביחד את האושר כצוות מנצח שהשלם בו עולה על סך חלקיו בסינרגיה, הרווח יהיה של שני המינים.

   כל מה שכתבת כלל לא רלוונטי ולא מתייחס לטענה הפשוטה שכול אדם הוא חף מפשע אלה אם כן הוכח בבית משפט שפשע ולצערנו את ועוד רבות כמוך, מתלהמות והופכות  את כול הגברים לפושעים וחבל כי התנהגות כזאת גורמת לגברים טובים  להיזהר ולהתרחק מנשים ואפילו לסלוד מחלקן , מה שפוגע בנשים אחרות שלא מחרחרות מלחמה וצמאות לדם. תנו לבית המשפט לעשות את העבודה ודיי למשפטי השדה ושפיכת הדם
   ''

     16/2/16 21:06:

   צטט: שטוטית 2016-02-15 21:22:15

   סופסוף יכולה להתייצב כאן כי חזרו הכוכבים לשמי קפה דהמרקר. * כהרגלך פוסט מושקע ביותר :)

   >> שטוטה, תודה על הפידבק, התמיכה וגם על ההמלצה שלך על התוכן. ואם כבר מדברות פה בסוגיית הדירוג, כמו שאת כבר מכירה אותי - אני אוהבת לנתח וגם חובבת סטטיסטיקות, אז ברשותך אנצל את המומנטום כדי לעשות קצת אנליזה וסיכום ביניים so far של מה היה לנו עד כה ו"כמה-כמה" :) מסתבר שהתוצאות מאוזנות להפליא : פיפטי-פיפטי של שני המגדרים. זה כמעט כמו איזו נבואה קוסמית מעורפלת שרומזת לעתיד חברתי אוטופי ( טוב נו אני מגזימה, ברור..). ובכל זאת, העובדות הן שחצי מהמדרגים את התוכן הם גברים (6) וחצי נשים (7), ובדיוק חצי מהמגיבים/ות הן נשים וחצי גברים (4:4). פייר, אני מופתעת לטובה מהאיזון, מה גם שממש לא ציפיתי לכמות כזו גבוהה של דירוג בנושא כה שנוי במחלוקת, הימרתי על מספר חד סיפרתי.  גם כי אין פה הרבה אנשים שאוהבים אותי בקפה, יש לי קומץ חברים טובים ונאמנים שכמעט תמיד מתייצבים. מלבדם - הרוב קוראים שקטים פסיביים והם מחוץ לקפה דה מרקר וחלקם כן חברים בקפה אבל לא ברשימת החברים שלי ומידי פעם התגובות והכוכבים שלהם מפציעים אצלי בהופעת אורח בארעיות כשהנושא שאני כותבת עליו מעניין אותם. אז אפשר לומר שמצד אחד זה מעודד אותי שגברים דירגו בעד התוכן ותמכו, כשהמדרג הראשון שכיכב היה גבר (ולא אישה) וזה מאד הלהיב אותי, במיוחד שזה מישהו שלא חבר שלי בכלל אלא סתם קורא מזדמן שנקלע לפה, והיתה גם קוראת מזדמנת נוספת וחדשה שלא מכירה אותי או חברה שלי פה שהזדהתה איתי ותמכה, כלומר שוב נשמר האיזון שהזכרתי מקודם של שני המינים. יפה מאד, יש תקווה שדבריי לא נפלו על אוזניים ערלות ומישהו מקשיב לי ושומע אותי. זה מה שרציתי והנה השגתי את זה, שגברים יבואו לקרוא, לא רק נשים. מצד שני, אין דרך לבדוק כמה מתוך אלה שנכנסו לפה באמת טרחו לקרוא הכל ולא רק כמה שורות, אולי הם קראו חלק קטן מאד ועזבו, אולי רק חמישים מהצפיות שייכות למי שקורא עד הסוף ולא משתעמם ממני ומהמחשבות שלי.. אני לוקחת את זה בחשבון ככה שהניתוח הזה לוקה בחסר ורחוק מלהיות מדוייק ונאמן למציאות. זו השערה באפלה. תוסיפי לזה את העובדה שכמות הצפיות היא לא גבוהה יחסית. יש חשיפה חוזרת של קוראים שכבר קראו את התוכן ונכנסו אליו שוב ושוב כדי לקרוא את התגובות, מה שאומר שבערך חצי מהצפיות הן של מספר הקוראים הממשי בפועל (של קוראים חדשים). אז מה היה לנו ? מאתיים צפיות בערך מתוך ארבע מאות הן המספר האמיתי של הקוראים שנחשפו לתוכן, מאה מהם נגיד שקראו כל מלה או את רוב המלים בטקסט בתשומת לב ומתוכם למעלה מעשרה אחוז דירגו כמומלץ - לא רע בכלל, זה אפילו גבוה מהממוצע של דירוג התכנים אצלי בבלוג כתכנים מומלצים. אני דווקא מרוצה כי סטטיסטית אצלי בבלוג בד"כ הדירוג של התכנים לא מגיע לעשרה אחוז, וגם כמות של שמונה מגיבים זה יחסית הרבה אצלי בבלוג, בטח לא בנושאים נפיצים שהדיעה שלי בהם היא לא דעת הרוב. מגניב. רק חבל לי שאין מספיק חשיפה בפני קוראים חדשים (בנטו הגענו לסיכום של מאה שקראו בעיון מתוך ארבע מאות שנטשו אחרי כך וכך שורות או של קוראים שכבר קראו ונכנסו שוב ושוב מחדש וקריאתם לא נספרת כשל קורא חדש אלא כשל קורא חוזר, את זוכרת. שורה תחתונה ומסכמת :  מאה זה מעט קוראים, קיוויתי ליותר, אבל בואי נחכה ונראה, שטוטית, עוד לא עבר שבוע מאז שפרסמתי, הנתונים עשויים להשתנות בכל רגע נתון).

   *הייתי מצרפת לך לך שיר לקינוח אבל אני כבר עייפה לחשוב על שירים רלוונטיים לנושא שלנו בשעה כזו של היממה. אם אמצא לך שיר במועד אחר בימים הקרובים - אחזור לפה להקדיש לך אותו :)

     15/2/16 21:22:
   סופסוף יכולה להתייצב כאן כי חזרו הכוכבים לשמי קפה דהמרקר. * כהרגלך פוסט מושקע ביותר :)
     15/2/16 20:50:

   צטט: P65 2016-02-14 23:02:19

   תפקידם ההיסטורי של גברים בעולם הזה הוא להתחיל עם בחורות ולהפרות אותם, אחרת העולם לא היה מתקיים. >> גם אנחנו מתחילות איתכם. ואתם אוהבים את זה, אל תכחיש.. יש גברים שלא מתחילים בכלל למרות שהם מעוניינים בנשים, כך שהעולם מתקיים גם בזכותנו ;)  אז התמסדנו קצת בכול מיני מסגרות ונימוסים אבל הבסיס בגנים הגבריים לא השתנה ... אז בחורה שמתחילים איתה בכול דרך שהיא, לא אמורה להיות נחמדה אם היא לא מעוניינת , שתגיד לא באופן חד משמעי שלא משתמע לשתי פנים לגבר המחזר, כדי שלא יהיה לו את הספק שהיא בעצם עושה טיזיניג או כול מניפולציה אחרת, לא מתאים, תגידי לא מתאים בלי לחייך. >> זה לא כל כך פשוט, פרץ. בכלל לא. נתחיל מזה שהבעיה היא שלהרבה נשים מאד קשה להגיד "לא" ולהיות חד משמעיות כי הן לא אסרטיביות. לא לכל הנשים יש אופי של נמרה או לביאה, יש גם נשים פסיביות וחוששות, חלשות. יותר מזה, אני יכולה להעיד בתור בחורה מאד אסרטיבית יחסית מעל הממוצע שיודעת לעמוד על שלה וברוב המקרים אין לי בעיה לסרב, אבל היות שאני מנומסת ועדינה מאד קשה לי להיות גסת רוח ולפגוע כי זה לא באופי שלי. אני משתדלת לרכך את הדחייה כדי להעניק הרגשה טובה לגבר, ולפעמים הוא מפרש את העדינות והנימוסים שלי כאילו אני לא באמת מתכוונת ל"לא" ושאם הוא יתעקש מספיק אני אשתכנע. מותר גם לומר לא בחיוך, לא חייבים להיות קשוחים, אפשר להישאר אדיבים ונחמדים גם שמאכזבים את הצד השני. גם אני הייתי רוצה שייתיחסו אלי יפה ושיכבדו אותי כשדוחים אותי, זה לא נעים שמייבשים אותך. כל גבר רוצה להאמין שהוא מושך ומעניין ואת לא רוצה לשפוך עליו מים קרים רק בגלל שהוא הלא הטעם שלך בגברים.. מסכן, הוא אשם שאת לא נמשכת אליו. תוסיף לזה את העובדה שמחנכים אותנו מגיל צעיר להיות ילדות טובות ולשתוק, לא להיכנס לעימותים, זה חינוך שמחלחל ומאד קשה להשתחרר מממנו. אני עד היום מוצאת את עצמי בתפקיד "הילדה הטובה" אפילו שמזמן כבר אינני ילדה. ואני שותקת בהרבה מצבים כי זו מי שאני. אני מגיעה למצב שאני רעה וקשוחה רק כשבאמת כבר אין ברירה, זה לא כיף לי להיות מגעילה לגברים שבסה"כ מצאתי חן בעיניהם ומחפשים את קרבתי ומתרשמים ממני כאישה ורוצים אותי. הרבה פעמים האשימו אותי בחיים שאני ביצ'ית רק משום שידעתי לעמוד על שלי ולומר לא ולהיות חדה וחד משמעית, גם כשעשיתי זה בשיא העדינות והייתי הכי רכה שאני יכולה בדעתי כי אני כן בן אדם עדין במהות שלו. למרות שאני קשוחה וקשה לפעמים, אני שומרת על קור רוח ראוי ולא מתפרצת או מתלהמת גם כשהצד השני מגזים וחוצה כל גבול שלי אני עושה זאת במלים יפות. יצא לי גם להיות גועלית וגברים מסויימים חטפו ממני כשהגזימו כי אני לא פריירית ויש גבול מאד נמוך לסבלנות שלי שאם חוצים אותו (וזה קל) אז אני גם יודעת טוב מאד לשלוף ציפורניים ולשרוט. אני עושה את זה בעדינות אבל בלי להתנצל וברגע שאת חזקה את חוטפת על הראש כאילו הייתי מינימום מלכת המכשפות למרות שלא הייתי תוקפנית אלא תקיפה (ויש הבדל). הרבה מאד נשים הן בעלות אופי שקט, הן שקטות ושותקות כי זה משהו מאד בסיסי בחינוך ובתהליך החיברות וזה כל כך עמוק שלוקח שנים להשתחרר מזה או מרגשות האשמה על זה שאת לא חלשה או מנסה לרצות (to please). אם הגבר ממשיך זאת הטרדה, לפני זה הוא רק עשה חובתו ההיסטורית... החוצפה שלא תאמן היא שלגברים נעשים משפטי שדה בתיקשורת , הם מאבדים את פרנסתם ומשפחתם מתפרקת בעוד המתלוננת שתלונתה עדיין לא הוכחה כלל ועיקר ( וכבר היו מקרים מעולם) נשארת בעילום שם... >> היא נשארת בעילום שם בגלל שהיא בפוסט טראומה והיא פגיעה וחלשה מול הביקורת וחוסר האמון הציבורי שהיא תחטוף מכל עבר מצד אלה שיפקפקו ויאמרו שהיא משקרת ולא דוברת אמת. היא לא רוצה לעבור שוב ושוב את החשיפה הכואבת ואת התקיפה מצידם של מי שלא יאמינו לה (בדיוק כמוך, כי גם אתה לא מאמין לה ומטיל ספק באמיתות דבריה) אז למה לה להיחשף אם היא הולכת לעבור עוד מתקפה חמש דקות אחרי שהיא עדיין לא מאוששת וקמה על רגליה מהפגיעה והמהלומה שחטפה מהתוקף ? ) אם אדם נמצא אשם בבית המשפט שיפרסמו את שמו ולא על סמך תלונות שחלקם מן הסתם הם מעשים נקמניים על הבטחות שלא קוימו. די לצייד המכשפות לצביעות ולהתחסדות >> אם לגברים חשובה המשפחה והפרנסה שלהם והם רוצים לשמור על זה אז שיקדימו מחשבה למעשים, שיעצרו את הדחפים האימפולסיביים ואת הלהט שנייה לפני שהיצרים שלהם משתוללים וישלטו בעצמם לפני שהם נוגעים בלי רשות או מנצלים יחסי מרות בעבודה (כי זה "לא כוחות") או מדכאים נשים. סוף מעשה במחשבה תחילה ויש השלכות ותוצאות לבחירות העגומות שגברים עושים, אין להם את מי להאשים מלבד את עצמם. הם חייבים להבין שאנחנו גמרנו עם השתיקה המדכאת ההיא. תם עידן הדיכוי, התקדמנו מאז, אנחנו חכמות יותר ומאסנו בחיסיון שפרשנו עליהם באבירות אצילית נשית מגוננת ומכילה. רוצים שנפסיק להתלונן ולחשוף אתכם - אז אל תחלישו אותנו ואל תנצלו מצבים פגיעים של נשים פסיביות שלא יודעות להגן על עצמן ואל תשתמשו בהן לסיפוק צרכים אנוכי שלכם כאילו היו בובות או ערימת גופות של איברי מין מהלכים. זה דיאלוג, לא מונולוג. יש כאן שני רצונות ומה לעשות שרצונה ובחירתה של האישה הוא קובע ונחשב לא פחות מרצונו ובחירתו של הגבר. תלמדו להתחשב ולכבד נשים כשוות ערך לכם והכל יסתדר, מבטיחה לכם. בסה"כ אנחנו מחבבות אתכם ורוצות להתקרב אליכם באותה מידה שאתה מחפשים את קרבתנו, יש פה ריקוד זוגי, אתם לא סוליסטים במערכה, אתם לא מובילים. בואו נלמד לשלב ידיים ונצעד ביחד את האושר כצוות מנצח שהשלם בו עולה על סך חלקיו בסינרגיה, הרווח יהיה של שני המינים.
     15/2/16 12:27:
   יש כוכבים!*************}{
     14/2/16 23:02:
   תפקידם ההיסטורי של גברים בעולם הזה הוא להתחיל עם בחורות ולהפרות אותם, אחרת העולם לא היה מתקיים. אז התמסדנו קצת בכול מיני מסגרות ונימוסים אבל הבסיס בגנים הגבריים לא השתנה ... אז בחורה שמתחילים איתה בכול דרך שהיא, לא אמורה להיות נחמדה אם היא לא מעוניינת , שתגיד לא באופן חד משמעי שלא משתמע לשתי פנים לגבר המחזר, כדי שלא יהיה לו את הספק שהיא בעצם עושה טיזינית או כול מניפולציה אחרת, לא מתאים, תגידי לא מתאים בלי לחייך. אם הגבר ממשיך זאת הטרדה, לפני זה הוא רק עשה חובתו ההיסטורית... החוצפה שלא תאמן היא שלגברים נעשים משפטי שדה בתיקשורת , הם מאבדים את פרנסתם ומשפחתם מתפרקת בעוד המתלוננת שתלונתה עדיין לא הוכחה כלל ועיקר ( וכבר היו מקרים מעולם) נשארת בעילום שם... אם אדם נמצא אשם בבית המשפט שיפרסמו את שמו ולא על סמך תלונות שחלקם מן הסתם הם מעשים נקמניים על הבטחות שלא קוימו. די לצייד המכשפות לצביעות ולהתחסדות
     14/2/16 22:11:

   צטט: hananmenzin 2016-02-14 21:26:04

   אכן, ג'ונגל שם בחוץ. מתפלל שהבנות שלי יעברו את זה בשלום. >> גם אני מתפללת עבורן. גם אני חוויתי בתור נער, מעשים מגונים וגם ניסו לאנוס אותי, למזלי הצלחתי להמלט. >> וואו, נשמע קשה :( מצטערת לקרוא ושמחה שאתה משתף ומזדהה, בטוחה שלא קל ופשוט עבורך לחשוף זאת בפומבי, תודה שאתה עושה זאת, זה עוזר מאד. מחזק את ידיהן של המחזירות מלחמה. >> תודה לך חנן, הן זקוקות לחיזוק ולתמיכה שלך, גם כגבר. מאד חשוב לזכור ולדעת שיש גברים כמוך. }{ >> בחזרה נשיקה
     14/2/16 21:26:
   אכן, ג'ונגל שם בחוץ. מתפלל שהבנות שלי יעברו את זה בשלום. גם אני חוויתי בתור נער, מעשים מגונים וגם ניסו לאנוס אותי, למזלי הצלחתי להמלט. מחזק את ידיהן של המחזירות מלחמה. }{
     14/2/16 06:15:

   צטט: א ח א ב 2016-02-13 22:01:25

   לא בטוח שאני פמיניסט. בטח לא מבין בזה. בהכללה, חשוב להסתכל על הצד האופטימי, ועל הדרך ולא להיבהל מרוע ולא לפחד. סבור אני את השינוי יובילו ויחוללו הנשים, באשר הן. כולנו נרוויח :-) 

   >> אחאב, אני מתנדבת להסביר פה לך ולאחרים בפשטות מהי ההגדרה הכי בסיסית לפמיניזם : להיות פמיניסט או פמיניסטית זה להאמין ולתמוך ברעיון של שיויון זכויות והזדמנויות לנשים. אם אתה מאמין שנשים שוות בערכן לגברים אז אתה מן הסתם פמיניסט. להיות שוות ערך זה לא להיות עליונה או פחותה, שאף אחד מהצדדים/המגדרים לא ישלוט/ירדה בשני, זה הכל. זה מאד אלמנטרי מה שהתנועה הפמיניסטית שואפת להשיג. כל אדם שתומך בזכויות אדם ללא הבדל דת גזע ומין הוא מן הסתם חייב להיות פמיניסט, זה נגזר מזה. להיאבק בדיכוי נשים ובאפליה חברתית נגדן, זו המטרה פה. זה שלנשים יש זכות הצבעה בכנסת זה חדש יחסית במושגים של זמן למשל, וזה הישג של המהפיכה הפמיניסטית, תאר לך. נשים עדיין מרוויחות פחות מגברים בעד מילוי תפקיד זהה, משהו שעד היום טרם השתנה. "we can do it" כמו שאומרת הסיסמה ;) יש עוד הרבה עבודה בים של תחומים, לא אכנס לזה כעת. מקווה שעשיתי לך סדר, בדיוק לשם כך אני כאן :)


   ''

    

   ''

    

   ***וזה לא פמיניזם , אגב :

   ''


     13/2/16 22:01:

   צטט: קול קוראת 2016-02-13 21:29:25

   צטט: א ח א ב 2016-02-13 20:21:22

   הנושא הזה טעון מאד. אני מקווה שהשינוי מתרחש לטובה. המצב בו אישה איננה חפץ או שפחה או סתם אובייקט לפורקן, חדש יחסית בתולדות האנושות. בסך הכל יש שיפור ביחס החברה לנשים חברה ודה לגיטימציה גורפת, של ניצול , הטרדה, ובוודאי של אונס. איני מפחית ולו בקצת בחומרת מעשים אבל נדמה כי יש מקום לאופטימיות.

   >> גבירותיי ורבותיי שימו לב, יש לנו מגיב ראשון ממין זכר שהוא פמיניסט ! מסתבר שזה אפשרי גם להיות גבר וגם להיות פמיניסט, מה אתן יודעות.. מגניב תודה לך אחאב על תגובתך המשמחת והמעודדת, עושה לי טוב לדעת שיש עם מי לדבר ולהידבר נשיקה ונכון שכיום יותר טוב אולם יש עוד הרבה מקום לשינוי ושיפור. תהליכים של מהפכות חברתיות הם עניינים שלוקחים שנים וצריך הרבה אורך רוח לשרוד את המאבק הזה כי הוא מייאש וסיזיפי ובטוח לא קל לאף אחד מהצדדים במערכה.

   לא בטוח שאני פמיניסט. בטח לא מבין בזה. בהכללה, חשוב להסתכל על הצד האופטימי, ועל הדרך ולא להיבהל מרוע ולא לפחד. סבור אני את השינוי יובילו ויחוללו הנשים, באשר הן. כולנו נרוויח :-) 

     13/2/16 21:29:

   צטט: א ח א ב 2016-02-13 20:21:22

   הנושא הזה טעון מאד. אני מקווה שהשינוי מתרחש לטובה. המצב בו אישה איננה חפץ או שפחה או סתם אובייקט לפורקן, חדש יחסית בתולדות האנושות. בסך הכל יש שיפור ביחס החברה לנשים חברה ודה לגיטימציה גורפת, של ניצול , הטרדה, ובוודאי של אונס. איני מפחית ולו בקצת בחומרת מעשים אבל נדמה כי יש מקום לאופטימיות.

   >> גבירותיי ורבותיי שימו לב, יש לנו מגיב ראשון ממין זכר שהוא פמיניסט ! מסתבר שזה אפשרי גם להיות גבר וגם להיות פמיניסט, מה אתן יודעות.. מגניב תודה לך אחאב על תגובתך המשמחת והמעודדת, עושה לי טוב לדעת שיש עם מי לדבר ולהידבר נשיקה ונכון שכיום יותר טוב אולם יש עוד הרבה מקום לשינוי ושיפור. תהליכים של מהפכות חברתיות הם עניינים שלוקחים שנים וצריך הרבה אורך רוח לשרוד את המאבק הזה כי הוא מייאש וסיזיפי ובטוח לא קל לאף אחד מהצדדים במערכה.

     13/2/16 20:21:
   הנושא הזה טעון מאד. אני מקווה שהשינוי מתרחש לטובה. המצב בו אישה איננה חפץ או שפחה או סתם אובייקט לפורקן, חדש יחסית בתולדות האנושות. בסך הכל יש שיפור ביחס החברה לנשים חברה ודה לגיטימציה גורפת, של ניצול , הטרדה, ובוודאי של אונס. איני מפחית ולו בקצת בחומרת מעשים אבל נדמה כי יש מקום לאופטימיות.
     13/2/16 12:37:

   צטט: ד. צמרת 2016-02-13 10:47:38

   אני ממליץ שכל הנשים במקומות העבודה יפתחו קופות חיסכון ויתרמו פעם בשבוע שקל הקופה תהיה מיועדת עבור החרמנים הקמצנים שמחפשים תקתוק.

   >> דודיק, אני דווקא לא בעד ההמלצה הזו שלך, כלומר אני נגד. ובכל זאת, אתה הגבר הראשון שהגיב על התוכן, גם זה משהו, אז קבל קרדיט לפחות על זה. מה דעתך שבמקום זה נפתח קופת חיסכון בעבור כדורים לדיכוי החשק המיני ? לשון בחוץ לתרופות פסיכיאטריות יש השפעה כזו לפעמים, הן מורידות את רמות היצר המיני, אולי זה מה שניתן להם.רגל בפה

     13/2/16 12:31:

   תגובה ל - שנהטובה2016

    

   בשמת, תודה על תגובתך ועל המחמאות לגבי הכתיבה שלי, שמחה על הגיבוי :)

   הצעתך לאימהות לשלוח את הבנים ללמוד להתאגרף זה סטארט אפ , הרגת אותי עם הרעיון המקורי צוחק במחשבה שנייה אולי זו יכול להיות סובלימציה מוצלחת כפתרון : שימי לב איך בן אדם כמו יאיר לפיד (שלמד ועסק באיגרוף מקצועי) הוא נשמה טובה וטיפוס חייכן, אוהב אדם, רגוע וטוב לב, אולי באמת יש קשר לזה שהוא מוציא את האגרסיות והאנרגיה האלימה החייתית שלו על שקי איגרוף.. גברים שמפגינים אלימות פיזית ומכים את נשותיהם הם לא הנושא הפעם, אבל הכל קשור אז טוב שאת מעלה את זה לתוך הדיון ומוסיפה ומזכירה לנו.

   בקשר לקליפ שצירפת, לא הייתי בטוחה אם האסוציאציה שלך היתה קשורה לבימוי (לצילום המוות של קיילי מינוג בתוך המים כמו גופה) או לאוירה העצובה של המלודיה או בכלל לטקסט אז הלכתי לחפש ולמצוא את המלים בגוגל כדי להעמיק במסר המילולי של השיר תוך כדי שהאזנתי לו.

     13/2/16 11:13:

   צטט: רק "רגע" 2016-02-13 09:50:52

   מצטרפת לגילה, גם בעניין החינוך, בנוסף חושבת שצריך להחמיר את הענישה כי אינוס בעייני הוא בדיוק כמו רצח, רצח של הגוף והנשמה. מצד שני קצת מסובכת הקלות הבלתי נסבלת של התקשורת והרשתות החברתיות למינהן. המהירות בה אפשר להאשים או לסמן באות קלון גם מי שטרם הוכחה או לפחות נחקרה אשמתו עד תום. (אגב, לא נוח לי עם הפיסקה שלך שמחברת בין יכולות של שחקן ובין רמזים לסטיות מיניות. מעבר לכך פוסט מעולה קראתי בלי לנשום:)...ואין כוכבים כמו שגילה אומרת, אבל זה באמת שטויות.

   >> איה, גם אותך לא פגשתי מזמן, שמחה שבאת ועוד יותר מאושרת שקראת בתשומת לב ושעניין אותך כל אוקיינוס המלל הרעיוני שלי, אני יודעת שזה הרבה תוכן לקרוא בבת אחת (ועוד באינטרנט) וצריך סבלנות וזמן כדי לקרוא הכל אז תודה לך שהקדשת, לא מובן מאליו בכלל ! נשיקה  שערי בנפשך שהיו עוד פסקות של טקסט ופשוט ויתרתי עליהן כדי לא להכביד על הקורא, את רואה , ניסיתי להתחשב ;)

   גם אני לא בעד לגמור בן אדם ולהעלות אותו לשריפה על המוקד בגלל פשעיו המיניים ולעשות לו משפט דמים קטלני באינטרנט. זה מאד אלים ולא נעים, בטח אצלנו בארץ, הישראלים מאד סוערים ואין להם חשבון או צנזורה של ביקורת עצמית - הם משתלחים באכזריות ללא רחמים, בלי טעם וריח ובלשון גסת רוח, מניחה שזה גיהנום לעבור את זה. אני כן בעד לנסות להתחשב ברגשות המשפחה שלו כי הם לא אשמים ולא מגיע להם, אבל אי אפשר להמנע מביקורת נוקבת אם רוצים לשנות משהו ולחולל מהפיכה חברתית בין המינים. להדחיק את הכל זו בוודאי לא הדרך, לפעמים חייבים להציף על פני השטח את הגועל הזה ומה לעשות שמתלכלכים כשמתעסקים בחרא, אי אפשר להימנע מזה. זה לא כל כך נעים (בלשון המעטה) לראות בן אדם שמתפטר או מפוטר או מאבד את פרנסתו בגלל זה, אף אחד לא נהנה פה לרקוד על הדם של הנאשמים אבל תזכרי שב - 99% מהמקרים הם באמת אשמים ויש קורבנות שסובלות בצד השני בגלל הפגיעה שהם גרמו להן ולא מדובר בהאשמות שווא. אני מאמינה לכל נפגעת תקיפה מינית או מוטרדת מינית שהיא דוברת אמת ולא ממציאה שקרים בשביל הפאן.

   לדעתי התלונות וההוצאה לאור של הנושא בפומבי לתקשורת (כולל באינטרנט) מאד אפקטיביות להרתעה. זה מרתיע גברים, הם נבהלים מזה וזה מערער אותם. הזעזוע הזה הוא קריטי לשינוי ההתנהגות העתידית שלהם מול נשים וחינוך מחדש להתנהגות נאותה וראויה ומכבדת. הם יותר זהירים ומחושבים וכבר לא ממהרים להטריד או לתקוף כי הם נבהלים מהאפשרות שהיא לא תשתוק ויהיו לזה השלכות על החיים שלהם ועל העבודה או המשפחה. ברגע שהתופעות המגונות הללו פוחתות - הרווח הוא של כולנו כחברה בריאה יותר. אם גברים ילמדו לשלוט בעצמם ולהתנהג בהתאם ולכבד את רצון הנשים ולשחרר, כולנו יוצאים מנצחים, גברים ונשים כאחד. גם אם זה בא על חשבונם של כמה ששמם הטוב נפגע בדרך. התוצאה של התהליך המכאיב הזה  - היא מה שחשוב בשורה התחתונה, השינוי ההתנהגותי.

   ***איה, רק אבהיר שלא כתבתי בטקסט שלי שמשה א' הוא סוטה מין או שיש לו סטיות מיניות ואני גם לא סבורה שהוא כזה. אני כן עומדת מאחורי כל מלה שכתבתי אודות אישיותו ואופיו של מ.א ואודות המהות של מה זה להיות שחקן. עבודת השחקן היא להשתמש באישיות שלו ולהביא אותה לתוך התפקיד, מתוך מה שיש בתוכו פנימה הוא מוצא ומוציא ומבטא את זה בגילום הדמות, הוא מחצין את שקיים ואם הוא לא מזדהה עם הדמות ומבין אותה ואת מניעיה לעומק - זה לא קורה ולא מצליח, הוא לא ממציא יש מאיין. זו המשמעות של להיות שחקן, זו התמצית.***

     13/2/16 10:47:
   אני ממליץ שכל הנשים במקומות העבודה יפתחו קופות חיסכון ויתרמו פעם בשבוע שקל הקופה תהיה מיועדת עבור החרמנים הקמצנים שמחפשים תקתוק.
     13/2/16 10:19:

   צטט: גילהסטחי 2016-02-13 08:40:07

   פוסט מקיף ומגובש שמציג ללא איפור את התופעה של אינוס נשים ושל היקף התופעה בשלל צורותיה. שנכנס כמו אגרוף לבטן. לדעתי צריך לחנך את הצעירים והצעירות למה זה חיזור מחמיא לעומת חיזור מטריד, ומהי החפצה ויחסים שבהסכמה. מכיוון ולא חודש מלאי כוכביי לא יכולה לככב.

   >> גילה, כמה טוב לראותך פה, התגעגעתי ! נשיקה ידעתי שתביני, תזדהי ותתמכי. מכירה אותך כבר :) לגבי כוכבים, אני יודעת שקיימת כרגע בעיה טכנית באתר אז אין צורך להתנצל או להסביר. ממילא תיארתי לעצמי שגם אילו היה מלאי כוכבים לכולם אז הטקסט הזה לא היה מדורג בהרבה מהם כי העמדה שלי היא לא הכי פופולרית ורבים לא יסכימו איתי. אני בספק אם גברים יככבו, השאלה היותר מעניינת תהיה אם תהיינה גם תגובות מגברים ואם הם בכלל יטרחו לקרוא כי זה מה שחשוב לי בתכלס, שיבואו לקרוא לפחות. בתקווה שיתעורר דיון מעמיק ושיח פורה סביב הסוגיה כי זה חשוב להציף את התופעה החברתית הנפוצה הזו על פני השטח ולדבר אליה, זו הדרך להבראה חברתית. אני כמובן מאד מסכימה איתך בעניין החינוך וכמו שכתבת בעצמך, יש לי אפילו כמה הצעות ורעיונות איך ליישם את זה בבית ספר יסודיים ותיכוניים : למשל על מנת לאמן את שריר האמפתיה של ילדים/נערים לרגשות הילדות/נערות, להקרין בפניהם עדויות כמו הוידאו של רוני ריבר, אין כמו מראה עיניים, זה אפקטיבי וזה מעורר את החמלה ברוב בני האדם. להקרין כמה שיותר עדויות של נפגעות תקיפה מינית כמו של הנאנסת שתקף ארז אפרתי ועוד כאלה שהסכימו להיחשף. זה מפתח את הרגישות לאחר כשאתה צופה בסבל שלו מקרוב. ילדים הלב שלהם עדיין רך והם פתוחים להשפעה, זה עשוי לעזור ולקדם אותנו במטרה. שיבינו שאישה זה בן אדם ולא מריונטה כי המסרים שהם חשופים להם מגיל קטן מאד באינטרנט הם הרסניים, בעיקר פורנו אבל לא רק. אפשר גם להכין סרטונים של מיזנסצינות מומחזות במימון משרד החינוך ולהראות חיזור מטריד לעומת חיזור בריא ומכבד, או להראות את הסרט חולה אהבה בשיכון ג' כדוגמה לאובססיה של הטרדה מינית ואיך פסול להתנהג ועוד מגוון סצינות מסרטים/סדרות שכבר מוכנים לשליפה מהארכיון.

   מצרפת פה שיר פמיניסטי בשם "שאגה" של קייטי פרי, גם בזכות בימוי הקליפ המושלם : היא בג'ונגל המרהיב, הצילום נפלא, היא הכי יפה בעולם (אחת מהנשים הסקסיות ביותר ללא ספק), היא חזקה וגוברת באומץ על כל החיות ומלכת הג'ונגל ואפילו מביסה את הנמר בתחרות השאגות כמו נמרה אמיתית.

   מקדישה את השיר באהבה לכל הנמרות והלביאות  :

   ''

     13/2/16 10:12:

   וואו , מזמן לא קראתי מאמר ממצה כפי שכתבת .

   כרגע אין פתרונות .

   כאשר אשה או נערה מתנגדת , זה מפעיל אצל הגברים את המכבש ,

   הם הופכים מגברים ל"חיות זכרים" ללא שום מודעות .

   ממש טורף ונטרף !

   צריך לחוקק חוק שכאשר גבר רוצה לקיים יחסיי מין שהם בפירוש "יחסיי אישות"

   עם אשה יהיה עליו לחתום "הסכם דברים" חוזה מסודר עם האשה .

   הגבר חייב לקחת אחריות לנפשה של האשה .

   לא היזכרת כאן  תופעה מאוד מגונה של גבר שמחזר אחר אשה והיא נענית לו ולמחרת הוא נעלם

   משאיר אותה עם שאלות עם תהיות עם לב שבור עם שריטה . כי ברמה הפסיכולוגית ריגשית נפשית ,

   כשאשה מקיימת יחסיי אישות עם גבר , היא מתמסרת לו . היא נותנת את אמונה בו .

   אני מטילה את האשמה על הנשים . על האמהות שגידלו בנים כמשה א. ויינון מ . וסילבן ש. ועוד ועוד ..

   אמא שרואה שהבן שלה מאוד ייצרי היא חייבת לראות את התכונות האלה בבנה ולשלוח את בנה ללמוד התאגרף .

   נשים הן לא שק איגרוף .

   אשה ששוכבת עם גבר היא מאבדת את עצמה לדעת כאשר היא מתמסרת ולכן על גבר ייצרי לקחת אחריות מלאה .

   אשה היא לא משתנה ציבורית .

   גבר רוצה אשה שיהיה אחראי לה .

   כשקראתי את הדברים הנבונים שכתבת ראיתי לנגד עיני את השיר הזה .


   ''

    


     13/2/16 09:50:
   מצטרפת לגילה, גם בעניין החינוך, בנוסף חושבת שצריך להחמיר את הענישה כי אינוס בעייני הוא בדיוק כמו רצח, רצח של הגוף והנשמה. מצד שני קצת מסובכת הקלות הבלתי נסבלת של התקשורת והרשתות החברתיות למינהן. המהירות בה אפשר להאשים או לסמן באות קלון גם מי שטרם הוכחה או לפחות נחקרה אשמתו עד תום. (אגב, לא נוח לי עם הפיסקה שלך שמחברת בין יכולות של שחקן ובין רמזים לסטיות מיניות. מעבר לכך פוסט מעולה קראתי בלי לנשום:)...ואין כוכבים כמו שגילה אומרת, אבל זה באמת שטויות.
     13/2/16 08:40:
   פוסט מקיף ומגובש שמציג ללא איפור את התופעה של אינוס נשים ושל היקף התועה בשלל צורותיה. שנכנס כמו אגרוף לבטן. לדעתי צריך לחנך את הצעירים והצעירות למה זה חיזור מחמיא לעומת חיזור מטריד, ומהי החפצה ויחסים שבהסכמה. מכיוון ולא חודש מלאי כוכביי לא יכולה לככב.

   moi

   פרופיל

   קול קוראת
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין

   ארכיון