כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  עניין לציבור

  הבלוג שבא לעניין את הציבור ולכתוב על מה שכבר נחשב כעניין

  כת, מפלגה או תנועה? תחליטו אתם בעקבות התחקיר

  1 תגובות   יום שלישי, 8/3/16, 23:21

  אז... החלטתי לכתוב פוסט זה, לאחר כתבת התחקיר שנעשתה בעיתון הסופ"ש של ידיעות, בנוגע לגוף בעל כמה וכמה שמות, אך בפועל, הוא מנוהל תחת אותם אנשים. גוף זה, מוכר לציבור בכינויים "קבוצת בני ברוך", "קבלה לעם", תנועת ה"ערבות ההדדית", עמותת "לגדול בכיף", "מתחברים" מפלגת ביחד (לא זו של הדתיים) ולאחרונה, "הטובים". המשווקים בתור "קהילה" ש"אכפת להם", מאיתנו. כל הגופים הללו כאמור, קשורים ושייכים בצורות שונות למר מכאל לייטמן (המכנה עצמו רב והוא אינו מוסמך) ומקורביו. ביניהם, חסידים שהולכים עמו מתחילת דרכו ונחשבים כעושי דברו, כגון אביהו סופר, גלעד שדמון (שאף עשה שימוש בעברו לקידום העניינים בתואר שאינו "תופס" באקדמיה בישראל) ועוד, אך בהמשך הזמן, נוספו לו עוד. עמם, הוא מנהל את כל ה"חברים" שבכל הגופים הנ"ל. ביניהם, נמצאים גם קרובי משפחתו של לייטמן כגון חמו ובתו. 

   

  ועם כל זאת, החלטתי בפוסט זה שלא לחזור על דברי הכתבה בצורה שונה, אלא להתייחס לתגובת ה"גוף" הזה, לכתבה. כתיבתי נשענת הן על היכרות קצרה עמם ומחקר ארוך, הסתייעות בכתבות תחקיר שונות כגון זו של פרסיקו ועוד וכן, על עדויות של אחרים, שהיו ועזבו, או בדרכם לעזוב:

   

  1 - חלק מהטענות שבתחקיר, נוגעות אמנם לתקופות שונות בהתפתחות גוף זה ולכן, לא רלוונטי שתביאו כל מני "מכחישים", שלא היו בתקופות הנ"ל. מה עוד, שידוע שיש לגוף זה מעגלים, מעגלים, וכל מעגל נחשף למה שרלוונטי לו ולמה שהמנהלי ארגון רוצים שמעגל זה ייחשף. לכן, מעבר לכך שהעניין מזכיר התנהלות של כתות ושיטה למידור מידע, הרי שעדויותיהם של ה"תומכים", כנראה קשורות למעגלים שגוייסו באמת, לשם מטרה זו, כמעגלי "תומכים". כאלו, שאינם חשופים לכל המידע כאמור

   

  2 - עניין "תקנון" בני ברוך, הובא כראיות בתביעות שונות למיטב ידיעתי ואכן, יש כמה וכמה עותקים שלו כחלק מכך. המדובר בתקנון קשה ונוקשה ששוב, מזכיר תקנון כתות ואף עולה עליהן. בתקנון של גופי קבלה לעם (בני ברוך, הטובים וכו) יש הוראה לכל רגע ורגע בחיי החסיד כיצד עליו להתנהג. כשכל זאת, מוסבר על פי התקנון כמחייב, למי שרוצה להשתייך לקבוצה!

   

  3 - כמובן שלייטמן משמש כגורו. אם תוציאו את לייטמן מהמשוואה, פירקתם את הכל. זה דבר ידוע שלמרות שהם טוענים ל"אחדות", ל"קבוצתיות", קהילתיות ושיתוף, עדיין מדובר ב"חסידות". כולם, מעריצי לייטמן. אנשים, שמדברים ביניהם בשפה המוכרת מעולם הדת של "רב אמר כך והרב אמר לעשות כך...". אז, זו חסידות? לא, כי הם לא מקיימים מצוות מלבד מצוות "מעשר" (נתינת 10 אחוז מהמשכורת לארגון, בנוסף על תשלומים אחרים ושונים). אז בעצם, כולם פועלים לפי הוראת לייטמן, מתחרים תחתיו ותחת מקורביו במשחק של מי יותר "למעלה" או קרוב לאלו ששם ולכן, הוא גורו. כששואלים אותו, מה רציתם שהוא יגיד? כל גורו חכם אומר "לכו לאחרים" כשהוא יודע, שזה הכי משכנע, שילמדו אצלו. תוסיף לעניין סיפורי מקובלים ועיוות המציאות לפולקלור שלם של "קבוצה" או "קהילה" ויאללה, קנית כמה פריארים בודדים. הבעיה, שאי אפשר לקרוא לארגון עם אלפי חסידים "קבוצה" או קהילה, בטח לא כשהם רצים לפוליטיקה. אז מה החלטנו? זו מפלגה?

   

  4 - בעניין ה"דוקטורים" וה"פרופסורים" המגיבים. מממ... שמא נסכם זאת כ"מריונטות", שלשם כך צורפו אל גופי לייטמן ועתה, כראוי לכך, הן עושות את תפקידן ומאוד מרשימות אותנו, בתואריהם. ידוע בכל תחקירי הכתות, שהחברים בהן הם דווקא אנשים מסוג זה... 

   

  5 - מי שעוסק בנושא, שומע על יותר ויותר יוצאי גופים אלו, בקצב הולך וגובר. העוזבים, הם רבים אך מעטים הם הנחשפים כ"פגועי כת". אנשים, לא רוצים לאמץ לעצמם תדמית זו לא פעם ומנסים בכוח, להמשיך את חייהם אחרי גופי לייטמן. זה ידוע ומוכר מטופשת טענת הארגון שהמדובר על 5 אנשים שבעצמם סרחו. זו, הרי טענתו של כל דמגוג או כל פוליטיקאי, היודע להתנער מאחריות. ולי, לא נראה שהציבור בישראל מחפש עוד ארגון שבאצטלת הקבלה, ינפנף את חבריו ויטען לאחר עזיבתם  שהם "אלימים", "מתחזים" ועוד ועוד... מראיות העולות מהתביעות השונות הקשורות במקום וכן מכתבות תחקיר רבות על ארגוני לייטמן כבר ידוע שיש למקום "צוותי תגובות" שהם בעצמם מתחזים ושיש שם במקום עצמו, מקרים אלימים. אז לבוא ולטעון למיעוט קטן שעוזב ומעיד כשכל החומר הזה בחוץ, זה הזוי. סמכים כנראה על טיפשות הציבור ועצלנותו לחקור כראוי. שהרי, במרכז לנפגעי כתות בלבד יש עשרות עדויות מאנשי המקום, ברשתות החברתיות, בפורומים, איפה לא??? המדובר בעצם על גוף שעושה הונאת הציבור, בשמות שונים, עמותות פיקטיביות, ניתוב כספים למפלגתו, תוך העלמת הרגולטור עין מכך ש... יש להם ערוץ טלויזיה(!), למרות שזה כנגד התקנות...  מה השטות הזו של "מיעוט", כשכנראה רובו של המקום הזה, לוקה

   

  6 - תרגילי המקום למשוך אליו רבים כבר ידועים. הגזמה במספרים כשיטת שיווק... "65 מדינות", "מיליון עד שני מיליון תלמידים", חמישים אלף צופים וכו... הרי עדויות של יוצאי המקום מספרים שזו שיטה שהנחיל שם הפוליטיקאי אביהו סופר. לפי שיטה זו, לא צריך לספר שיש רק 100 תומכים, 10 תלמידים ועוד 80 בעולם, אלא ל הוסיף כמה אפסים ליד כל מספר וככה יבואו עוד. שיטה נלוזה. כי הרי גם ברור לכל בר דעת שבכנס הזה (שמכניס הרבה כסף למקום) שנערך השנה בחסות הפוליטיקה של לייטמן, הגיע אותה כמות אנשים כמו לפני שנה ושנתיים, מה שלא הגיוני מול המספרים שמציג הארגון. היינו, שמי שקצת מחשב בהיגיון ובשכל, מבין שהכל תרגיל שיווק... 

   

  7 - שידורי לייטמן ב 103 אף אם קוראים שוב, שיסלח לי הציבור, אבל לציבור הטיפש, להצטרף בעצם למפלגתו. זאת נעשה, תחת שיטת השיווק שלייטמן המציא ונקראת "להתפרץ לדלת פתוחה". מזה אתם שואלים? נגיד לציבור ססמאות שכולם יסכימו עמם כמו "ואהבת לרעך כמוך" כמו "ערבות הדדית" וכולם יסכימו כי מי לא יסכים לדברים טובים וערכים (דלת פתוחה)... עכשיו, השיטה היא זו: כשתשאלו אותו איך עושים זאת, איך מביאים לאחדות, הוא בכל דרך ירמוז בכל מדיה, בואו אלי. הצטרפו אלי. תמכו ב"הטובים" קבלה לעם וכו. היינו, שהוא רוצה איחוד תחתיו וזה, מבחינתו כנראה איחוד. ציבור יקר, תתקדמו. וגם השדרן שלידו, זה חסיד שלו שנים רבות ולא סתם נשמע כ"שדרן קול ומגניב" התומך בקבלה פתאום

   

  8 - על חוק העמותות וההתערבות שלהם בו, שמעתם? על תרגילי אביהו סופר עם מירי רגב שמעתם? על כך שלייטמן שנים אמר לחסידיו בכלל ש"אנחנו קבוצה ולא נלך לעולם לפוליטיקה" שמעתם? על המיליונים שהוא התרים לשם בניית מעוז המפלגה? על כך שהם הואשמו בשוחד בחירות? ועל ועל ועל ועל...... או במילים אחרות, ציבור יקר - בדקו טוב טוב ושלא יעבדו עליכם :)

   

  כתבות נבחרות נוספות בנושא הארגון הזה:

   

  1 - התרגיל של קבלה לעם (שעתה מציגים לכולם את עצמם כקהילה בשם הטובים) נחשף בבלוג של -פלוג- 

  2 - כיצד בבני ברוך מנצלים את המחאה החברתית (ממציאים שמות נוספים לכת, שרוצה להתרחב ולהביא בובות אליה, לעשות אותן כמותה אט אט)

  3 - אז זו כת או רק ארגון בעלי סממנים כתתיים? (מה שאומר שזה כת... חחח - העין השביעית, בתחקיר על תביעות שהם מאיימים על כל מי שרוצה לחשוף אותם ולעשות מהם, עניין לציבור)

   

  זה עניין לציבור

  דרג את התוכן:

   תגובות (1)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     9/3/16 15:19:


   המרכז הישראלי לנפגעי כתות הציל את החיים שלי
   המרכז מקיים הרצאות בנושא תופעת הכתות בישראל, לבני נוער, לאנשי מקצוע ועוד. נחשפתי לפרסומים שלהם ונרשמתי לשנים-עשר מפגשים בעלות של כ-1000 שקלים.

    

   http://www.infokatot.com/39450/%D7%94%D7%90%D7%A8%D7%92%D7%95%D7%9F


    
   החיים שלי ניצלו הודות למרכז לכתות ולרחל ליכטנשטיין כי עכשיו אני לא רק מבינה אלא גם יודעת ב 100% שהיתי בכת נוראית שהשתלטה על הגוף והמודעות שלי.
   הסדנה לא רק שווה 1000 ₪ אלא גם הייתי משלמת 100,000 ₪ ואף יותר אבל מילים לא יעזרו אתם חייבים להירשם לסדנאות שלכם וגם אתם תצאו לחופשי ותשתחררו מהשליטה במודעות שלכם. בבקשה בבקשה תכנסו לאתר שלהם ותתרמו להם כסף, תעשו להם לייק בפייסבוק העיקר שכמה שיותר מעגלים יחשפו למסר שלהם העתיד של האנושות ושל המשפחות שלכם תלוי בכך.
    
   אנשי הלטאה שולטים בנו בעולם ובמחשבות שלכם! לפי המרכז לכתות הם גם שתלו נציגים שלהם בוועדות בכנסת בארץ הקודש שלנו.

    

   http://www.mako.co.il/hix-history/conspiracy-theories/Article-68adf330e7a6f41006.htm
    
   תבינו וזה חשוב: רק בזכות הסדנאות של המרכז לנפגעי כתות הבנתי שהלטאות השתלטו לי על הרצון החופשי שלי ואולי גם של בני המשפחה שלי.
   בזכות הטיפול שעברתי שם יצאתי לחופשי.
    
   אנשי הלטאה, או הלטאיים (Reptilians) הם גזע חייזרי בעל גוף אנושי וראש של זוחל. עדויות לקיומם נמצאות בכל התרבויות העתיקות, שם הם אחראים להמצאת רוב הטכנולוגיות הקדומות, וגם אצלנו בתנ"ך הם טוענים שהנחש המיתולוגי מגן העדן הוא למעשה לטאי, שהרי אפילו בטקסט המקראי נכתב כי לנחש במקור היו רגליים שאיבד כעונש על שפיתה את אדם וחוה לאכול מפרי עץ הדעת, ונידון לזחול על גחונו לעד. לאורך ההיסטוריה הנחשים והזוחלים תמיד הוצגו ככוח של רוע קדמוני, ואולי זאת דרכם של אבותינו לרמוז לנו על הקנוניה הדגולה שנרקמת מראשית ההיסטוריה – שיעבוד כל המין האנושי ב"סדר העולמי החדש", לכשתגיע שעת הכושר.
    
   תרמו למרכז לכתות ועזרו לו להילחם בהשתלטות על המוח שלכם ועל כל העולם עזרו להגן על מגיני החופש העולמי מפני שיעבוד מוחי: רחל והמרכז הישראלי לנפגעי כתות.
    
   תבורכו והלוואי וגם אתם תזכו להשתחרר לחופשי משעבוד מוחי
    
   שלכם
   נפגעת כת שיצאה לחופשי

    

   ארכיון

   פרופיל

   מוישהנעים
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין