כותרות TheMarker >
  ';

  יוסי קווטינסקי כותב על הכל

  בלוג שנותן במה הן לצד העסקי והן לדעות שלי על כל דבר שרק אראה לנכון. מקום להביע הגיגים , מחשבות, דעות ועוד הרבה ובין השאר לספר על עיסוקי

  לכל המגיבים, אני מבקש להשתמש בגודל הפונט האחיד, לא אות שמנה, אות רגילה - כולנו שווים וכמו שאני כותב בגודל אות רגילה - אני מבקש מכולם - תכתבו בגובה העיניים באות הסטנדרטית ולא אות שונה. תגובות בפונטים שונים מוגדלים או שמנים - יוסרו, כולנו שווים ואין פה מישהו עם גדול יותר או שהוא שווה יותר

  מגיבים בבלוג שהם משתמשים פרטיים / אנונימיים מתבקשים לא להגיב בפורום זה. אדם בלי זהות ואו אחד שלא מוכן לקבל תגובה לא תתאפשר לו הזכות להגיב בבלוג זה. הדבר נובע מכך שאנשים שאין אפשרות להגיע אליהם על מנת להעיר להם אם כתבו משהו לא ראוי לדעתי והם מסתתרים בדרך כלל אחרי שמות בדויים ומרשים לעצמם לכתוב, להכפיש ועוד.

  מוכן לקבל כל תגובה, רק מאנשים שיש להם "זהות" ויש אפשרות לתקשר איתם.

  0

  הספינה טובעת ואני קורא לליברמן ולפיד לא לתת יד להצלת הספינה משקיעה למעמקים

  2 תגובות   יום רביעי, 30/3/16, 08:33

  יש משפט האומר "בנפול אויבך אל תשמח"
  אבל יש עוד משפט אחר האומר "צדיקים מלאכתם נעשית בידי אחרים"

  אני אגיד ואומר בתחילה, שאין לי על אריה דרעי דבר וחצי דבר, מעבר לעובדה שבזמנו הוא היה שר פנים טוב בתקופות טרם נכנס לכלא. גם עכשיו הוא התחיל את צעדיו כשר פנים באופן שעושה דוקא רושם סביר ואולי אפילו טוב.

  אבל.

  יש לנו בעיה אחרת במדינת ישראל והיא נקראת ראש הממשלה מר בנימין נתניהו. הוא בעצם המוקש הגדול שעושה נזקים למדינת ישראל. מר נתניהו הוא האיש אשר היום מוליך את מדינת ישראל לאבדון ולכישלון מכל בחינה ובעיקר בנושא הביטחון.

  לפחות חצי עם כיום חושב איך אפשר להוריד את ביבי מהשלטון, איך אפשר לשלוח אותו הביתה לקיסריה ולתת למישהו חדש לתפוס את המושכות.

  לפחות חצי עם מתוסכל היום ורואה כמה המצב גרוע ולא מאמין שבדרך נהנתניהו  נוכל למצוא פתרון ראוי.

  והנה, צצה לה פרשה חדשה שלמזלו של נתניהו לא קשורה אליו אלא לפוליטיקאים אחרים בכלל. פרשה אחת היא פרשה שקשורה לפי החדשות למיסטר אריה דרעי ופרשה אחרת לפוליטקיאי אחר שלפי הקריאה מבין השורות גם שייך לקואליציית ה 61 הרופסת.

  נוסיף לזה את המזגזגים בליכוד היום ואלה שלא סרים למרותו של נתניהו והרי לנו ספינה ששטה בים רוגש וכבר נפער לו חור קטן ונתניהו כל פעם שולח את צחי הנגבי ואת אקוניס על מנת לדחוף אצבע לחור כדי להציל את הספינה מטביעה.

  פעם, הוא מצליח, פעמיים הוא מצליח ופתאום הוא מקבל תוך כדי זה שחבריו מהליכוד דוחפים אצבעות לחורים בספינה על מנת שלא תתמלא מים ותטבע גם את סיפור מתווה הגז שעף לו על הפרצוף ולא רק זה שתי פרשיות פוליטיות האחת שנותנת לו 7 מנדטים יקרים לפחות שנמצאים מתנדנדים. נוסיף את השניים המורדים והרי לנו ספינה כבר שכבר חלק אלה שנמצאים עם המשוטים גם עוד מעט נעלמים.

  אישית, אם אחזור רגע לפתיח רציתי להאמין באמת מכל הלב שדרעי "חזר בתשובה" וחזר להיות אדם ישר וכשר, רציתי להאמין, אבל יותר מזה אני מאמין שהבלון שכיום התפוצץ לא סתם התפוצץ ואם יצאו בכזו תרועה כנראה שבאמת משהו קרה.

  ונחזור לנתניהו שעכשיו נמצא במצב בו הספינה שלו שוקעת והוא צריך 10 מנדטים ממקור אחר על מנת לשמור על כס השלטון.

  אין ספק שהוא יתחיל עכשיו בחיזורים אחרי בוז'י ויאיר, כדי לנסות להציל את הספינה שלו מטביעה ולא סתם טביעה – שקיעה למעמקים.

  אין לי ספק שכחלון יסכים היום לוותר על כל תפקיד וכל דבר כי הוא יודע שאם יש בחירות עכשיו הוא חוזר להיות "פג תוקף" והסיפור שלו חלף נגמר.

  ובנימין נתניהו יודע היום שמצבו היום מדרדר מרגע לרגע ועוד מעט........ הוא שוקע.

  הוא יפנה ללפיד ולפיד צריך לומר לו – לא מר נתניהו אני לא האיש שיציל אותך ואת ממשלתך, אני לא אהיה האיש שישים 11 אצבעות בחורים של הספינה הטובעת ויתחיל להשיט לו את המשוטים.

  לפיד היום שנמצא בהתרוממות והתחזקות צריך להמשיך את הדרך שלו ולא להתפתות לגחמות חולניות של נתניהו וגם אם הוא יציע ללפיד את החוץ את הפנים ואולי עוד כמה הבטחות סוערות. ביבי ימכור את כולם וגם את החרדים האחרים רק בשביל לשרוד עוד כמה ימים ולפיד צריך להיות עם שרירים וביצים ולומר לנתניהו – בוא נחזור לבוחר ואחרי זה נראה לאן פנינו הולכות.

  גם ליברמן שהיום עושה רוח וכמו אחד שנמצא על גלשן צריך להיות יציב בדעתו ולא להציל את ה"ביבי" ואת כיסאו.

  המצב היום שהספינה שוקעת ולא בגלל פרשיות ביבי שמשום מה נסגרות ונעלמות וזה שאלה שקשה להבין ואין את מי לשאול.

  המצב היום הוא שהספינה שוקעת וצריך לומר לביבי  ביי ביי ולהראות לו את הדרך לקיסריה.

  נאמר על ידי צדיקים גדולים שמלאכתם של צדיקים נעשית על ידי אחרים ובעצם פרשיית דרעי זה אומר שכל הניסיונות של כחלון VS ביבי לעשות תקציב לשנתיים הולכות להתפוצץ להם בעיניים.

  הם מבינים היום שמישהו אחר גורם להם לאבד את הכיסא ואני כולי תקווה שאיש לא יציל אותם הפעם וגם לפיד וגם ליברמן יהיו חזקים וידרשו – ללכת לבוחר.

  אין רגע מנוח במדינת ישראל ואם אחד לא מתגלה כמושחת מתגלה מישהו אחר, אין פה רגע של שקט במדינה ואי אפשר לנהל ככה מדינה שנמצא בתקופה לא פשוטה.

  אני מקווה שהפעם יהיו חקירות אמיתיות שיובילו לאמת וגם היועץ המשפטי שהוא "מקורב" יהיה נחוש בדעתו ויהיה אמיץ לומר – מה צריך לעשות.

  אני מקווה מאד שלפיד יהיה נחוש ולא יתפתה לשום כיסא ולא משנה מה יציעו לו גם אם זה יהיה הדבר הכי יפה.

  אני מקווה שליברמן לא יהיה פתאום דפוק ומקווה שהוא לא יהיה זה שיציל את ביבי עם פיהוק.

  כן, מיסטר ביבי, לקראת פסח הגיע הזמן לנקות את הבית בקיסריה, למלא את הבריכה במים נקיים, לאוורר את המצעים ולכסח את הדשאים.

  כן מיסטר ביבי, תקנה גם מכונית לשרה ולילדים כי שם כבר לא יהיו לכם נהגים.

  זהו, זה אולי ייקח עוד כמה חודשים אבל זה אומר שנמצאים כרגע תנאים חדשים..

  הגיע הזמן שלא יצילו אותו כל הזמן והגיע הזמן לומר לו לנתניהו  לך הביתה לקיסריה שלום ולא תודה.

  דרעי והפרשייה השניה זה בעצם טלטלה לקואוליציה שגם ככה רעועה ורק עשו לי טובה לפיד וליברמן – אל תצילו את הספינה הפעם מטביעה.

  תנו לה לטבוע ואולי תיפתח לכולנו סוף סוף דרך חדשה.

   

  דרג את התוכן:

   תגובות (2)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     31/3/16 12:19:
   אני חושש שאתה צודק למרות שבתכלס היום שהוא משפר את מצבו בסקרים חיבור כזה יזיק לו והשאלה מה הוא מבין..... אני מקווה שהוא לא יעשה את השטות הזו שיכולה לעלות לו בעתיד ביוקר....
     31/3/16 08:18:
   הלפיד הזייפן מת להצטרף ולהציל את ביביהו. גם הרצוג כבר מזמן עומד על ארבע ומכשכש בזנב לפני הדלת. בהודעה יגידו: "אחריות לאומית", "בעת הזאת", "עם ישראל צריך". מה שלא יגידו זה "בא לי אוטו שרד גדול ויותר מאבטחים ונסיעות חשובות לאמריקה".

   ארכיון

   פרופיל

   יוסיקווטינסקי
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין