כותרות TheMarker >
  ';

  היום שהיה

  בלוג אינפורמטיבי בעיקר, מבחר נושאים מכל העולם, וגם קצת מפרי עטי..

  0

  אוסף החדשות המוזרות של השבוע

  8 תגובות   יום שישי , 1/4/16, 12:36

  לכבוד האביב החדש, חשבתי לנכון להעלות פוסט עם חדשות מוזרות מרחבי העולם, אלו חדשות, ממש, אבל ממש הזויות. קבלו אותן:

   


   

  זוג טבעונים אימצו ברוקולי

   

  ''

  ....

   

  ריצ`רד סטריץ ומוניקה סטלפ, זוג המתגורר בקנדה, הצליחו לאמץ ברוקולי מיפן. הזוג הטבעוני נאלץ להתמודד עם ניירת מסובכת כדי להוכיח שהוא מסוגל לדאוג לבריאותו ושמירתו של הברוקולי בתנאים טובים מאוד. "לא רצינו בן מבשר כי אנו טבעונים. זה לא מוסרי. זה מייד עושה אותך שונה ומעלה חשדות", מודה ריצ`רד, עייף מכך שמאשימים אותו שהוא זומם לאכול את צאצאו הירוק.
  לבסוף, מאבקם נגד דעות קדומות הצליח והברוקולי הקטן נח בחדרו הצבוע בירוק פסטל.

  "עדיף לאמץ אותם כאשר הם ניצנים קטנים. זה פחות טראומתי עבורם", מסבירה מוניקה, שרצתה שבנה יהיה יפני, "כי שם לא מעריכים אותם, פעמים רבות נוטשים אותם ונותנים להם להרקיב בארגזים", גל החום הנדיר בקנדה היה המכשול העיקרי שבני הזוג נאלצו להתגבר: "התקנו 3 מזגנים כדי לענות על כל הדרישות וגם כך עברנו רגעים קשים של דאגה", אומר ריצ`רד.

  בכל אופן, פעמיים הפתיעו אותם חוקרים מה`ארגון לשלום הירק` כדי לבדוק שהברוקולי הקטן מטופל כראוי, "ואפילו דיברו עם השכנים כדי לוודא שאנו לא נושכים או מתעללים בברוקולי שלנו. אם הכל יהיה בסדר, בשנה הבאה נאמץ גם כרובית", מסכם ריצ`רד.

   

   

   

  רולקס יתחיל לייצר.. חיקוי של רולקס

   

  ''

  ...

   

  המותג היוקרתי של שעוני `רולקס`, החליט להתייצב מול החקיינים שמייצרים העתקים מזויפים של דגמי הדגל שלהם. לשם כך, היא החלה בייצור חיקויים של עצמה. "אלה חיקויי `רולקס` במאה אחוז מקוריים, גרסאות מזויפות יותר זולות מהדגמים המקוריים, אבל חיקוי אמתי", מסבירה החברה באתר שלהם, "לא ניתן להבחין בהבדלים בעין בלתי מזוינת. אפילו אנו מזייפים את תעודת האותנטיות, שהוא באופן מקורי זיוף, לא כמו התעודות המזויפות שמסתובבות בשוק", מוסיף המייצר.

  מאחורי אסטרטגיה זו יש רצון ברור מצד המותג להציע מחירים יותר זולים בזמני המשבר הכלכלי, בלי להקריב את היוקרה.
  "יש כאלה שאומרים שהורדנו את המחירים ואנו מסרבים להודות בכך. לא נכון. מי שרוצה רולקס מקורי ומוכן לשלם את המחיר שתמיד היה, הוא יכול לעשות זאת. מה שקורה הוא שעכשיו אתה יכול לבחור בזיוף בלעדי בביטחון שאתה מקבל חיקוי מקורי", אומר דובר החברה.

  דגמים אלה ימכרו בחדר אחורי של החנות הרשמית, רולקס רוצה לתת ללקוח את "חווית המחתרת" המערבת רכישת זיופים שאינם מורשים. מהסיבה הזו, שעונים אלה ימכרו בחלק האחורי של החנויות הרשמיות.
  "
  המוכרים יהיו עובדים זרים במאה אחוז", מוסרת החברה. אין לה קטלוגים של דגמים ומחירים "כי זה תלוי מה מציע המוכר בחדר האחורי ועד כמה הלקוח מוכן להתמקח איתו במהלך הרכישה".

   

   

   

  נפתח חדר הכושר הראשון לאנשים המסרבים להגיע אליו

   

  ''

  ....

   

  השבוע הוצג בשוויץ הסניף הראשון של  "Placebo Gym", חדר כושר לאנשים המעוניינים בתחושה שחשוב להם לעשות ספורט ושהם שומרים על כושר באופן קבוע.
  "הסקרים מראים שאנשים רבים נרשמים לחדר כושר ולאחר מכן אפילו לא דורכים בהם. באוניברסיטאות קרה אותו הדבר וכך נולדה הלמידה מרחוק. אנו מתחייבים לשלוח כל חודש חשבונית ללקוח כדי להזכיר לו שהוא רשום בחדר כושר. אפשר גם לשלוח אלינו בגדי ספורט נקיים ואנו נדאג להחזיר אותם מיוזעים לגמרי, ללא מאמץ ואיבוד זמן", מסביר פרידריך קלאברן, מנהל המרכז.

  חדר הכושר המוזר הזה, הוא למעשה דירה ברחוב צדדי המנוהל ע"י פרדריך הצעיר, הוא אחראי לניהול החשבונות ובטיפול המנויים שנכנסים לרגע כדי לצאת משם מייד עם שקית הבגדים המלוכלכים כדי שיוכלו לומר שהם באים מחדר הכושר.

  "הוא קצת יותר זול מחדרי הכושר הרגילים, אך לא יותר מדי, כי אי אפשר לעבוד בהפסדים. מי שמגיע לכאן ויוצא עם שקית הבגדים שלו, מרגיש מייד יותר שרירי. זה אפקט פסיכולוגי. אומרים שהנשמה נמצאת במוח, חדר הכושר גם", מסכם רובן פלש, מנוי מרוצה.

  מודע לכך שחדר הכושר הוא גם תירוץ לפגוש אנשים, אחראי המרכז מתכנן לקדם דרך האינטרנט מפגשים בין המנויים, שיכולים לקבוע להיפגש ביציאה מהחדר כושר כדי ללכת לשתות משהו "כדי להחזיר כוחות".

   

  ענן מעל הוותיקן גרם לפינוי התושבים

  ''
  הענן העצום הטיל חרדה על המאמינים..

    
  הבוקר, מספר רב של עדים הבחינו בענן בצורת פין מעל הוותיקן.
  תחילה, האירוע עבר כאנקדוטה ללא חשיבות, אך פעולת הרוח מתחה את הענן יותר ויותר, דבר המדמה לזקפה בזמן אמת. הדמיון היה ברור כל כך, עד שהתושבים החלו לייחס חשיבות רבה לתופעה, לכן, הרשויות החליטו לבסוף לפנות את הוותיקן עד העלמות הענן ובהמלצה למאמינים להימנע מהתבוננות בשמים ואיסור לצלם את התופעה המטאורולוגית המוזרה.
    
  "זו לא בדיחה של אלוהים או מעשה השטן, מדובר בצירוף מקרים נדיר שלא אומר דבר", הבהיר דובר הכס הקדוש.
  "אם זה לא היה חשוב, לא היו מפנים את השטח. מסתירים מאיתנו דברים", טען תייר. "קרוב לוודאי מסתירים את העטרה", הוסיף בציניות עיתונאי איטלקי שכיסה את האירוע בשידור ישיר.
    
  בגלל העניין המופרז שעורר הענן הפאלי, חברי קהילה רבים חשו ברע למראה השמים ונזקקו לסיוע רפואי. האפיפיור, פרנציסקוס, פנה לנאמניו בהודעה בטלוויזיה כי "אנו נמצאים בקשר ישיר עם מומחים למזג אוויר אשר הבטיחו לנו שענן זה לא ימטיר גשם", וכך התרחק החשש של קתולים רבים, אשר דמיינו את הפין העצום מטיל שתן או גרוע מכך, פולט זרע בשפע על הכס הקדוש.
    
  במהלך הבוקר כולו, הענן הפאלי המפורסם נע באטיות מזרחה והמשיך להתמתח עד שהגיע לשיאו בשעה 12:00 בקירוב. לאחר מכן החל לאבד את צורתו והתפוגג לאט לאט. הרשויות, אשר סגרו את האזור, חזרו ופתחו אותו שוב כדי לאפשר גישה למתקנים של הכס הקדוש והמצב חזר להיות תקין, אם כי, עדיין נראו קתולים רבים מסתכלים לשמים בין חשד.. לצפייה.

  בובת מין גרמה לעוגמת נפש
   

   ''
  ...
  החברה הצפון איטלקית המייצרת בובות מין מתנפחות בשם מונצ`יני ס. ל., נאלצה להוריד בובה מתנפחת ממדפיה, לאחר תלונות רבות של לקוחות. לדברי הגברים, לבובה זו יש מבט מזלזל ובכלל הבעת פניה לא נעימים.
    
  אלברטו בובוצ`ני, מנכ"ל החברה, מודה בזה שמעצבי הבובות רצו להוסיף לה הבעה ריאליסטית, כי לפי סקר שנערך לפני כחצי שנה, התוצאות גילו שגברים השתעממו עם הדגם הרגיל שחיוך תמידי על פני הבובות. הסקר הראה גם כן שגברים העדיפו בובה פחות כנועה. בובוצ`יני מספר: "לפנים של בובה זו יש יותר גוונים והבעות אנושיות, אך אני מודה שנכשלנו. ברור שנשים הן מסובכות. גם אלו מפלסטיק."
    
  החברה מתמודדת כעת עם תביעות פיצוי רבות על עוגמת נפש ונזק פסיכולוגי.
    
  לקוח מאוכזב שבחר לא לחשוף את שמו מספר: "לו רציתי מבטים מזלזלים ומשפילים, לא הייתי צריך לשלם כל כך הרבה כסף, מספיק היה לבקר את גרושתי או לנעוץ מבט על איזו עובדת במשרד. הבובה הזו הייתה מאוד מוזרה, תחילה נראה כאילו היא אוהבת. אך בשיא המשגל, פתאום היא נראית כאילו חושבת על משהו אחר. ברגע מסוים היה נדמה לי שאני שומע אותה רוטנת וכמעט רציתי להתנצל לפניה. הרגשתי כל כך מושפל! אף אשה לא נתנה לי להרגיש מבויש כל כך. מאז, אין לי זקפה."
    
  למרות שהחברה נושאת באחריות, בובוצ`יני מתגונן בזאת שבאריזה היה כתוב באופן ברור את אופי הבובה: "אתה רוצה אשה כמעט אמיתית? הנה לך!".
  הוא מוסיף שבובה זו הייתה להיט כאשר יצאה לשוק לראשונה והוא מאוכזב מאוד וכואב את נפילתה. לאור המצב הוא החליט לתרום את הבובות הרבות שנשארו במחסני החברה (מעל 20,000) לבתי אבות ברחבי איטליה לרגל חג הפסחא.
    
  "הבובה יכולה להוות תחליף לקשישים בודדים, חילקנו יחד עם הבובה רעלה שאפשר לכסות את פניה למי שלא נעים לו הבעתה."  הוסיף המנכ"ל.
  =============
  אם לא ניחשתם, זה היה אוסף של חדשות בדויות ממוחי הקודח, לרגל ה-1 באפריל מגניב


   

  דרג את התוכן:

   תגובות (8)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     4/4/16 13:44:
   הענן...הוא נימול! משלנו!
     2/4/16 16:56:
   קשה להאמין שזו לא אמת...
     2/4/16 07:55:
   והרי החדשות ..!!
     1/4/16 21:50:
   ת'אמת?..., קניתי. אבל אני זה רק אני, מה לשות...

    

    

    


   ברוטוס:   מבריק ומציאותי כאחד

    

    

   נטוס:      אגב, המבט המזלזל של הבובה, אמיתי

    

    

   ..

     1/4/16 16:54:
   לקח לי שניה לקלוט, סחטיין על היצירתיות.
     1/4/16 15:50:
   האמנתי :)
     1/4/16 15:21:

   גם מחר זה יהיה מצחיק :)

   קבלי עוד אחד, אמיתי לגמרי.

   ארכיון

   פרופיל

   מיסיס הייד
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין