כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  אביב עיצובים - בנייה, עיצוב וקידום אתרים מקצועי

  כל מה שרצית לדעת על עולם בנייה וקידום אתרי אינטרנט לעסקים, לטובת מיתוג והגדלת ההכנסות.

  לקדם אתר בגוגל לבד? למה לך?

  0 תגובות   יום ראשון, 15/5/16, 20:16

  קידום בגוגל יכול להתבצע בצורה טובה ואיכותית כאשר נעזרים בשירותיהן של אחת מהחברות הרבות הקיימות בשוק כיום לנושא של בנייה וקידום של אתרי אינטרנט. כאשר מבצעים את אותו קידום אתרים בגוגל בעזרתן של חברות כאלה אפשר לדעת כי הקידום מתבצע בצורה מקצועית וטובה ונעזר בכל הטכניקות המוכרות כיום על מנת לבצע קידום אתרים וגם בטכניקות חדשות אשר מפותחות ברגעים אלה ממש. הנושא של קידום אתרים הפך רק בשנים האחרונות לנושא שהוא מקצוע של ממש ולכן התחום הזה כל הזמן הולך ומתפתח והופך להיות רחב יותר ויותר.

  מדוע בכלל לקדם אתר? זו שאלה רצינית?

  כאשר מבצעים קידום לאתר יש לכך סיבות רבות. כמובן שהסיבה הראשונה היא החשיפה ההולכת וגוברת של אנשים לתכנים של האתר ככל שהוא מופיע במקומות גבוהים יותר במונעי החיפוש השונים וגוגל בראש ובראשונה כמנוע החיפוש המוביל. הסיבה השנייה היא כי כאשר אתר מופיע במקומות גבוהים בגוגל אנשים רבים מעוניינים להחליף איתו קישורים או לציין את הקישור לאתר הזה במקומות שונים אצלם באתר וכך נוצר קשר אשר מרחיב את תפוצתו של האתר ובאופן ישיר מגדיל את פעילותו.

  באתרים רבים ניתן למצוא הסברים ומאמרים רבים הקשורים לנושא של קידום אתרים בגוגל ולקרוא ולהעמיק בנושא, דבר אשר רק יכול לעזור לאנשים אשר מעוניינים לבצע קידום לאתר שלהם ושוקלים כעת מהם הדרכים האפשריות לעשות זאת. קידום בגוגל הוא לא נושא שכדאי לעשות אותו בצורה עצמאית לבד מפני שאין תחליף לניסיון ולידע העצום של חברות העוסקות בתחום הזה במשך פרק זמן ארוך. המבנה של האינטרנט ושל גוגל הוא משהו שמשתנה כל הזמן וצריך להכיר לעומק את ההיסטוריה של הפעילות ואת המבנה שלה על מנת לבצע קידום בגוגל בצורה טובה.

  קידום אתרים בגוגל היום הפך להיות אחד הדברים החשובים ביותר לאתר. כמובן שיש אתרים אשר החשיפה בגוגל אינה מעניינת אותם כלל מפני שהם פונים לקהל יעד מצומצם בלבד, אבל מרבית האתרים, בין אם הם מסחריים או תדמיתיים, רוצים להופיע במקומות גבוהים בגוגל מפני שהפופולאריות שלהם קשורה בקשר ישיר להצלחת האתר.

  קידום אתרים הוא נושא עצום ויש אינספור דרכים שונות לבצע קידום בגוגלכאשר לכל אחת מהן יש יתרונות שונים ומקומות אחרים בהם מומלץ להשתמש בהן. לכל אתר מתאימה דרך קידום אחרת וגם יש אתרים אשר סובלים מבעיות בהיסטוריה של הקמת האתר או פעילותה אשר אותם קשה מאוד לקדם בגוגל.

  בגדול גוגל אינו נגד קידום אתרים מפני שגם הוא מרוויח מזה, אבל השאלה היא כיצד מבצעים את הקידום הזה ויש דרכים אשר קידום בגוגל בעזרתם יכול רק לגרום נזק לאתר ואף במקרים מסוימים להכניס אותו לרשימה שחורה של גוגל לגבי אתרים המשתמשים בדרכים לא חוקיות לקדם את עצמם. אתר שנכנס למצב כזה קשה לו מאוד לצאת ממנו מפני שגוגל לא ייתן לקדם אותו בקלות בעתיד. עוד בעיות הקשורות לקידום בגוגל יכולות לצוץ גם מהתחום של מבנה האתר אשר אינו מאפשר הכנסה של תכנים חדשים ולרענן אותו בצורה קלה ונוחה ולכן מצריך בנייה מחדש של חלקים ממנו. עדיף להימנע מכך ולבנות את האתר מראש בצורה המותאמת לגוגל.

  קידום אתרים בגוגל

  מהפכת הקידום בגוגל שטרם הסתיימה

  כאשר ייסדו לארי פייג' וסרגיי ברין את חברת גוגל בשנת 1997, הם עדיין לא שיערו את סדר הגודל של ההצלחה המסחררת שציפתה להם. כיום, קידום בגוגל הינו אחד מכלי השיווק החשובים ביותר ברשת.

  קידום אתרים בגוגל עושה שימוש במבנה הבסיסי של גוגל. גוגל מבוססת על אלגוריתם בשם PageRank אשר סופר את דפי האינטרנט אשר קשורים בדרך זו או אחרת אל אתר כלשהוא, ומדרגת את הקישורים הללו על פי סדר חשיבותם. הקידום נועד למעשה להגדיל את כמות הקישורים שגוגל סופרת ולדאוג לכך שהם יהיו מאיכות טובה. קידום אתרים נועד להעלות את דרוג האתר ברשימת התוצאות של חיפוש מילת מפתח או ביטוי כלשהוא. ככל שהקישור אל האתר נמצא במקום גבוה יותר, כך עבודת הקידום תיחשב למוצלחת יותר. מדוע? רוב הגולשים אינם טורחים לבדוק אילו קישורים קיימים בדף השני של תוצאות החיפוש והלאה. קידום בגוגל הוא הכרחי, אם כן, למי שמעוניין שגולשים אכן ימצאו את האתר של ויגלשו אליו.

  הזכרנו בכותרת את המילה מהפכה, ועל מנת להסביר זאת הבא נחזור לרגע אל הסיפור של חברת גוגל. החברה גדלה והתפתחה באופן ניכר משנת 1997, וכיום מנוע החיפוש של גוגל הוא הגדול ומשפיע ביותר בעולם. הספר "החיפוש - כיצד גוגל ומתחרותיה שינו את פני התרבות וכתבו מחדש את חוקי עולם העסקים" מאת ג'ון בטל, מתאר מדוע קידום אתרים בגוגל הפך לכלי כה חשוב. כיום, יותר משמונים אחוזים מהגולשים עושים שימוש בגוגל עבור חיפוש מידע. קחו את שמונים האחוזים הללו, ונתבו אותם אל עשרת התוצאות הראשונות של רשימת החיפוש שגוגל מייצרת... כעת אתם מתחילים להבין את הכוח העצום של קידום בגוגל.

  אם אנחנו זוכרים שמידע שווה לכוח, הרי שניתן להבין כיצד קידום בגוגל הוא כלי שיווקי ראשון במעלה. קידום אתרים מבטיח לכם שתופיעו בדף הראשון של תוצאות החיפוש, אותו דף ששמונים אחוזים מקרב הגולשים מגיעים אליו. למעשה, מקצוע הקידום שינה לחלוטין את חוקי המשחק בכל הקשור לשילוב בין אינטרנט לעסקים. ללא קידום בגוגל אתרים פשוט יעלו אבק וירטואלי במרחבי הרשת מהסיבה הפשוטה כי הקידום הוא זה אשר מסייע לגולשים למצוא אותם ולעשות בהם שימוש.

  אם גם אתם מבקשים לשכור את שירותיו של מומחה קידום בגוגל, כדאי שתיקחו בחשבון שלא כל מי שמציג את עצמו כבעל ניסיון בתחום של קידום בגוגל הוא אכן כזה. כיום, קידום אתרים הוא מקצוע בפני עצמו, כזה שיש ללמוד אותו לעומק. עבור מי שמחפש קידום ברמה גבוהה, ההמלצה שלנו תהיה לפנות אל חברה אשר מתמחת בהקמה ותחזוק של אתרי אינטרנט. שם אתם תמצאו את אנשי המקצוע הטובים ביותר עבור קידום אתרים בגוגל, אלו אשר יוכלו גם להציג בפניכם הצלחות של לקוחות קודמים. לעיתים ההמלצה תהיה לשלב קידום בגוגל יחד עם פלטפורמות אחרות, כמו פרסום בפורומים ופרסום ברשתות החברתיות. לעיתים תהליכים של קידום בגוגל עורכים זמן, אך בסופו של דבר הסבלנות תמיד משתלמת. לאחר שתעבדו בצמוד למומחה בתחום, מובטח לכם שיותר ויותר גולשים יגיעו אליכם ושמחזור העסקים שלכם יצמח.

  מובא מאת, אביב עיצובים - חברה לקידום אתרים בגוגל, עיצוב ואפיון.

  לכתבות נוספות:

  avivdesign-il.blogspot.co.il
  קידום אתרים בגוגל ויצירתיות
  לעצב אתר בעצמי או לשכור איש מקצוע?
  למעצבים: טיפים לעבודה עם לקוחות
  לקדם אתר בגוגל לבד? למה לך?
  אני רוצה לעצב אתר מובייל בעצמי, איך עושים זאת?

   

  תגיות: בניית אתרים בוורדפרסבניית אתר וורדפרסבניית אתר תדמיתבניית אתר אינטרנטבניית אתרי וורדפרסבניית אתרי תדמיתבניית אתר רספונסיביעיצוב ובניית אתריםבניית אתרים מחירוןבניית דף נחיתהמעצב אתריםבניית אתרים מקצועייםבניית אתר לעסקבניית אתרים רספונסיבייםאתר לעסקעיצוב אתרים מקצועי.

   

  לפרטים נוספים והצעות מחיר, פנו אל המקצוענים בבניית אתרים, אביב עיצוב אתרים.

  גם בפייסבוק: facebook.com/AvivDesignSEO.

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון