כותרות TheMarker >
  ';

  יוסי קווטינסקי כותב על הכל

  בלוג שנותן במה הן לצד העסקי והן לדעות שלי על כל דבר שרק אראה לנכון. מקום להביע הגיגים , מחשבות, דעות ועוד הרבה ובין השאר לספר על עיסוקי

  לכל המגיבים, אני מבקש להשתמש בגודל הפונט האחיד, לא אות שמנה, אות רגילה - כולנו שווים וכמו שאני כותב בגודל אות רגילה - אני מבקש מכולם - תכתבו בגובה העיניים באות הסטנדרטית ולא אות שונה. תגובות בפונטים שונים מוגדלים או שמנים - יוסרו, כולנו שווים ואין פה מישהו עם גדול יותר או שהוא שווה יותר

  מגיבים בבלוג שהם משתמשים פרטיים / אנונימיים מתבקשים לא להגיב בפורום זה. אדם בלי זהות ואו אחד שלא מוכן לקבל תגובה לא תתאפשר לו הזכות להגיב בבלוג זה. הדבר נובע מכך שאנשים שאין אפשרות להגיע אליהם על מנת להעיר להם אם כתבו משהו לא ראוי לדעתי והם מסתתרים בדרך כלל אחרי שמות בדויים ומרשים לעצמם לכתוב, להכפיש ועוד.

  מוכן לקבל כל תגובה, רק מאנשים שיש להם "זהות" ויש אפשרות לתקשר איתם.

  0

  הטבח באורלנדו - דלתות החירום - בישראל המצב במועדונים מסוכן לא פחות - תתעוררו !

  0 תגובות   יום שני, 13/6/16, 02:26

  אמריקה מדממת אחרי פיגוע האיסלם הקיצוני והשנאה כאחד שהעיר את אמריקה לשחר של יום חדש עצוב וכואב. שאני כותב את המילים האלה צמרמורת בגופי. אני חושב על אותם צעירים שכל חטאם היה ללכת למועדון, לשמוח, לרקוד, לשיר ולהנות חלקם לא יחזרו הביתה לעולם, חלקם יחזרו פגועים ופצועים וחלקם יחזרו עם נפש חבולה והרוסה.

  אני יושב היום ועוקב מהרגע שזה התחיל והגיעו הדיווחים על זה והלב בוכה והלב כואב והלב נשבר.
   

  ובאותה נשימה אני חושב על מקומות הבילוי שלנו הגייז בישראל והמסיבות ולא רק שלנו אני חושב על כולם ומקבל חרדה וחלחלה.
   

  נכון, בכניסות להרבה מהמסיבות שאני רואה, מכיר צופה בהם או מגיע אני רואה מספר בריונים שעומדים בכניסה למסיבה, כמה גדרות של אבטחה שיכולות להתעופף בלי בעיה בשנייה ומרחק של כלום בין דלת הכניסה לבין המון החוגגים והצוהלים במסיבות.
   

  יש גם לא מעט מקומות בילוי של הגייז לפחות שאני מכיר שהם לא זוכים לאבטחה בכלל בכניסה והקלות ששם יכול להתבצע פיגוע או משהו דומה זה פשוט פשוט קל.

  אני אספר לכם, על מקרה שהיה לי לפני כמה שנים במקום בילוי של גייז בתל אביב. אין שם שומר, אין שם שום אבטחה ובין כל הגייז שמסתובבים בפנים עומדת רק דלת פשוטה. באו למקום הזה שלושה עמדו בתור יחד עם עוד מישהו ששילם להכנס וברגע שנפתחה הדלת הם נכנסו למקום, ריססו את הקהל בגז פלפל צרחו שם מילים בערבית, וברחו מהמקום. זה בקלות היה יכול להיות לא גז פלפל אלא נשק חי אולי אפילו אוטומט או חלילה רימון או מטען חבלה ואז ... אלוהים גם הוא לא היה עוזר.....

  אני הייתי עם עיניים צורבות, התלבשתי תיק תק ועוד חבר שהיה איתי ויצאנו החוצה במנוסה מהבלאגן. בחוץ היה אדם חצי מעולף שרצינו להזמין לו אמבולנס והוא סרב.

  עמדנו בחוץ מספר דקות לנשום אוויר וציפינו שיגיע משטרה ובטח בעל המקום יזמין משטרה אבל הוא לא הזמין משטרה. היינו המומים, היינו מפוחדים ורועדים ונסענו הביתה.
   

  זה היה יום חמישי בלילה אור ליום שישי, כל היום התייסרתי עם זה והלכתי להגיש תלונה במשטרה על מה שקרה שם.

  עשו לי טובה שקיבלו במשטרת ישראל ברחוב דיזינגוף את התלונה ובכלל לא התייחסו אליה לדעתי והיא נעלמה והתפוגגה.
   

  זה היה יכול להגמר אחרת בקלי קלות והכניסה למקום היא בלי אבטחה, בלי שמירה ובקלילות אפשר להפוך מקום בילוי של גייז .... לטבח כמו בר הנוער שהיה.

  זה סיפור שחוויתי על בשרי ועל נשמתי לפני כמה שנים וזה היה יכול להסתיים בקלות אחרת לגמרי זה היה יכול להסתיים רע. בעל המקום החליק את זה, המשטרה אמרה שהכל תקין שם ואין שום סיבה לדאגה.
   

  אני יודע שכמה ימים הדבר הזה היה בשיחת העיר בקרב הקהילה אבל... שום דבר לא נעשה והאירוע הזה שהיה יכול להיות נקודת ציון רעה נגמר כאילו לא היה.

  גם למסיבות שלנו הגייז ולא משנה איזה מהן קלות הפגיעה וקלות האפשרות להיכנס ובטח אם זה כאשר יש פסיכי על אוטומאט זה בכלל הופך את הכל לקל יותר. ריסוס אחד בכניסה וסלחו לי על המילים האלה והמרחק של המפגע האחד או יותר להיכנס לכל מסיבה שלנו ולא רק של הומואים זה פשוט הכי קל שבעולם ואחרי זה נשאר רק להתפלל.

  מישהו אחרי האסון הזה צריך להבין שכללי המשחק משתנים. צריך מאבטח חמוש עם נשק אוטומטי ומקצועי בכל מועדון שקיים וכן גם אם אנחנו המבלים נשלם עוד כמה שקלים יותר. צריך את הכניסול להפוך ליעד מבוצר כך שלמפגע שגם אם ירצה להכנס לפחות לא יהיה קל. צריך להרחיק את הקהל בכניסה ואת רחבת הריקודים במעט כדי שיהיה מקום וגם מרווח לכל דבר.
   

  ויותר מזה דבר שאני יכול לומר שהוא עקב אכילס של לא מעט מסיבות ואני יכול לומר את זה על מסיבות שאני הייתי לפחות – אין לי מושג איפה יציאות החרום, לא רואים שילוט ברור, פעם שכבר החלטתי לחפש יציאת חרום כדי להבין גיליתי שהיא חסומה באלמנטים ואין יציאה בכלל, פעם אחרת שעשיתי סיבוב במקום גיליתי שדלת החרום בכלל נעולה ובעצם מסיבת הגייז הופכת להיות מעבר לכך שהיא מסיבה מלכודת מוות לכל אחד ואחד.

  לברוח אם רוצים אי אפשר לדעת לאן. במסיבות הגייז רובן אנשים מסתובבים עם מכנס קצר בלי מסמכים והכל מופקד בשמירת חפצים, אין על אנשים שום זיהוי בכלל ובעצם מסיבה כזו זה בקלות אפשר לומר – סכנת נפשות – מלכודת מוות לכל הדעות.

  אז הגיע הזמן שמישהו יתעורר אחרי האירוע הכואב הזה ובעיקר אני קורא לעיריות והמשטרה להתחיל לתת על זה את הדעת ולעשות ביקורות במסיבות ולבדוק את הדבר הבסיסי ביותר – דלתות חרום למילוט בשעת סכנה. זה יכול להיות פיגוע, זה יכול להיות שריפה, זה יכול להיות כל דבר וזה יכול להיות כמו שזה היום נראה – שזה ייגמר רע.

  הגיע הזמן שישנו את כללי האבטחה בכניסה למועדונים והמסיבות, גידור יותר מסיבי, גידור יותר החלטי ובטיחותי, גידור יותר משמעותי ואיכותי, אבטחה יותר אמינה שתבטיח את מאות החוגגים במסיבה מפני הרע וגם אם יעלה טיפה יותר כרטיס הכניסה למען הביטחון אני מוכן לא למען גחמה.

  הגיע הזמן ואולי האירוע של היום זה נקודה אדומה שזועקת זעקה גדולה – משטרת ישראל תתעוררו ותתחילו לבדוק במסיבות שלנו את בעלי המקום, את דלתות החירום בזמן מסיבות ושלא יספרו לכם סיפורים שהן פתוחות וראויות, כי זה הבל הבלים בהרבה מאד מקרים ואני יכול להגיד את זה רק.. מניסיון החיים. תתחילו לעשות ביקורות, לבדוק, להכנס בזמן אמת במסיבות ולגלות..... הפתעות עצובות וכואבות.
   

  מה שקרה בפלורידה יכול בקלות להיות גם בתל אביב או חיפה באר שבע וירושלים וצריך מישהו להתעורר במשטרת ישראל ולהתחיל לבדוק את הכל בזמן אמת.

  האבטחה שיש היום במסיבות לפחות שלי יצא לראות היא למראית עין נראית אחלה של אבטחה, אבל במבחן התוצאה........ מתוך ראייה של אחד שהיה פעם במשטרה, של אחד שמכיר את הדברים לעומק ובזמנו היה חלק מאלה שמבקרים את בעלי המקומות אני יכול לומר – תצפו להפתעה שתתחילו לבדוק באמת ותגלו עולם שיעורר לכם חרדה ודאגה.

  ''
   

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון

   פרופיל

   יוסיקווטינסקי
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין