כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  חדשני-טיפול בטכנולוגיית IPL - ואנרגיית גלי רדיו RF |איריס לוי

  הידעת, כי בפצעי האקנה ניתן להבחין בעיקר בשני חיידקים - חיידקים הגורמים לגירוי העור ולתגובה דלקתית ומוגלה "א ק נ ה" "פ צ ע י ב ג ר ו ת" בבני נוער בגיל ההתבגרות ובמבוגרים.

  תכשירים למריחה כמו: רטין A, אדאפרין, בנזואיל, פראוקסיד וחומצה סליצילית, כדור אנטיביוטיקה (מינוציקלין) וגם רואקוטן לא עובדים על שורש הבעיה - חיסול חיידקי האקנה! וזו אחת הסיבות שאותם פצעים, פצעונים, פרונקלים וציסטות חוזרים ומופיעים לאחר סיום הטיפול בכדורים ואף שבים ומתפרצים בגילאים מאוחרים ומבוגרים יותר - אקנה בגיל מבוגר..!

  רק בטיפול פוטותרפי בטכנולוגיית IPL - קרן אור - ניתן להרוס באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה P.ACNE הגורמים לאקנה, פצעי בגרות ולקבל שוב, עור חלק, נטול שומנים ואדמומיות, פצעים (עמוקים,כואבים ואדומים) פצעונים, פרונקלים וכתמים (חומים אדומים). טיפול המונע את הצורך בשימוש בתרופות ללא תופעות לוואי - ללא בדיקות דם - ללא פגיעה בכבד...!

  טיפול באקנה מבוגרים בפנים/בגב/בישבן ב-IPL |איריס לוי

  0 תגובות   יום רביעי, 29/6/16, 00:17

  האקנה, היא לא רק נחלתם של הצעירים, חשופים לתופעה נשים וגברים מבוגרים, בגיל 20,30 וגם בגיל 40 ,   

   

  על פי פרסומים: הגיע הזמן לעשות סוף לפצעים בגב? סוף לאקנה בגב? סוף? לא ניתן...שלא יעבדו עליכן/ם!

   

  סקפטי/ת? לא מאמין/ה? הנך מוזמן/ת לגלוש בסרטון ובהמלצה של גילי בן 40 הרצ"ב ולהיווכח שיש טיפול באקנה - פצעים - כתמים - וסימנים במבוגרים.

   

  רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשר/י ישירות לאיריס לוי עצמה 0558833337 לתאום פגישת ייעוץ חינם ולא תתאכזב/י


  טיפול באקנה מבוגרים בטכנולוגיית קרן אור - IPL ו-RF

   

  גילי - ת''א תוצאה של טיפול פצעים וכתמים בגב - איריס לוי

   


  הגורמים העיקריים להתפרצות אקנה בפנים, בגב ובישבן במבוגרים בגיל מבוגר הם:

   

  תקופות של עצבנות וחרדה (למתחים נפשיים השפעה ניכרת על האיזון ההורמונאלי).

  • שימוש בתכשירים קוסמטיים המכילים מרכיבים שומניים (אקנה קוסמטיקה) ומוצרי שיער לטיפול ועיצוב השיער אף הם עלולים להביא ליצירת קומודונים ואפילו נגעים מוגלתיים,
  • שינויים הורמונליים,
  • בעיות של עודף רעלים בגוף,
  • כולסטרול,
  • תזונה לקויה,
  • בעיות במערכת העיכול,
  • גנטיקה ועוד.

   

  •  

  במקרים מסוימים מופיעה תופעת האקנה במבוגרים כסימן מלווה למחלות פנימיות שונות או בעקבות טיפולים תרופתיים המפרים את האיזון ההורמונלי והיא עלולה להמשך עד אחרי שנות הארבעים ולכן לא ניתן לומר סוף לאקנה פצעים בגב בגיל מבוגר- שלא יעבדו עליכן/ם!.

   

  רוצה למנוע / להקל / ולשפר את האקנה במבוגרים באזור הפנים, הגב והישבן לאיריס לוי יש טיפול - לא מהיר לא קל אך יעיל ולטווח ארוך:

   

  לא להתפתות ל"העלמת אקנה תוצאות החל מהטיפול ה-1 "באור-כחול" בשילוב תכשירים פורצי דרך  -ממטפלות שניסיונן אינו מוכח ...ומדוע?

   

  על פי פרסומים: הטכנולוגיה היא "אור-כחול" בשילוב של שיוף כימי או פילינג עמוק ותכשירים המורכבים מחומצות חזקות הנותנים מענה- אמיתי - יעיל ומהיר...

   

  ומה לא מספרים לכן/ם: שאותה טכנולוגיה של "אור-כחול" טכנולוגיה המושתתת על קרן אור אחת "כחולה" העובדת ממרחק לפנים שלך - לגב שלך - וגם לישבן שלך והקרמים המכילים חומצות חזקות לטיפול ומריחה בבית נותנים מענה לא אמיתי - לא יעיל - אך כן מהיר -

   

  ועל פרסומים ועדויות של לקוחות...  שהתפתו להעלמות אקנה - תוצאות כבר מהטיפול ה-1  

   

  נכחו לגלות שתוך זמן קצר הכל עולה וצף וחוזר עם כתמים כהים יותר - עם אדמומיות יתר, קילוף - ועם התפרצות פצעים קשים יותר. העור נראה כלאחר טראומה למשך ימים עד שבועות, כאבים ואי נוחות רבה. כטיפול הנותן מענה לטווח קצר ביותר...אז שלא יעבדו עליכן/ם!

   

  בשונה "לאור-כחול" העובד ומכוון ממרחק הטיפול בפוטותרפיה הניתן לך כטיפול אישי ופרטני פנימי וחיצוני מאיריס לוי עצמה, ולא ממטפלות אחרות שניסיונן אינו מוכח, העובד במגע ישיר על העור הנה..

   

  טכנולוגיה המשלבת בתוכה : ספקטרום רחב של כל אורכי הגל - אור אדום כחול / ירוק צהוב

   

  מ 540 nm ועד 1200nm - שילוב של אור החודר עמוק יותר ומגיע לבלוטות החלב, בלוטות השומן, ועל ידי אפקט האנטי דלקתי פועל גם על החיידקים ועל הבלוטות. וכך תורם לריפוי של הדלקת, איחוי וריפוי רקמות העור .

   

   

  טיפול פוטותרפי בטכנולוגית IPL - קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF, המומלץ אף ע"י רופאים. טיפול ההורס את החיידקים בצורה סלקטיבית, בשילוב תוספי תזונה המהווים מקור לרכיבים תזונתיים רבים העובדים על הסימפטום ותכשירים היפואלרגניים ופרא-רפואיים, טיפול המבטיח הצלחה באחוזים גבוהים ומוכח כיעיל מכל שאר השיטות. 
   
    

  מהו הטיפול באקנה במבוגרים טכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF ?
  מחקרים מראים כי בעזרת קרן אור באורך גל מסוים ניתן להפחית ב-80 אחוזים לעתים גם יותר מנגעי האקנה והתופעות הנלוות לאקנה בגיל מבוגר. כמו צלקות אקנה/פוסט אקנה, כתמים חומים/אדומים הנלווים לאקנה במבוגרים.


  קרני האור בהם משתמשים בטיפול בטכנולוגייתIPL הנם קרני אור שאינם מסוכנות ואינן גורמות כל נזק לעור. אלו הם קרני אור הנראה לעין, כמו פלש של מצלמה ללא המרכיבים המסוכנים הנמצאים בקרינת השמש (אולטרה ויאולט).

   

  במחקרים שנעשו נמצא שהמערכת הפחיתה משמעותית ובאחוזים ניכרים את נגעי האקנה הדלקתיים בכל הרמות ובכל אזורי הגוף, והבהירה את כתמי האקנה/פוסט אקנה הנלווים.

   

  הטיפול מוכח כיעיל מכל שאר השיטות. טיפול קצר, בטוח והתוצאות חד משמעיות.  

   

  יעילות הטיפול באקנה מבוגרים לטווח הרחוק בטכנולוגיית IPL.

                                               

  טיפולי אקנה במבוגרים בפנים בגב ובישבן בטכנולוגיית IPL נמצאו יעילים במיוחד לצמצום ואף להשמדת חיידקי האקנה (P. ACNE) ללא גרימת נזקים או תופעות לוואי כלשהן. הריפוי מתבצע כאשר האור המוקרן פועל על חומר הפורפירין הנלווה לחיידקי האקנה. עם חשיפת חיידקי הפורפירין לאור המיוחד של המערכת הוא עובר שינוי כימי ומחסל באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה. התהליך כולל סידרת טיפולים בהתאם לאזור ומצבו.  

  במהלך הטיפול עובר האזור הנגוע ניקוי ניקוז חיטוי ושימור בתכשירים פרא-רפואיים והיפואלרגניים כטיפול ארוך טווח המונע את הצורך בשימוש בתרופות - רואקוטן ואנטיביוטיקה. ניסיון מצטבר בארץ ובעולם מראה שניתן להגיע להטבה ניכרת לאחר כ-4 טיפולים.  

   

  טכנולוגיית IPL יעילה לא רק בהשמדת הבקטריה אלא גם באיזון יצור הסבום (השומן) בבלוטות החלב, כיווץ הנקבוביות והבהרת הכתמים (חומים/אדומים) הנלווים לעור אקנתי. חשוב מאוד לטפל באקנה, וכתמי האקנה הנלווים בזמן כדי למנוע החמרה של הדלקת וגרימת צלקות וסימנים בעתיד.

   

  הטיפול  בטכנולוגיית IPL מבטיחה הצלחה באחוזים גבוהים גם באקנה המתפרצת במבוגרים, ומוכחת כיעילה ובטוחה מכל שאר השיטות.


  ללא שינוי באורך החיים שלך – ללא שינוי בתזונה שלך – ללא תרופות  - ללא בדיקות דם – וללא פגיעה בכבד.

   

  מהן היתרונות לטווח הארוך בטיפול בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF  באקנה מבוגרים?

   

  אחד מהיתרונות העיקריים בטיפול בטכנולוגיית IPL היא ההחלמה המהירה. מאחר והטיפול מבוסס על אורך גל מיוחד ללא קרינת UV הוא אינו גורם לכוויות או כל נזק אחר לעור כמו מערכות לייזר אחרות העלולות לגרום לכוויות וכתמי פיגמנטציה. למעט אדמומית נקודתית ולעתים תחושת רגישות קלה שחולפת אין כל כאב או אי נעימות וניתן לחזור מיד לשגרה.

  עקרון הפעולה של מכשיר ה- IPL הנו החדרת אנרגיית אור חזקה ההופכת לאנרגיית חום מרוכזת וממוקדת מבלי לפגוע בסביבה הקרובה. לטווח הארוך המצב לא חוזר לקדמותו.


  התהליך כולל סידרת טיפולים בהתאם לאזור ומצבו.  

   

  למי מתאים הטיפול?

   

  הטיפול מתאים למבוגרים בריאים. במידה והנך נוטל תרופות או לוקה במחלות כלליות יש לדווח על כך.

   

  בטיפול באקנה מבוגרים -  אני משלבת תוספי תזונה ייחודיים העובדים על הסימפטום וסדרות טיפול המבוססות על פורמולות טבעיות בשילוב חומרים פעילים פרא-רפואיים, לשחזור ולחידוש מראה עור הפנים והגוף, המסייעים לאזן את הפרשת השומן בעור ומונעים היווצרות קומודונים כתמים ופצעים חדשים לאורך זמן.

   

  ממיטב המעבדות המקצועיות בארץ ובאיכות גבוהה, המתאימים ביותר לאקלים הישראלי ונותנים מענה מושלם וריפוי אמתי וארוך טווח לפצעי הבגרות. מאושרים ע"י משרד הבריאות ומבטלים את הצורך בשימוש בתרופות, רואקוטן וכדורי אנטיביוטיקה.

   

  ייחודם של תכשירים אלו בהיותם מבוססים על חומרים טבעיים אנטיספטיים בשילוב עם חומרים פעילים דוגמת: קמפור, מנתול, תחמוצת האבץ, רטינול, המשפרים את מרקם העור ומעודדים את התהליך הטבעי של חידוש העור, וכן רכיבים צמחיים הידועים כאנטי-דלקתיים ואנטי-בקטריאליים, המסייעים להפחית את כמות הקומודונים באופן ניכר ולצמצם את התדירות והעוצמה של התפרצות האקנה.

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון