כותרות TheMarker >
  ';

  לרקוד את החיים

  בין גירוי ובין תגובה יש חלל.
  בחלל הזה שוכן החופש שלנו לבחור איך נגיב
  בבחירות הללו שוכנים הצמיחה והאושר שלנו !
  לפעמים ישנם רגעים בתוך החלל הזה שאני בוחר לכתוב וברגעים אחרים אני כותב לאחר בחירות כאלו או אחרות והבלוג הזה יכול לשקף את אותם רגעים מחד ומאידך הוא יכול לתת לך עוד כיוון למחשבה בדרך למעלה

  0

  האם את מבינה מה את מורחת על הפנים ?

  0 תגובות   יום ראשון, 31/7/16, 15:51

  רוב האנשים רוצים להיראות צעירים ולהיות בריאים.
  מבחינתי,אמירות בסגנון של "הרווחתי כל קמט בכבוד"  הם 'סיפור',
  ואני את הסיפורים האלו לא קונה !!!

  ''

  מבחינתי הבעיה היא לא הספקנים וחסרי האמונה 
  כי על אלו נאמר שמי שסקפטי נשאר קירח מכאן ומכאן...
  הבעיה היא עם אלו שכן מאמינות ו/או מאמינות
  אבל לא מבינות מה שהן עושות
  ואז הן נופלות בשתי מלכודות מאד מסוכנות
  1. חוסר יכולת לדחות סיפוקים שמחייבת תוצאה כאן ועכשיו .
  2. חוסר ידע לגביי הסכנות שיש בחומרים שנמצאים בתעשיית הקוסמטיקה

  אני מאד מקווה שלאחר הפוסט הזה לא תהיה מישהי שתאמר: "לא ידעתי"... 
  {מוזמנים/מוזמנות לשתף} 

  ''

   

   למרות שהשבוע אחת מהחברות שלי בפייסבוק העלתה תמונות של נזק שנגרם לה כתוצאה מרשלנות בהזרקה (במכון מוכר ומכובד) אני לא אעסוק כאן בחוסר היכולת לדחות סיפוקים ובכל הקטע של ההזרקות אבל כן אגלה לכם שזה מאד קומם אותי  
  ושאלתי את עצמי איך יכול להיות שדווקא מישהי שאמורה להבין את הסכנות

  (כי למדה) נופלת לחשיבה של "לי זה לא יקרה" ? 
  ומה יצא ? שהנה זה כן קרה...
  עם כל הרצון הזה לתוצאות מיידיות
  בסוף קוראים על המיקרים האלו בכתבות מאד לא נעימות לעין .

  אממה ?
  יש בעיה ! נשים רוצות פתרון מהיר והן מתפתות לתהליכים לא טבעיים,
  מצד שני גם חשוב לדעת שגם הקוסמטיקה הקונבנציונאלית מזיקה ...


  מה רע בקוסמטיקה קונבנציונלית ?

   

  יעל גרטי כותבת במאמר ב YNET
  "בכל בוקר אנו חושפים את גופנו ל-9 סוגי כימיקלים שידועים או חשודים כמסרטנים", אומרת נורית ארגמן, העוסקת בייצור קוסמטיקה טבעית-אורגנית, "המשרד לאיכות הסביבה בארה"ב מצא ברקמות שומן ודם של אנשים כ-400 סוגים של כימיקלים רעילים שמקורם במוצרי הטואלטיקה, הקוסמטיקה או המזון. כימיקלים אלה עלולים לגרום לתופעות לוואי חמורות: צריבה בעיניים, כאבי ראש, עייפות, סחרחורות, פריחות בעור, דלקות בדרכי הנשימה - ולתופעות ארוכות טווח בלתי רצויות כגון התפתחות של מוטציות סרטניות מסוגים שונים".

  לקוחה שהתקשרה אלי לברר על ערכת מוצרי לומינס שלנו
  אמרה לי שהיא לא משקיעה בעצמה יותר מדיי והיא קונה מוצרי מדף זולים ברשתות השונות...
  לאחר שעברתי איתה על רשימת המוצרים שבהם היא השתמשה, אמרתי לה:
  "במוצרים האלו לא הייתי משתמש גם אם החברות האלו היו משלמות לי "
  לצערי החומרים המסוכנים נמצאים גם במותגים היותר יוקרתיים וממש לא משנה אם הלקוחה היא אחת שלא משקיעה בעצמה או שכן רואה חשיבות באסטתיקה אישית מומלץ לדעת ממה להימנע !!!

  אפרופו יקר או זול ,בחישוב שערכתי בעזרת נשים שמשתמשות במוצרים שלנו הגעתי למסקנה שהעלות הממוצעת של המוצרים שלנו היא 15 ש"ח ליום !
  היתרון שלנו הוא קודם כל בתוצאות המוכחות ובאיכות של המוצרים לכן אני בכלל לא נכנס לדיון על תועלת (העלמת קמטים ודומה) כאשר לקוחה אומרת לי שהיא שמה "נפט" על הפנים...
  לכן לפני שמדברים למה כדאי להשתמש במוצרים שלנו כדאי להבין באיזה מוצרים לא להשתמש בכלל !
  תשאלו : "מה פתאום נפט על הפנים ? "
  מיד נגיע לרשימת הכימיקלים שיש בתעשיית הקוסמטיקה ותבינו !!!

  מסבירה נורית במאמר:
  "מכיוון שהשימוש במוצרי טואלטיקה וקוסמטיקה הוא יומיומי, לאורך כל החיים", היא ממשיכה, "הסיכון להפגע מהכימיקלים הוא רבכ - ומצטבר. מוצרי הטואלטיקה בהם אנו משתמשים כוללים למעלה מ-100 רכיבים מסוכנים: 148 מתוכם עלולים לגרום לסוגים שונים של סרטן ו-218 מתוכם עלולים לגרום לבעיות פוריות. בצלליות לעיניים, למשל, ניתן למצוא 22 מרכיבים מסרטנים; בשמפו- עד 20 מרכיבים מסרטנים ובתרחיצי גוף לתינוק - עד 6 מרכיבים מסרטנים". 


  קבלו את החלוקה הראשית מתוך מאמר במאקו

   

  הכימיקלים המסוכנים בתכשירי הקוסמטיקה: 

   

  עופרת (Pb)

  עופרת נמצאת במאות מוצרי קוסמטיקה ביניהם, לקים, שפתונים, משחות שיניים מלבינות ועוד. העופרת היא יסוד מתכתי ועלולה לחדור לגוף דרך מערכת הנשימה באמצעות השפתונים וגם באמצעות העור ע"י שימוש בקרמים. חשיפה לכמויות גדולות של עופרת עלולה לגרום לבעיות בהתפתחות ובעיות פוריות.

  אלומיניום (Lead)

  יסוד מתכתי שנמצא בעיקר בדאודורנטים ועלול לגרום נזק ישיר ל-DNA. האלומיניום שמצוי בתכשירים עשוי להגיע לעור ולמערכת העיכול ולהשפיע על הפעילות במוח. כמו כן, נמצא קשר בין החשיפה לאלומיניום לבין מחלת האלצהיימר.

  פרבנים (Parabens)

  הפרבנים הם חומרים משמרים המצויים בתכשירי קוסמטיקה רבים מדאודורנטים וסבונים ועד קרמים ומגבונים לחים. הפרבנים נספגים בעור ועלולים לגרום לאלרגיות שונות, כמו כן ישנה מגמה בשוק הקוסמטיקה להסיר את השימוש בפרבנים לאחר שנמצא קשר בין השימוש בהם לסיכוי לחלות בסרטן השד.  
    
  תוצרי נפט (Toluene)

  תוצרים של תעשיית הנפט שלא עובדו הינם חומרים רעילים. "החומרים שמצויים בקרמים עשויים לגרום לפיתוח אלרגיות ודלקות תת עוריות", מצהירה הקוסמטיקאית מימי ריף.  הכימיקל המוכר בשם טולואן ומשמש גם לייצור לקים וחומרים מבריקים. חשיפה ממשוכת אליו עלולה לגרום לכאבי ראש,  בחילות, חוסר תיאבון וסחרחורות. תופעות לוואי חמורות מכך יכולות להיות דלקת עור כמו דרמטיטיס ואף בעיות חמורות בתפקוד הכבד והכליות.

  פתלטים (Phthalates)

  קבוצה של חומרים כימיים המצויה בעיקר במוצרי קוסמטיקה אבל לא רק, אלא גם בצעצועים ובמוצרי פלסטיק נוספים. הפתאלטים מצויים בתכשירים כמו בשמים, לקים, תרסיסי שיער ודאודורנטים ועשויים לגרום להיווצרות מומים ומעלים את סיכויי התחלואה סרטן השד.

  טריקלוסן (Triclosan)

  חומר שנמצא בעיקר במשחות שיניים, דאודורנטים ובסבונים אנטי-בקטריאליים במטרה למנוע היווצרות חיידקים. טרם הוכח שהטריקלוסן מסוכן לבני אדם אך עצם העובדה שהוא מצוי גם בחומרי הדברה עלולה להשפיע על מערכות הגוף ולגרום לשינוי ויסות ההורמונים בגוף.
   

  שמות של רכיבים שניתן לזהות על האריזה שאנחנו צריכים להכיר ולהיזהר מהם :
  מתוך
  כתבה של פט תומאס שהופיעה במהדורה העשירית של
  "כל מה שהרופאים אינם מספרים לך" (הוצאת חותם הזהב)
   

  DEA, MEA, TEA
  חומרים אלה גורמים לתגובות אלרגיות, מגרים את העיניים ומייבשים את השיער והעור. הם עלולים לגרום לסרטן, בעיקר בכליות ובכבד. 
   
  Petrolatum 
  הידוע גם כג'ל שמן מינרלי, וזלין נוזלי, paraffinum liquidum ושמן תינוקות. הוא עלול לגרום רגישות לאור. מונע מן העור את השמנים הטבעיים שלו, ועל כן גורם בקיעים ויובש, והזדקנות בטרם-עת. הוא אף מונע סילוק רעלים ועלול לגרום לאקנה והפרעות אחרות. 
   
  Imidazolidinyl urea / DMDM hydantoin 
  חומרים משמרים יוצרי פורמלדהיד (formaldehyde) אלה, עלולים לגרום כאבי פרקים, אלרגיות, דיכאון, כאבי-ראש, כאבים בחזה, תשישות כרונית, סחרחורות, נדודי-שינה ואסתמה. הם עלולים להחליש את מערכת החיסון ואף לגרום לסרטן. הם מצויים במוצרים לטיפוח העור, הגוף והשיער, דיאודורנטים ולכה לציפורניים. 
   
  Isopropyl 
  חומר ממוסס רעיל המשנה את המבנה של כימיקלים אחרים. הוא מצוי בחומרי שטיפה לצביעת-שיער, קרם-גוף, קרם-ידיים, משחות אפטרשייב, בשמים. חומר זה עלול לגרום לבחילות, הקאות, כאבי-ראש, סומק, דיכאון. נוסף על כך הוא מייבש את העור והשיער, ויוצר בקיעים וסדקים בעור המעודדים צמיחת בקטריות. 
   
  SLS - sodium lauryl sulphate 
  מצוי במוצרי שמפו, מרככי שיער, משחות שיניים, תחליבי גוף. דטרגנט חזק זה עלול לגרום גירוי בעיניים, נזק תמידי לעיניים (במיוחד בקרב ילדים) פריחות בעור, נשירת שיער, קילוף בעור וכיבים בפה. כאשר הוא משולב עם מרכיבים אחרים, הוא עלול להביא להיווצרות ניטרואמינים, הידועים כמסרטנים. הוא חודר בקלות לעור ועלול להצטבר בלב, בריאות, בכבד ובמוח. 
   
  PVP/VA copolymer 
  מרכיב על-בסיס נפט, המצוי בספריי לשיער. 
   
  Padimate-O 
  הידוע גם כ - ,octyl dimethyl מצוי בעיקר במסנני-שמש. בדומה ל-,DEA הוא מביא להיווצרותם של ניטרואמינים. קיימת הסברה כי האנרגיה הנספגת ע"י מסנן-השמש הופכת לרדיקלים חופשיים, העלולים דווקא להגביר את הסיכון לסרטן עור. 
   
  Methyl, propyl, butyl, ethyl & paraben 
  חומרים אלה משמשים להארכת חיי-המדף של המוצר ומעכבים התפתחותם של חיידקים. רעילים ביותר. עלולים לגרום פריחות ותגובות אלרגיות נוספות. 
   
  צבעים סינתטיים 
  צבעים על-בסיס זפת מסומנים בדרך-כלל באותיות FD&C או ,D&C ואחריהן מספר. ידועים כמסרטנים. 
   
  טלק 
  נמצא באבקות לתינוקות, לפנים ולגוף, וכן באמצעי-מניעה כגון קונדומים. מוכר כחומר מסרטן ומהווה גורם מרכזי לסרטן השחלות כאשר משתמשים בו באזור איברי-המין. עלול להצטבר בריאות ולגרום להפרעות במערכת-הנשימה. 
   
  חומרים מבשמים 
  בדרך-כלל על בסיס נפט. עלולים לגרום כאבי-ראש, סחרחורות, פריחה, בעיות נשימה,  הקאות, גירוי בעור ותסמונת .MCS 


  לסיכום:
  אם התוצאה המבוקשת מבחינתך היא מראה צעיר
  יש חומרים שלא כדאי לך לשים על הפנים בלי קשר למחיר...
  למידע נוסף על תהליך חידוש תאי העור באופן טבעי
  ובטכנולוגיה פורצת דרך ניתן לקרוא באתר שלי
  בהוקרה,
  גיא נמרוד
  054-5865435 

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה