כותרות TheMarker >
  ';

  חדשני-טיפול בטכנולוגיית IPL - ואנרגיית גלי רדיו RF |איריס לוי

  הידעת, כי בפצעי האקנה ניתן להבחין בעיקר בשני חיידקים - חיידקים הגורמים לגירוי העור ולתגובה דלקתית ומוגלה "א ק נ ה" "פ צ ע י ב ג ר ו ת" בבני נוער בגיל ההתבגרות ובמבוגרים.

  תכשירים למריחה כמו: רטין A, אדאפרין, בנזואיל, פראוקסיד וחומצה סליצילית, כדור אנטיביוטיקה (מינוציקלין) וגם רואקוטן לא עובדים על שורש הבעיה - חיסול חיידקי האקנה! וזו אחת הסיבות שאותם פצעים, פצעונים, פרונקלים וציסטות חוזרים ומופיעים לאחר סיום הטיפול בכדורים ואף שבים ומתפרצים בגילאים מאוחרים ומבוגרים יותר - אקנה בגיל מבוגר..!

  רק בטיפול פוטותרפי בטכנולוגיית IPL - קרן אור - ניתן להרוס באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה P.ACNE הגורמים לאקנה, פצעי בגרות ולקבל שוב, עור חלק, נטול שומנים ואדמומיות, פצעים (עמוקים,כואבים ואדומים) פצעונים, פרונקלים וכתמים (חומים אדומים). טיפול המונע את הצורך בשימוש בתרופות ללא תופעות לוואי - ללא בדיקות דם - ללא פגיעה בכבד...!

  טיפול בזרועות-קרטוזיס פילאריס, פצעונים,חררה ב-IPL ו-RF|איריס לוי

  0 תגובות   יום חמישי, 15/9/16, 18:57

  טיפול בחררה - נקודות אדומות - עור ברווז, חיספוס, בפנים/בגב ובישבן? היזהרו מחיקויים - זה לא תמיד קרטזיס פילאריס!!

   

  "הטיפול בחררה עם שינוי בתזונה שלך, עם איזון הגוף, תוספי תזונה, וטיפול קוסמטי/אסתטי להסרת הנקודות האדומות והבהרת הכתמים אחרי הגירודים" - זה לא קרטוזיס פילאריס - שלא יעבדו עליכם!

   

  "טיפול בחררה בשילוב קרם לחות, או תכשירים קוסמטיים המכילים חומצה סליצילית בריכוז נמוך המעודדת נשירת תאי עור מתים, אכן  ידועה בטיפול באקנה ובעור שומני אך אינה יעילה בטיפול ב- קרטוזיס פילאריס המאופיין בעור יבש ומחוספס הנובע מקרטין המצטבר בנקבוביות העור- שלא יעבדו עליכם!  

   

  אם את/ה סובל מקרטוזיס פילאריס - עור ברווז - חיספוס - גבשושיות - נקודות אדומות קטנטנות - אדמומיות - ולעיתים נגעים דמויי פצעי אקנה -

  •  
  • הטיפול אינו מצריך שינוי באורח החיים שלך -
  • הטיפול אינו מצריך שינוי בתזונה שלך -
  • הטיפול אינו מצריך תוספי תזונה -
  • הטיפול אינו מצריך טיפול קוסמטי/ אסתטי -
  • הטיפול במריחת קרם לחות או חומצה סליצילית אינו פותר את בעיית החספוס, עור ברווז, חררה - קרטויזיס פילאריס
  •   
  •  
  • ואם אכן את/ה סובל מקרטוזיס פילאריס לא ניתן להסיר את הנקודות האדומות ולהשאיר את הקרטין הגורם העיקרי לבעיה - אז שלא יעבדו עליכם.

   

  הטיפול בקרטוזיס פילאריס ניתן לך ע"י איריס לוי בעצמה מומחית לטיפול בבעיות עור - ולא ממטפלות אחרות שניסיונן אינו מוכח.


  איריס לוי - קוסמטיקאית פרא-רפואית מומחית לטיפול בבעיות עור שאינן ניתנות לפתרון ברפואה הקונבנציונאלית. כ- 18 שנים בתחום רק בטיפול בבעיות עור.

   

  יש לך בזרועות פצעונים קטנים קטנטנים, גבשושיות, לעתים אדומים עם ראש קטן לבן, עור מחוספס ולא נעים למגע כמו עור ברווז, חררה, עם אדמומיות בולטת, טיפול בקרטוזיס פילאריס – Keratosis Pilaris  עם אפקט מצטבר לאורך זמן - ללא תרופות רואקוטן ואנטיביוטיקה - ללא בדיקות דם - וללא פגיעה בכבד. 

   

  האזורים השכיחים בגוף בהם היא נפוצה: החלק העליון של הזרועות, הישבן הירכיים הקדמיות הגב הפנים הצוואר ולעתים אף במחשוף.

   

  בחלק מהמקרים הנגעים הם לבנים-אפורים (קרטוזיס פילריס אלבה) וקל יותר למשש את הנגעים העוריים מאשר ממש לראות אותם. במקרים אחרים בסיס הנגע הופך לאדום והעור נראה כמנוקד בנקודות אדומות קטנות (קרטוזיס פילריס רוברה). עם נטייה להתפשט, לעתים קיימת הקלה בסימנים בקיץ והחמרה בחורף.  במקרים קשים במיוחד חסימת זקיק השערה יכול לגרום גם להתפרצות פצעי אקנה.

   

  הטיפול הניתן על ידי כטיפול אישי ופרטני בשילוב עם טכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF  הנו טיפול ממוקד עם אפקט מצטבר ולאורך זמן חיוני לשמירה על מראה עור אחיד, חלק בהיר נקי ואסתטי ללא כתמים חספוס ואדמומיות באזור הזרועות, הפנים הישבן הירכיים הגב והמחשוף.

   

  זה מציק, לא אסתטי ולא נעים למגע עם נטייה לאדמומיות שמתפשטת…זה משתלט על חייך. מכביד על איכות החיים, משפיע על מצב הרוח, גורם לך להסתגר בבית ומערער את הביטחון העצמי.

   

  כי בסיטואציה אינטימית…ובקיץ את/ה רוצה ללבוש בגד ים וגופיה, או בגד סקסי עם מחשוף גב וזה לא מתאים לך, לא מתאים לגיל שלך... 

  וניסית  תכשירים למריחה, כדור רואקוטן ואנטיביוטיקה, הומאופתיה, צמחים, רפלקסולוגיה, גלולות, דיקור סיני, שינוי בתזונה ואורח חיים בריא...  

  טיפולים סדירים אצל הקוסמטיקאית או במכון קוסמטי … ולא ראית תוצאות…

   

  • ופנית לרופא מומחה שרק הציע טיפול עם תכשירים על בסיס סטרואידים שאינם ניתנים לטיפול ומריחה לאורך זמן ומסתפק באמירה "זה יחלוף מעצמו, או תלמד/י לחיות עם זה או "זה סוג העור שלך"...

   

  הטיפול בשני סוגי אנרגיה המאפשר למקסם ולשפר תוצאות בצורה משמעותית – טכנולוגיית IPL -קרן אור בשילוב עם אנרגיית גלי רדיו . RF (Radio Frequency.

   

   

  להלן קישור למחקרים מדעיים לטיפול בקרטוזיס-פילאריס טיפול בשילוב טכנולוגיתIPL

   

  http://www.tandfonline.com/doi/abs/10.3109/14764172.2010.502456

   

   

  השילוב בין RF ו-IPL מבוסס על חימום מקדים של אזור המטרה ע"י האור ויצירת אזור מוליך יותר עבור אנרגיית RF. כך מושגת טמפרטורה גבוהה יותר ומתקבלות תוצאות טובות יותר, משימוש בקרן אור בלבד. אחד מהיתרונות העיקריים בטיפול בטכנולוגיית IPL היא ההחלמה המהירה, מאחר והטיפול מבוסס על אורך גל מיוחד ללא קרינת UV (אולטרה ויאולט) הוכח כי הוא אינו גורם כל נזק לעור וניתן לחזור מיד לשגרה

   

   

   קרטוזיס פילאריס טיפול בזרועות - מדובר על תופעה נפוצה ושכיחה ביותר המופיעה בדרך כלל בתקופת הילדות וההתבגרות ופחות שכיחה בקרב מבוגרים. בנות סובלות ממנה יותר מבנים ובשליש מהאנשים שסובלים מהתופעה ישנו סיפור משפחתי של קרטוזיס פולאריס. עובדה זו הובילה לסברה הרווחת כיום כי מדובר על תופעה בעלת מרכיבים גנטיים תורשתיים מסוימים.

   

  ההסתמנות הקלינית של התופעה נגרמת בעקבות הצטברות של חלבון שנקרא קרטין שיוצר את הרקמות הקרניות בגוף כמו למשל הציפורניים והשיער. ההצטברות של הקרטין גורמת לחסימה של זקיקי השערות וכך נוצרת מעין גבעה קטנה במוצא של זקיק השערה. לעתים השערה נשארת כלואה בתוך הזקיק מתחת לחסימה ובמקרים אחרים היא בולטת ומזדקרת מחוץ לחסימה.  בטווח הארוך יתכנו התפרצויות ברמות שונות ויתכן ויהיה צורך לחזור על הטיפול – ניתן למנוע זאת על ידי טיפול משמר בבית ובמכון.

   

  הטיפול מומלץ כסדרה של בין 10 – 8 - 6 מפגשים (לעתים גם יותר) וכטיפול תחזוקתי/ משמר / תומך אחת ל-3 חודשים/חצי שנה.תדירות הטיפולים : 4 טיפולים ראשונים פעם/פעמיים בשבוע (ע"פ סוג העור, רמת הקושי ועומק הנגעים) והמשך במרווחים יותר ארוכים, בין שבועיים ל-3 שבועות. 

   

  בטיפול המשמר בבית: יש להימנע מעור יבש ואמבטיות חמות. מומלץ השימוש בסבונים עדינים ללא קרצוף או שפשוף האזור. 

   

  לתאום פגישת ייעוץ חינם התקשר/י 0558833337

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון