כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  אלי סמוכה טל'0522-560484

  אב ל :יובל סמוכה עורך דין בן 30 ,אביב סמוכה עורך דין בן 28 סתיו סמוכה קצין בצה"ל

  0

  עיריית גבעתיים 2016

  0 תגובות   יום רביעי, 28/9/16, 12:06

  אלי סמוכה מכתיב לראש העירייה את סדר היום בפעולות העירייה

  ראש העירייה החליף את רצפת אולם ספורט בבית ספר "אלון" רק לאחר התרעה של אלי סמוכה בעניין.

  ראש העירייה החל במהלכים להכנת תוכנית מתאר חדשה אשר תתאים לצורכי הבנייה העכשוויים, זאת בעקבות ביקורת חריפה של אלי סמוכה בעניין על היעדר תוכנית מתאר עדכנית. רשימה זו הינה חלק קטן מהפעולות שמבצע ראש העיר בעקבות ביקורת של אלי סמוכה.

   

  קוניק א, ב, ג,ד.

  קוניק א תקראו בדפי התעמולה הזולה של עיריית גבעתיים, הכוללת מקומונים ואלפי כרוזים שהעירייה מפזרת

  קוניק ב תקראו בתחקיר העיתון גלובס מיום 27.07.2016, שכותרתה "מדרון חלקלק בגבעתיים " ראש העירייה  נבהל ונכנס לפאניקה מהכתבה והגיש תלונה במשטרה נגד מודד העירייה.

  קוניק ג  ניתן לקרוא בכתבה של news1, כתבה של יואב יצחק בעניין מינוי של עמי הירשטיין בתאגיד עירוני.

  קוניק ד  נחשף בחדשות גלובס  ביום 25/26 ספטמבר 16 בכותרת "עבירות בנייה בגבעתיים , עקב המניפולציה שביצעתם כלפי ,,,, "

   

  ראש העירייה בפאניקה 

  לפני כחודש ימים פרסמתי את הידיעה שכותרתה "ראש העירייה מפחד להחליט". בצעד חסר תקדים החליט ראש העירייה לנצל כספי ציבור כדי לחפות על מחדליו לפיהם לא טרח להכין תוכנית מתאר עירונית המסדירה את מדיניות העירייה וזכויות הבנייה בעיר.

  ראש העירייה פרסם כרוז שכותרתו "הודעה חשובה לתושבי גבעתיים". להודעה אין תאריך וזה לא במקרה. ראש העירייה מנסה להטעות את התושבים ולגרום לחלק מהתושבים לחשוב שראש העירייה פעל ופועל להכנת תוכנית מתאר עוד בטרם פרסמתי על היעדר תוכנית מתאר מעודכנת.

  הדף חולק על חשבון משלמי הארנונה בתיבות הדואר, הדפסה, עריכה וחלוקתו של הדף עלו לפחות 30,000 ש"ח וכל זאת כדי לנסות ולהראות שפרסומי אינם נכונים.

  ראש העירייה מפחד להחליט

  התקיים דיון בעניין תמ"א 38 ברח' קרן קיימת 34 גבעתיים.

  ראש העיר פסל את התוכנית תוך שהוא מאמץ הצעה שלי להכין תוכנית לכל המתחם הכלוא בין הרח' כצנלסון, משגב עם,קק"ל והתע"ש .

  היזם הציע להקים גינה גדולה באזור בתמורה לאישור מגדל בן 22 קומות .

  ראש העיר גלגל עיניים לעבר מושיק גולדשטיין.

  ראש העירייה, וסגניו בשכר, יו"ר מרץ ויו"ר הגימלאים וטלי ארגמן, ראובן בן שחר ושות' ושאר חברי הקואליציה מחממים כיסאות כמעט 3 שנים ולא מצאו לנכון להכין תוכנית בניין עיר לכל המרחב התכנוני של העיר גבעתיים כך שליזמים יהיו ברורות זכויות הבנייה במתחמים גדולים של כ2,4,6,8,10 דונם ,למען גילוי נאות ,לקרובי משפחתי דירות במתחם.

   

  ראש העירייה מוביל אסון  

  בנושא החנייה

  ראש העירייה אישר הוספת 11 יחידות דיור ללא חניה ,ללא ממדים ברח' ויצמן 14 גבעתיים מול העירייה , תמ"א 38 ללא תוספת חניה המצאה חדשה בגבעתיים ושמה "כופר חניה",כלומר ראש העירייה  יאשר הוספת מאות או אלפי דירות ללא חניה . בעירייה אומרים  אחרי המבול .

  סיעת עלה תאנה במועצת העירייה

  מרץ בראשות ויוי וולפסון  הליכוד בראשות טלי ארגמן ואורי רשטיק מסיעת העבודה, להלן סיעת התאנה המשותפת  משמשים עלי תאנה למחדלי ראש העירייה .

   

  איחוד גבעתיים עם העיר השכנה

   על רקע חובות העירייה , האם נתאחד?   

  משכורות שמנות  

  ראש העירייה מפזר כספי ציבור ומסתיר מהתושבים את שכרם של עשרת העובדים "היקרים" ביותר

  פקקי תנועה מיותרים

  ראש העירייה מתרשל ומתעלם  מחובתו לצמצם עומסי תנועה בעיר   מסרב לבצע תוכנית בניין עיר מאושרת לפיה התווסף נתיב לנסיעה נוסף ברח' ערבי נחל מגבעתיים לכיוון רכבת ארלוזרוב.

  ביצוע התוכנית יצמצם מאוד את פקקי התנועה מדי בוקר ברח' ערבי נחל. פנייה למהנדסת העיר החדשה לא נענתה,למי אכפת בעירייה מזיהום אוויר ופקקי תנועה?

  אגף ההנדסה

  חודשה חקירת המשטרה ,בעקבות תלונתי ,לעניין רישום כוזב בפרוטוקול הועדה לתכנון ולבנייה ראש העירייה מעורב במעשה. זו לא החקירה היחידה שמנהלת המשטרה על הנעשה באגף ההנדסה.

    מנכ"ל העירייה

  דרשתי שקיפות בעניין הוצאות רכב וכיבוד  חודשיות של המנכ"ל  ראש העירייה התנגד

  מנכ"ל העירייה החליט להיעזר בחבריו ולגייסם האחד לתפקיד יועץ משפטי והשני לתפקיד יועץ כלכלי ,כל אחד מהם קיבל בתחילת הקדנציה כ-30,000 ₪ בחודש ,מנכ"ל העירייה בעבר בעיר "גדולה" כמו גבעתיים לא העסיק יועצים כלכליים ו/או משפטיים בשפה פשוטה מנכל אחד במחיר 3,בחלק מהכהונה של ראש העירייה

  יחיאל אושרי

  מכהן כמנהל אגף התברואה ,יחיאל אושרי התקבל לעבודה ע"י אפי שטנצלר

  בשנת 1993 זאת לאחר "שהתנדב לתלות שלטי בחירות בעבור שטנצלר " היום קוראים לזה מינוי פוליטי אסור , יחד  התקבלו לעבודה גם אשתו בנו ואחיו לעבוד בעירייה

  אושרי נתקבל לעבודה ללא השכלה אקדמאית כלשהי .

  פניתי בכתב לאושרי במספר נושאים בתחום סמכותו אך לא זכיתי לתשובה עניינית .

   

  חינוך 1 כישלון של ראש העירייה 

  פרופ' אופלטקה מרצה לחינוך מחזיק תיק החינוך בעירייה  .

  לפני שנתיים נפתחה שנת הלימודים של כיתות א' בביה"ס בורכוב כאשר בשתי כיתות היו 39 תלמידים ובכיתה הנוספת 37 תלמידים,לא צריך פרופ' כדי להביא את גבעתיים למצב עגום שכזה .

   

  חינוך 2 כישלון של ראש העירייה

  פרופ' אופלטקה לא דאג  לכמות הנדרשת של המנסרות המשולשות המסייעות להמחשת תופעת הקשת בענן במסגרת לימודי המדעים , לא דאג להכפלה של כמות החומרים הנרכשת למעבדות המדעים בבתי הספר , העירייה משקיעה מעט מאוד בעזרים למעבדות .

  חינוך 3 כישלון של ראש העירייה

  פרופ' אופלטקה וראש העיריה לא ערכו סיור באולם ספורט "אלון" בשנה האחרונה ,האולם מסוכן לשימוש,כשליש מציפוי פלסטי של רצפת האולם קרוע ,מנהלת ביה"ס שהגיעה לתפקידה גם בזכות המלצתו של אפי שטנצלר שותפה למחדל ,מדוע כולם שותקים?

  חינוך 4 כישלון של ראש העירייה

  ראש העירייה וסיעת עלי התאנה מסרבים לפרסם את מספר הממתינים למעונות היום, המחסור החמור במעונות היום מקשה על משפחות רבות בגבעתיים.

  חינוך 5 כישלון של ראש העירייה

  מחסור חמור במקומות למעונות בגבעתיים, רשימה ארוכה של ממתינים משבשת חייהם של זוגות צעירים רבים ומאלצת אותם לנדוד למקומות רחוקים ולשלם מחירים גבוהים.

   

  היעדר טיפול בניקוז מי הגשמים

  מנכ"ל העירייה שעלות שכרו ועובדי לשכתו והוצאות יועציו והוצאות נלוות הינה פי שניים לפחות מכל מנכ"ל קודם בעירייה  "שכח" לוודא כי כל קולטני מי הגשמים נוקו לפני החורף האחרון .

   

  מנהלי רובע

  ראש העיר הקודם והנוכחי ניפחו את מנגנון העירייה ע"י חלוקת העיר לרובעים ומינוי מנהלי רובעים ,הרעיון מתאים לעיר גדולה כמו :לונדון פריז ות"א אך לא לשכונת גבעתיים .

   

  תוכנית הבראה- אין, הבזבוזים נמשכים, העובדים חוגגים

  מנגנון העירייה מנופח ומסואב, ראש העירייה מעדיף את אינטרס העובדים על אינטרס התושבים בעניין זה.

  הבחירות לעירייה

  יתקיימו באוקטובר 2018 יו"ר סיעת מרץ מונתה לסגנית בשכר החל מחודש מאי 16, עלות שכרה כ-40,000 ש"ח בחודש, כלומר 480,000 ש"ח בשנה, איפה השקיפות שראש העיר הבטיח? מדוע לא מפרסמים את שכר 10 הבכירים בעירייה ?

  סיעת התאנה המשותפת  מדהימה בשתיקתה הרועמת משאירה את התושבים יתומים, לא נשמע קולם: סירוב ראש העיר להרחיב שעות קבלת קהל במנהל ההנדסה , סירוב להרחיב את שטחי המשרדים במנהל ההנדסה., סירוב לקרצף ולחדש את הכביש ברח' כצנלסון בקטע שבין רח' בלוך ורחוב וייצמן, סירוב ראש העיר לפרסם נתונים על הצפיפות בכיתות בגבעתיים, , סירוב להתייחס לתפקוד לקוי של הנהלת מי גבעתיים כאשר מכתב תלונה בעניין של אלי סמוכה לא נענה זה למעלה משנה,

  ספורט קהילתי

  בשנת 1998 עת נכנסתי לתפקידי כסגן ראש עיריית גבעתיים , הנהגתי את הספורט הקהילתי שכלל טורנירים כיתתיים ובית ספריים בעיקר בתחום הכדורגל וגם בתחום הכדורסל , נתתי מענה לילדים מעוטי יכולת לקבל חוג כדורגל, אחת לשבוע, חינם על חשבון העירייה .

  פתחתי את אולמות הספורט באמצע השבוע ובסופי שבוע לשימוש התושבים ללא תשלום בהשגחת העירייה .

  באותה תקופה ,ראש העירייה הנוכחי היה מנהל מחלקת הספורט בעירייה .

  הספורט הקהילתי בגבעתיים סחף אחריו מאות בני נוער ואף הצליח להפגיש לראשונה את תלמידי ביה"ס אמונים שהוא בי"ס דתי יחד עם תלמידים חילוניים באירועי ספורט , דבר שלא קרה קודם לכן .

  הספורט הקהילתי בגבעתיים חדל לפעול עם סיום תפקידי ,כי ראשי הערים התביישו להודות שהצלחתי להרים מפעל חינוכי ספורטיבי שעזר רבות לקידום הספורט ולקידום השכבות החלשות .

   

  בזבוזים בעירייה

  ראש העירייה דחה את הצעתי לפרסם מכרזים חדשים למרבית נותני השירותים בעירייה, פרסום המכרזים יכול לחסוך לעירייה בין 20 ל40 אחוז בכל מכרז שיפורסם מחדש.

  7 מליון ש"ח תרמה העירייה לקניון גבעתיים

  העירייה "טעתה" ולא גבתה 7 מליון ש"ח אגרות בנייה מהיזם שבנה את  קניון גבעתיים.

  10 מליון ש"ח נתרמו לחברת משהב ומבני אופיר ע"י העירייה  בפרויקט פינוי בינוי ברח' ערבי נחל דרשה העירייה סך 10 מליון ש"ח אגרות פיתוח ,העירייה ויתרה על סך זה כדי לקדם את התוכנית , לפתע פתאום אישרה העירייה תוספת של 185 יחידות דיור בנוסף לפרויקט המקורי של פינוי הבינוי ,לא ידוע לי כי ראשי העירייה  ראובן ורני דרשו יחד עם אישור 185 יחידות הדיור ,את 10 המיליון שהעירייה ויתרה עליהם בשלב ראשון של התכנית

  מתחם ההסתדרות

  ראש העירייה נבהל והחליט לבטל את תוכניות הבנייה של מתחם ההסתדרות לפי הודעתו מיום 27.09.16 במפגש עם עורכי הדין מגבעתיים.

   11.7.16 התקיים דיון בוועדה המחוזית בעניין תוכנית מתחם ההסתדרות , הופעתי בפניי הוועדה וטענתי כי יש לשנות גבולות התוכנית כך שהתוכנית תכלול את הבניינים ואת המרכול ( סופר מרקט) הכלואים בתוך המשולש ,משמר הירדן , ההסתדרות וקיבוץ גלויות , טענתי כי משולש זה לא נכנס לתוכנית משיקולים זרים כדי שמול ביתו של ח"כ ושר לשעבר מיכה חריש לא ייבנו מגדלים ,בנוסף טענתי שתוכנית השימור למתחם מיותרת ויש לכלול במתחם את מתחם הצופים , כיום מתחם הצופים נראה כמו מעברה , מוקף במכולות המלאות עצים כאשר המקום זקוק לשיפוץ רציני וזאת ההזדמנות הטובה לכלול את מתחם הצופים בתכנית.

  מתחם ההסתדרות 2

  עיריית ראשון לציון יוזמת פרויקט פינוי בינוי בשכונת רמת אליהו, העירייה היא היזם וזאת כדי לקדם את הפרויקט ולמנוע עיכובים מיותרים. כתבה נרחבת בעניין פורסמה ביום 07.09.16 במוסף The Marker של הארץ. כותרת הכתבה: "העירייה נכנסת לנעליו של המאכר".

  מבקר העירייה

  ראש העירייה רומס את פקודת העיריות שהיא חלק מחוקי מדינת ישראל ואינו ממנה מבקר עירייה מזה כשנתיים וחצי.

   

  ראש העיר לא עונה או עסוק, צלצלו ישר לאלי סמוכה בכל עניין עירוני

  טל' ישיר: 052-2560484

   

  תושבים המעוניינים לקבל עדכון באמצעות הודעות דואר אלקטרוני מתבקשים לשלוח הודעה לכתובת הדואר האלקטרוני המופיעה בראש הכרוז ולציין את המילה "ניוזלטר גבעתיים".

  חפשו אותי בפייסבוק: אלי סמוכה -

  או בקשו חברות בפייסבוק

   

  אלי סמוכה אלוף ישראל במרוצי אופניים בשנים 1969-1974 לסירוגין במדי קבוצת הפועל רמת גן גבעתיים, קבוצה אותה הקים בשנת 1972 כאשר בשנה זאת אלי סמוכה זוכה ב2 תארים, גביע מדינה בוגרים, שנת 72 וספורטאי שנה של מעריב 1972

   

   

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון

   פרופיל