כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  הבלוג של אלה שונייה

  הבלוג של אלה שונייה משלב בין אקטואליה, חברה, מיסטיקה, חיזוי, ספרות, פוליטיקה ועוד פרפראות מגוונות

  0

  נומרולוגיה פסיכודינאמית ושיטת גוף האדם - חלק ב'

  0 תגובות   יום ראשון, 23/10/16, 02:38

  ''

   

  ''

   

   

  ''

   

  ''

   

  נומרולוגיה פסיכודינאמית, נומרולוגיה קלסית ושיטת גוף האדם - חלק ב'

   

  לכל חברי הנומרולוגים ולאוהבי חוכמה ודעת,

  אז הנה שוב נומרולוגיה ושיטת גוף האדם, ש"נומרולוג אחד גדול" מכפר סבא דרש לנכס לעצמו. ה"שיטה" קיימת משהו כמו 5.000 שנה (וכנראה הרבה יותר), וברוך השם זה הוכח ולא התאפשר ל"נומרולוג הגדול" לבצע את זממו.

   

  כל מי שמכנה עצמו היום נומרולוג, כולל "הנומרולוג הגדול" מכפר סבא, אין להם שום מושג למה שימשה שיטת גוף האדם. היא בוודאי לא שימשה למה שנהוג היום ללמד בנומרולוגיה; להציב מספרים לחלקי גוף האדם ולהתחיל לקשקש על מה המספרים אומרים על האדם עצמו - יעני ייעוץ.

   

  איך אומרים, מכל עז יוצא מתוק. מאז שדרכי הצטלבה בהצטלבות זדונית ומסוכנת עם "הנומרולוג הגדול" מכפר סבא - לדאבוני הגדול, אך כאמור יצא מתוק מעז עבורי - ובעקבות הקנאה שלו לספרי והמשפטים שהתנהלו ועדיין לא הסתיימו, אני אישית זנחתי את הקישקושיידה והולכת שולל של אנשים, שניתן לייעץ ו/או לאבחן רק על פי הנומרולוגיה.

  נומרולוגיה היא כלי חמוד מאוד, אבל מהווה לכל היותר 5%-8% מכל אבחון ו/או ייעוץ.

   

  כל מי שגורס שהוא/היא מייעצים אך ורק על פי נומרולוגיה זו אינה אלא הולכת שולל. אולי זו הולכת שולל שלא מודעת ולא בכוונה, כי הידיעה העמוקה של חוכמת המספרים אינה חלק מן הכישורים של המייעץ/המאבחן.
  לומר שמספר הייעוד שלך 5 וזה אומר כך וכך עליך. או מספר הגורל שלך 9 וזה אומר כך וכך עליך. או מספר הנפש שלך 3 וזה אומר כך וכך עליך. או מספר הזוגיות שלך הוא 1 ושל בן זוגך הוא 2 וזה אומר כך וכך על הזוגיות שלכם. כל אלה הם חירטוש בלבוש ושטויות במיץ עגבניות וקישקושיידות מעליבות את החוכמה האזוטרית.

   

  ובנוסף, אין זה משנה כמה טוב יודעים נומרולוגיה, אם אין ידע עמוק בתחום האוקולטי, אזוטרי, מיסטי ומטאפיזי, הרי שאין לייעוץ/אבחון כזה כל ערך. זו לצערנו די הרמה השלטת היום בתחום הניו אייג'י. אז מה יהיה עם הרמה הזו? אין לי מושג. העתיד יומר את דברו.

   

   

  שימוש מקורי של שיטת גוף האדם לפי חוכמת המספרים

  השיטה במקורה שימשה (ובחוגים סודיים משמשת עד היום) כדי ללמוד להתחבר לתדרים של הגוף ובעקבות זאת להגיע לשינוי התדר האישי. היינו, בסיוע השיטה אפשר ללמוד לעבור מהתדר הנמוך של הממד החומרי ולעבור לממד גבוה יותר. וכך אפשר לנוע לממד שאליו עוברים אחרי המוות וללמוד עליו, ואזי אין שום סיבה לפחד מן המוות. וזו רק הדרגה הראשונה של שינוי התדר. בסיוע שיטת גוף האדם אפשר ללמוד כיצד לא להגיע יותר לממד החומר, שכל כך קשה לחיות בו, והוא רווי סבל וייסורים.

  ראוי להבין היטב את כל העניין, שיטת גוף האדם אינה איזשהו קשקוש ניו אייג'י, אלא עבודה מעשית על תוספת של כרומוזומים למערכת הגוף שלנו, אשר מאפשרים מעבר לממדים אחרים ואפשרות לחיות שם.

   

  בכל גרעין תא בגוף, ארוז בצורה של 23 זוגות כרומוזומים: 22 זוגות אוטוזומליים וזוג כומוזומי מין. זהו כבר השלב השני בהתפתחות האדם. השלב השלישי הוא הדרגה לפתח 46 כרומוזומים ועוד זוג כרומוזומי מין. זוהי דרגה המקבילה לממד שחווים אותו אחרי המוות. התחברות עם הממד הזה מבטלת לחלוטין את החרדה והפחד מן המוות, משום שבסך הכול הגוף החומרי מושל והקיום ממשיך הלאה. ותלוי בתודעתנו לאן נמשיך משם. האם נחזור לקיום החומרי או שמא נבחר בממדים נעלים יותר, או בעל-ממד, היינו בתודעה טהורה, שהיא השלב הגבוה ביותר, לשמו צריך לפתח 50 כרומוזומים ועוד 2 כרומוזומי מין. זה מה שלימדו בבית המדרש של פיתגורס, שהסתייע במנגינת הספירות כדי לפתח את הכומוזומים המתאימים. למצרים הקדומים, כפי שמראים בסרטון, היו כלים שהקלו מאוד על הפיתוח של הגופים היותר מעודנים, כגון הענח' - שהוא מפתח החיים, הסיסתרום, הוואס, הסא ועוד כלים רבים, שהסוד בשימוש שלהם אבד היום לגמרי. 

   

  * חמש הקושות - דרגות - אזוטריות של שיטת גוף האדם

  דרגה 1; אנאמאיה קושה (הגוף הפיזי) - 42 כרומוזומים ועוד 2 כרומוזומי מין.

  משמעות של דרגה 1: הגוף הפיזי הוא ההיבט הנפרד ביותר של מערכת העצמי. ברמה זו המודעות הראשונה היא ביולוגית. קושה זו מקרבת אותנו לשלמות באמצעות שיתוף פעולה, ביטחון פיזי בקבוצה חברתית ותשוקה משותפת למזון, מקלט, מין ונוחות פיזית.

   

  דרגה 2; פראנאמאיה קושה (נשימה מעודנת או כוח החיים) - 44 כרומוזומים ועוד 2 כרומוזומי מין.

  משמעות של דרגה 2פראנה פירושה חיוניות. אצל הפרט, הפראנה היא הנשימה המקיימת את החיים באמצעות חיבור קצבי לטבע. ברמה זו התודעה היא הכוח המקיף ששומר על שלמות הטבע. אנו מכירים בכך שאנחנו מאוחדים עם כל יצור חי. קושה זו מקרבת אותנו לשלמות באמצעות חיוניות, קרבה ליצורים חיים אחרים, איזון במערכת האקולוגית ואמפתיה.

   

  דרגה 3; מנומאיה קושה (ההכרה) - 46 כרומוזומים ועוד 2 כרומוזומי מין.

  משמעות של דרגה 3שורש ההכרה הוא רעיונות פרטיים ומחשבות אישיות. אתם יודעים מי אתם באמצעות מה שאתם חושבים. זו הרמה שבה אתם מעבדים מידע גולמי בעולם כדי להופכו לבעל משמעות. ההכרה כוללת רגשות, תחושות, זיכרונות ושימושים אחרים של המוח. ברמה זו התודעה מוצאת את עצמה במשחק ביקום ללא גבולות, משום שההכרה יכולה לעוף לכל מקום, לדמיין כל דבר. ההכרה שלכם חופשייה לפרש את העולם בכל דרך שתרצה, ולמרבה הצער אחדות מהדרכים הללו כוללות התעלמות מן העצמי. הקושה הזו מקרבת אותנו לאחדות דרך אמונה משותפת, התניות חברתיות, דת, דעות שקיבלנו מבחוץ וערכים משותפים (לחיוב אך גך לשלילה).

   

  דרגה 4; ויגיאנמאיה קושה (אגו ואינטלקט) - 48 כרומוזומים ועוד 2 כרומוזומי מין.

  משמעות של דרגה 4: זוהי רמת הזהות הנשלטת על ידי "אני, הנני ושלי". זוהי זהות האני העצמי. זהות אינה נותרת לוח חלק לזמן רב. היא הופכת מלאה היקשרויות וחיבורים בהתאם למה שאנחנו בוחרים להזדהות עימו. ברמה זו התודעה ממוקדת בעצמה וממוקדת ב"אני". קושה זו מקרבת אותנו לאחדות עם היקום, ולאחדות באמצאות תחושה של אנושות אחת, משימות הרואיות ומבצעים מיתיים, והצורך בכבוד עצמי, מכובדות וערך עצמי.


  דרגה 4; אנאנדאמאיה קושה (גוף האושר) - 50 כרומוזומים ועוד 2 כרומוזומי מין.

  משמעות של דרגה 5: האושר הוא הרטט הבסיסי או ההמהום של היקום, מצב בסיסי שממנו נוצרת כל השונות. אפשר לדמיין חיים אחרי המוות שבהם לאדם שוב אין גוף, ואין צורך בנשימה, וההכרה אינה מעבדת עוד מידע. אבל חייבת להיות תחושה קלושה כלשהי הן של אגו והן של אושר.קושה זו חושפת את האחדות בצורה מושלמת. מכאן גם אפשר להחליט באיזה ממד להתגשם, ואם בכלל להתגשם. מדרגה זו אפשר פשוט להחליט להישאר בתוך התודעה הנעלה, האקאשה.

   

  הסוד

  אז זהו סוד שיטת גוף האדם, שרק קומץ אנשים יודעים אותו, ושבוודאי לא מלמדים את זה ב-10 שיעורי נומרולוגיה, גם לא אצל "הנומרולוג הגדול" מכפר סבא.

   

  בכל אופן, לי אישית לא איכפת מה מלמדים ומי מלמד ומה לומדים וכולי, אני רק מרוצה מכך שהתרמית הגדולה ש"הנומרולוג הגדול" רצה לפרוש על עולם המיסטיקה והאוקולט נחשפה. מי יהנה מחשיפת האמת, זו כבר שאלה אחרת שלא מעניינת אותי.

   

  אז מי שבאמת רוצה לדעת על החוכמה האוקולטית של מספרים, כוכבים וארכיטיפים אחרים רבים אחרים מוטב שיבדוק היטב את התורה כולה. יחפש, יקרא, יחקור ורק כך יוכל לדעת את האמת ולא יהיה חשוף לרמאות ולהולכת שולל.

   

  אז שלכולם תהיה דרך חיפוש חוכמה נעימה ומדויקת

   

  * ההסברים על הקושות (בתקצירים) לקוחים מספרו של דיפאק צ'ופרה, החיים אחרי המוות, מודן 2009. ממליצה לקריאה מעמיקה.

  התמונות לקוחות מסרטון שמסביר בצורה כמעט מושלמת את הסוד. ממליצה לצפות בסרטון וללמוד ממנו. ולמרות כמה השגות אישיות שלי יש הרבה מה ללמוד מהסרטון:

   

  Secret Ancient knowledge exposed

   

  https://www.youtube.com/watch?v=MliWcu0GoxM

   

  נומרולוגיה ושיטת גוף האדם, חלק א', כנסו כאן

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה