כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  שרית יוכפז: חדשות החיים היפים

  שמי שרית יוכפז עיתונאית צלמת ובלוגרית .
  על עצמי:

  כתבתי בעיתונות ארצית. מגזינים לנשים משפחה ונוער.הגשתי 10 שנים תוכנית -המלצות לטיולים תרבות וארועים ברדיו קול חי fm -93 .כותבת במקומונים. כותבת בלוג בסלונה "החיים הטובים בישראל "מאת: שרית יוכפז-sarityochpaz .
  יש לי 3 מגזינים -בלוגים בנושאים:
  "חדשות תיירות. תרבות מלונות ומסעדות."
  "החיים הטובים צרכנות ועיצוב. ".
  "חדשות יופי טיפוח אופנה וסטייל.". מאת שרית יוכפז. בעלת תעודת עיתונות ממשלתית ושל לשכת עיתונות בתל אביב. הכתבות שלי מקושרות לגוגל פלוס ויש לי צפיות רבות. כתבותי נכנסות בעמוד ראשון בגוגל. תחומי ענין: אוהבת את החיים הטובים. אוהבת לטייל בארץ ובעולם. אוהבת אנשים טובים.בעלי חיים. כלבים חתולים וסוסים.אוהבת ים. נופים קסומים . אופנה. הצגות סרטים ספרים ואופרות. אוהבת לסקר הצגות .תאטרון .סרטים ספרים. אופנה קוסמטיקה . עיצוב . נדל"ן . עסקים. מלונות .מסעדות וצרכנות. אני מוזמנת לסקר מסיבות עיתונאים ופרזנטציות . עובדת עם מיטב היח"צנים והדוברים . אוהבת לראיין אנשים ועוסקת להנאתי בהום סטיילינג .
  גדלתי 18 שנים כלבים. לצערי מתו מזקנה.
  למדתי רפואה אלטרנטיבית. איפור.תקשורת
  אני בוגרת אונברסיטת בר אילן. הייתי בעבר מורה .גרתי ברמת השרון . וכעת בתל אביב-בכיכר המדינה. אני נשואה . אמא לשתי בנות מקסימות. עינת סמואל עובדת בטלוויזיה ברשת. החתן טל סמואל מנהל את "אלה פרסום ויזמות" .
  והבת רונית יוכפז מעצבת פנים .
  אני מתנדבת למען צער בעלי חיים. שמירה איכות הסביבה .מועדון העיוורים ומתנדבת למשטרה "למשמר האזרחי-"אני מסייעת בסיורים ממונעים נהגת בניידת משטרתית .
  ב"דה מרקר קפה " - THE MARKER CAFE -אביא לכם קוראים יקרים פוסטים וכתבות חדשות על חיי עסקים .תיירות .מלונאות.מסעדות תרבות -ביקורת הצגות תאטרון וסרטים ותערוכות . חדשות אופנה קוסמטיקה וצרכנות וחדשות החיים הטובים והיפים
  בפיסבוק :sarit yochpaz {שרית יוכפז}
  מייל: sarit0404@yahoo.com

  רצון להעביר גלי צ"הל -מאת: שרית יוכפז

  1 תגובות   יום שישי , 27/1/17, 13:03

  בשבוע הבא: ועדת הכלכלה תתכנס לישיבה דחופה לבחינת ההחלטה להעביר את גלי צה"ל מהצבא ליחידת סמך במשרד הביטחון

  בנוסף לכך תמשיך הוועדה לדון ברפורמה לשיתוף תכני ספורט שנועדה להגביר תחרות בטלוויזיה הרב ערוצית, תכין לקריאה ראשונה הצעת חוק שתשים סוף לתופעה של חברות שמנצלות סעיף של "תשלום קבוע" כדי לגבות תשלומים שרירותיים עבור שירותים או מוצרים שאינם בשימוש, תכין לקריאה שנייה ושלישית הצעה לחייב את הבנקים והחברות החוץ בנקאיות לפרסם אזהרה בשיווק הלוואות, תדון בהצעה שנועדה לסגור פרצות בשיגור ותעסוק בנושאים רבים נוספים


  יום שני, ג' בשבט תשע"ז, 30 בינואר 2017

  בשעה 09:30 – הוועדה תמשיך להכין לקריאה שנייה ושלישית את הרפורמה לשיתוף תכנים בנושא ספורט, שנועדה להגביר את התחרות בטלוויזיה הרב ערוצית. זאת לאחר שלפני למעלה מחודש החליטה הוועדה לפצל את ההצעה מתוך חוק ההסדרים, ולפני כשבועיים החלה לדון בה כהצעת חוק נפרדת. בישיבה הקודמת אף מתח היו"ר, ח"כ איתן כבל, ביקורת על כך שגורמים שונים מעכבים את ההליך בטענות שונות ואמר: "המשימה שלנו להוציא את התוצאה הטובה ביותר עבור הציבור, וכל מי שמעכב פוגע בצרכנים".

   

  בשעה 11:30 – הוועדה תכין לקריאה ראשונה את ההצעה של ח"כ אורי מקלב, וחברי כנסת נוספים, לתקן את חוק התקשורת כדי לסגור פרצות בחוק ולמנוע שיגור הודעות דואר זבל. כיום החוק אוסר על שיגור פרסומות באמצעות פקס, מערכת חיוג אוטומטית, הודעה אלקטרונית או מסרונים בלי קבלת הסכמה מפורשת מראש. בדברי ההסבר להצעה מציין ח"כ מקלב כי למרות זאת קיימת תופעה של משלוח מסרים חדשותיים או תכני רכילות עם פרטי מידע חלקיים, כדי לגרום לנמען לחייג למספר שהתקבל. כמו כן מציין ח"כ מקלב כי ישנה תופעה נוספת של חיוג באמצעות מערכת אוטומטית וניתוק לפני מענה, כדי לגרום לנמען לחזור למספר ממנו התקבלה השיחה ולקבל את דבר הפרסומת. לכן מציע ח"כ מקלב לתקן את החוק ולהגדיר גם את ההודעות ההלו כדואר זבל האסור במשלוח.

  בשעה 13:00 – ועדת המשנה של ועדת הכלכלה לתחבורה ציבורית תתכנס לישיבה שתעסוק במחסור החמור בנהגי אוטובוס. זאת על מנת לבחון דרכים להתמודד עם הבעיה, לטובת שיפור שירותי התחבורה הציבורית.

  יום שלישי, ד' בשבט תשע"ז, 31 בינואר 2017

  בשעה 09:30 – הוועדה תמשיך להכין לקריאה שנייה ושלישית את הצעת חוק העיצובים, שנועדה להחליף את פקודת הפטנטים וליצור במקומה הסדרה מקיפה שתחול על עיצובים. ההצעה נועדה לקדם עיצובים חדשים, להקל על ההגנה לה יזכו המעצבים, ולעדכן את הוראות הדין בהתאם להתפתחויות בימנו לעומת הדין הקיים כיום, שמקורו בפקודה מנדטורית משנת 1924. ההצעה אף נועדה לאפשר תקופת חסד של 3 שנים בה ניתן יהיה לקבל הגנה גם לעיצוב לא רשום, ולאפשר למדינת ישראל להצטרף לאמנת האג שתעניק ליוצרים הגנה בכל 62 המדינות החברות באמנה.

  בשעה 12:00 – הוועדה תכין לקריאה שנייה ושלישית את ההצעה של ח"כ זהבה גלאון, וחברי כנסת נוספים, לתקן את חוק הבנקאות וחוק הסדרת הלוואות חוץ בנקאיות, כך שהבנקים והחברות החוץ בנקאיות יוכלו להמשיך לפרסם ולשווק הלוואות רק בתנאי שיצרפו להן את האזהרה בנוסח הבא: "אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל". הצעת החוק נועדה להגביר את המודעות של הצרכנים באשר לסיכונים שכלולים בנטילת אשראי.

  בשעה 13:00 – הוועדה תדון בתקנות שהגיש משרד התחבורה מתוקף חוק רישוי שירותים ומקצועות בענף הרכב, שהסדיר את הרפורמה בענף הרכב, שנועדו למנוע השפעה אסורה על שמאים. לפעולת השמאים יש השפעה כלכלית עצומה הן על הציבור והן על גורמים אחרים בענף, בבואם להעריך שווי של נזקים שנגרמו לרכבים. לפיכך התקנות נועדו למנוע השפעה של בעלי רישיון לפי החוק (בעלי המוסכים, יבואנים על סוגיהם השונים, סוחרי רכב ועוד) על עבודת השמאים. עם זאת, התקנות לא יחולו על חברות הביטוח, מאחר שהן לא מוגדרות כבעלות רישיון לפי חוק רישוי שירותים ומקצועות בענף הרכב, אך השמאים עצמם הם בעלי רישיון ויחויבו לבצע תפקידם בהתאם לו.

  בשעה 14:00 – הוועדה תדון בתקנות שהגיש משרד התחבורה מתוקף חוק רישוי שירותים ומקצועות בענף הרכב, שהסדיר את הרפורמה בענף הרכב, שנועדו לקבוע את המקרים והנסיבות שבגינן ניתן יהיה להפחית את סכומי העיצומים הכספיים שנקבעו בחוק. לפי הצעת התקנות, מי שיפר את החוק בפעם הראשונה ב-3 השנים שקדמו להפרה יוכל לקבל הפחתה בשיעור של 50% מסכום העיצום, מי שיפסיק את ההפרה וידווח עליה מיוזמתו יזכה להפחתה של 30%. כמו כן מוצע לקבוע מקרים ונסיבות נוספים שיזכו את המפרים בהפחתת העיצומים, ולקבוע כי ההפחתה המרבית לא תוכל לעלות על 75% מסכום העיצום.

  בשעה 14:30 – ביוזמת היו"ר כבל תתכנס הוועדה לישיבה מיוחדת שתעסוק בהודעה לפיה שר הביטחון, אביגדור ליברמן, קיבל את ההמלצה להפוך את תחנת גלי צה"ל ליחידת סמך במשרד הביטחון עד ה-1 במאי 2017. לישיבה הוזמנו נציגי משרד הביטחון, משרד התקשורת, משרד האוצר, גלי צה"ל, מועצת העיתונות, האגודה לזכות הציבור לדעת, המכון הישראלי לדמוקרטיה, אגודת העיתונאים תל אביב, ארגון העיתונאים ועוד.

  יום רביעי, ה' בשבט תשע"ז, 01 בפברואר 2017

  בשעה 09:30 – הוועדה תכין לקריאה ראשונה את ההצעה של היו"ר כבל, וחברי כנסת נוספים, לתקן את חוק הגנת הצרכן ולחייב את החברות השונות הגובות "תשלום קבוע" בעסקאות מתמשכות לפרט בדיוק עבור מה נגבה התשלום. הצעת החוק נועדה להגביר את השקיפות בחשבונות, בעיקר עבור חשמל, מים, תקשורת וגז, ולוודא שהתשלומים הללו משולמים עבור שירות או מוצר שהצרכנים אכן צורכים והם לא תשלומים שרירותיים. יש לציין כי בשבוע שעבר נחשף כי חברת בזק ממשיכה לגבות במסגרת אותו "תשלום קבוע" דמי אחזקה עבור מכשירים מסוג "זמיר" ו"עפרוני" שיצאו משימוש כבר לפני שנים רבות – והצעת החוק של היו"ר כבל נועדה למנוע הי

  שנות מקרים דומים בעתיד בהם חברות גובות תשלומים עבור שירותים או מוצרים שכבר אין בהם צורך או שימוש.

  הישיבות ישודרו בפורטל הוועדה. לכניסה לפורטל לחצו כאן


   

   מאת: שרית יוכפז

  דרג את התוכן:

   תגובות (1)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     4/10/21 01:03:

   מצרף כתבה מושקעת מאוד בקשר להלוואות חוץ בנקאיות מהירות ומיידיות ללא ספק התרשמתי מאוד מכותבי הכתבה.

   ארכיון

   פרופיל

   שריתיוכפז0
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין