כותרות TheMarker >
  ';

  יוסי קווטינסקי כותב על הכל

  בלוג שנותן במה הן לצד העסקי והן לדעות שלי על כל דבר שרק אראה לנכון. מקום להביע הגיגים , מחשבות, דעות ועוד הרבה ובין השאר לספר על עיסוקי

  לכל המגיבים, אני מבקש להשתמש בגודל הפונט האחיד, לא אות שמנה, אות רגילה - כולנו שווים וכמו שאני כותב בגודל אות רגילה - אני מבקש מכולם - תכתבו בגובה העיניים באות הסטנדרטית ולא אות שונה. תגובות בפונטים שונים מוגדלים או שמנים - יוסרו, כולנו שווים ואין פה מישהו עם גדול יותר או שהוא שווה יותר

  0

  עמונה. סוף מערכה ראשונה. ולהמשך - אל תאמינו לשקרן והתחמן

  2 תגובות   יום חמישי, 2/2/17, 22:16

  תושבי עמונה היקרים. דעו לכם שליבי איתכם.
   

  אני רוצה רגע לפני שאני כותב את שעל ליבי ומחשבותיי לעתיד לומר לכם שאפו על הפינוי שעשיתם ביום רביעי, מכובד, יפה ואפילו מעורר מאד כבוד. לגיטמי שתתנגדו ולגיטמי שתבכו על הבית שלכם שנלקח מכם באופן כה אכזרי על ידי ממשלת הליכוד בנט.
   

  אני מוקיע את החבורה שהייתה בבית הכנסת ולטעמי חיללה את הקודש ויותר מזה על כך שפגעו בשוטרי משטרת ישראל באופן כה בוטה. אני מעריץ את שוטרי משטרת ישראל, ואני בתחושה כאחד שגם היה פעם במשטרה, ששוטרי משטרת ישראל פעלו באופן ראוי כמו שמזמן לא ראינו כזה והאמת מעורר כבוד ענק ענק ולדעתי הם עשו עבודה מופלאה. עצוב לי שנפגעו כלכך הרבה שוטרים על ידי פורעי חוק אבל גם פה אני יודע שזה לא אתם אנשי עמונה, אולי אני קצת כועס עליכם כי נתתם להם להכנס בכלל ולרכב עליכם כדי שיוכלו להוציא את התסכולים שלהם, אבל מצד שני.אני לא שם במקומכם ולכן אסור לי לשפוט. המראה של זילות בית הכנסת היה מזעזע, צלבי הקרס שראיתי והכיתובים ואני חייב לומר – לא ראוי בעליל.

  משטרת ישראל (מג"ב והכחולים כאחד) הוכיחו בפינוי עמונה  שהם מדהימים אחד אחד וראויים לכל שבח והלל על הגישה שהם נקטו לאורך כל המבצע הזה. ליבי ליבי איתם ועם הפצועים מבין השוטרים ומאחל להם רפואה שלמה. גם בעימות בבית הכנסת שוטרי ישראל הוכיחו שהם מעל ומעבר בגישתם וכמה שהמתנחלים השפילו אותם, פגעו בהם הם נקטו בגישה פייסנית וגם אם היה שם שימוש בכוח זה היה בצד מוחלט ואני מבחינתי רואה במה שהם עשו - מעשה מדהים וראוי, ועל כך אני רוצה לומר - שאפו לכם שוטרי משטרת ישראל וכבוד לנו שעשיתם את הכל בדרך כלכך ראויה ומיוחדת ואני מצדיע לכם ומודה - שהופתעתי לטובה באופן יוצא מן הכלל. תודה לכם שוטרי משטרת ישראל על נחישות וגישה כלכך מדהימה וקבלו ממני זאת - בהצדעה !
  (ולכל המתחסדים שיגידו שהשוטרים נקטו באלימות - אני אומר לכם - אם אתם הייתם שם במקום השוטרים והייתם צריכים לעשות את המשימה הזו הייתם נוהגים בדיוק כמו השוטרים. אני רוצה לראות מישהו שיקראו לו נאצי, בוגד ועוד ושהוא מצליח לבלום את עצמו בלי לתת למי שאומר את זה....... באבי אביו ואימו - כל הכבוד להם על ההתאפקות ואם מישהו חטף משהו - מודה - הוא קיבל את מה שחטף בצדק גמור לפחות לפי השקפתי)
   

  מצד שני אני מודה שכאשר ראיתי אחרי הפינוי בטלווזיה את הטקס שעשו ליד ארון הקודש – אני התרגשתי בשבילכם ויכול לומר – הוזלתי דמעה וקיבלתי צמרמורת והתרגשתי כאילו אני חלק מכם.
   

  ליבי אתכם ברגעים האלה וכן, אני לא ימני, אני לא שמאלני, אני פשוט. ישראלי שמבין את לבכם ויודע שאתם שם בשם שליחות ששלחה אתכם מדינת ישראל והיום המדינה עקרה אתכם מהבית שלכם שבו גדלתם, גידלתם את ילדיכם וראיתם שם את העתיד שלכם.

  אני שומע היום את מר נתניהו, ביבי כל יכול הקוסם אומר שוב ושוב בכל מקום וכל פינה שהוא ידאג לכם ואני מרים גבה ואומר מהלב
   

  אל תאמינו לו. הוא משקר אתכם שוב וראינו כבר את אוסף השקרים שלו לאורך כל התהליך הזה.

  את תבנו על המילים של הקוסם שאומר שתוך מספר חודשים יקום עבורכם יישוב חדש ותוכלו לעבור עם בני משפחותיכם לגור שם ולגדל אותם מחדש.
   

  ביבי יבטיח לכם עכשיו הכל, אחרי מעשה, אחרי שהושפלתם, אחרי שהורידו אתכם לעפר ויספר לכם אלף לילה ולילה ולו רק שתאמינו לו ותשתקו ותפסיקו את מחול השדים שאתם יוצאים בו היום – ובצדק אתם עושים זאת.
   

  ביבי ינסה לספר לכם כמה קשה הדבר, כמה זה מסובך, וכמה הוא יעשה הכל בשביל שאתם תקבלו מקום חדש ותוכלו להקים יישוב על אדמה נכונה ולבנות את עצמכם מחדש.

  זה יהי בדיוק כמו ההתנתקות מעזה.
   

  מסכת ייסורים שאתם תקיאו דם עד שתראו משהו קורם עור וגידים ומי יודע מתי זה יהיה אם בכלל.
   

  אני במקומכם. לא הייתי מאמין לאף מילה שיוצאת מבית היוצר של מר נתניהו, מעשן הסיגרים ושותה השמפניה שיש לו בית בקיסריה והוא מסודר ומדושן.
   

  אני במקומכם הייתי דורש לראות עובדות כדי להאמין לו ולראות מעשים אמיתיים כדי לדעת שזה באמת נכון ולראות את הדברים באופן אמיתי ונכון.
   

  מילה שיוצאת מבית הקוסם מבחינתי ולדעתי היא שקר כדי להשתיק אתכם.
   

  מילה שיוצאת מבית היוצר של הקוסם הנהנתן הזה זה לדאבוני דרך למנוע מכם מאבקים ומלחמות מול ממשלת הימין ולהזכיר לכולם שהכל עורבה פארח.
   

  מילה שיוצאת מבית הימין הישראלי בכלל שאומרת לא יהיה עוד פינויים, הכל יעבור חלק, ולא יקרה עוד כדבר הזה זה שקר ביסודו כי כולנו יודעים שעוד מעט יהיה חוק הסדרה, ולאחר מכן יהיה בג"ץ ולאחר מכן החוק יבוטל ואז יפנו עוד פעם יישוב כזה או אחר והבכיין שוב יגיד – מה אני יכול לעשות בית המשפט אמר את דברו.
   

  לאיש הזה שאין לו חוט שידרה ויש לו משהו אחר אולי בלבד, אל תאמינו ואל תסמכו עליו כי האיש הזה משקר אתכם במצח נחושה.
   

  ראיתם לבד, אני לא צריך לספר לכם את ההבטחות שהבטיחו לכם ובזכותן חתמתם לבג"ץ שאתם מוכנים לכל דבר והייתם בטוחים ומוכנים לכך שהכל יסתיים באופן מדהים ונהדר.
   

  לא צריך לספר לכם את הדברים, רק לאסוף את הדמעות שלכם בקנקנים ולבכות אתכם על הבתים שנהרסים.
   

  השקרים לא נגמרו מבית יוצר ממשלת הליכוד, שאיש לא יחיה באשליות.
   

  השקרים לא נגמרו מבית ממשלת נתניהו וגם ההבטחות האלה יתגלו כעוד סיפור עצוב.

  ואחזור להתחלה, שכתבתי פה, ליבי אתכם, כואב לי בשבילכם, ואם יש דבר בחיים שאני לפחות כאדם שונא זה שמבטיחים לי ולא מקיימים ולא אומרים את האמת.
   

  אני מעדיף שיגידו לי דברים שלא נוח לי לשמוע ולדעת את האמת בכל מיני דברים ולדעת לבד איך להתמודד איתם, אבל שמשקרים לי אני רועד וליבי נצבט.
   

  אני לא פעם ולא פעמיים חוויתי שקרים אחרי הבטחות ולמדתי מזה המון בחיי.
   

  אני ראיתי עכשיו איך הבטיחו לכם הבטחות ולא קיימו שום דבר ואיך דרכו עליכם (במובן התאורי) ואיך מעכו אתכם הימניים של הממשלה והם קוראים לכם הממשלה שלכם.
   

  חברים יקרים, בני עמונה היקרים שגורשו מביתם
   

  ליבי איתכם, כואב לי בשבילכם ואני מאמין שלא מעט מהישראלים האמיתיים בארץ שלנו חושבים כמוני, שמה שעשו לכם זה דבר לא ראוי ואפילו דוחה.
   

  אל תוותרו, תמשיכו להאבק, תילחמו על הזכות שלכם לקבל את הטוב ביותר שיעשה אתכם מאושרים ושמחים חזרה וששמחת החיים תחזור לביתכם.
   

  אני אומר שוב, שדעתי ולדעתי אני מדבר מבין רבים בישראל שראו איך מרחו אתכם ואני משוכנע שללא מעט זה מאד כואב.
   

  לי זה כאב לראות את הכל. לי זה כואב בשבילכם.
   

  אני לרגע כמו שאמרתי שם בצד את בית הכנסת והפינוי שלו גם אם הוא היה לא ראוי, אבל חושב שמה שממשלת ישראל הימנית הישראלית עשתה לכם ומה שהיא ממשיכה למכור לכם סיפורים, זה הרבה הרבה הרבה יותר קשה.
   

  תשמרו על עצמכם ואל תוותרו לממשלת הימין הזו ותראו שהשקרנים שעד רגע זה שיקרו אתכם לא ימשיכו בזה עוד.
   

  דרך צלחה, ליבי אתכם ומאחל לכם שתזכו לכל הטוב שבעולם.


  ווידוי קטן שלי:

  אני מסתכל על עצמי בימים האחרונים וצובט את עצמי ושואל את עצמי - האם זה אני ? והתשובה היא אחת - כן חד וחלק זה אני.
  לא הייתי מאמין לעצמי מעולם שאני אכתוב פוסטים שבהם אני מחזק מתנחלים, אנשי ימין וכותב דברים שהם בזכותם. והנה, זה קורה.
  אני בחיי למדתי שצריך להסתכל על המציאות בגובה העיניים ובזמן האחרון נפקחות לי העיניים.
  אם תשאלו אותי אם אני מאמין בשלום עם הערבים - התשובה היא אחת - לא.
  אם תשאלו אותי אם צריך להתיישב בשטחים - התשובה היא חד וחלק כן אבל בגושי ההתיישבות ובמקומות שהוכרו כמוכרים במידה ויהיה סיפוח.
  אם תשאלו אותי אם אני מאמין למנהיגי הימין - התשובה היא אחת - לא ! כי הם לא מנהיגים של הימין אלא סתם פוליטיקאים בגרוש ואם כבר יש מישהו שהוא אחד שכן מאמין זה פייגלין ושות'.
  אם תשאלו אותי אם אני אצביע אי פעם לימין - התשובה נכון לרגע זה היא לא אלא אם יקום מישהו חדש, מרענן, אמיתי, אמין, שאני אראה שטובת הארץ והעם קודמת לו על פני החיים שלו - משהו סטייל בגין או אריק שרון מבחינתי זה אדם שאני מוכן בשביל אחד כזה את הכל.
  אם תשאלו אותי מה קרה אחרי שצבטתי את עצמי היום שהסתכלתי על כל הפוסטים בתקופה האחרונה ויש הרבה מהם שמצדדים בימין - צעקתי איי, כן, כי מוזר לי כל הדבר הזה אבל אני מנסה להיות ריאלי ולחשוב בדרך האמיתית וכאשר אני יודע שמדינת ישראל שולחת ציבור להתיישב אם זה בשטחים, אם זה במעלה אדומים, אם זה בעמונה או אם זה באריאל - המדינה צריכה לעשות את הכל למען הציבור הזה ולא להשתעל.
  כן, זה אני ואני שלם עם כל פוסט שנותן חיזוק לימין וגם אם כרגע לא אצביע לו אבל אני מאמין שאלה שגרים היום וחיים בשטחים הם ציונים אמיתיים, אלה הם הישראלים האמיתיים שרואים את הארץ הזו ואוהבים אותה עד מאד.

  כן, אני עומד אחרי כל מילה שכתבתי וגאה במילים שאני כותב ומאמין בהם ומבחינתי אני רואה בהם באמת את ארץ ישראל היפה והאמיתית.

  כן באמת אפילו יותר ממני ומהרבה אחרים. 

  דרג את התוכן:

   תגובות (2)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
   מכבד כל דעה אבל לטעמי, יש מקומות מופלאים גם ביהודה ושומרון. כל אחד יש לו את התחושות שלו והגישה שלו בחיים ואני רואה בחופש המחשבה והרצון ערך עליון. אני לא אגור ביהודה ושומרון רק מתוך הפחד של התנועה כבודד לבד (למעט אם זה יהיה מעלה אדומים שאין לי פחד) אבל מעבר לזה אני מודה שפעם גם הלכתי לראות דירה בנעלה והאמת מקום סוף הדרך יפה וזה שטחים. אין לי בעיה עם זה - הפחד שלי היחיד הוא כבודד ליסוע לבד במקומות האלה ויותר מזה גם כלקוי שמיעה עם בעיות תקשורת אם יהיה חלילה משהו - אפשר להעצים גם את יהודה ושומרון ואפשר להעצים גם את הנגב ווהגליל אבל גם את יהודה ושומרון ואם עושים זאת נכון לדעתי בעיקר בגושי ההתיישבות - אין לי בעיה עם זה וההפך רואה בזה כמבורך ביותר. כן זה אני שכותב פה. ולא מישהו אחר
     3/2/17 00:37:
   ביהודה ושומרון לעולם לא רציתי לגור או לבקר וגם בצבא ביקשתי לא להיות שם אין לנו מה לחפש בשטחים מי שרוצה לישב את הארץ יש מקומות בנגב ובגליל שעדין מחכים למתישבים שיבאו קודם לחזק ולהעצים את הישובים הקטנים פה בגבולות שישים ושבע ואז אולי יהייה לממשלת ישראל כסף לישובים כאן לפיתוח כבישים, חינוך, תרבות, ואהבת הזולת.

   ארכיון

   פרופיל

   יוסיקווטינסקי
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין